Cyklista Menšov má blízko k triumfu na Giro d'Italia

Předposlední etapu Giro d'Italia vyhrál belgický cyklista Philippe Gilbert.
30.05.2009 18:45 |

Giro d´Italia vyhrál Rus Meňšov

Ruský cyklista Denis Meňšov vyhrál Giro d'Italia. V nedělní závěrečné časovce v ulicích Říma ještě zvýšil svůj náskok před druhým Italem Danilem di Lukou, přestože kilometr před cílem upadl.
07.07.2009 06:35 |

Osmnáctou etapu Giro d´Italia vyhrál Scarponi

Rus Denis Menšov ze stáje Rabobank dojel v hlavní poli a stále drží pozici lídra Giro d´Italia.
28.05.2009 18:20 |

Mezi sněhem a ledem byl na Giru nejlepší Menšov

Středeční 5. etapu cyklistického závodu Giro d´Italia vyhrál v krutém závěrečném stoupání ruský jezdec Denis Menšov před Danilem Di Lucou, který převzal růžový trikot pro vedoucího jezdce od Švéda Thomase Lövkvista.
13.05.2009 19:00 |

Po vítězství v časovce svlékl Menšov z růžového trikotu Di Lucu

Ruský cyklista Denis Menšov vyhrál časovku na 60 kilometrů v rámci dvanácté etapy Gira d'Italia a probojoval se do čela závodu.
21.05.2009 19:05 |

Menšov spadl v rozhodující etapě, ale i tak ovládl Giro. VIDEO

V závěrečné časovce v ulicích Říma ruský vítěz Giro d´Italia zvýšil svůj náskok před druhým Italem Danilem di Lukou, přestože kilometr před cílem upadl.
31.05.2009 19:55 |

Pellizotti nesmí kvůli podezřelým testům na Giro d Italia

Italský cyklista Franco Pellizotti nebude kvůli podezřelým hodnotám krevních testů obhajovat druhé místo na Giro d Italia, které odstartuje v sobotu v Amsterodamu. Kolega českého jezdce Romana Kreuzigra ze stáje Liquigas má do vyřešení případu pozastavenou činnost.
04.05.2010 09:20 |

Italský cyklista Basso vyhrál slavný závod Giro d'Italia

Letošní ročník prestižního cyklistického podniku Giro d'Italia vyhrál v neděli domácí závodník Ivan Basso ze stáje Liquigas.
30.05.2010 18:55 |

Contador opět potvrdil, že pojede Giro d´Italia 2011

Španělský cyklista Contador opět potvrdil, že pojede Giro d´Italia 2011.
03.03.2011 07:55 |

První etapu Giro d´Italia vyhrál Američan Phinney

Americký cyklista Taylor Phinney ovládl sobotní prolog dlouhý 8,7 kilometru na úvod slavného závodu Giro d´Italia.
05.05.2012 22:00 |

Quintana jako první Kolumbijec historie ovládl Giro d'Italia

Cyklista Nairo Quintana jako první Kolumbijec vyhrál slavný cyklistický závod Giro d'Italia. V závěrečné 21. etapě, kterou pro sebe získal ve spurtu Slovinec Luka Mezgec, dovezl do cíle v Terstu růžový trikot pro celkového lídra a vybojoval první triumf na závodu Grand Tour.
01.06.2014 17:50 |

Sastre vyhrál na letošním Giro d'Italia už druhou etapu

Španělský cyklista Carlos Sastre opět dokázal, že finiš patří k jeho silným stránkám. Růžový trikot stále drží Rus Menšov.
29.05.2009 19:05 |

Osobnosti: Carlos Carlos (181 článků)

Italský cyklista Basso vyhrál podruhé v kariéře Giro d italia

Italský cyklista Ivan Basso vyhrál podruhé v kariéře Giro dItalia. V dnešní závěrečné časovce ve Veroně udržel vedení a navázal na triumf z roku 2006. Basso si připsal první velké vítězství po dvouletém trestu za doping.
31.05.2010 11:05 |

Meňšov bude v příští sezoně jezdit v barvách stáje Kaťuša

Ruský cyklista Denis Meňšov bude v příští sezoně jezdit v barvách stáje Kaťuša.
12.12.2011 17:50 |

Giro d'Italia startuje poprvé s hvězdným Armstrongem

Premiérově za účasti slavného Lance Armstronga začne v sobotu v Benátkách týmovou časovkou první vrchol cyklistické sezony Giro d'Italia.
09.05.2009 08:20 |

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků)

Basso vynechá příští rok Giro d'Italia

Ivan Basso nebude obhajovat své prvenství na Giro d'Italia, soustředí se na Tour de France.
26.11.2010 18:10 |

Start Giro d'Italia se v roce 2012 uskuteční v dánském Herningu

Peloton cyklistického závodu Giro d'Italia začne v roce 2012 první kilometry v západním Dánsku, start soutěže se uskuteční 5. května ve městě Herning.
01.04.2011 14:25 |

Ital Gatto vyhrál osmou etapu Giro d´ Italia

Ital Oscar Gatto z týmu Farnese Vini vyhrál v sobotu osmou, 217 kilometrů dlouhou, etapu cyklistického Giro d´Italia ze Sarpi do Tropea.
14.05.2011 17:25 |

Osobnosti: Oscar Gatto (1 článek)

Organizátorům Giro d'Italia se nelíbí délka procesu s Contadorem

Organizátoři závodu Giro d´Italia se cítí poškozeni dlouhotrvajícím procesem se španělským cyklistou Albertem Contadorem, který vloni slavný závod vyhrál, ale po udělení trestu za doping o prvenství přišel.
09.02.2012 12:25 |

Na Giru dopuje 90 procent cyklistů, tvrdí bývalý profesionál

Danilo Di Luca tvrdí, že na slavném etapovém závodě Giro d'Italia nelze uspět bez použití dopingu. Osmatřicetiletý Ital, který dokázal Giro vyhrát v roce 2007, to uvedl v rozhovoru pro televizi Italia 1. Sám Di Luca dostal na začátku prosince za třetí porušení dopingových pravidel doživotní zákaz činnosti.
22.01.2014 21:40 |