Článek

Cukrářská hvězda Ivka z MasterChefa o útěku od exmanžela: Udával mě u soudu! Neuvěříte, proč

 
Účastnice poslední řady show MasterChef Česko Iva Sarauerová (38) je ženou činu. Sama už mnoho let živí dva syny, rozjela vlastní cukrářský byznys, je z ní fitness žena a hlavně se vypořádala s tím, co jí v minulosti provedl exmanžel. A že to bylo nejspíš drsné!
15.08.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (547 článků)
Podobné články

MasterChef Česko: Souboj nejlepších plný tance a dobrot: Cukrářka Ivka znovu bodovala

 
Středa přinesla další speciální vydání show MasterChef Česko: Souboj nejlepších a ani tentokrát nebyli diváci ochuzeni o pořádnou výzvu. Proti sobě se postavila veselá Ivka Sarauerová z poslední řady a rozjařená Katka Kolbová, která bojovala o titul MasterChefa v roce 2019. Cukrářská výzva není ta úplně nejoblíbenější, ale naprosto bravurně ji ovládla Ivka, která získala Řád zlaté vařečky.
10.03.2021 22:15 |

podobné články

Ivka z MasterChefa se nezdá: Vášnivá cukrářka miluje sladké, pyšní se ale fitness postavou

 
K těm výraznějším soutěžícím kulinářské show MasterChef Česko patří bezpochyby milovnice pečení a fitnesska Ivka. Ta už několikrát porotě svým kuchařským umem vytřela zrak. V soutěži patří rozhodně k těm dominantnějším účastníkům, jelikož si umí zjednat pořádek a většinou přesně ví, čeho chce dosáhnout. Cílevědomost se ale neprojevuje jen v kuchyni, Ivka totiž mimo jiné závodí na fitness soutěžích, kvůli kterým si musí na dlouhé měsíce odepřít své oblíbené sladké.
22.04.2020 15:16 |

podobné články

Vítězka Řádu zlaté vařečky MasterChefa Ivka: Žiju si svůj sen, ale moje láska se teprve hledá

 
Speciální duel MasterChef Česko přinesl další záludnou výzvu – pečení. Diváci mohli vidět velmi vyrovnaný souboj mezi Ivkou a Katkou. Řád zlaté vařečky po vypjatém souboji nakonec získala sympatická maminka dvou kluků Ivka. V rozhovoru pro eXtra.cz se Ivka rozpovídala o tom, jaké to bylo vrátit se na okamžik zpátky a jaké to je, žít svůj vlastní sen.
11.03.2021 07:00 |

podobné články

Pořádně žhavý duel MasterChefa: Vyrýsovaná Ivka se ukázala v tangách!

 
Vrátila se do kuchyně MasterChefa v nejlepší formě. Ivka Sarauerová (37) otestovala ve středu večer své cukrářské umění v duelu s Katkou Kolbovou (28). Co se křivek týká, vítězkou byla už před kuchařskou řeží.
11.03.2021 07:55 |

podobné články

Sexy Ivka z MasterChefa na Mallorce: Vraždí výstřihem!

 
Z fleku by mohla hrát v detektivním seriálu Vražedná Mallorca! Sexy Ivka Sarauerová (37) z MasterChefa se na pláže španělského ostrova vyzbrojila pořádně těžkým kalibrem v podobě nadupaného dekoltu v plavkách.
16.04.2021 05:05 |

podobné články

Ivka z MasterChefa schytala kudlu do zad od nejbližšího: Místo podpory rozvod

 
Iva Sarauerová patří mezi jedny z favoritů kulinářské show MasterChef a na první pohled je nepřehlédnutelná. Energická máma dvou synů, která navrhuje zahrady, miluje pečení a věnuje se fitness. Ivka působí jako pozitivní a optimistická duše, ale nebylo tomu tak vždy. Oblíbená soutěžící si prošla velmi náročným obdobím, ale nevzdává se. Redakci eXtra.cz mimo jiné prozradila, jak by naložila s případnou výhrou.
20.05.2020 07:00 |

podobné články

Ivka z MasterChefa stále čeká na toho pravého: Hledá silnou osobnost, která nechodí po hospodách

 
Ivka ze soutěže MasterChef se v poslední době soustřeďuje jen na práci. Občas však pomyslí na to, kdy konečně potká toho dokonalého partnera. Redakci eXtra.cz se dokonce svěřila, jak by takový muž měl vypadat. Sama ho ale hledat nechce a čeká, až přijde on za ní. Seznámení přes sociální sítě však striktně zavrhuje.
03.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (547 článků)

Ivka z MasterChef: Místo buchet peče zadeček

 
Dře na sobě jako mezek a tělo má pevné jako skála. Sama se sebou ale není tak úplně spokojená. Místo buchet z kuchyně MasterChefa teď Ivka Sarauerová (37) vystavuje, jak peče svůj zadeček.
02.09.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (547 článků)

Překvapení pro diváky v MasterChefovi: Návrat 6 soutěžících a rozloučení s Ivkou

 
Do úterního dílu postoupili už jen čtyři soutěžící. Do semifinále mohli postoupit ale jen tři soutěžící. V rozstřelu zůstala Ivka Sarauerová a Pavel Berky. Porotci nakonec rozhodli, že do dalšího kola nepostoupí Ivka. Úterní díl byl zároveň pro fanoušky velkým překvapením, protože se mohli znovu dívat na 6 soutěžících, kteří MasterChefa opustili v minulých dílech.
20.10.2020 21:50 |

podobné články

Ivka z MasterChefa v nové show Souboj na talíři: Slova o zkaženém manželství a lásce

 
Iva Sarauerová jednoznačně patřila mezi nejvýraznější osobnosti poslední série kulinářské show MasterChef Česko. Ivka bojovala skutečně statečně, ale nakonec zůstala těsně před branami vítězství. Nyní se představí v novém pořadu Souboj na talíři, kde bude lidem názorně ukazovat, jak využit k dobré věci zbytky z vaření. Pro redakci eXtra.cz promluvila o svých synech a také o potenciálním partnerovi. 
31.08.2021 20:10 |

podobné články

Do posledního sousta: Ivka z MasterChefa promluvila o zkaženém manželství a synech

 
Iva Sarauerová jednoznačně patřila mezi nejvýraznější osobnosti poslední série kulinářské show MasterChef Česko. Ivka bojovala skutečně statečně, ale nakonec zůstala těsně před branami vítězství. Nyní se představuje v novém pořadu Do posledního sousta, kde bude lidem názorně ukazovat, jak využit k dobré věci zbytky z vaření. Pro redakci eXtra.cz promluvila o svých synech a také o potenciálním partnerovi. 
11.11.2021 11:25 |

podobné články

Diváci MasterChefa zuří: Mezi TOP 3 měla být Ivka, Pavlína na balkóně nemá co dělat píší

 
V úterním díle MasterChefa Česko 2020 se diváci rozloučili s Ivkou. Mezi nejlepší tři amatérské kuchaře se dostali Pavel, Roman a Pavlína. Divákům se samozřejmě složení TOP 3 nelíbí. Místo Pavlíny by raději v semifinále viděli Ivku.
20.10.2020 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (340 článků)

Ivka po vyřazení z MasterChefa: Za prozrazení vítěze milion pokuta! A Pavlína?

 
Bezprostředně po odvysílání poslední epizody MasterChefa se rozlícení diváci hnali na sociální sítě zkritizovat postup nejneoblíbenější účastnice letošního ročníku Pavlíny do semifinále a vyhazov favoritky soutěže Ivky. Ta posléze prozradila, že vítěze už samozřejmě zná. Vzhledem k milionové pokutě si ho ale musí nechat pro sebe.
21.10.2020 12:40 |

podobné články

Zpověď Ivky z MasterChefa: Vyzradila, jak to chodí v zákulisí!

 
Vypadla těsně břed branami finále, a tak si vysportovaná Ivka Sarauerová (38) může dovolit být upřímná. Všem nalila čistého vína. Nejenže prozradila, že za odtajnění vítěze jí smluvně hrozí pokuta milion korun (Aha! informovalo včera), ale diváky zavedla i do přísně střeženého zákulisí MasterChefa.
23.10.2020 05:10 |

podobné články

Ivka z MasterChefa: Žhavá příprava na Vánoce!

 
Iva Sarauerová, která byla účastnicí loňského MasterChefa umí žít. Vzhledem k tomu, že se momentálně věnuje hlavně cukrařině, dalo by se čekat, že čas před Vánoci bude trávit hlavně v kuchyni. Na sociální síti ovšem ukázala, že i v tomto čase si najde čas na pořádný relax.
13.12.2021 06:10 |

podobné články

Ivka z MasterChefa podráždí vaši fantazii. Podívejte se na svůdné fotky ze sauny

 
Šikovná cukrářka Iva Sarauerová (38) z MasterChefa (vyhrála tehdy 4. místo) je před Vánoci vzhledem ke své profesi pochopitelně v jednom kole. Čas od času je však třeba vypnout. Jak to dělá pohledná blondýnka? Zbožňuje saunu. A právě tam pořídila pořádně žhavé snímky. A podělila se o ně prostřednictvím Instagramu.
13.12.2021 19:25 |

podobné články

Výzvu Lukáše Hejlíka zvládla na výbornou: Ivka si v MasterChefovi vyvařila imunitu

 
Středeční díl pořadu MasterChef 2020 byl ozvláštněn příchodem zvláštního hosta. Lukáš Hejlík (40) se přidal k porotě a soutěžícím zadal úkol, který rozhodl o tom, kdo si může odnést imunitu a tudíž v příštím kole nemůže být vyřazen. Risotto, jakkoliv se zdá jednoduché, se dá celkem lehce zkazit. O tom se přesvědčil Pája, který ale neuvařil úplně špatně. Imunitu po dalším boji získala Ivka.
04.03.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (197 článků)

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a neoblíbená výzva. Ivka a Katka budou péct

 
Další speciální duel MasterChef Česko přinese další záludnou výzvu – pečení. "Tato výzva patří vždy mezi nejméně oblíbené," vzpomíná Jan Punčochář na zděšené výrazy soutěžících, když se dozvěděli, že budou péct. Na umění vytvořit ten nejlepší dezert pohořeli i vítězové Kristina a Roman. Proti sobě se postaví Ivka z poslední řady a Katka, která soutěžila o titul MasterChef Česko v roce 2019.
10.03.2021 15:50 |

podobné články

Hutka do mě roky šije, přitom sám „zpíval“. Tady jsou dokumenty i krycí jméno. Karel Srp se pro PL drsně vypořádal s největším kritikem

 
Spor bývalého politického vězně Karla Srpa s písničkářem Jaroslavem Hutkou nabývá nečekaných rozměrů. Hutka nejprve obvinil Srpa, že udával Státní bezpečnosti. Srp to odmítá, podal na Hutku žalobu a teď v textu psaném pro ParlamentníListy.cz naopak naznačuje, že udával sám Hutka.
15.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (97 článků)