Článek

"Cuketový skandál" kuchařky Kamu: Fotky jsem neukradla, ale koupila. Teď budu blokovat, vzkázala

 
Kuchařka Kamu (31) má jasno. Nemá se za co omlouvat, naopak! Bude blokovat všechny, kdo jí zanechali nenávistný komentář. Kamila Rundusová tak reaguje na kauzu, během níž připojila cizí fotku k receptu, jenž sdílela na Instagramu.
10.08.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)
Podobné články

Ne o chlup, ale o vlas! Přítel kuchařky Kamu Robi v Prostřenu řádil. Málem podpálil kolegyni

 
V předvánočním pořadu Prostřeno! se potkají partneři slavných kuchařů. Po manželce Zdeňka Pohlreicha se v kuchyni předvede i přítel známé kuchařky Kamu. A hned je jasné, že v kuchyni vládne spíše ona.
16.12.2020 10:45 |

podobné články

Kuchařka Kamu zveřejnila fotky s bříškem. Těhotná nejsem, vzkázala

 
Kuchařka Kamila Rundusová (31), známá jako Kamu, na sociálních sítích zveřejnila fotky s vystouplým bříškem. Přestože by se mohlo zdát, že je těhotná, blogerka přiznala, že to tak není a rozepsala se o svých zdravotních problémech.
07.07.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6911 článků)

Neukradla jsem vlak, chtěla jsem ho zastavit, směje se fámám uklízečka

 
Vyšetřování ukázalo, že uklízečka, s níž se letos v lednu rozjel ve Stockholmu prázdný vlak a naboural do domu, vlak neukradla, ale snažila se ho naopak zastavit.
04.04.2013 22:25 |

podobné články

Potetovaná kuchařka Kamu s »těhotenským« bříškem a bez měsíčků? Je za tím vážná nemoc! Musí na operaci

 
Když se známá kuchařka Kamila Rundusová (31) alias Kamu na sociální síti pochlubila fotkou ve spodním prádle a s vypouklým bříškem, měli všichni jasno - je těhotná! Záhy ale přišlo jiné vysvětlení, Kamu trpí vážnou nemocí - syndromem polycystických ovarií - a musí na operaci.
02.06.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařka Kamu, která píše pro Babiše, se přidala ke Klusovi! Tolik lidí dlouho nenaštvala

 
Potetovaná kuchařka Kamila Rundusová (28) alias Kamu se připojila k výzvě Tomáše Kluse, který se rozhodl bojkotovat aktivity firem Andreje Babiše. I když Kamu přiznala, že psala na web, který patří do Babišova impéria, a vařila na Colours, ne všichni její politický krok uznali jako správné gesto.
31.07.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Tomáš Klus (1126 článků) , Kamila Rundusová (43 článků)

Kuchařská hvězda Kamu se pochlubila bříškem! O Vánocích se v karavanu zadařilo

 
Kamila Rundusová alias Kamu (27) se netají tím, že její přítel, surfař Robi, je muž jejího života. Několikatýdenní společné cestování v karavanu po Novém Zélandu jejich vztah pořádně prověřilo a utužilo. Na jedné z posledních fotek se Kamu pochlubila bříškem!
16.01.2019 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Oddělit lásku a práci je těžké, tvrdí o partnerovi kuchařka Kamu

 
Kamila „Kamu“ Rundusová (30) tráví s přítelem Robim čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Práci a partnerství je pro ně těžké oddělit a na svém vztahu tak musí oba neustále pracovat. V pořadu Mixxxer show na ÓČKU Kamu prozradila i to, díky čemu se jí v minulosti podařilo zhubnout 35 kilo.
11.01.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (185 článků)

Před pár lety bojovala s obezitou: Dnes se slavná kuchařka Kamu ukazuje nahoře bez

 
Oblíbená foodblogerka a kuchařka Kamu (30) se na svých sítích pochlubila pořádně žhavými snímky, kde nechala vyniknout i svým tetováním. Ač byste to do ní dnes neřekli, krásná Kamu v minulosti bojovala s obezitou. Boj s nadbytečnými kily vyhrála, zhubla neuvěřitelných 35 kilo a dnes se pyšní sexy figurou.
17.11.2020 10:16 |

podobné články

Oblíbená kuchařka Kamu pochovala otce: Až s pohřbem si člověk uvědomí, že je opravdu konec. Bolí to

 
Autorka kuchařek a influencerka Kamila Rundusová (31) alias Kamu se vyrovnává s těžkou životní situací. Před 14 dny ji navždy opustil tatínek. „V pátek odpoledne zemřel náš táta. Nikdo to nečekal. Jenže na smrt se podle mě nedá nikdy připravit. Vnímám, jak křehkej život je. Nevím, co bude za hodinu,“ svěřila se tehdy veřejně Kamu.
26.06.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Přiznání kuchařské hvězdy Kamu po návratu do Česka: Přítel i maminka bojovali o život!

 
Když před několika týdny přestali kuchařka Kamila Rundusová alias Kamu (30) a její přítel Robi Chad komunikovat se světem, tak si všichni mysleli, že vstřebávají rozchod. Ale všechno je jinak. O život bojoval nejenom Robi, ale i maminka známé kuchařky.
15.07.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kamu, nebo Klamu? Kuchařka na kauze »kradených fotek« ještě vydělala! Co vzkázala rýpalům?

 
Kuchařka Kamila Rundusová (31), známější pod svou přezdívkou Kamu, pořádně rozpálila své fanoušky, když recept na svém instagramu doplnila fotkou z fotobanky – aniž by to veřejně přiznala. Vyvolává to podezření, že ani ostatní recepty a fotky nejsou její. Jak se k tomu kuchařka postavila? Poměrně zvláštně…
10.08.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Neuvěřitelná proměna kuchařské hvězdy Kamu: Zhubla 33 kilo, zkrásněla a začala žít!

 
Za devět let se jí podařilo svůj život převrátit naruby. Kuchařská hvězda Kamila Rundusová (28) alias Kamu, která je autorkou Nejbarevnější kuchařky, odhalila svou někdejší podobu. O třicet tři kilo těžší a zahalenou v temnotě. Sama sebe už skoro nepoznala.
06.06.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

»Vesmírná« kuchařka Kamu narazila: Za postoj proti očkování ji odmítla charitativní organizace!

 
Kamile Rundusové (31), známější pod svou přezdívkou Kamu, se opět povedla pořádná bota. Výtěžek ze své nejnovější knihy, jakési „vesmírné“ motivační kuchařky, na kterou už více než rok vybírá peníze od svých fanoušků, přislíbila věnovat organizaci Energii lékařům. Zakladatel ji však kvůli jejímu postoji k pandemii covidu-19 odmítl!
21.11.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Led Zeppelin v písni Stairway to Heaven neukradla melodii, rozhodl soud

 
Legendární britská rocková skupina Led Zeppelin neukradla pro svou píseň Stairway to Heaven melodii ze skladby Taurus kapely Spirit. Shodla se na tom dnes porota losangeleského soudu.
23.06.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Led Zeppelin (55 článků)

Kuchařka Kamu zveřejnila fotku s bříškem! Mám vážnou nemoc, vzkázala

 
Kuchařka Kamila Rundusová (31) na internetu vystupuje pod přezdívkou Kamu. Na sociální sítě přidala fotografie s vystouplým bříškem a spoustu lidí si myslelo, že je těhotná. Za vším se ale skrývá vážná nemoc syndrom polycystických ovarií, o níž se rozepsala v rozsáhlých příspěvcích. 
03.06.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Bolestivé loučení se silikony: Šéfkuchařka Kamu je už měsíc bez plastů. Buďme přirození, vzkázala

 
Šéfkuchařka Kamila Rundusová (31) na internetu vystupuje pod přezdívkou Kamu. Na sociální sítě nyní přidala fotografie a rozsáhlý text, v němž popisuje, proč si nechala odstranit ze svého těla implantáty. Jedním z mnoha příčin bylo onemocnění, které jí lékaři diagnostikovali teprve nedávno...
15.07.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Kontroverzní kuchařka Kamu na 11 let starém snímku: Takhle zatočila s nadváhou

 
Kolem Kamily Rundusové (31), známé pod přezdívkou Kamu, se poslední měsíce točí různé kotroverze, kvůli kterým ji opustilo i několik fanoušků. Přesto má za sebou Kamila obdivuhodný kus práce, o kterém možná ani mnozí nevědí. Dnes z foodblogerky srší pozitivní a silná energie, dříve tomu tak ovšem ani zdaleka nebylo. "Předstírala jsem, že jsem šťastná, ale ve skutečnosti jsem žila život, jako by byl černý, byla jsem ztracená a nemocná ve všech směrech," uvedla k instagramovém snímku, kde vyniká její hubnoucí proměna. 
29.11.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)

Pavel Novotný: Zm*d Zeman. Budu ve Sněmovně, budu brát 100 tisíc a mít imunitu, pose*eš se. Slušel by mi post ministra vnitra

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) na sociální síti sdělil, že se už brzo vidí za pultíkem ve Sněmovně. „Já budu poslancem! Já tam budu v tý sněmovně a budu říkat: ‚Co ty svině bolševická?!‘ A budu mít sto tisíc navíc. Cash. Náhrady. Ty vole, imunitu!“ prohlásil. Rád by prý zastával i ministerskou funkci. „Podle mě by mi nejvíc slušelo vnitro,“ myslí si komunální politik. Jen u poslance však nezůstane, nevyloučil totiž ani kandidaturu na prezidenta.
16.08.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1166 článků)

Kamu: Držela jsem různé diety. Zhubla jsem, když jsem přestala jíst maso

 
Kuchařka a nadšená cestovatelka Kamila Rundusová přezdívaná Kamu se pochlubila, že veganství jí prospívá. Nejenže se jí podařilo výrazně zhubnout, ale nutí jí to ke kreativitě při vymýšlení a přípravě pokrmů. Kuchařka v Limuzíně na Óčku přiznala, že ji baví pořád objevovat nové věci.
09.01.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Rundusová (43 článků)