Článek

Čtyři lidé, kteří zemřeli při autonehodě na Liberecku, byli opilí

 
Pitva prokázala, že všichni mrtví pasažéři ve škodovce, která v pondělí nabourala na Liberecku, byli opilí. Další testy mají prokázat, jestli neměli v těle drogy.
30.05.2012 15:50 |

podobné články

Podobné články

Při vážné nehodě na Liberecku zemřeli čtyři lidé. Pátý bojuje o život

 
AKTUALIZOVÁNO. Tři mladí muži a žena zemřeli dnes po půl sedmé večer při nehodě Škody Octavie u Hrádku nad Nisou na Liberecku. Zraněného pátého účastníka nehody převezl vrtulník na řízené ventilaci do liberecké nemocnice. Řekl to krajský ředitel záchranné služby Stanislav Mackovík. Policisté odhadují, že silnice 2716 bude uzavřená zhruba dvě hodiny.
28.05.2012 19:50 |

podobné články

Rodičům se narodil chlapec čtyři roky poté, co oba zemřeli při autonehodě

 
Je to příběh touhy po životě, která obelstila i smrt. Malý chlapec přišel na svět, jakkoli oba jeho biologičtí rodiče zemřeli před čtyřmi roky při autonehodě. Porodila ho náhradní matka. O ojedinělém případu informovala BBC s odkazem na čínská média. Zesnulý pár si nechal zmrazit několik embryí, protože doufal, že by mohl mít dítě prostřednictvím umělého oplodnění. Po nehodě se do případu vložili rodiče manželů a začali bojovat za to, aby jim bylo dovoleno embrya použít. Právní bitvu nakonec vyhráli.
12.04.2018 10:05 |

podobné články

Opilí muži nejsou k ženám agresivnější než ti střízliví, jen usilovněji žadoní o sex

 
S poměrně překvapivými výsledky přišli psychologové z Yaleovy univerzity, kteří provedli experimentální výzkum chování mužů vůči ženám pod vlivem alkoholu. Zjistili totiž, že muži nejsou po konzumaci většího množství etanolu agresivnější. Ti, kteří jsou agresivní opilí, jsou totiž agresivní i střízliví. Nicméně opilí mužové ve srovnání se střízlivými skutečně více dotírají kvůli sexu.
11.07.2018 21:30 |

podobné články

Krutá rána pro papeže: Při autonehodě zemřeli tři jeho příbuzní

 
Neštěstí si nevybírá! Papeže Františka zastihla při návratu z asijské cesty krutá zpráva. Jeho dva malí prasynovci a jejich matka zemřeli při autonehodě. Synovec Svatého otce pak bojuje v nemocnici o život.
19.08.2014 17:20 |

podobné články

Mladý řidič narazil na Liberecku do stromu: Dva spolujezdci zemřeli

 
Dva spolujezdci, dvacetiletá žena a devatenáctiletý muž, zemřeli ve středu večer při nehodě Opelu Corsa na silnici u Dolní Řasnice na Liberecku. Devatenáctiletý řidič vyvázl s lehkým zraněním, záchranáři ho převezli do nemocnice. „Auto narazilo do stromu, příčinu vyšetřovatelé zjišťují,“ uvedla krajská mluvčí policie Vlasta Suchánková.
11.08.2016 09:40 |

podobné články

Konečně pořádný film! Hitem se stal Star Drunk, film, kde hrají pouze neskutečně opilí herci

 
Když se díváte na Ordinaci v růžové zahradě, říkáte si, že ti herci musejí být opilí, jinak by nemohli hrát tak špatně? Tak se nejprve podívejte na Star Drunk. Tam jsou herci opravdu opilí. Vidíte ten rozdíl?
01.09.2013 16:50 |

podobné články

Po nárazu do stromu zemřeli na Liberecku čtyři lidé, jeden bojuje o život

 
Po nárazu osobního vozu Škoda Octavia do stromu zemřeli čtyři lidé. Jeden člověk je těžce zraněný. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník.
28.05.2012 19:30 |

podobné články

Vybourané auto našel cyklista: Tři muži zemřeli na cestě z koupaliště!

 
Policie řeší záhadnou smrt hned tří mužů, kteří zemřeli při autonehodě u obce Tišice. Ty našel kolemjedoucí cyklista, který jim již nedokázal pomoci. Podle oblečených plavek a rozházených ručníků je jasné, že muži zemřeli na cestě z jednoho z nedalekých koupališť…
08.08.2015 19:00 |

podobné články

Mladou ženu při autonehodě zachránila vycpaná podprsenka

 
Osmadvacetiletá Lisa Somervillová ze Skotska jen o vlásek unikla smrti při vážné autonehodě, a to jen díky své vycpané podprsence. Gelové vycpávky měly maskovat její méně vyvinuté poprsí, zároveň zabránily, aby se jí při autonehodě zlomená žebra vrazila do srdce. Ačkoli je za to vycpávkám vděčná, brzy poté si nechala implantovat vysněné silikony.
13.11.2011 18:45 |

podobné články

Předvánoční bouračka skončila na Prostějovsku fatálně: Zemřeli při ní dva lidé

 
Dva lidé zemřeli při dnešním střetu dvou osobních automobilů na Prostějovsku. Další čtyři lidé byli zraněni, utrpěli středně závažná zranění, převezeni byli do olomoucké fakultní nemocnice. Na místě zasahoval i vrtulník, vyplývá z vyjádření hasičů, policie a Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje.
22.12.2018 16:45 |

podobné články

Krutý osud: Žena při autonehodě zabila svoji vlastní sestru

 
Dvacetiletá Rossie-Ann Stone z Velké Británie upadla do těžkého šoku poté, co zjistila, že při "autonehodě":http://www.extra.cz/hystericky-vyvoleny-gay-vladko-se-rozpovidal-o-brutalni-autonehode-plne-krve-kterou-ve-spanelsku-zavinil-detaily-ktere-desi zabila svoji starší sestru Jennie.
31.08.2013 10:35 |

podobné články

Bratři se ve Zlíně pobili do krve! Byli namol opilí

 
Policie zasahovala ve Zlíně u potyčky dvou bratrů, kteří se bili do krve. Oba byli opilí, jejich zranění však nebyla závažná, sdělila v pátek agentuře Mediafax zlínská policejní mluvčí Jana Bartíková.
24.02.2012 08:45 |

podobné články

Na Liberecku bude do Senátu za TOP 09 kandidovat přednosta chirurgického centra Hromádka

 
Přednosta chirurgického centra v Krajské nemocnici Liberec Peter Hromádka bude kandidovat za TOP 09 do Senátu na Liberecku. Senát je dnes jednou z posledních možností, kde se dá usměrňovat politika současné vládní koalice, proto chce TOP 09 voličům nabídnout kvalitní osobnost a profesionála, řekl dnes ČTK k nominaci předseda liberecké organizace František Gábor. Hromádka je už sedmým kandidátem na senátora, kterého strany na Liberecku zveřejnily.
14.06.2016 09:30 |

podobné články

Mladíky (18) štvalo, že nemají auto. Tak v Hostivaři čtyři rozbili

 
Celkem čtyři zaparkovaná vozidla poškodili dva opilí mladíci (oba 18) v pražské Hostivaři. Strážníkům jako důvod sdělili, že je štve, že jiní lidé auta mají a oni sami ne. Proto když jsou opilí, tak je rozbíjejí. Jeden z mužů nadýchal 1,69 promile, druhý pak 2,04 promile.
04.07.2017 13:40 |

podobné články

Tragická noc na českých silnicích! Čtyři lidé zemřeli, další byli zraněni

 
Páteční noc se na českých silnicích nesla ve znamení smrti. Dva lidé zemřeli při nehodě na Vysočině. Dalších pět lidí bylo zraněno a převezeno do nemocnice. Dva životy vyhasly v Olomouckém kraji v sobotu ráno a zraněni byli další dva lidé.
17.06.2017 10:35 |

podobné články

Otec a syn se utopili ve Vltavě: Podle svědků byli opilí

 
Obrovská rodinná tragédie otřásla Loučovicemi v jižních Čechách. Na vltavském jezu se utopil otec (†60). Z vody mu pomáhali jeho dva synové. Jeden (†35) nepřežil, druhého (34) odvezl vrtulník do nemocnice. Policie šetří, jestli byli opilí.
17.08.2013 15:30 |

podobné články

Na potácející se mývaly zavolali policii. Neměli však vzteklinu, byli opilí

 
Když obyvatelé amerického města Milton v Západní Virginii uviděli podivně se chovající mývaly, zavolali policii. Měli strach, že zvířata by mohla být nakažena vzteklinou. Ovšem když se policii podařilo dva odchytit, zjistili, že mají problém s něčím jiným než se vzteklinou. Mývali byli opilí. Informoval o tom list The Washington Post.
19.11.2018 16:05 |

podobné články

Tragická nehoda! Na Prachaticku zemřeli při autonehodě dva lidé

 
Dva lidé zemřeli a další se těžce zranil při nehodě dodávky na Prachaticku. Vůz jedoucí po silnici ve směru z Vodňan na České Budějovice se srazil u křižovatky se silnicí na Netolice s divokým prasetem, a následně vjel do stromu.
25.06.2013 07:20 |

podobné články

Tragická nehoda! U Žamberka zemřeli při autonehodě 3 lidé

 
Na silnici I/11 u Žamberka na Orlickoústecku dnes odpoledne zemřeli tři lidé při nehodě dvou osobních aut. Další člověk se těžce zranil, zranění utrpělo i dítě, které cestovalo v jednom z vozů. ČTK to řekla mluvčí hasičů Vendula Horáková.
19.07.2013 17:10 |

podobné články