Článek

Čtvrtý zázrak! Moderátor Zázraků přírody je počtvrté otcem

 
Moderátor Vladimír Kořen (47) se stal již čtyřnásobným otcem! Syn dostal tradiční české jméno-rovnou to tatínkovo!
26.05.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)
Podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (998 článků)

Moderátor Zázraků přírody se stane počtvrté otcem. Pochlubil se krásnou rodinkou a prozradil, zda bude u porodu

 
Vladimír Kořen, moderátor oblíbeného pořadu Zázraky přírody, má hned několik důvodů k radosti. Kromě nové práce se jeho rodina rozroste o dalšího člena. Na cestě je totiž v pořadí čtvrtý potomek, a jak moderátor Super.cz prozradil, přál by si být u porodu s manželkou.
01.02.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Moderátor Zázraků přírody se stal počtvrté otcem. Chlapeček se má čile k světu

 
Jeden z moderátorů oblíbeného pořadu Zázraky přírody Vladimír Kořen se stal počtvrté otcem. S manželkou Martinou na svět přivítali syna, jenž dostal jméno po otci - Vládík.
26.05.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Vladimír Kořen ze Zázraků přírody počtvrté otcem: Syn dostal tradiční jméno

 
Moderátor pořadu Zázraky přírody Vladimír Kořen se stal počtvrté otcem. Syna mu porodilla manželka Martina a chlapeček dostal skutečně tradiční české jméno, navíc po jednom z rodičů. Doma ho čekají dvě sestry a bratr.
26.05.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Čtyřnásobný tatínek a moderátor Zázraků přírody popsal příchod nejmladšího synka: Poslední dny před porodem byly napínavé

 
Moderátor, bývalý starosta a v současné době učitel Vladimír Kořen se pyšní novým přírůstkem do rodiny. S manželkou Martinou se jim narodil čtvrtý potomek, syn Vládík. Moderátor oblíbeného pořadu Zázraky přírody Super.cz prozradil, jak porod probíhal.
26.05.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Moderátor Zázraků přírody Maroš Kramár přiznal: S manželkou žijeme odděleně!

 
Po sedmnácti letech rozvod! Tak ohlásily krach manželství moderátora Zázraků přírody Maroše Kramára (58) s manželkou Natašou Nikitinovou slovenské weby. Herec rozvod nyní popřel, zároveň ale přiznal, že žijí skutečně odděleně.
08.12.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (159 článků)

Moderátor Zázraků přírody se raduje: Bude z něj čtyřnásobný otec!

 
Vladimír Kořen (46), kterého diváci České televize znají především coby jednoho z moderátorů oblíbených Zázraků přírody, oznámil radostnou novinku! Jeho manželka čeká další dítě!
23.12.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Moderátor Zázraků přírody je čtyřnásobný otec! Po kom dostalo miminko jméno?

 
Jeden z moderátorů Zázraků přírody a někdejší starosta Říčan Vladimír Kořen (47) se pochlubil přírůstkem do rodiny! Narodil se mu syn.
26.05.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

AOPK ČR: Zítra je Světový den divoké přírody. Pomozte nám najít, kdo jí pomáhá

 
Zítra je Světový den divoké přírody a Právě lidem či organizacím, kteří svým celoživotním postojem, nebo třeba konkrétním projektem pomáhají či pomohli naší přírodě, je určena nově ustavená Cena za ochranu přírody a krajiny. Má především ukázat, že ochrana přírody má smysl a konkétní výsledky. Nominace je možno posílat do konce března tohoto roku. Cenu u příležitosti Světového dne divoké přírody [1] vyhlašuje Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.
02.03.2018 12:45 |

podobné články

Moderátor Vladimír Kořen si díky Zázrakům přírody vyzkoušel i porodní bolesti: Je to strašlivé, říká

 
Moderátor Vladimír Kořen s manželkou už netrpělivě očekávají příchod dalšího člena do rodiny. V květnu se jim narodí v pořadí čtvrtá ratolest a moderátor Zázraků přírody by si přál být u porodu. Jak prozradil Super.cz, díky natáčení pořadu si porod tak trochu vyzkoušel na vlastním těle.
05.02.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Oběť Číhošťského zázraku: Utýraný kněz Toufar, na jehož přiznání tlačil sám Gottwald

 
Když se v Číhošti na Boží hod v roce 1949 během mše začal hýbat kříž na oltáři, přítomní věřící oněměli a zpráva o zázraku se začala šířit po celé zemi. Trvalo "jen" měsíc, než si pro faráře Josefa Toufara přišla StB. Jejímu krutému mučení podlehl přesně před osmašedesáti lety, 25. února 1950. Zvláště při současných tendencích činnost StB relativizovat, bychom na události okolo tzv. Číhošťského zázraku neměli zapomínat.
25.02.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Toufar (66 článků)

Moderátor Zázraků přírody Maroš Kramár: Rozvod po 17 letech manželství?!

 
Populární slovenský herec Maroš Kramár (58), známý českým divákům coby moderátor pořadu Zázraky přírody nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, se podle slovenských médiích rozvádí! Co ho k tomu po 17 letech vedlo?
08.12.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (159 článků)

Buší mi srdce a tvrdnou nohy: Jak se moderátor Zázraků přírody pere se strachem

 
I po 12 letech se Zázraky přírody těší divácké oblibě. "Pohybujeme se někde kolem milionu sledujících, což je úžasné číslo," pochvaluje si moderátor pořadu Vladimír Kořen. Podle informací od bývalého starosty Říčan se zábavně-naučný pořad natáčí dál, aby si příznivci přišli na své. Nový premiérový díl se odvysílá už tuto sobotu.
30.01.2021 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kořen (33 článků)

Blesk hlásá: Kocáb bude počtvrté otcem. Milenka Abbasová je těhotná

 
Titulní stránka dnešního Blesku patří moderátorce Lejle Abbasové. Jednatřicetiletá kakaová kráska je totiž těhotná. Otcem ale není jen tak ledaskdo, je jím totiž exministr Michal Kocáb. Ten má být už dokonce počtvrté otcem. Abbasová byla přitom mluvčí Kocába v době, kdy byl ministrem pro lidská práva. Už tehdy prý započali spolu milostný románek. A Kocáb chtěl dokonce kvůli aférce rezignovat.
29.07.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (471 článků)

Univerzita Karlova vypsala vzdělávací kurz o nových trendech v ochraně přírody

 
Ústav pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy zahajuje od letního semestru 2015/2016 nový dvouletý kurz celoživotního vzdělávání „Aktuální trendy v ochraně přírody". Je určený pro všechny zájemce z řad profesionální i dobrovolné ochrany přírody. Vhodný je zejména pro pracovníky státní ochrany přírody, kteří si chtějí doplnit své praktické zkušenosti o aktuální poznatky z teoretické ochrany přírody.
07.10.2015 13:31 |

podobné články

Světový den strážců přírody si jejich asociace připomíná 31. července

 
Na pondělí 31. července 2017 připadá Světový den strážců přírody, který se letos dočkal svého 10. výročí od vyhlášení. Mezinárodní asociace strážců přírody vznikla 31. 7. 1992 a k 15. výročí jejího vzniku byl v roce 2007 31. červenec vyhlášen za Světový den strážců přírody. Již tuto sobotu se uskutečnilo na Panské skále u Práchně setkání s profesionálními strážci z Národního parku České Švýcarsko a také s dobrovolnými strážci přírody ze sousedních chráněných krajinných oblastí, jako jsou CHKO Jizerské hory, Labské pískovce, České středohoří.
29.07.2017 18:50 |

podobné články

Zázrak přírody uprostřed města: Na komíně v Holešovicích se vylíhla mláďata vzácného sokola

 
I betonová džungle města se může čas od času stát němým svědkem neuvěřitelného zázraku přírody. Stejně jako se tomu stalo nyní - na komíně v pražských Holešovicích se totiž vylíhla tři mláďata vzácného sokola stěhovavého. Mláďátka jsou zdravá a ornitolog je už okroužkoval. Jedno sokolí mládě se vylíhlo také na komíně v Michli.
01.06.2018 14:15 |

podobné články

Odešel tvůrce »slušovického zázraku«

 
Už možná začal budovat »nebeský zázrak«, jestli mu tedy pánbůh šel na ruku jako kdysi komunisté. Exsenátor František Čuba, který proslul jako strůjce »slušovického zázraku«, zemřel ve věku 83 let.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Stvořil zázrak přírody: Čtrnáctiletá dcera moderátora Kramára roste do krásy

 
Moderátor pořadu České televize Zázraky přírody a herec Maroš Kramár je opravdu pyšným otcem! Jeho dvanáctiletý synátor Timur hraje ve slovenském seriálu, z čtrnáctileté Tamary je zase kráska po mamince. „Dělá mi jenom radost,“ pyšní se Kramár.
28.02.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (159 článků)