Článek

ČT4 druhý den po sobě díky hokeji nejsledovanější, ČT1 druhá, Nova až třetí

 
Předpoklad Novy, že diváci v neděli večer dají přednost hokeji, se potvrdil. Večerním pořadům ve sledovanosti vévodilo finále mistrovství světa mezi Ruskem a Slovenskem na ČT4, mezi „televizní velkou trojkou“ díky tomu netradičně vyhrála Prima se Zázraky života. Víc lidí než finále tu ale přirozeně sledovalo odpolední boj českého výběru o bronz.
21.05.2012 11:45 |

podobné články

Podobné články

Z ČT1 a ČT24 zmizí reklama, schválili poslanci

 
Česká televize bude moci vysílat reklamu pouze na kanálech ČT2 a ČT4, reklama tak zmizí z ČT1 a zpravodajského kanálu ČT24. Vyplývá to z novely zákona o ČT, který ve středu schválila Poslanecká sněmovna. Výnosy z reklamy na ČT2 půjdou Státnímu fondu kultury, peníze z reklamy na ČT4 budou sloužit výrobě sportovních pořadů. Novelu nyní posoudí Senát.
13.07.2011 20:05 |

podobné články

ČT4 v sobotu díky olympiádě nejsledovanějším kanálem. Nejvíc diváků ale zajímala Angelika

 
Letní olympiáda podle očekávání zvedá sledovanost obou veřejnoprávních kanálů, na nichž celý den přenosy z Londýna běží. V sobotu, v oficiální první den her po pátečním večerním zahájení, se ČT2 dostala na nadprůměrných víc než 6 % podílu na publiku (letos mívá kolem 4 %), ČT4 v celodenních číslech v obecné skupině diváků starších patnácti let byla nejsledovanější.
29.07.2012 15:10 |

podobné články

Skupina Nova v roce 2013 stále nejsledovanější

 
Skupina Nova v čele se stanicí TV Nova se v roce 2013 stala nejsledovanější ve své primární cílové skupině 15–54 i v nejširší skupině 4+, a to jak v celodenním měřítku, tak v primetime. Průměrně strávil každý divák ve věku 15-54 s kanály skupiny Nova 1:01:55 hodin denně, což je nejvíc ze všech televizních skupin. Skupina Nova je už 16 let, od začátku TV metrového měření v roce 1997, s náskokem nejsledovanější televizní skupinou mezi diváky ve věku 15-54 v České republice.
03.01.2014 18:05 |

podobné články

Ligu mistrů bude vedle ČT4 vysílat také Prima Cool

 
Zápasy fotbalové Ligy mistrů bude na českém území v příštích třech letech vysílat vedle kanálu ČT4 také Prima Cool. Zatímco ČT4 bude vysílat jen ve středu, Prima Cool získala i úterní vysílací práva.
25.04.2012 16:50 |

podobné články

Charlotta Štiková má problém: Nikdo s ní nechce pracovat. Sestře Ornelle nesahá ani po kůži na chodidle

 
Jedna je tlustá, druhá má dokonalé tělo. Jedna je líná, druhá je pracovitá. Jedna je nespolehlivá, druhá je spolehlivá. Jedna je krásná, druhá na sebe musí kydat tuny šminek. Jedna je úspěšná, druhá žebrá o pozornost. Jedna se dokázala prosadit, ta druhá bude muset na sobě hodně makat. Jedna se jmenuje Charlotta, druhá je Ornellka.
30.05.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1047 článků)

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Mistrovství světa v hokeji poprvé v HD: na sportovní ČT4 na satelitu

 
Ve čtvrtek 3. května začne Česká televize vysílat program sportovní ČT4 jako druhý satelitní kanál ve vysokém rozlišení obrazu.
27.04.2012 16:30 |

podobné články

Kabelovka UPC před šampionátem v hokeji zařadí nový program ČT4 HD

 
V den spuštění sportovního veřejnoprávního kanálu ČT4 HD zařadí tento program do své digitální nabídky operátor UPC. Od čtvrtka 3. května bude k dispozici zákazníkům s nabídkami Klasik a Komfort.
02.05.2012 10:30 |

podobné články

Hokej Čechů s Rusy na ČT4 přilákal víc diváků, než show Hlas na Nově i drama na ČT1

 
Digitální sportovní ČT4 se stala plnohodnotným kanálem. Půl roku po završené televizní digitalizaci a s celorepublikovým pokrytím dokáže při největších sportovních akcích porazit mnohem déle existující, zavedené programy.
14.05.2012 09:00 |

podobné články

Hokej Česko-Slovensko měl 1,2 milionu diváků, sportovní ČT4 v sobotu nejsledovanější stanicí

 
Zájem diváků o semifinálové střetnutí českých hokejistů se slovenskými na světovém šampionátu včera ovlivnil sledovanost nejpopulárnějších pořadů na tuzemských obrazovkách, k nimž patří Televizní i Sportovní noviny televize Nova. Ty včera sledovalo jen kolem milionu lidí, zprávy Primy pouze půl milionu a Události na ČT1 spadly pod třistatisícovou hranici.
20.05.2012 13:30 |

podobné články

Svůj satelitní kanál v HD vyhradí Česká televize programu ČT1, pořady z ostatních zmizí

 
Speciální kanál vysílající programy ČT ve vysokém rozlišení obrazu (HD) od příštího čtvrtka 1. března přestane přepínat mezi programovými okruhy ČT1, ČT2 a ČT4. Natrvalo bude vysílat Jedničku ve vysokém rozlišení. Na ní je totiž programů v HD čím dál víc, jak dnes řekl televizní radě generální ředitel ČT Petr Dvořák.
22.02.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (563 článků) , Petr Dvořák (558 článků)

Česká televize se představuje „ve vašich barvách“. ČT1 a ČT2 má nové logo, z ČT4 je ČT Sport

 
Rok po nástupu generálního ředitele Petra Dvořáka do čela veřejnoprávní České televize mění instituce loga svých dvou základních kanálů a uvádí nové korporátní logo. Nové je také písmo TV Sans. Loga, písmo i vizuály jsou dílem Studia Najbrt. Ode dneška 1. října se vizuálně mění kanály ČT1 a ČT2, nové logo je vidět ve znělkách, na webu či na mikrofonech reportérů. Zpravodajská ČT24 a sportovní kanál se mají změnit do jara 2013.
01.10.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (563 článků) , Petr Dvořák (558 článků)

Fotbal Česko-Polsko viděl na ČT4 každý druhý muž, celkem 1 milion lidí

 
Včerejší utkání fotbalového Eura, v němž čeští fotbalisté porazili domácí Poláky, vidělo na ČT4 mezi tři čtvrtě na devět a jedenáctou večerní 1 milion a 9 tisíc diváků starší patnácti let, při podílu na sledovanosti 34,2 %. Z toho bylo 699 tisíc mužů, podíl na sledovanosti mezi nimi činil 48,6 %, to znamená, že fotbal sledoval zhruba každý druhý v tu dobu u obrazovek.
17.06.2012 11:55 |

podobné články

Třetí prezidentská debata byla zatím nejsledovanější

 
Debata prezidentských kandidátů Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga ve středu na TV Nova sledovalo více než 1,5 milionu diváků starších 15 let a byl to nejsledovanější středeční pořad po 20:00. Ze tří dosud odvysílaných prezidentských televizních duelů před druhým kolem volby šlo zatím o nejsledovanější, uvedl dnes server  mediaguru.cz  s odkazem na ATO-Mediaresearch. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3755 článků) , Miloš Zeman (21480 článků)

Váňův hnědák Tiumen: Mrkev za vítězství!

 
Už po pětadvacáté láká nedělní Velká pardubická ke startu žokeje Josefa Váni st. (58). A už potřetí v řadě by si mohl smlsnout na mrkvi pro vítěze hnědák Tiumen. Dnes v 16.25 odstartuje nejsledovanější český dostih (vysílá ČT1 i ČT4) a jednoznačným favoritem bude dostihová legenda ze Sloupné. Trémou ale rozhodně netrpí…
09.10.2011 12:05 |

podobné články

ČT Déčko je nejsledovanější dětskou televizí v Evropě

 
Nová dětská stanice České televize se stala po pěti měsících vysílání nejsledovanější dětskou veřejnoprávní televizí v Evropě. V lednu dosáhla u dětí ve věku 4–12 let rekordního podílu na sledovanosti 21,68 % a vyhoupla se před dosud nejsledovanější evropské veřejnoprávní televize pro děti, které sleduje přibližně 16 % z aktuálního dětského publika.
05.02.2014 20:25 |

podobné články

Reklama na ČT zůstane jen na dvou programech. Klaus souhlasil

 
Prezident Václav Klaus dnes podepsal novelu zákona, podle které může Česká televize vysílat od příštího roku reklamu jen na programech ČT2 a ČT4. ČTK to sdělil prezidentův mluvčí Radim Ochvat. Veřejnoprávní televize bude za peníze z reklamy na kanále ČT2 nově financovat Státní fond kultury a z reklamy na ČT4 výrobu sportovních pořadů. Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie pak budou místo ČT financovat televize Nova, Prima s TV Barrandov, podle novely do něj budou posílat dvě procenta ročních čistých výnosů z reklamy.
27.09.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9240 článků)

Šéf grafiky ČT24, ČT4 a Událostí Alan Záruba odchází z ČT na Novu

 
Po pěti letech odchází z České televize výtvarný ředitel ČT24 a ČT4 Alan Záruba. K ukončení spolupráce dochází po vzájemné dohodě s vedením televize ke dni 25. května, oznámila ČT. Zárubovým dalším působištěm bude komerční televize Nova, ke konkurenci jde na tutéž pozici.
15.05.2012 13:25 |

podobné články

Televizní sledovanost 2011: Nova zůstala lídrem, Prima poprvé od „roku VyVolených“ porazila ČT1

 
Pětka nejsledovanějších televizí v Česku roku 2011 podle celodenního podílu na sledovanosti: Nova, Prima, ČT1, Barrandov, Nova Cinema
03.01.2012 14:00 |

podobné články