Článek

ČT zahltí diváky novými seriály a pořady

 
Hodně dlouho neměla Česká televize v podzimní sezóně tolik nových seriálů, dramatických inscenací a premiérových pořadů jako letos. Navíc spouští od 31. srpna nový kanál, který bude přes den vysílat pro děti (ČT:D) a večer kulturu (ČT Art).
08.08.2013 15:20 |

podobné články

Podobné články

Kancelář Blaník volá fanoušky. I internetové pořady figurují v TýTý

 
Nejen pro klasické televizní seriály a pořady, ale i pro ty internetové lze hlasovat v anketě TýTý. Například politická satira Kancelář Blaník průměrné televizní seriály značně převyšuje.
27.02.2015 16:11 |

podobné články

Láďa Hruška bude mít pořad o vaření, Nova zahltí diváky seriály

 
V pondělí a ve středu večer Doktoři z Počátků, v úterý a ve čtvrtek Ordinace v růžové zahradě, v neděli Kriminálka Anděl. V pátek pro oddech od seriálů české pohádky a v sobotu české filmy, mezi nimi televizní premiéra Menzelových Donšajnů a Troškova filmu Babovřesky. Tak vypadá ve zkratce nové vysílací schéma televize Nova.
28.07.2014 18:05 |

podobné články

Ordinace, Vinaři i Svatby. Nejsledovanější české seriály

 
Proč se Češi donekonečna dívají na seriály z nemocničního prostředí a které seriály patří mezi nejsledovanější?
04.11.2014 11:10 |

podobné články

Rada pro vysílání varuje diváky před ezoterickými pořady

 
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) varovala diváky před ezoterickými televizními pořady. V tiskové zprávě upozornila mimo jiné na to, že hlavní motivací provozovatelů není altruismus, nýbrž poměrně snadný zisk na úkor volajících. Rada zároveň přiznala, že možná postižitelnost z hlediska zákona je v těchto případech velmi nízká.
20.08.2013 18:20 |

podobné články

Čínská cenzura vyhnala Teorii velkého třesku z internetu

 
Čínské úřady nařídily v celé zemi internetovým streamingovým serverům stáhnout čtyři oblíbené americké televizní seriály. Tento krok předchází předem oznámeným pravidlům, která mají uzavřít mezeru, díky níž se do online vysílání dostávaly pořady a seriály, které by neměly šanci projít přes cenzory do vysílání televize. Informoval o tom zpravodajský server The New York Times.
28.04.2014 09:35 |

podobné články

TV Nova spustila k 20. narozeninám službu NOVA Plus zveřejňující právě odvysílané pořady

 
V den svých 20. narozenin spustila skupina Nova službu NOVA Plus, která umožňuje divákům jednoduše shlédnout pořady a seriály z vlastní produkce skupiny až 7 dní po jejich odvysílání v televizi. Diváci, kteří nestihli některou z posledních epizod na televizní obrazovce, mají nově šanci pustit si ji zdarma a bez registrace na svém počítači na novaplus.cz.
17.02.2014 11:45 |

podobné články

Dětské seriály na Déčku nyní v angličtině či francouzštině

 
Česká televize začala vysílat zahraniční dětské pořady v původním znění. Díky duálnímu zvuku si tak nyní mohou rodiče vybrat, zda svým dětem pustí oblíbené pořady v češtině, angličtině nebo třeba francouzštině.
28.02.2017 15:50 |

podobné články

ČT a ČRo nebudou vysílat pořady s kandidáty voleb

 
Česká televize nebude od středy 14. dubna 2010 vysílat pořady včetně archivních, ve kterých vystupují lidé kandidující do Sněmovny. Výjimku tvoří zpravodajské pořady a předvolební spoty vysílané podle zákona.
26.03.2010 09:40 |

podobné články

Prezidentské volby v České televizi

 
Česká televize nabídne divákům před prvním kolem první přímé volby prezidenta České republiky čtyři specializované pořady. Každý z prezidentských kandidátů se divákům představí ve dvou rozhovorech s redaktory ČT ve formátu jeden na jednoho (pořady Interview a Hydepark), ve společných debatách více kandidátů (pořady Prezidentská debata a Prezidentská superdebata) a ve volebních spotech, pro které ČT poskytne na základě zákona bezplatně pět hodin vysílacího času.
05.11.2012 15:45 |

podobné články

Pořady nevhodné pro děti by mohly na obrazovku už ve 20:00

 
Ministerstvo kultury v pracovním návrhu novely mediálního zákona počítá s částečným zmírněním regulace v hlavním vysílacím čase. Pořady nevhodné pro mladé lidi do patnácti let, by se s upozorněním mohly na obrazovce objevovat již od 20 hodin. V současné době nesmí být takové pořady vysílány před 22. hodinou.
28.05.2015 17:20 |

podobné články

Nastražte uši! Přichází příliv nových pořadů na Radiu Wave

 
Nový večerní program, hudební i diskusní pořady a vlastní talkshow – Radio Wave obměňuje vysílací schéma. Mezi novými pořady najdete zábavný girl talk, hudebně kritický magazín, rapovou show a hodinové rozhovory s inspirativními osobnostmi. Posluchači mohou do vysílání sami vstoupit v novém kontaktním pořadu nebo rovnou přijít do Divadla Archa na novou talkshow Radia Wave.
12.03.2018 12:45 |

podobné články

Štiky shořely jako papír! 1. díl reality show diváky nezajímal. Jaké pořady byly úspěšnější?

 
Čekal se výrazně lepší start. První epizoda rodinné show Štiky na televizní diváky nezabrala. V podstatě se jedná o totální propadák. Pokud si bizarní show své diváky rychle nenajde, má Prima velký problém.
25.04.2018 16:20 |

podobné články

Nova láká diváky na české seriály a Talentmánii

 
Televize Nova sází pro nadcházející podzimní sezónu na neustálý zájem diváků o původní českou dramatickou či komediální tvorbu. Kromě nových pokračování Ordinace v růžové zahradě II. a Ulice uvede seriály Dokonalý svět a Okresní přebor. A také Příběhy bez scénáře, což jsou hrané dokumenty s neherci z prostředí dětské hokejové přípravky HC Slavia Praha, špičkové nemocnice IKEM a plzeňské zoologické zahrady.
29.07.2010 15:55 |

podobné články

ČT nakupovala: Diváky potěší čtvrtá řada seriálu Sherlock i seriály Kettering Incident nebo Happy Valley

 
Česká televize koupila práva na vysílání čtvrté řady seriálu Sherlock, která se začala natáčet letos v dubnu. Na veletrhu audiovizuální tvorby ve francouzském Cannes získala i seriály Kettering Incident a Happy Valley, rovněž z produkce BBC. Oznámila to v tiskové zprávě.
11.04.2016 11:35 |

podobné články

Klidně dám prostor pořadu typu Česká soda, říká Fridrich z ČT

 
Hostem Hyde parku byl programový ředitel ČT Milan Fridrich, který představil nové programové změny, sliboval kvalitní filmy, seriály a nové pořady. “Na jaře plánujeme nové Události, budeme využívat větší interakce s diváky a zaměříme se na využívání síly diváků nových medií,“ řekl mimo jiné Fridrich.
03.01.2012 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Fridrich (38 článků) , Milan Fridrich (38 článků)

Borhyová, Koranteng, Fialová... Televize Nova oslaví 19. narozeniny výjimečnou akcí

 
Televize Nova oslaví už brzy své 19. narozeniny a pro své diváky připravila nevšední dárek! Ti, kteří se přihlásili, zažijí neopakovatelnou atmosféru, setkají se s hvězdami televizní obrazovky a podívají se tam, kde vznikají oblíbené seriály a pořady.
31.01.2013 14:00 |

podobné články

Formule 1 se vrací na obrazovky TV Nova, FANDY, NOVA Sport a VOYO

 
Fanoušci Formule 1 se dočkali, zimní přestávka je u konce a nová sezóna klepe na dveře. S novými motory, novými vozy, novými pravidly. První velkou cenu letošní sezony nabídne TV Nova a VOYO v neděli 16. 3. od 6:30.
13.03.2014 14:20 |

podobné články

Souboj Vaculíkova Temného Kraje a Vetchého Spravedlnosti: Vítězství rozdílem třídy!

 
S novými seriály se roztrhl pytel a do dramatu Spravedlnost naskočil s velkým nasazením Ondřej Vetchý. Jenže diváky nezaujal tolik jako jeho kolega Lukáš Vaculík, který se na obrazovkách objevuje v seriálu Temný Kraj už několik týdnů.
13.03.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (229 článků) , Lukáš Vaculík (176 článků) , Lukáš Vaculík (175 článků) , Ondřej Vaculík (12 článků)

Seriálový boj o diváka začíná

 
Pro televizní stanice je 1. září něco jako 1. leden, tedy Nový rok. Startuje nová sezóna a každá z televizí se snaží poutat diváky novými pořady. Letošní podzim bude „přeseriálováno“.
24.08.2012 16:20 |

podobné články