Článek

ČSTV bude kvůli stamilionovým ztrátám Sazky žalovat Hušáka

 
Vyrovnání s minulostí a pohled do blízké budoucnosti českého sportu, to byl hlavní podtext valné hromady Českého svazu tělesné výchovy, která se uskutečnila v sobotu 28. dubna v Nymburce.
28.04.2012 16:20 |

podobné články

Podobné články

ČSTV chce žalovat Hušáka, náhrada škody činí 900 milionů, píše server

 
Předseda Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) Miroslav Jansta chystá žalobu na bývalého ředitele loterijní společnosti Sazky Aleše Hušáka za to, že ji přivedl do konkurzu. Náhradu škody vyčíslil na nejméně 900 milionů korun, informuje server iHNed.cz. Usnesení, aby svaz Hušáka žaloval, chce Jansta prosadit na sobotním sjezdu ČSTV.
27.04.2012 07:15 |

podobné články

ČSTV chystá žalobu na Hušáka za to, že ji přivedl do konkursu

 
Předseda Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) Miroslav Jansta chystá žalobu na bývalého ředitele loterijní společnosti Sazky Aleše Hušáka za to, že ji přivedl do konkursu. Náhradu škody vyčíslil na nejméně 900 milionů korun, informuje server iHNed.cz. Usnesení, aby svaz Hušáka žaloval, chce Jansta prosadit na sobotním sjezdu ČSTV.
28.04.2012 13:25 |

podobné články

ČSTV podá trestní oznámení na Hušáka a Cupku

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) podá trestní oznámení kvůli porušení povinností při správě cizího majetku na bývalého šéfa loterijní společnosti Sazka Aleše Hušáka a insolvenčního správce Sazky Josefa Cupku. Ve středu o tom rozhodl výkonný výbor svazu, který je největším akcionářem Sazky. Dnes to sdělil generální sekretář ČSTV Jan Boháč. Dodal, že oznámení budou podána v krátké době. Sazka je od konce května v konkurzu.
01.09.2011 20:00 |

podobné články

ČSTV se probudilo! Podalo trestní oznámení na Hušáka i Cupku

 
Největší akcionář Sazky, Český svaz tělesné výchovy (ČSTV), podá trestní oznámení na bývalého šéfa loterijní společnosti Aleše Hušáka a také na insolvenčního správce loterijní firmy Josefa Cupku. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek potvrdil předseda ČSTV Pavel Kořan.
01.09.2011 10:30 |

podobné články

Svaz tělovýchovy žaluje bývalého estébáka Hušáka o necelou miliardu korun

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) žaluje bývalého ředitele Sazky Aleše Hušáka o 951,480.000 korun z titulu náhrady škody a ušlého zisku. Další dva miliony korun ČSTV žádá po Hušákovi za poškození dobrého jména svazu i českého sportu obecně a chce od Hušáka také omluvu. 
15.04.2013 16:45 |

podobné články

VH Sazky odmítla vstup strategického investora i odvolání Hušáka

 
Mimořádná valná hromada Sazky v úterý zamítla návrh na změnu stanov, který by umožnil vstup strategického investora do společnosti. Potvrdil to mluvčí Sazky Jan Tuna. Změny blokuje většinový akcionář - tedy ČSTV, který zabránil i odvolání šéfa firmy Aleše Hušáka.
15.03.2011 12:30 |

podobné články

Hušák to má v Sazce spočítané, ČSTV ho odvolá

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV), který je majoritním akcionářem Sazky, navrhne na pondělní valné hromadě loterijní společnosti odvolání předsedy představenstva společnosti Aleše Hušáka z funkce, řekl šéf ČSTV Pavel Kořan.
19.08.2011 13:10 |

podobné články

Management Sazky byl absolutně zvrhlý, řekl šéf ČSTV Jansta a uvažuje o žalobě

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) na své valné hromadě za týden rozhodne o podání žaloby na bývalého šéfa zkrachovalé Sazky Aleše Hušáka a jeho tehdejší management.
22.04.2012 14:40 |

podobné články

Šéf ČSTV Jansta uvažuje o žalobě na vedení Sazky

 
Příští týden se Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) na své valné hromadě rozhodne, zda podá na bývalého šéfa Sazky Aleše Hušáka a jeho tehdejší management žalobu. Vadí jim prý absolutní zvrhlost bývalého vedení loterijní společnosti.
22.04.2012 17:25 |

podobné články

Šéf ČSTV Jansta nevylučuje, že zažalují i jiné lidi ze Sazky než Hušáka

 
Šéf Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) Miroslav Jansta připouští, že Aleš Hušák nebyl sám, kdo stojí za krachem Sazky. Zároveň byl ale generální ředitel tím, kdo měl rozhodovací pravomoc a manipuloval s čísly a fakty.
28.04.2012 18:50 |

podobné články

ČSTV projedná nabídky možných investorů do Sazky

 
Výkonný výbor Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV), který je většinovým akcionářem Sazky, dnes projedná nabídky potencionálních investorů. Podle informací deníku E15 bude zároveň zasedat i představenstvo Sazky, které tyto návrhy posoudí.
28.02.2011 10:15 |

podobné články

Valná hromada Sazky: ČSTV odvolání Hušáka nechce

 
Akcionáři loterijní společnosti Sazka se na úterní mimořádné valné hromadě budou zabývat odvoláním ředitele a šéfa představenstva firmy Aleše Hušáka ze všech funkcí, změnou stanov, jež by umožnila vstup strategického partnera, a návrhy na změny v řízení Sazky.
14.03.2011 16:10 |

podobné články

Žaloba na Hušáka: Soukromé letadlo nebo nemovitosti

 
Deník Insider se dostal k textu žaloby, kterou na exšéfa Sazky Aleše Hušáka právě dnes podala ČSTV, někdejší největší akcionář firmy. Po bývalém generálním řediteli Sazky v ní požaduje necelou miliardu korun a omluvu. Insider píše, že čtyřiačtyřicet stran žaloby a 144 příloh je dosud nejobsáhlejším popisem největšího krachu posledních let v tuzemské ekonomice.
12.04.2013 14:05 |

podobné články

Hušáka odvolají v úterý, i když nebude. Prádlera nechce KKCG

 
Už jen pár dní dělí Aleše Hušáka od chvíle, kdy ztratí poslední zbytky dohledu nad Sazkou. Deníku Mladá Fronta Dnes totiž šéf největšího akcionáře Sazky Pavel Kořan potvrdil, že v úterý Hušáka odvolá z čela představenstva. Nejpravděpodobnějším kandidátem na funkci nového šéfa představenstva je pak zřejmě někdejší finanční ředitel Sazky Jan Prádler. Jenže i ten je pod palbou kritiky.
15.07.2011 10:30 |

podobné články

ČSTV chce odvolat představenstvo i dozorčí radu Sazky

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) chystá návrh na odvolání představenstva i dozorčí rady loterijní společnosti Sazka. Vyplývá to z návrhu žádosti o mimořádnou valnou hromadu ze strany ČSTV, který mají úterní Hospodářské noviny (HN) k dispozici.
22.02.2011 08:05 |

podobné články

Představenstvo Sazky se rozpadlo, Hušáka nemá kdo odvolat

 
Naděje věřitelů Sazky a insolvenčního správce Josefa Cupky, že se ze Sazky podaří odvolat jejího generálního ředitele Aleše Hušáka, podle dnešních Hospodářských novin definitivně padly.
06.06.2011 07:40 |

podobné články

Hušáka vyhodili ze Sazky: Dostane desítky milionů odstupné?

 
Aleš Hušák nezažívá nejlepší dny kariéry. V úterý mu zakázali vstup do Sazky, vyhodili z postu jejího šéfa a nechtějí mu ani vyplatit až 70 milionů, které má uvedené ve smlouvě jako odstupné. Z pozice generálního ředitele Hušáka odvolal insolvenční správce Josef Cupka. Jeho tisková mluvčí Lenka Tichá zároveň uvedla, že výkonný šéf Cupkova týmu Marek Biely současně omezil Hušákovi vstup do budovy Sazky.
07.06.2011 15:45 |

podobné články

Cupka odvolal Hušáka, zakázal mu vstup do sídla Sazky

 
Insolvenční správce Sazky Josef Cupka odvolal generálního ředitele loterijní společnosti Aleše Hušáka z funkce. Řekla to Cupkova mluvčí Lenka Tichá s tím, že výkonný šéf týmu insolvenčního správce Marek Biely současně omezil Hušákovi vstup do budovy Sazky.
07.06.2011 15:50 |

podobné články

Žaloba na krále sazky! ČSTV chce po Hušákovi miliardu! Podívejte se, jak si žil

 
Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) žaluje bývalého ředitele společnosti Sazka Aleše Hušáka o 951,480.000 korun z titulu náhrady škody a ušlého zisku.
15.04.2013 19:05 |

podobné články