Článek

ČSSD: Olgu Sehnalovou zařadil server Politico.eu mezi 28 nejvlivnějších osobností EU

 
Poslankyni Evropského parlamentu Olgu Sehnalovou (ČSSD, S&D) vybral prestižní bruselský zpravodajský server Politico.eu do přehledu osobností, které v roce 2018 nejvíce ovlivní veřejnou debatu v Evropě a zasáhnou do mezinárodního dění. Poslankyni server ocenil za její dlouholetou práci v oblasti dvojí kvality značkového zboží v Evropě.
07.12.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sehnalová (87 článků)
Podobné články

Europoslankyně Sehnalová osobností roku 2017

 
Deník Referendum dnes vyhlásil šest českých osobností roku 2017, mezi které zařadil i Olgu Sehnalovou.
02.01.2018 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sehnalová (87 článků)

Sto nejvlivnějších lidí podle magazínu Time: Adele, Pippa i Anonymous

 
Magazín Time vydal seznam stovky nejvlivnějších lidí planety. Poprvé se na něm objevila britská zpěvačka Adele, která se ve svých třiadvaceti letech stala hvězdou světového formátu. Nechybí ani manželka prince Williama, její sestra Pippa či hackeři z Anonymous. Další články k tématu: Sto nejvlivnějších lidí podle časopisu Time: Bill Clinton i Lady Gaga Nejvlivnější účesy roku mají Emma Watsonová a Justin Bieber Lady Gaga je nejvlivnější celebritou na světě, vydělala 1,5 miliardy Žebříčku nejvlivnějších gayů a lesbiček kraluje Langerová
19.04.2012 13:17 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (225 článků) , Emma Watson (321 článků) , Lady Gaga (1289 článků) , Justin Bieber (1391 článků)

ČSSD mají v eurovolbách vést Keller, Sehnalová a Poc

 
Předsednictvo sociální demokracie dnes schválilo návrh kandidátky pro volby do Evropského parlamentu. Za již dříve známou jedničku kandidátky - sociologa Jana Kellera - širší vedení ČSSD podle informací ČTK zařadilo europoslance Olgu Sehnalovou a Pavla Poce.
07.02.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Poc (71 článků) , Olga Sehnalová (87 článků)

Barack Obama patří mezi sto nejvlivnějších světových celebrit

 
Mezi stovku současných nejvlivnějších celebrit světa zařadil americký ekonomický časopis Forbes i amerického prezidenta Baracka Obamu. Ten se tak stal první hlavou státu, která se během výkonu funkce dostala do tohoto každoročního žebříčku. Seznam zahrnuje hlavně pěvecké a filmové hvězdy a kombinuje dvě hlavní kritéria: výši výdělků slavných a míra publicity, jaké se jim dostalo během posledních 12 měsíců.
04.06.2009 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2414 článků)

To je vtip? Rebel Balotelli patří mezi stovku nejvlivnějších lidí světa

 
Mario Balotelli patří mezi stovku nejvlivnějších lidí na světě. Na seznamu časopisu Time, který tam italského bouřliváka zařadil, se už ocitli třeba Lionel Messi nebo Didier Drogba, ale dvaadvacetiletý Balotelli je jediným fotbalistou a jedním z pouhých čtyř sportovců, kteří jsou v letošním výběru.
20.04.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Didier Drogba (79 článků) , Lionel Messi (394 článků) , Mario Balotelli (106 článků)

VIDEO: 50 nejvlivnějších osobností showbyznysu

 
Jakých je 50 nejvlivnějších osobností showbyznysu? Kdo je kdo ve světě slavných? Zítřejší Blesk Magazín vám na to odpoví.
05.11.2009 11:55 |

podobné články

5 nejvlivnějších lidí planety: Tihle tahají za nitky!

 
Magazín Time tak jako každý rok v dubnu vydal seznam stovky nejvlivnějších osobností planety. Podle různých kritérií a mediálních klíčů sestavil seznam osobností v pěti kategoriích: titáni, průkopníci, umělci, vůdci a ikony. Podle kategorií vzniklo také pět obálek s jedničkami každé z nich. Magazín tak vyšel s tváří Kanyeho Westa, Misty Copeland, Bradleyho Coopera, Jorgeho Ramose a Ruth Bader Ginsburg.
20.04.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (161 článků) , Ruth Bradley (1 článek)

Babiš? Mohl by být Trumpův politický vzor, tvrdí server Politico

 
Andrej Babiš má vše, po čem může republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump snít. Vlivný serveru Politico si všímá Babišovy "nepolitické politiky", v níž využívá svých miliard, stejně jako vlastnictví vydavatelství MAFRA. Server neopomněl připomenout, jak se změnilo směřování vydavatelství, které po jeho převzetí rezignovalo na investigativní práci. 
29.10.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Donald Trump (4011 článků)

Chemik hledá prezidentský vzorec. První ohlasy na české volby ze světa

 
Server Politico.eu se rozepsal o české prezidentské volbě. Čtenářům se pokusil přiblížit jak stávajícího prezidenta Miloše Zemana, tak jeho vyzyvatele Jiřího Drahoše. Zatímco o Miloši Zemanovi napsal, že je to eurospkeptik. Jiřího Drahoše vykreslil jako chemika hledajícího vzoreček, jak dosáhnout na prezidentský úřad b Česku. Server Politico vzpomenul také komunálního politika Svatopluka Bartíka, který před pár měsíci napsal, že Zeman brzy zemře, protože má rakovinu.
14.01.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21136 článků) , Jiří Drahoš (1023 článků)

Politico: Trump vystupuje drsně proti Rusku. Ale vůbec nezmiňuje Putina

 
Bruselský server Politico se věnuje pošramoceným vztahům mezi Spojenými státy a Ruskem, které by mohly podle mnoha expertů vést až k vojenskému střetnutí v Sýrii.
12.04.2018 11:35 |

podobné články

Politico: Šéf VW si u Junckera neúspěšně stěžoval na Jourovou

 
Generální ředitel německé skupiny Volkswagen (VW) Matthias Müller si písemně stěžoval na českou eurokomisařku Věru Jourovou u předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Napsal to server Politico.eu, podle kterého ale neuspěl. Müller se na šéfa unijní exekutivy obrátil kvůli snahám komisařky pro spravedlnost a ochranu spotřebitele, která automobilku po jejím emisním skandálu tlačí k odškodnění evropských zákazníků. Zprávu převzala ČTK.
18.04.2017 10:45 |

podobné články

Cenzura na sociálních sítích prý bude postupovat stále dál, zvykejte si. Už se o tom píše zcela otevřeně

 
Internetový server Politico konstatuje, že cenzura na sociálních sítích je v ofenzivě a v nejbližší době se tento trend nejspíš nezmění. Pokud už ale někdo chce cenzurovat, měl by mít podle Politico aspoň podporu voličů.
15.01.2018 20:05 |

podobné články

10 nejvlivnějších Čechů

 
Kdo tahá za nitky ve společenském a politickém životě? Kdo může nejvíce ovlivňovat život v České republice? Včera jsme vám v Aha! přinesli žebříček nejmocnějších lidí světa a teď se podíváme na to, kdo, jak se říká, je velkou rybou v českém rybníce. Nedělní Aha! vybralo deset nejvlivnějších osobností v Česku!
03.05.2009 02:25 |

podobné články

Nejvlivnější osobnosti světa

 
Magazín Forbes vyhlásil, stejně jako každý rok, žebříček sta nejvlivnějších osob světa. Zajímá Vás, jak se Vaše oblíbené celebrity umístily? Čtěte dál.. Magazín Forbes zveřejnil již poněkolikáté  seznam nejvlivnějších osob světa. Na umístění se podílejí nejen platy, které tyto osoby pobírají, ale také jejich účast v médiích či společenské postavení. A kdo že se umístil na [...]
30.06.2010 23:30 |

podobné články

Kdo se letos stal nejvlivnější celebritou světa?

 
V čele žebříčku nejvlivnějších celebrit podle časopisu Forbes letos stanula americká televizní moderátorka a majitelka televize OWN TV Oprah Winfreyová. Forbes svůj seznam se stovkou nejvlivnějších osobností sestavuje každý rok. 
27.06.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (150 článků)

Babiš, Bakala, na konci Moravec. Časopis vybral 50 nejvlivnějších lidí českých médií

 
Časopis Forbes sestavil žebříček padesáti nejvlivnějších osobností Česka na mediální scéně. Vévodí mu člen pravděpodobné příští koaliční vlády a předseda hnutí ANO miliardář Andrej Babiš. Najdeme v něm však také Zdeňka Bakalu, Libuši Šmuclerovou a na poslední padesáté příčce moderátora Václava Moravce.
01.01.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Václav Moravec (458 článků)

Dvě Češky mezi ženami, které hýbou EU: Jourová i Babišova nová hlavní spojka v Bruselu

 
Šesté místo obsadila česká eurokomisařka Věra Jourová na seznamu serveru Politico, který obsahuje jména žen, jež utváří politiku Evropské unie. Vítěz letošní ankety je kolektivní – staly se jím lobbistky, političky a novinářky, které v Bruselu působí v oblasti průmyslu a moderních technologií. Do této skupiny vlivných žen Politico zahrnuje i českou europoslankyni Ditu Charanzovou.
09.11.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Věra Jourová (411 článků)

'Spasitel Janeček': Český matematik se ocitl mezi Evropany, kteří 'mění tvář Evropy'

 
Český matematik a podnikatel, který se prosadil ve světovém obchodování s finančními deriváty, Karel Janeček se ocitl mezi 28 nejvlivnějšími lidmi z 28 zemí, kteří v současné době "přetvářejí Evropu". Žebříček nejvlivnějších Evropanů sestavil portál Politico. Janeček jeho redakci zaujal návrhem volebního systému 2.0, který sice matematicky sedí, podle kritiků ale v praxi nemůže fungovat. 
02.12.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (274 článků)

Sehnalová (ČSSD): Kroměříž zažívá Dánské dny

 
V Kroměříži byly včera večer slavnostně zahájeny Dánské dny – již tradiční týdenní festival představující předsedající stát Evropské unie z pohledu kultury, historie, gastronomie a dalších různých zajímavostí. Akce je už poněkolikáté pořádaná europoslankyní Olgou Sehnalovou (ČSSD), tentokrát pod záštitou dánského velvyslance v ČR Ole E. Moesbyho.
15.05.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sehnalová (87 článků)