Článek

ČSSD i ODS ztrácejí, posilují Věci veřejné a TOP 09, tvrdí CVVM

 
Nejnovější průzkum CVVM ukázal, že velké strany ztrácejí na úkor Věcí veřejných a TOP 09. Do sněmovny by se pak nedostala Strana zelených ani KDU-ČSL.
21.04.2010 15:05 |

podobné články

Podobné články

ČSSD i ODS ztrácejí, posilují Věci veřejné a TOP 09, tvrdí CVVM

 
Nejnovější průzkum CVVM ukázal, že velké strany ztrácejí na úkor Věcí veřejných a TOP 09. Do sněmovny by se pak nedostala Strana zelených ani KDU-ČSL.
21.04.2010 14:30 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o 5 balíčků Nutricap regenerace!

 
Vlasy vyžadují v zimě obzvlášť zvýšenou pozornost. Mráz, sníh, déšť, neustálé přechody z tepla do zimy. To vše se podepisuje na jejich struktuře. Vlasy ztrácejí vitalitu i sílu a lámou se. Aby vlasy mohly být opět v kondici, je třeba je začít pravidelně regenerovat a dopřát jim dostatečné množství vitamínů a vyživujících látek. Řada Nutricap od francouzské společnosti Nutrisanté obsahuje ucelenou péči o vlasy. Naleznete zde šampon Nutricap, kondicionér Nutricap a tabletky Nutricap, které dohromady zlepšují vitalitu, vlasy posilují, dodávají jim lesk, hebkost a potřebné živiny pro zabránění třepení vlasů a celkovému zlepšení jejich struktury Vlasy vyžadují v zimě obzvlášť zvýšenou pozornost. Mráz, sníh, déšť, neustálé přechody z tepla do zimy. To vše se podepisuje na jejich struktuře. Vlasy ztrácejí vitalitu i sílu a lámou se. Aby vlasy mohly být opět v kondici, je třeba je začít pravidelně regenerovat a dopřát jim dostatečné množství vitamínů a vyživujících látek. Řada Nutricap od francouzské společnosti Nutrisanté obsahuje ucelenou péči o vlasy. Naleznete zde šampon Nutricap, kondicionér Nutricap a tabletky Nutricap, které dohromady zlepšují vitalitu, vlasy posilují, dodávají jim lesk, hebkost a potřebné živiny pro zabránění třepení vlasů a celkovému zlepšení jejich struktury
02.11.2011 00:10 |

podobné články

STEM: Volby by vyhrála ČSSD. Komunisté i ODS ztrácejí voliče

 
Podle agentury STEM posilují Věci veřejné a TOP 09. Voleb by se zúčastnilo 52 % oprávněných voličů.
16.04.2010 14:45 |

podobné články

ODS, TOP 09 a Věci veřejné začaly jednat o společné vládě

 
Trojice lídrů ODS, TOP 09 a Věcí veřejných (VV) začaly v Poslanecké sněmovně jednat o programu společné středopravé vládě. Věci veřejné v úterý daly najevo, že pokud nedokážou prosadit své priority, do vlády nepůjdou a budou za jasně daných podmínek raději tolerovat menšinovou vládu ODS a TOP 09. Politiky ODS a TOP 09 to rozladilo, počítají přesto s dohodou.
02.06.2010 10:35 |

podobné články

Dva volební modely: V jednom ODS rapidně stoupá, v druhém klesá

 
Podle v pátek zveřejněných průzkumů společností Median a CVVM by v říjnu ve volbách do Sněmovny zvítězilo hnutí ANO. Zatímco Median ANO připisuje 28,5 procent, CVVM až 30 procent. Podle CVVM by si rapidně na 19 procent polepšila ODS, Medianu u ODS naopak vyšel pokles na 12 procent. Piráti by podle Medianu získali 12 procent, podle CVVM o jedno procento méně.
02.11.2018 16:50 |

podobné články

Volby do Sněmovny by opět vyhrálo ANO, uspěla by i TOP 09, ukázal průzkum CVVM

 
Hnutí ANO by podle CVVM v lednu opět suverénně vyhrálo volby do Sněmovny. Druhá ČSSD od prosince mírně ztratila, třetí KSČM si naopak polepšila. Zastoupení ve Sněmovně by uhájily ODS, KDU-ČSL a také TOP 09, která by se podle obdobného průzkumu agentury STEM do dolní komory nyní těsně nedostala. Podle CVVM si naopak TOP 09 v porovnání s prosincovým šetřením svůj výsledek vylepšila.
27.01.2017 14:35 |

podobné články

Levice v průzkumech ztrácí, posilují Věci veřejné

 
Podle květnového průzkumu společnosti Factum Invenio (FI) z první poloviny května by volby do Poslanecké sněmovny vyhrála ČSSD s 26,3 procenta. Druhá by skončila ODS s 22,9 procenty. Třetí by skončili komunisté s 13,1 procenty. Věci veřejné by s 12,6 procenty porazily TOP 09, kterým by dalo hlas 10,9 procent voličů. Sněmovní práh by ještě překročili lidovci s 5,5 procenta.
24.05.2010 11:10 |

podobné články

Průzkum sem, průzkum tam a v každém poněkud jiná čísla pro Babiše a Sobotku. Expert vysvětluje, čemu věřit

 
Kritikům průzkumů volebních preferencí daly do rukou metlu čerstvé výsledky od agentur CVVM a TNS AISA, které jsou velmi odlišné. Podle CVVM dýchá ČSSD na záda hnutí ANO, ovšem podle TN AISA je náskok mezi ANO a ČSSD propastný. Politický analytik Zdeněk Zbořil pro ParlamentníListy.cz k tomu uvedl, že on osobně víc věří CVVM, protože nemá velké výkyvy, zatímco AISA přináší dle něj data prý proto, aby Česká televize mohla nastolovat nějakou politickou agendu. Jenže sociolog Jan Herzmann to vidí jinak. „Ten rozdíl je v metodice, protože volební modely TNS Aisa pracují s telefonickým dotazováním a počítají s pravděpodobností volební účasti, zatímco od CVVM je to na osobním dotazování,“ vysvětlil Herzmann ParlamentnímListům.cz.
02.02.2015 12:46 |

podobné články

Přízeň voličů TOP 09 opadá, komunisté výrazně posilují

 
Sociálním demokratům vzrostla podpora voličů o 2,5 procenta a v zářijových volbách by s 35 procenty zvítězili. Mírně si polepšili i občanští demokraté a komunisté, naproti tomu hůře se v poslední době daří TOP 09, která už i na komunisty výrazně ztrácí. Věci veřejné se stabilně drží pod hranicí volitelnosti, lidé upřednostňují lidovce, kteří by si nárok na mandáty dělat mohli. Vyplývá to z průzkumu agentury CVVM.
22.09.2011 11:55 |

podobné články

ČSSD předstihla ANO, tvrdí výzkum CVVM

 
Sociální demokracie podle aktuálního volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) po dlouhých měsících těsně předstihla dosud vedoucí hnutí ANO. Jeho voličská podpora se od listopadu snížila o více než tři procentní body. Mírný náskok na TOP 09 si udržela také ODS. KSČM přes mírný pokles zůstává třetí. KDU-ČSL si se stabilní podporou drží šestou příčku. Vyplývá to z výsledků průzkumu, které dnes CVVM poskytlo ČTK.
18.12.2015 16:06 |

podobné články

Median: Volby by vyhrála ČSSD, malé strany ztrácejí, komunisté posilují

 
Volby do Sněmovny by v dubnu vyhrála ČSSD se ziskem 35,7 procenta. Na druhém místě by se umístila ODS, kterou by volilo 32,2 procent lidí. Komunisté by získali 13 procent hlasů, lidovci 5,8 a zelení 3,4 procenta. Nejmenší strana končící vládní koalice by se tak nedostala do do Sněmovny. Vyplývá to z výzkumu agentury Median.
07.05.2009 16:30 |

podobné články

Babišovo ANO ztrácí voliče. ODS a Piráti posilují

 
V neděli Česká televize zveřejnila průzkum agentury Kantar, ze kterého vyplývá, že Babišovo ANO ztrácí u veřejnosti volební preference. Naopak Piráti a ODS posilují. Pirátská strana podle průzkumu skončila na druhém místě.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

O popravení vlády se rozhodne v úterý. Objevují se stále nové podmínky

 
Věci veřejné, ODS a TOP 09 dnes zahájily jednání o budoucnosti vlády. Pokud se v úterý nedohodnou, čekají zemi zřejmě předčasné volby. Podmínkou ze strany ODS a TOP 09 je dohoda na rozpočtových škrtech, které srazí deficit rozpočtu v příštím roce pod tři procenta. Vládní krizi vyvolaly VV v úterý, kdy se širší vedení strany usneslo na podmíněné demisi ministrů za VV. Své postoje si dnes vyjasňovaly nejdříve ODS a TOP 09 a následně ODS a Věci veřejné.
05.04.2012 19:15 |

podobné články

CVVM: Náskok ANO nad ČSSD se opět zvýšil. KSČM taktéž posiluje

 
Náskok ANO před ČSSD se podle volebního modelu CVVM v květnu po dubnovém sblížení opět zvýšil. Výrazně posílila KSČM. TOP 09 a KDU-ČSL naopak po dubnovém navýšení voličské přízně zaznamenaly nyní její pokles. Téměř beze změny si udržela stabilní pozici ODS. Jiné strany by se do dolní komory nedostaly. Vyplývá to z volebního modelu CVVM, který dnes obdržela ČTK.
20.05.2016 15:10 |

podobné články

ČSSD je suverénní. VV výrazně ztrácejí, zjistil CVVM

 
Volby do sněmovny by podle volebního modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) v dubnu vyhrála ČSSD s 35 procenty před občanskými demokraty, které by volilo 22 procent lidí.
21.04.2011 17:10 |

podobné články

Průzkum CVVM: Volby by vyhrála ČSSD. Věci veřejné by propadly

 
AKTUALIZACE Kdyby se nyní konaly volby do sněmovny, vyhrála by je se ziskem 32 a půl procenta hlasů ČSSD. Občanští demokraté by byli sice druzí, ale za sociálními demokraty ztrácí devět procent. ODS by totiž dosáhla volebního zisku 23,5 procenta. Jako třetí by se umístila KSČM. Ta by získala 15,5 procenta a TOP 09 14 procent hlasů. Vyplývá to z volebního modelu, který zveřejnilo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM).
22.02.2012 15:56 |

podobné články

Pád VV potvrdil další průzkum, TOP 09 a komunisté posilují

 
Další průzkum potvrdil pád VV, které by se v květnu ocitly pod pětiprocentní hranicí nutnou pro vstup do Sněmovny. Vítězem by se podle volebního modelu CVVM stala ČSSD se ziskem 33,5 procenta hlasů. Druhou ODS by volilo 21 procent lidí. TOP 09 by měla 16,5 procenta hlasů a KSČM 15 procent. Vládní VV spadly na 3,5 procenta.
18.05.2011 15:55 |

podobné články

Průzkum potvrdil propad ODS a růst TOP 09

 
Aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) potvrdil trend vzrůstající obliby TOP 09 a propadu ODS, který ve středu naznačilo již šetření agentury STEM. Ve volbách do Sněmovny by podle CVVM zvítězili sociální demokraté se ziskem 41 procent hlasů. KSČM a TOP 09 by shodně dalo hlas 17 procent voličů, ODS jen 12 procent.
21.02.2013 16:40 |

podobné články

ČSSD a TOP 09 posilují na úkor ODS a komunistů, tvrdí průzkum

 
Pokud by se v říjnu konaly volby do Sněmovny, podle průzkumu preferencí agentury Sanep by jednoznačně vyhrála ČSSD s 33,2 procenta hlasů, druhá ODS by měla 25,6 procenta. Zatímco levicová strana od minulého průzkumu posílila, ODS oslabila.
07.10.2009 15:10 |

podobné články