Článek

Covid: Kapacity pro nemocné budou, uklidňuje Vojtěch. A odkryl pozadí demise

 
Situace v Česku je kvůli šíření koronaviru podle ministra vnitra vážná a dále se zhoršuje. Dalo se podzimní vlně zabránit? O tom v pořadu Interview hovořil bývalý ministr zdravotnictví a dnes poslanec Adam Vojtěch (nestr. za ANO), který cítí částečně odpovědnost za to, v jakém stavu dnes země je. „Byl jsem ale jako samotný voják v poli,“ uvedl. Nynější opatření považuje za správná a prozradil, že předávání vyznamenání na Hradě by v roli ministra povolil.
14.10.2020 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1159 článků) , Adam Vojtěch (901 článků)
Podobné články

Ministři VV se vzepřeli Johnovi, demise nepodají

 
Tři ministři za Věci veřejné, místopředsedkyně vlády Karolína Peake, ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský a ministr dopravy Pavel Dobeš mají podle rozhodnutí vedení strany předat podepsané demise nikoliv premiérovi Petrovi Nečasovi, ale zatím jen předsedovi strany Radku Johnovi. Místopředsedkyně strany a vicepremiérka Karolína Peake a ministr dopravy Pavel Dobeš to ale odmítli, demise podat nehodlají.
04.04.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků) , Pavel Dobeš (513 článků) , Petr Nečas (9348 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Kamil Jankovský (97 článků) , Pavel Nečas (449 článků)

Valachové vyprší čas na rozmyšlenou: „Demise platí“. Problém s dotacemi trvá

 
Kateřině Valachové (ČSSD) vyprší čas na rozmyšlenou, který dostala od prezidenta Miloše Zemana ohledně své demise. Ministryně upozorňuje, že její demise platí dál. Řada je však na Zemanovi, zda ji po návratu ze zahraničních cest přijme, a nebo nikoli. Vedle toho se však nadále nevyřešila situace kolem vyplácení státních dotací na sport.
09.06.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24500 článků)

První covid hotel v Praze: Polovina zaplněná, hlásí se i manželské páry. O co je největší zájem?

 
První placený covid hotel v Praze očekává, že do konce října bude plně obsazen. Aktuálně plno zhruba z poloviny. Hlásí se stále další zájemci. Řetězec Czech Inn Hotels, který jedno ze svých zařízení pro nemocné s covidem-19 vyhradilo, v případě potřeby otevře pro tyto účely další hotel v hlavním městě, řekl ředitel marketingu Czech Inn Hotels Petr Chábera. Další pražské hotely nabízejí své kapacity ministerstvu zdravotnictví pro pozitivní pacienty.
23.10.2020 15:35 |

podobné články

Prymula: Když se zapojí praktici, kapacity testování na covid-19 budou stačit

 
Podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly by praktičtí lékaři měli začít testovat nakažené s příznaky koronaviru. Po jejich zapojení pak budou kapacity testování v Česku stačit, uvedl. Píše to server ČeskéNoviny.cz.
22.10.2020 18:50 |

podobné články

Demise zatím nebudou, véčkaři chtějí dále jednat o pokračování vlády

 
Poslanecký klub Věcí veřejných si ve středu v noci odhlasoval, že zástupci strany budou dále jednat o pokračování vlády. Pokud by jednání zkrachovala, teprve tehdy budou podávat demise. K jejich podání je v úterý vyzvalo grémium VV.
04.04.2012 23:05 |

podobné články

Špinavá hra, 11. září, Usáma a CIA. Odborník odkryl pozadí nejbližších spolupracovníků Hillary Clintonové a odhalené vazby a fakta vás možná dost překvapí…

 
ROZHOVOR Petr Markvart, který se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii), poukazuje na zajímavé pozadí blízkých spolupracovníků Hillary Clintonové. Jeden pracoval pro Bushe, ví toho hodně o 11. září a vzniku Islámského státu. Další spolupracovnice má zase napojení na světové islamistické organizace…
19.10.2016 19:35 |

podobné články

Audit ministerstva vnitra odkryl systém utrácení

 
Kompletní audit odkryl systém utrácení na ministerstvu vnitra, policejním prezidiu a generálním ředitelství hasičů. Přináší svědectví o systému, v němž vybraní úředníci nekontrolovaně rozhazovali statisíce i stamiliony korun. Píšou to dnešní Hospodářské noviny. Když platilo vnitro, mohla stát mikrovlnná trouba 25.000 korun a 30 autorádií milion.
04.11.2011 09:35 |

podobné články

Obětavý rybář na kajaku zachránil psa, díky videu pak odkryl tragédii

 
Když se 38letý rybář plavil na kajaku v moři u floridské pláže Siesta Key, s překvapením narazil na vyděšeného psa. Vytáhl ho z vody a začal pátrat po jeho majitelích. Doufal ve šťastný konec, místo toho však odkryl tragický příběh, který měl na svědomí opilý řidič.
10.01.2012 19:55 |

podobné články

Michael Douglas odkryl hvězdu na chodníku slávy. Přišla ho podpořit rodina včetně otce Kirka (101)

 
Herec Michael Douglas  (74) odkryl hvězdu se svým jménem na chodníku slávy v Hollywoodu a jeho věrná rodina samozřejmě byla u toho. Přišli ho podpořit nejen syn s manželkou, ale také otec Kirk. Nejstarší Douglas i v úctyhodném věku 101 let vypadal velmi vitálně a hrdě sledoval svého syna.
07.11.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (464 článků) , Kirk Douglas (55 článků) , Kirk Douglas (37 článků) , Michael Michael (1584 článků)

„Lidé křičeli v panice.“ Letadlu z Las Vegas se ve vzduchu odkryl motor

 
Letadlu aerolinek Frontier se odkryl jeden z motorů přímo ve vzduchu. Na fotkách, které pořídili pasažéři letu z Las Vegas do floridské Tampy, je vidět poškození, které hned po startu způsobilo mezi cestujícími paniku. Mluvčí společnosti potvrdil, že „část krytí motoru se uvolnila a odpadla ze stroje.“ Letadlo muselo nouzově přistát.
03.12.2018 08:10 |

podobné články

Lež Aktuálně.cz? Petr Žantovský odkryl fakta o Jánu Kuciakovi

 
Server Aktuálně.cz obvinil člena Rady ČTK, že Krameriova cena je udělována "dezinformátorům". Ten na to ostře zareagoval seznamem těch, kdo ji obdrželi a které tak Aktuálně.cz označuje za dezinformátory. A nejen to, na serveru se nachází i nařčení, že Krameriovu cenu udělili Jánu Kuciakovi přes odpor rodiny. Žantovský odkryl korespondenci s rodinou slovenského novodobého mučedníka. A konstatoval, že Kuciaka si zprivatizovala "lepšomédia".
13.08.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (246 článků)

V porodnicích zvládají i porody covid pozitivních

 
Celé Česko už vyčerpalo osmdesát procent kapacity, která je určená pro pacienty v nemocnicích. Covid se nevyhnul ani porodnicím. Jednou z nich, kde už oddělili prostory pro těhotné zdravé, v karanténě a covid pozitivní, je porodnice U Apolináře Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) v Praze. Vedoucí lékař Perinatologického centra Antonín Pařízek popsal Právu, jak nyní vypadá péče o rodičky.
26.10.2020 05:25 |

podobné články

Véčkaři odhlasovali, že budou jednat. John demise neřeší: To je porucha PR

 
Na demise Věcí veřejných dojde až ve chvíli, kdy by se zástupci nejmenší parlamentní strany nedokázali dohodnout s koaličními partnery. Na tom se ve středu večer dohodl poslanecký klub VV.
04.04.2012 23:05 |

podobné články

Marek z Ostravy Covid-19 porazil: Prolévá krev za další nemocné!

 
Je jedním z prvních nakažených a zároveň i vyléčených pacientů s koronavirem v Česku. Nemoc Covid-19 ho dusila fyzicky i psychicky. Marek Osoha (37) z Ostravy přesto nezahořkl a teď prolévá krev za další nemocné. Doslova!
06.05.2020 12:15 |

podobné články

506 nakažených za den je hodně, ale neděje se nic fatálního. Ministr Vojtěch uklidňuje národ

 
V pátek bylo v České republice zaznamenáno 506 nových potvrzených případů nemoci covid-19. Je to rekord. Tolik případů za jeden den nebylo zaznamenáno ani v době, kdy byla Babišovou vládou celá republika uvržena do karantény. Ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch vydal prohlášení.
22.08.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1159 článků) , Adam Vojtěch (901 článků)

Nemocnice České Budějovice reaguje na enormní nárůst poptávky po stěrech na COVID-19

 
Vzhledem k obrovskému nárůstu poptávky po stěrech na COVID-19 provede Nemocnice České Budějovice, a.s. od pondělí 26. října 2020 stěr osobám bez potvrzené rezervace pouze v případě průběžné volné kapacity, a to jen u pacientů s příznaky onemocnění COVID-19 (horečka, dušnost…). Ti musí mít zároveň také žádanku od lékaře nebo od hygienické služby.
23.10.2020 19:40 |

podobné články

Covid: Česko je promořené. A to je dobře. Překvapivé info vědce

 
Profesor Vojtěch Thon, imunolog, v rozhovoru pro Deník N uvedl, že v záplavě špatných a ještě horších zpráv o nemoci covid-19 v Česku existuje i jedna dobrá zpráva. Stále více lidí si na nemoc covid-19 tvoří imunitu tím, že si nemocí sami projdou. Jen za středu bylo covid pozitivních téměř 15 tisíc lidí, přesněji řečeno 14 968. Zdá se ale, že nemoc mohlo prodělat mnohem víc lidí, než se oficiálně uvádí.
22.10.2020 07:15 |

podobné články

Náčelník chytré karantény vykládal v rozhlase, jak je jeho tým připraven. Přidala se i nová telefonní linka

 
Náčelník armádního štábu v rámci Centrálního řídicího týmu COVID-19 Petr Šnajdárek je přesvědčený, že projekt chytrá karanténa je připraven na případné podzimní zhoršení epidemiologické situace. „Jsme schopni navýšit kapacity krajských hygienických stanic v trasování kontaktů nakažených nebo kapacity testování z dnešních 12 tisíc až na magických 30 tisíc testů denně,“ řekl Šnajdárek.
25.08.2020 21:25 |

podobné články

V některých nemocnicích se s lůžky začínají dostávat na hranu kapacity

 
Lůžkové kapacity v Česku zatím stačí, v některých regionech se ale blíží na hranu kapacit. Vyplývá to z dat ministerstva zdravotnictví. Situaci navíc komplikuje růst počtu potvrzených onemocnění covid-19 mezi zdravotníky.
29.10.2020 20:10 |

podobné články