Článek

Covid drtí školy. Tolik tragédie kvůli nudli u nosu, po jednom týdnu! Šikana dětí, konflikty, buzerace. Už nařídili klaunské nosy?

 
Někteří už přicházejí o práci kvůli dětské nudli u nosu: žáci i rodiče žijí v panice z malého zakašlání, mnozí už skončili v karanténě. Někde vás vyhodí, protože jste z obce, ‚kde byl covid‘. Veřejnost hartusí i proto, že kolem smrkání a roušek do škol je buzerace až nad hlavu a nehorázný zmatek: „Při každé rýmě a nachcípání se strachovat? Nechci takto existovat.“ Mají právo testovat školáky? vztekají se dospěláci. A až si usmyslí, že můžete dovnitř jen s klaunským nosem, poběžíte si pro bambuli? zaznívá na stránce profláknuté právničky.
09.09.2020 22:15 |

podobné články

Podobné články

Proč lidem narostly nosy?

 
Proč mají lidé tak výrazné a vystouplé nosy ve srovnání s ostatními hominidy? Lidoopí nosy jsou totiž ploché a nevýrazné, člověk mezi nimi tvoří výjimku. Dosud se přitom odborníci domnívali, že nám nosy vyrostly kvůli lepší klimatizaci lebky. Ale opak je pravdou. V ochlazování a ohřívání vzduchu jsou naopak méně výhodné. Velké nosy tak nemáme kvůli klimatizaci a vnějším podmínkám.
02.04.2016 13:05 |

podobné články

Den s nosy pro Konto BARIÉRY

 
Ve středu 16. 12. se na stáncích PNS začnou prodávat červené klaunské nosy ve prospěch Konta BARIÉRY. V prodeji budou jeden týden po celé České republice. Jejich koupí přispějete na pomoc lidem se zdravotním handicapem a navíc získáte skvělý pocit z dobrého skutku. Cena jednoho nosu je 30 Kč.
09.12.2009 13:20 |

podobné články

5 celebrit, které teď můžete s klidem sníst! Umělci vytvořili portréty známých osobností z instantních nudlí

 
Partička začínajících umělců ve Velké Británii se rozhodla zpropagovat jednu značku instantních nudlí. Předlohou jim byly obličeje známých osobností, které z nudlí, jež jsou v Anglii velmi populární, šikovně naaranžovali na bílé talíře.
31.08.2013 11:35 |

podobné články

Restauratér přidával do nudlí opium, aby se k němu lidé vraceli

 
Prodejce nudlí ze severočínské provincie Ša-an-si využil bizarní metodu, s jejíž pomocí si připoutal ke svému podniku zákazníky. Ti do jeho stravovacího zařízení chodili na nudle poslušně každý den, ale ne proto, že by jim tak chutnalo, ale protože z nich majitel podniku nevědomě činil narkomany. Do nudlí přidával silně návykové opium z makovic.
30.09.2014 11:00 |

podobné články

Zemanovský akademik: Uprchlickou krizi živí někdo, kdo chce rozvrat Evropy ve prospěch kapitálu. Putin získává podporu. A světová válka?

 
ROK 2015 – A CO DÁL? Co může Evropa a svět očekávat v roce 2016? „Lze očekávat pokračování konfliktů na Blízkém východě a jejich další eskalaci v Iráku, Libyi, Sýrii apod. Konflikty očekávám rovněž v západní Evropě v souvislosti s migrační krizí. Bude se jednat jednak o konflikty fyzické v podobě teroristických útoků a masových nepokojů, jednak tyto konflikty budou mít charakter ostrého náboženského, ideologického a civilizačního střetu. Nelze vyloučit to, že tyto konflikty v západní Evropě budou mít charakter občanské války,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz politický analytik a komentátor Václav Janoušek (SPO), který je vysokoškolským učitelem makro a mikroekonomie.
08.12.2015 11:26 |

podobné články

Vévodkyně Kate a Scarlett Johanssonová mají dokonalé nosy

 
Manželka prince Williama Kate (32) a herečka Scarlett Johanssová (29) se můžou pochlubit ideálními nosy. Alespoň podle amerických plastických chirurgů. Tajemství dokonalosti spočívá v úhlu špičky nosu, který je 106 stupňů.
27.06.2014 11:25 |

podobné články

Rodinná tragédie: Devět příbuzných zemřelo po konzumaci nudlí z mrazáku

 
Devět lidí z čínské rodiny zemřelo po požití nudlí, které měli v mrazáku. Otrávili se konzumací fermentovaného jídla, které je známé jako Suantangzi.
24.10.2020 13:10 |

podobné články

Barta (OČR): Radši bezdomec, než šikana a buzerace

 
Nechuť se vrátit do „normálního“ života má většina bezdomovců a žebráků. Důvodem je svobodný život bez okrádání státními úředníky a bez buzerace špatnými zákony.
07.08.2016 20:45 |

podobné články

Restaurace dostala pokutu za letní čas na účtence. „Buzerace,“ zuří první dáma ODS

 
Že letní a zimní čas nelze zaměňovat ani na účtenkách, to už teď ví majitelka restaurace z východních Čech. Zapomněla ho na své registrační pokladně upravit a když přišla kontrola, udělila provozovatelce pokutu. Podle Generálního ředitelství cel a Finanční správy šlo o správný postup. Restauratérka ale tvrdí, že kontroloři ji za tuhle chybu potrestali příliš. Informují o tom Seznam Zprávy. Ostrá slova použila i místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Podle ní jde o důkaz, že EET je „šikana a buzerace“.
05.12.2018 13:45 |

podobné články

Novináři si na protest proti Scolarimu nasadili klaunské nosy

 
Skupina brazilských novinářů zareagovala svérázně na nedávné výroky trenéra Luize Felipe Scolariho, jenž je nazval klauny.
01.11.2010 19:10 |

podobné články

Autobus spadl z mostu: Jedna dívka nepřežila. Děti mají zlomené nosy a rány v obličeji!

 
Nehoda autobusu plného dětí si u Rokycan vyžádala jednu oběť. Nikdo z vraku nevyvázl bez zranění, děti, ale i dospělí, mají polámané nosy, odřené tváře. Několik desítek minut strachu o život, bezmoci a chaosu se padesáti cestujícím navždy vrylo do paměti.
08.04.2013 07:40 |

podobné články

Jako nezničitelný Terminátor: Zeman polykal nudle z nosu, ale projev nevzdal

 
Miloš Zeman (73) znovu dokázal, že je velkým státníkem a nic ho nemůže zastavit. Inaugurační projev plný nenávisti ke svým odpůrcům dokončil, i když sváděl napínavý souboj s nudlí z nosu. Jak tento zápas dopadl? Podívejte se na video.
09.03.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24966 článků)

NEBEZPEČÍ! Inspekce zakázala prodej čínských rychlonudlí...

 
Státní zemědělská a potravinářská inspekce zakázala prodej rychlopřípravných nudlí a skleněných nudlí z Číny. Výrobky obsahují nadměrné množství hliníku, uvedla inspekce ve čtvrtek na svém webu.
16.12.2010 11:05 |

podobné články

Vtipný návod na použití čínských nudlí. To vás dostane...

 
Ztraceno v překladu - tak by se dal označit původní obsah návodu k přípravě čínských sušených nudlí z Makra. Nudle podle přeloženého návodu rozhodně neuvaříte...
21.11.2013 18:22 |

podobné články

Podle nosa poznáš... člověka!

 
Britští vědci odhalili nejnovější zbraň v boji se zločinem – typy nosů! Policisté mohou k identifikaci osob použít nosy namísto otisků prstů. Výzkumníci tvrdí, že podle tvaru nosu dokáží identifikovat pět druhů charakteru.
19.03.2010 05:15 |

podobné články

Oteplování klimatu povede k rozšíření nosů u lidí

 
Změna klimatu má výrazný vliv na všechny živé organismy a člověka nevyjímaje. Jak se mění teploty a počasí v jednotlivých oblastech planety, musejí se novým podmínkám přizpůsobovat také těla. A u člověka rostoucí teploty způsobí zvětšení nosů a především jeho dírek. Nosní dírky budou větší a nosy celkově širší.
22.03.2017 16:30 |

podobné články

Patrasová se Slováčkem se usmiřovali, až nosy praskaly! To Gelemovou nepotěší

 
Tak takový polibek je rána pod pás pro Lucii Gelemovou (35). Jen co se totiž její milý Felix Slováček (75) vrátil ze společného výletu v Londýně, zavítal domů za manželkou Dádou Patrasovou (62) a jako za starých časů se láskyplně políbili. Až jim to rozmačkalo nosy.
07.12.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1238 článků) , Felix Slováček (1170 článků)

Šlechtová se bila za pohřebnický zákon. „Buzerace,“ šil do ní poslanec ČSSD

 
Poprvé od doby, kdy komunisté na plénu ve Sněmovně „sabotovali“ projednávání nového zákona o pohřebnictví - což výrazně naštvalo ministryni Karlu Šlechtovou (ANO) - se problematika nových omezení pohřebních služeb, papírových rakví, ale třeba i pohřbívání mrtvě narozených dětí dostala na sněmovní půdu. Opět se objevily spory a Šlechtová čelila nařčení z „buzerace“.
09.02.2017 14:05 |

podobné články

To je buzerace, pěnil Babiš kvůli interpelacím ve sněmovně

 
Ministr financí Andrej Babiš dnes ostře reagoval na interpelace opozičních poslanců. "Pokud vy říkáte, že toto jsou interpelace, tak já říkám, že jsou to buzerace, ne interpelace," prohlásil v poslanecké sněmovně. Babišovi se nedaří dlouhodobě prosadit elektronickou evidenci tržeb.  Komunistický poslanec ho navíc obvinil ze lži.
21.01.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21006 článků)