Colorado zvítězilo na ledě Tampy Bay v prodloužení a je krok od zisku Stanley Cupu

Hokejisté Colorada zvítězili ve čtvrtém finále play off NHL na ledě Tampy Bay 3:2 v prodloužení gólem Nazema Kadriho ze 73. minuty a vedou v sérii 3:1 na zápasy. Na jeden gól poražených přihrál Jan Rutta, jeho spoluhráč Ondřej Palát nebodoval. Na druhé straně Pavel Francouz, který dochytal minulé utkání, zůstal tentokrát na střídačce.
23.06.2022 10:00 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Pavel Francouz (34 článků) , Nazem Kadri (1 článek) , Cupu Cupu (16 článků)

Skvělý Palát! Gólem pohřbil naděje Rangers a Tampa si zahraje finále Stanley Cupu

Byla to blesková akce. Hráči Tampy Bay se dostali do přečíslení tři na dva a brejk střelou švihem nad lapačku gólmana přesně zakončil Ondřej Palát. Mužstvo z Floridy se tak v dvaapadesáté minutě sedmého rozhodujícího zápasu semifinále Stanley Cupu ujalo na ledě New York Rangers vedení 2:0 a náskok udrželo až do konce utkání.
30.05.2015 08:41 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků)

Philadelphia vyměnila hokejového útočníka Gagneho do Tampy Bay

Poražení finalisté letošního Stanley Cupu Philadelphia Flyers vyměnili svou útočnou hvězdu Simona Gagneho do Tampy Bay. Za třicetiletého Kanaďana získali stejně starého obránce Matta Walkera a výběr ve čtvrtém kole draftu v roce 2011.
20.07.2010 14:25 |

Ve finále Stanley Cupu vede Colorado, Palátův gól na výhru Tampy nestačil

Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada, kteří porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě André Burakovsky. Hostům k vítězství nepomohl ani devátý gól Ondřeje Paláta v tomto play off.
16.06.2022 10:35 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Cupu Cupu (16 článků)

Ondřej Palát pomohl Tampě do semifinále Stanley Cupu

Dvěma kanadskými body přispěl útočník Ondřej Palát k vítězství Tampy Bay Lightning nad Montrealem 4:1. Floridský tým vyhrál sérii 4:2 na zápasy a postoupil do semifinále Stanley Cupu.
13.05.2015 09:38 |

Plekanec rozhodl o výhře Montrealu na ledě Tampy

Český útočník Tomáš Plekanec, rozhodl gólem v prodloužení o vítězství Montrealu na ledě Tampy Bay.
31.12.2009 09:20 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (590 článků)

Colorado porazilo ve finále NHL Tampu Bay i podruhé, obhájce deklasovalo 7:0

Hokejisté Colorada deklasovali ve finále NHL doma Tampu Bay 7:0 a v sérii vedou už 2:0 na zápasy. Po dvou gólech vstřelili Valerij Ničuškin a Cale Makar. Čisté konto udržel díky 16 zákrokům Darcy Kuemper, jemuž kryl záda Pavel Francouz. Na straně poražených si připsali Ondřej Palát i Jan Rutta shodně po dvou záporných bodech. Série se nyní stěhuje na led Tampy Bay.
19.06.2022 08:50 |

Tampa domácí zápas nezvládla, Chicago sahá po Stanley Cupu

Chicago má krůček k zisku nejslavnější hokejové trofeje. V pátém utkání finálové série vyhrálo na ledě Tampy 2:1, na zápasy vede 3:2 a už po příštím duelu mohou jeho hráči zvednout Stanley Cup nad hlavu.
14.06.2015 09:10 |

Čisté konto! Králové dobyli New York, ke Stanley Cupu jim chybí krok

Hokejisté Los Angeles Kings vyhráli na ledě New Yorku Rangers třetí finále Stanley Cupu 3:0 a už jen jedno vítězství je dělí od zisku trofeje.
10.06.2014 08:25 |

Palát a Polák asistovali u výher Tampy Bay a Toronta

Český útočník Ondřej Palát se v nedělním utkání NHL podílel přihrávkou na výhře Tampy Bay v Detroitu 4:3 po samostatných nájezdech. Stejné bilance dosáhl i obránce Roman Polák, který asistencí přispěl k vítězství Toronta 5:3 na ledě Ottawy.
10.11.2014 10:35 |

Osobnosti: Roman Polák (30 článků) , Ondřej Palát (67 článků) , Ondřej Polák (8 článků)

Tampa porazila Colorado 6:2 a snížila na 1:2 na zápasy. Palát si připsal dva body

Český hokejový útočník Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampě Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili stav série na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.
21.06.2022 08:00 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Pavel Francouz (34 článků) , Cupu Cupu (16 článků)

Divoká oslava triumfu ve Stanley Cupu: Grál zničili Češi?!

Komu upadl na zem? Nebo snad na něj, proboha, nějaký opilec skočil?! Velkou záhadu řeší celé hokejové zámoří. Při divokých oslavách šampionů z Tampy Bay byl poničen posvátný Stanley Cup. A mezi potenciálními viníky jsou i Češi Ondřej Palát (30) a Jan Rutta (30)!
14.07.2021 05:05 |

Famózní Mrázek zářil na ledě Tampy a byl vyhlášen hvězdou zápasu

Do play off šel jako brankářská jednička a jeho premiéra v této roli dopadla na výbornou. Gólman Detroitu Petr Mrázek vychytal Rudým křídlům výhru na ledě Tampy Bay 3:2.
17.04.2015 08:30 |

Osobnosti: Petr Mrázek (122 článků)

Chicago udeřilo v závěru a raduje se z první finálové výhry

Vstup do finálové série Stanley Cupu měli lepší hokejisté Chicaga. Na ledě Tampy Bay vyhráli 2:1, když se jim ve třetí třetině podařilo během necelých dvou minut otočit nepříznivý stav.
04.06.2015 07:15 |

Palát pomohl Tampě vyrovnat sérii na 1:1

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém finále Stanley Cupu Chicago 4:3 a srovnali sérii na 1:1. Vítěznou branku vstřelil za nerozhodného stavu 3:3 ve 49. minutě v přesilové hře obránce Jason Garrison. U dvou gólů, jimiž domácí ve druhé třetině otočili skóre z 1:2 na 3:2, byl na ledě český útočník Ondřej Palát. Třetí utkání série je na programu v pondělí v Chicagu.
07.06.2015 09:16 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Jason Garrison (1 článek)

Los Angeles po další výhře v prodloužení míří za Stanley Cupem

Hokejisté Los Angeles jsou v polovině cesty za vítězstvím ve Stanley Cupu. Ve druhém utkání fináley play off NHL udolali na svém ledě New York Rangers 5:4 ve druhém prodloužení a v sérii vedou 2:0 na zápasy. Stejně jako v předchozím duelu Kings smazali dvoubrankové manko a vítězství jim zařídil v 91. minutě zápasu kapitán Dustin Brown.
08.06.2014 09:40 |

Osobnosti: Stanley Brown (2 články)

Vedení Tampy Bay odvolalo po neúspěšné sezoně trenéra Toccheta

Jen krátce po skončení základní části NHL se vedení hokejistů Tampy Bay rozhodlo odvolat z pozice hlavního trenéra Ricka Toccheta.
12.04.2010 17:55 |

Další česká premiéra: Palát byl povolán do Tampy Bay

Překvapeného a nepřipraveného na vstup na velké jeviště světového hokeje zastihla jednadvacetiletého českého útočníka Ondřeje Paláta pozvánka do prvního týmu Tampy Bay. Místo přípravy na utkání nižší AHL s farmářským celkem musel narychlo na nákupy, aby si pořídil oblek a poté nabral směr Pittsburgh.
04.03.2013 13:45 |

Palát se dvěma body podílel na výhře Tampy Bay, bodoval i Hertl

Český hokejista Ondřej Palát se v úterním utkání NHL podílel gólem a asistencí na vítězství Tampy Bay 5:1 s Los Angeles. Dvaadvacetiletý útočník tím zdvojnásobil svůj letošní počet nasbíraných bodů. Nejdříve po jeho přihrávce Lightning zvyšovali na 2:0 a na konci zápasu využil zmatků v obraně soupeře a střelou do odkryté branky uzavřel skóre.
16.10.2013 08:55 |

Hokejisté Tampy Bay obhájili Stanleyův pohár

Obránce Jan Rutta a útočník Ondřej Palát obhájili s hokejisty Tampy Bay Stanleyův pohár. Lightning v pátém finálovém duelu play off NHL porazili gólem nováčka Rosse Coltona ze 34. minuty Montreal 1:0 a sérii ovládli 4:1.
08.07.2021 12:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Jan Colton (1 článek)