Colorado porazilo ve finále NHL Tampu Bay i podruhé, obhájce deklasovalo 7:0

Hokejisté Colorada deklasovali ve finále NHL doma Tampu Bay 7:0 a v sérii vedou už 2:0 na zápasy. Po dvou gólech vstřelili Valerij Ničuškin a Cale Makar. Čisté konto udržel díky 16 zákrokům Darcy Kuemper, jemuž kryl záda Pavel Francouz. Na straně poražených si připsali Ondřej Palát i Jan Rutta shodně po dvou záporných bodech. Série se nyní stěhuje na led Tampy Bay.
19.06.2022 08:50 |

NHL: Colorado i bez Hejduka vyhrálo, Kočí se bil

V nočních zápasech hokejové NHL porazilo Colorado hosty z Calgary 3:2 a Chicago jasně přehrálo Tampu Bay 4:0.
14.12.2009 07:30 |

Palátův gól z předposlední minuty přiblížil Tampu Bay postupu do finále NHL

Hokejisté Tampy Bay zvítězili i díky gólu Ondřeje Paláta z 59. minuty na ledě New Yorku Rangers 3:1, vedou 3:2 na zápasy a jedna výhra je dělí od postupu do finále NHL. Obhájce Stanleyova poháru otočil sérii ze stavu 0:2 a k hlavním strůjcům obratu patří český útočník, který si v posledních třech zápasech připsal pět bodů (3+2) včetně dvou vítězných branek.
10.06.2022 09:40 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků)

BOSTON přejel TAMPU a dělí ho jediná výhra od finále NHL

Hokejisté Bostonu na domácím ledě porazili Tampu Bay 3:1, v sérii vedou 3:2 na zápasy a jediná výhra je dělí od postupu do finále.
24.05.2011 07:55 |

Úžasný Palát! Český útočník posunul Tampu do finále NHL

Hokejisté Tampy Bay potřetí za sebou postoupili do finále NHL. Obhájci Stanley Cupu v šestém zápase finále Východní konference porazili Rangers 2:1.
12.06.2022 10:05 |

Osobnosti: Cupu Cupu (16 článků)

Colorado deklasovalo Anaheim, Toronto vyhrálo další zápas

Colorado vstoupilo do nové sezony NHL jasným vítězstvím 6:1 nad Anaheimem. Povedený start prožívají i hráči Toronta, kteří ve druhém hracím dnu soutěže uspěli 3:1 ve Philadelphii, připsali si druhou výhru a se čtyřmi body vedou ligu.
03.10.2013 10:50 |

Colorado získalo třetí Stanley Cup, slaví ho i Francouz

Hokejisté Colorada zdolali v šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii. Vítěznou branku Avalanche vstřelil v čase 32:28 Artturi Lehkonen. Brankář Pavel Francouz, který v NHL triumfoval poprvé v kariéře, v rozhodujícím zápase nenastoupil. Ondřej Palát, nejproduktivnější český hokejista v play off, ve čtvrté minutě asistoval u jediné branky Lightning.
27.06.2022 08:00 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Pavel Francouz (34 článků)

Ve finále Stanley Cupu vede Colorado, Palátův gól na výhru Tampy nestačil

Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada, kteří porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě André Burakovsky. Hostům k vítězství nepomohl ani devátý gól Ondřeje Paláta v tomto play off.
16.06.2022 10:35 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Cupu Cupu (16 článků)

Skvělý Hejduk táhl Colorado za vítězstvím nad lídrem NHL

Český hokejový útočník Milan Hejduk se předvedl v úterním zápase zámořské NHL, v němž jeho Colorado porazilo vedoucí tým ligy Vancouver 4:3 v prodloužení.
19.01.2011 08:30 |

Osobnosti: Milan Hejduk (60 článků) , Milan Hejduk (60 článků)

'Trojčata' s Palátem v čele dovedla Tampu k výhře, Mrázek nahrál na gól do své brány

Útočník Ondřej Palát si vysloužil ocenění nejlepší hráč zápasu, když prvními dvěma góly dovedl Tampu Bay k výhře 4:1 nad Edmontonem. To brankáři Petru Mrázkovi, který Detroit v posledních dnech podržel, se začátek zápasu moc nepovedl. Chybnou přihrávkou daroval New York Islanders úvodní gól a podepsal se tak pod prohru svého týmu 3:1.
22.02.2017 09:40 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Petr Mrázek (122 článků)

Tampa porazila Colorado 6:2 a snížila na 1:2 na zápasy. Palát si připsal dva body

Český hokejový útočník Ondřej Palát gólem a asistencí pomohl Tampě Bay k první výhře ve finále Stanley Cupu. Lightning porazili Colorado 6:2 a snížili stav série na 1:2 na zápasy. První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.
21.06.2022 08:00 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Pavel Francouz (34 článků) , Cupu Cupu (16 článků)

Colorado zvítězilo na ledě Tampy Bay v prodloužení a je krok od zisku Stanley Cupu

Hokejisté Colorada zvítězili ve čtvrtém finále play off NHL na ledě Tampy Bay 3:2 v prodloužení gólem Nazema Kadriho ze 73. minuty a vedou v sérii 3:1 na zápasy. Na jeden gól poražených přihrál Jan Rutta, jeho spoluhráč Ondřej Palát nebodoval. Na druhé straně Pavel Francouz, který dochytal minulé utkání, zůstal tentokrát na střídačce.
23.06.2022 10:00 |

Osobnosti: Ondřej Palát (67 článků) , Pavel Francouz (34 článků) , Nazem Kadri (1 článek) , Cupu Cupu (16 článků)

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 3x podkolenky ROYAL BAY

Vyběhněte do léta zvesela! Český výrobce Aries představuje sportovní kompresní podkolenky ROYAL BAY® Neon, které oceníte nejen při běhu a cyklistice. Neonová řada potěší sportovce nejen pestrou barevností, ale také reflexními bezpečnostními body pro běh v podvečer či při šeru. Vyběhněte bez bolestí  a únavy svalů, vyběhněte v ROYAL BAY®. Podkolenky ROYAL BAY® byly vyvíjeny a testovány se Svazem moderního pětiboje v čele se zlatým Davidem Svobodou.
27.05.2013 00:00 |

Osobnosti: David Svoboda (234 článků)

Sharks vs. Penguins! Rust dvěma góly poslal Pittsburgh do finále play off NHL

Hokejisté Pittsburghu porazili v rozhodujícím sedmém zápase finále Východní konference Tampu Bay 2:1 a po sedmi letech si znovu zahrají o Stanley Cup. Nečekaným hrdinou zápasu se stal čtyřiadvacetiletý americký útočník Bryan Rust, jenž měl na svědomí oba góly Penguins.
27.05.2016 09:25 |

Minnesota zdolala Tampu a dohnala vedoucí Chicago

Minnesota - Tampa Bay 3:1, Colorado - Dallas 1:3
29.11.2011 09:35 |

EL: Falcao opět řádil, Porto deklasovalo Villarreal

FC Porto v úvodním semifinále Evropské ligy deklasovalo Villarreal 5:1. Čtyři branky vstřelil kanonýr Falcao, který ve dvanácti zápasech EL nasázel neuvěřitelných patnáct gólů. Ve druhém čtvrtečním semifinále porazila Benfica Bragu 2:1.
28.04.2011 23:20 |

Zacha dal svůj premiérový gól v NHL, po trestu skóroval Pastrňák a bodoval i Jágr

Devatenáctiletá útočník Pavel Zacha si konečně připsal svůj premiérová gól v NHL. Trefou v 57. minutě pomohl New Jersey k prodloužení, které ale nakonec s Floridou prohráli 3:4. O výhru Floridy se zasloužil svou asistencí i Jaromír Jágr. Po dvouzápasové stopce se celý natěšený vrátil do hry David Pastrňák a hned díky jeho střele v samostatných nájezdech Boston porazil Tampu Bay 4:3.
04.11.2016 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (3076 článků) , David Boston (2 články) , David New (11 článků)

Propadák českých gólmanů v NHL: Mrázek dokonce asistoval soupeři

Čeští gólmani neměli v NHL svůj den. Detroitský gólman Petr Mrázek nahrál soupeři před vlastní branku a podepsal se tak na domácí prohře s Tampu Bay 3:4. Nedařilo se ani Marku Mazancovi z Nashvillu, když od Toronta dostal šest branek.
16.11.2016 10:40 |

Osobnosti: Petr Mrázek (122 článků)