Článek

Colin Firth si s manželkou a dětmi pravidelně užívá pyžamové dny

 
Herec Colin Firth si pravidelně užívá s manželkou a dětmi pyžamové dny. To znamená, že ráno vstanou a do večera neopustí dům a zůstanou v nočním oblečení po celý den. A blbnou, vychutnávají si dobroty a povídají o všem možném, co se jim v posledních dnech přihodilo.
16.11.2015 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)
Podobné články

Colin Firth je na prodej, za peníze vás vezme do kina

 
Jednapadesátiletý britský herec Colin Firth je po filmech o Bridget Jonesové a oscarové Králově řeči novým idolem žen. Teď má kterákoli z fanynek možnost se s ním osobně sejít a povečeřet. Herec totiž na internetu draží sám sebe. Další články k tématu: Čtenářky OnaDnes.cz rozhodly: novým sex idolem je herec Colin Firth Colin Firth se stal nejlépe vypadajícím britským hercem Colin Firth o své královské roli: Experti koktání nevyučují, musel jsem si poradit sám Za to, že manželce odpíral sex, zaplatí Francouz tučnou pokutu
29.06.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Farrell: Po sexu si potřebuji zajímavě povídat

 
Šestatřicetiletý Colin Farrell má pověst sukničkáře. Sám však prohlašuje, že prý hledá pravou lásku, s níž by mohl prožít zbytek života. Většina jeho vztahů neztroskotá na sexu, ale na konverzaci. Další články k tématu: Colin Farrell zná způsob, jak přestat kouřit: napište cigaretám dopis Herec Colin Farrell pokřtil svého druhého syna v Polsku Colin Farrell si vymohl padesátimetrový odstup od fanynky Colin Farrell se opět ukázal nahý
29.03.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (106 článků) , Colin Farrell (105 článků)

Farrell: Poslední žena, kterou jsem miloval, byla Elizabeth Taylorová

 
Irský herec Colin Farrell od rozchodu s matkou svého syna Alicjou Bachledovou Curuśovou neměl žádný vztah. Poslední ženou jeho života byla Elizabeth Taylorová. Zamilovali se do sebe, když se Colinovi narodil syn Henry, ve stejnou chvíli byla hollywoodská filmová ikona v nemocnici kvůli srdeční slabosti. Další články k tématu: Collin Farrell opustil matku svého ročního syna Colin Farrell: Po sexu si potřebuji zajímavě povídat Colin Farrell zná způsob, jak přestat kouřit: napište cigaretám dopis Herec Colin Farrell pokřtil svého druhého syna v Polsku Hollywoodský herec Colin Farrell má druhého syna Colin Farrell si vymohl padesátimetrový odstup od fanynky
17.12.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (106 článků) , Elizabeth Taylor (169 článků) , Colin Farrell (105 článků)

Colin Firth na Berlinale: Klidně bych i vyskočil z dortu

 
Jude Law, Colin Firth, Guy Pearce a Laura Linneyová – to byl hvězdný tým, který doprovodil do hlavní soutěže Berlinale první film slavného britského divadelního režiséra Michaela Grandage Genius. A to ještě chyběla Nicole Kidmanová, která je další ozdobou snímku o americkém editorovi Mawellu Perkinsovi (Firth), jenž v nakladatelství Scribner’s Sons vydával Ernesta Hemingwaye (Dominic West), Francise S. Fitzgeralda (Pearce) a také Thomase Wolfa (Law).
18.02.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (200 článků) , Guy Pearce (6 článků) , Colin Firth (101 článků) , Ernest Hemingway (25 článků) , Michael Fitzgerald (1 článek) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Wolf (2 články) , Michael Thomas (23 článků) , Guy Wolf (1 článek)

Colin Firth získal italské občanství, částečně i kvůli brexitu

 
Britský herec Colin Firth (57) má nově italské občanství. Oznámilo to tamní ministerstvo vnitra. Herec později uvedl, že tak učinil kvůli „obecné nejistotě“. Podle britských médií Firth mínil nadcházející odchod Británie z Evropské unie. Herec už dříve označil brexit za katastrofu.
25.09.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth odmítá další spolupráci s Woodym Allenem

 
Herec Colin Firth se nechal vést před kamerou Woodym Allenem naposledy v roce 2014. Společně vytvořili snímek Kouzlo měsíčního svitu, v němž proti britské hvězdě stanula Emma Stone. Sedmapadesátiletý Firth ale teď prohlásil, že se veřejně od Allena odvrací a už nikdy s ním nehodlá na čemkoli spolupracovat.
22.01.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (260 článků) , Colin Firth (101 článků) , Emma Stone (49 článků)

Colin Firth si líbání s chlapem užil

 
Herec Colin Firth si konečně taky zahrál gaye. Dvojnásobný otec se vžil do role homosexuálního vysokoškolského učitele ve filmu Single Man . A užil si také natáčení erotických okamžiků, scénář mu nařizoval líbání s kolegou Matthewem Goodem . Colin teď prohlásil, že to nebylo vůbec špatné.
03.02.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků) , Matthew Goode (3 články)

Colin Firth získal italské občanství

 
Jedním ze slavných mužů Spojeného království, který Brexit nepřivítal, byl herec Colin Firth. Před referendem velmi podporoval kampaň, která nabádala voliče k tomu, aby odchod své země z EU odmítli. Po zveřejnění výsledků a tvrdé rétorice premiérky May se rozhodl, že zůstane občanem Unie a zažádal o italské státní občanství. Jeho manželka Livia je Italkou a Colin v její vlasti často tráví dovolené a také italsky plynně hovoří. Řím mu teď vydal italský pas.
29.09.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth: Z předvánoční pohody mám kopřivku

 
Colin Firth si sice v nové filmové podívané s názvem Vánoční koleda zahrál kladnou postavu, daleko blíže má ale k hlavnímu záporákovi Vydřigrošovi, který prožívá advent se sobě vlastním znechucením. „Mám neskutečný odpor k Vánocům. Přijde mi nechutné, jak se lidi přetvařují a snaží se v ostatních vzbudit dojem pohody a štěstí,“ svěřila britskému Daily Mailu hvězda jednoho z nejromantičtějších vánočních fláků Lásky nebeské .
16.11.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth: Hollywood je plný gay herců, kteří se nikdy nepřiznají

 
Jsou John Travolta , Tom Cruise či Mickey Rourke gayové? Jsou to dohady, nebo naopak pravda? I kdyby to bylo to druhé, je to jedno. Zmíněná trojice by se nikdy nepřiznala. Ví totiž, že by si v Hollywoodu už ani neškrtla. A přiznává to i britský herec Colin Firth . Osobně zná v Hollywoodu spoustu velmi známých mužských tváří, které si v posteli rády užívají s muži, ale pro veřejnost budou přísně heterosexuály. A mnohdy i ženatými.
09.12.2009 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Mickey Rourke (69 článků) , John Travolta (321 článků) , Colin Firth (101 článků)

Single man: Colin Firth v roli homosexuála

 
Příběh se odehrává měsíc po kubánské krizi v Kalifornii. Divák prožije jeden den v životě profesora George Falconera (Colin Firth, 50), který v maloměšťáckém ovzduší počátkem šedesátých let úzkostlivě tají svou homosexuální orientaci, a zároveň se marně pokouší vyrovnat se s tragickou smrtí svého milence. Nakonec se rozhodne spáchat sebevraždu. Jak to všechno dopadne?
19.07.2010 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth se stal nejlépe vypadajícím britským hercem

 
Bristký herec Colin Firth, který 10. září oslavil padesátiny, se dočkal poklony. Klientky džínové módy Wizard Jeans ho označili za nejlépe vypadajícího britského herce, kterému dali přednost i před hezounem Clivem Owenem.
13.09.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Nenápadný hrdina Colin Firth

 
Bílé límečky a slušivé fraky, vzpřímený postoj a hrdost šlechtice. Britský herec Colin Firth se stal tváří historických filmů, do kterých je s oblibou a často obsazován. Od Valmota k Zamilovanému Shakespearovi, všude se hodí jeho vysoká postava a pronikavý pohled. V pátek mu bude padesát.
14.09.2010 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth je nejlépe vypadající britský herec

 
Colin Firth sice patří řadu let mezi největší talenty britského hereckého ansámblu, ale dosud byl ve vztahu k fyzické kráse a atraktivitě poněkud opomíjen.
15.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth má na hollywoodském chodníku slávy vlastní hvězdu

 
Britský herec Colin Firth má na proslulém hollywoodském chodníku slávy vlastní hvězdu. Plaketa s jeho jménem byla odhalena ve čtvrtek, napsala agentura DPA.
15.01.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth byl na hlavní roli v Králově řeči až třetím v pořadí

 
Britský herec Colin Firth sice sklízí za svůj výkon v hlavní roli snímku The King's Speech (Králova řeč) jedno ocenění za druhým, ale role mu málem unikla.
25.01.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth bifloval italštinu, aby se zavděčil tchánovi a tchýni

 
Anglický herec Colin Firth se snažil co nejrychleji naučit italsky, aby se zalíbil rodičům své nastávající.
13.02.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth: Manželku bych nikdy nepodvedl!

 
Pohledný herec Colin Firth (50) je idolem mnoha žen. Kdyby chtěl, mohl by mít jakoukoli, na kterou by si ukázal. Jeho oči i srdce ale patří jen jediné - jeho manželce Livii.
22.02.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth: Jsem vášnivá transka

 
Britský herec Colin Firth zažívá poslední týdny žně. Uznání jeho hereckému talentu se mu dostává požehnaně. A dodává mu to odvahu hovořit otevřeně o svých vášních či slabostech.
23.02.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)