Článek

ČOI: V Hřensku se pohyboval falešný inspektor ČOI, policie reagovala rychle

 
Prodavač v Hřensku upozornil na falešnou kontrolu. Muž se měl prokazovat údajně i průkazem zaměstnance ČOI, prodavači však bylo jeho jednání podezřelé, obrátil se na Policii ČR. Po ověření, že v Hřensku aktuálně nemá provádět kontroly žádný inspektor ČOI, hlídka na místě podezřelého muže zastihla a případem se policisté nyní zabývají.
04.02.2020 09:50 |

podobné články

Podobné články

Řádil v Hřensku sériový vrah? Rok po záhadné smrti tří trampů tu zmizely dvě dívky. V okolí byly nalezeny lidské ostatky!

 
Záhada ruské Hory mrtvých má svůj ekvivalent i v Česku. V roce 1987 byly v lese v Hřensku nalezeny ostatky tří trampů. Policie tehdy případ uzavřela jako nehodu - dva mladíci a jedna dívka měli být podle nich zabiti kulovým bleskem. Jenže podle všeho měli svázané nohy a jejich těla byla ukryta pod vrstvou hlíny a větví. Na nedalekém místě navíc rok na to zmizely dvě dívky. V okolí se také později našli lidské ostatky a také oblečení či batohy! Znamená to, že v Hřensku řádil sériový vrah?
18.03.2018 07:15 |

podobné články

ČOI: Na Ostravsku je možná falešný „inspektor“

 
V posledních dnech minulého roku Česká obchodní inspekce od různých podnikatelů na Ostravsku zaznamenala informaci, že údajně byli součástí jakési „podivné“ kontroly ČOI. Ani jednoho z podnikatelů, kteří se na Českou obchodní inspekci obrátili s tím, že u nich byl inspektor a choval se podezřele, přitom inspekce nekontrolovala.
04.01.2017 14:45 |

podobné články

V Hřensku se opakují volby, minulé zrušil soud

 
Lidé v Hřensku na Děčínsku dnes půjdou k obecním volbám. Minulé, které se konaly předloni, v říjnu zrušil ústecký krajský soud. Důvodem bylo to, že se do obce krátce před nimi nastěhovali noví lidé. Nyní může v Hřensku odevzdat hlasovací lístek celkem 179 voličů.
28.01.2012 06:25 |

podobné články

Pozor! Falešný inspektor!

 
Provozovatelé restaurací pozor! Po Praze se pohybuje falešný inspektor Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI).
06.09.2016 18:30 |

podobné články

ČOI zabavila v Hřensku padělky za více než milion korun

 
Česká obchodní inspekce Ústeckého kraje provedla mimořádnou kontrolní akci na tržnici v Hřensku. U všech kontrolovaných prodejců zjistila porušení právních předpisů. Dále zabavila 92 kusů padělků v hodnotě originálů 1 008 000 korun.
15.11.2018 16:15 |

podobné články

Inspektor ujel tramvají i s cestujícími!

 
Řidič pražské tramvaje Michal Řehák si z tramvaje odskočil pro svačinu a pracovník dopravní kontroly mu s vozem ujel. Podle řidiče se inspektor zachoval nepřiměřeně a porušil předpisy. Podle mluvčí podniku Ilony Vysoudilové ale měl inspektor na takový postup právo.
26.07.2010 18:50 |

podobné články

Potravinový inspektor Hruška: Reportáž o namazaném chlebu do zpráv patří

 
Diváci mu posílají pochvalné dopisy, má i fanklub. Jiní z jeho reportáží šílí a na internetu mu nadávají. Reportér Ladislav Hruška vzbuzuje emoce - jednou jako potravinový inspektor, jindy reportáží o padání namazaného chleba ze stolu. Další články k tématu: Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat Proč váš inspektor nechodí do Penny Marketu a Billy? ptá se Novy rada
23.10.2013 09:50 |

podobné články

Památkový inspektor poprvé na cestách! Na hradě Svojanov na Svitavsku

 
S první březnovou nedělí startuje nová rubrika Památkový inspektor. Bude to průvodce, díky kterému se dozvíte, která místa v naší zemi stojí za to vidět, a kterým se naopak raději vyhnout. Prvním hradem, který památkový inspektor navštívil, se stal Svojanov na Svitavsku.
02.03.2014 21:55 |

podobné články

Asijská bistra v Česku se zlepšila, říká inspektor. Za odhalené „hnusy“ dostává bonusy?

 
Tam, kde kontroloval poprvé, hned našel prošlé jídlo. Asiati se zlepšili, jejich bistra už nejsou špinavá a ošklivá, říká inspektor Státní zemědělské a potravinářské inspekce. I když ho práce baví, upozorňuje, že k ní je potřeba mít silný žaludek. Když odhalí špinavý obchod plný myšího trusu, prémii k platu nedostane. Co ho za jeho pětiletou praxi nejvíc překvapilo, v druhé části rozhovoru pro Blesk Zprávy prozradil inspektor Pavel Haas.
16.12.2019 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Haas (19 článků)

Stánkaři na severu Čech pod kontrolou ČOI

 
Slunečné podzimní dny stále přejí zejména stánkovému prodeji, a tak poslední říjnové dny byl pro severočeské inspektory ČOI ve znamení jejich kontrol v Petrovicích, kde se podíleli na kontrole také příslušníci Policie ČR, a v Hřensku.
15.11.2015 07:40 |

podobné články

V Hřensku řádí fantom. Vypustil Divokou soutěsku

 
Tajemné věci se dějí ve Hřensku na Děčínsku. Oblíbenou turistickou atrakci, tam někdo soustavně poškozuje.
23.05.2009 08:40 |

podobné články

V Hřensku už zase jezdí lodičky. Jen v jedné soutěsce

 
Největší atrakce v Hřensku – soutěsky řeky Kamenice – otevřela své brány veřejnosti. Nová sezona projížděk na lodičkách už začala, jezdit se ale bude jen v jedné soutěsce.
07.04.2010 16:15 |

podobné články

Soutěsky v Hřensku: Sem se turisté dlouho nevrátí

 
Lidi ztrácejí nervy, hasiči jsou přetažení. Tak to včera vypadalo v Hřensku, ve kterém nadělala velká voda škody za 100 milionů korun. I starosta obce Josef Černý řešil pár konfliktů.
11.08.2010 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Černý (23 článků)

John: Za ničivé následky povodní v Hřensku mohou i ekologové

 
Za ničivé následky povodně ve Hřensku na Děčínsku mohou podle ministra vnitra Radka Johna i ochránci přírody. V Národním parku České Švýcarsko nepovolují odklízení spadlých stromů, jež o víkendu strhla záplavová vlna a ucpaly koryto řeky Kamenice.
12.08.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Povodeň v Hřensku jsme nezavinili, vzkazují Johnovi ekologové i Povodí Ohře

 
Správa Národního parku České Švýcarsko a Povodí Ohře se vzájemně viní z ničivých následků povodně ve Hřensku. Na jednom se ale shodují, jenom klády splavené do řeky Kamenice, jak tvrdí ministr vnitra Radek John, hlavní příčinou zkázy rozhodně nejsou.
13.08.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Pohyb skály nad silnicí v Hřensku bude hlídat speciální čidlo

 
Skály ve Hřensku na Děčínsku, kterým hrozí zřícení, budou brzy hlídat bezpečnostní čidla. Pokud by se skála pohnula, čidla to okamžitě zjistí a zastaví provoz na silnici, která vede přímo pod skalním masivem.
07.09.2010 19:40 |

podobné články

Volební trik v Hřensku: Prudce přibylo voličů

 
V Hřensku na Děčínsku se v posledních dnech k trvalému pobytu v obci přihlásilo 66 nových obyvatel, kteří mohou volit. Starosta Josef Černý řekl, že 1. října bylo v obci registrovaných 161 voličů, v současnosti je jich 227.
14.10.2010 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Černý (23 článků)

Řidiči ve Hřensku nerespektují zákaz vjezdu. Hrozí zřícení skály na silnici

 
Obří skalní blok, který hrozí zřícením na hlavní silnici v Hřensku na Děčínsku, stále ohrožuje řidiče. Není totiž vůbec jasné, kdo má zaplatit sanaci pískovcového masivu.
05.11.2010 19:00 |

podobné články

Skály ve Hřensku se daly do pohybu. Nastoupila speciální četa

 
Na nestabilní skalní masiv ve Hřensku nastoupila skalní četa. Specialisté shazovali uvolněné balvany, které by mohly ohrožovat silnici pod skálou.
06.11.2010 17:20 |

podobné články