Článek

Co znamenají děsivé sny o válce, boji a smrti

 
Zřejmě znáte ten pocit, kdy se probudíte a jste vděčni, že to, co se vám před chvíli odehrálo před očima byl pouhý sen. Přesně takové bývají sny o válečných konfliktech - živé a nezapomenutelné. Přečtěte si, co naše sny o válce vypovídají a proč je jejich pochopení tolik důležité.
30.05.2021 11:15 |

podobné články

Podobné články

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

 
Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u "jakých snů":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém "slunečním znamení":www.extra.cz/horoskop jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat "lapač snů":http://www.extra.cz/strasi-vas-hororove-sny-a-nocni-mury-a-vite-co-znamenaji-zazente-je-indianskym-amuletem. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na "vzkazy z podvědomí":www.extra.cz/poradna říká snář.
23.09.2013 07:35 |

podobné články

5 nejčastějších nočních můr: Co tyto sny znamenají a proč se vám zdají?

 
Špatné sny neboli noční můry jsou nepříjemná zkušenost. Ráno se probudíme nevyspalí a s obavami o svůj život. Co však tyto sny znamenají a proč se nám všem zdají?
17.04.2018 00:05 |

podobné články

Co znamenají sny plné vášně, touhy a lásky

 
Probudili jste se ze snu, ve kterém jste se do někoho zamilovali a nyní jste zmatení, co to mohlo znamenat? Buďte v klidu, takové sny jsou především znakem štěstí a spokojenosti. Co ale když ve snu vaši lásku někdo odmítne? Přečtěte si, co znamenají nejčastější sny o zamilovanosti.
29.05.2021 18:10 |

podobné články

Co prozradí sny o našem zdraví?

 
Sny vrtají hlavou asi každému. Co ale znamenají? Kde se berou? Máme je brát vážně? Britští vědci přišli s odvážnou teorií: sny neodráží nejen podvědomí člověka, ale i jeho zdraví či skryté schopnosti! Zdá se vám o sexu? Nemusíte jím být hned posedlí – může to jen signalizovat, že jste nadmíru kreativní osobnost... Pojďme se podívat, co za našimi sny vězí!
29.10.2013 05:05 |

podobné články

Máte sny o sexu nebo při spaní létáte? Bojíte se smrti? 10 věcí, které nevíte o vašich snech

 
Spánek každou noc přinese tajemné sny. Někdo létá, jiný padá a další celou noc prosexuje. A co se zdá vám? Máte sny o smrti? Tak si pojďme naše sny spolu rozebrat!
04.04.2016 11:10 |

podobné články

Co se zdá ženám v těhotenství a jaký mají tyto sny význam

 
V těhotenství ženy během spánku často prožívají velmi živé a snadno zapamatovatelné sny. Ani děsivé a bláznivé sny nejsou neobvyklé. Není tedy třeba se znepokojovat. Zjistěte, jaké sny můžete v těhotenství očekávat a jaké jsou jejich důvody.
08.06.2021 16:25 |

podobné články

Co znamenají sny o sexu nebo jídle?

 
Terapeutka Eva Dvořáková se téměř 20 let věnuje výkladu snů. Zeptaly jsme se jí, jaké sny se lidem nejčastěji zdávají a co znamenají.
09.07.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Dvořáková (30 článků)

Co znamenají sny o těhotenství, porodu a potratu?

 
Sny o těhotenství, porodu a novorozencích mohou být velmi živé, tak živé, že ještě dlouho po probuzení přemýšlíte, zda něco z nich nebude skutečnost. Sny o narození dítěte jsou zcela běžné, pokud jste těhotná. Zdají se ale i lidem, kteří s dětmi nemají nic společného, a dokonce i mužům. Co mohou znamenat?
27.03.2021 19:45 |

podobné články

Když se ve snech vracíte zpátky do školy, většinou to není nic hezkého. Co tyto sny znamenají

 
Sny o škole jsou běžné v jakémkoliv věku. Zdají se dětem, studentům před zkouškou, ale i dospělým, kteří už do školy řadu let nechodí. Proč se nám tyto sny zdají tak často a jak si je vysvětlovat?
26.04.2021 14:55 |

podobné články

Co znamenají sny, ve kterých dochází ke ztrátě sluchu, zraku nebo řeči

 
Sny, ve kterých se staneme němými nebo přijdeme o sluch či zrak zůstávají dlouho v naší paměti jako živé. Nevědomí k nám skrze tyto sny promlouvá prostřednictvím našich nejdůležitějších smyslů. O co ale skutečně přicházíme?
10.05.2021 11:05 |

podobné články

Nepamatujete si sny? Víme, čím to je!

 
Neurologové z Lyonu se pokusili odpovědět na otázku, proč si někteří lidé pamatují sny výborně, zatímco jiní si je nepamatují skoro vůbec nebo výjimečně. Může za to zřejmě geneticky podmíněná vlastnost mozku, přesněji řečeno aktivita jedné jeho struktury. U osob, které si pamatují sny výborně, je aktivní, u těch, kteří naopak neznají žádné své sny, je během snění neaktivní.
21.02.2014 11:15 |

podobné články

Zdají se vám erotické sny? Tohle je 8 věcí, které byste o nich rozhodně měli vědět!

 
"Ačkoliv sex patří k nejobtížněji vysvětlitelným snovým symbolům":http://www.extra.cz/pronasleduji-vas-sny-o-smrti-vidate-ve-snech-mrtvoly-odhalili-jsme-co-to-znamena, erotické sny patří k velice častým a intenzivním nočním prožitkům.
26.11.2014 21:03 |

podobné články

Snář: Co nám říkají sny o lásce a nevěře?

 
Sny o rodinných příslušnících, o manželích či milenkách, zkrátka o lásce i nevěře, jsou poměrně časté. Co ale znamenají podle Velkého snáře z nakladatelství GEN?
19.09.2009 05:15 |

podobné články

Trápí vás zlé sny? Víme, co znamenají!

 
Každému se občas zdají sny, které ho vyděsí, přinesou mu nepříjemné pocity a ještě dlouho o nich přemýšlí. Příčinou může být stres, nemoc, nebo jen těžké jídlo před spaním. O čem nás noční můry vlastně informují?
26.02.2013 06:20 |

podobné články

Co znamenají vaše sny? Tohle jsou nejčastější výklady

 
Věříte, že sny mohou prozradit něco o vašem životě nebo odhalit skryté touhy a obavy? Posvítili jsme si na tradiční výklady těch nejčastějších nočních vizí. Najdete se v nich?
05.04.2013 07:05 |

podobné články

Sex s celebritou ve snu? Víme, co to znamená!

 
Sny jsou speciálním jazykem, kterým mozek promlouvá během spánku a řeší si v nich nejrůznější konflikty a touhy, jež ho v bdělém stavu trápí nebo nejsou naplněny. Podle odborníků zvláštní význam mají také sny erotické, které ne vždy znamenají, že je člověk neukojený.
28.07.2016 20:05 |

podobné články

Domácí mazlíčci ve snech zobrazují pocit odpovědnosti, zranitelnosti a závislosti

 
Zdá se vám často o vašich čtyřnohých kamarádech? Takové sny jsou vesměs pozitivní, naplněné radostí a něhou. Ale nemusí tomu tak být vždycky. Někdy se ve snu ukáže zvíře hladové a zanedbané nebo do snu přichází zvíře dávno zemřelé. Co takové sny znamenají?
05.04.2021 11:55 |

podobné články

Ženy mají erotické sny pětkrát do měsíce. Muži každou druhou noc!

 
Každý člověk mívá ve spánku erotické sny - a to pravidelně. Ženám se takové sny údajně zdají v průměru pětkrát do měsíce. A muži prý sní o sexu skoro každou druhou noc!
11.01.2010 04:20 |

podobné články

Ženy mají erotické sny pětkrát do měsíce. Kolikrát muži?

 
Každý člověk mívá ve spánku erotické sny - a to pravidelně. Ženám se takové sny údajně zdají v průměru pětkrát do měsíce. A muži prý sní...
11.01.2010 14:20 |

podobné články