Článek

Co vás čeká v lásce v roce 2023: Vodnáři se mají na co těšit, u Býků bude milostný život pokulhávat

 
Pojďte se ponořit do tajů hvězd a dozvědět se, co vás v roce 2023 čeká. Ze všech možných lidských vlastností je láska tou nejtajemnější a nejméně předvídatelnou ctností. Jen málokdy lze odhadnout, kdy nám osud postaví do cesty nové známosti, ze kterých se vyklube vážný vztah, nebo kdy prohloubíme lásku k přátelům v něco víc.
17.01.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Čínský milostný horoskop na rok 2023: Rok vodního Zajíce bude přát dlouhodobým vztahům

 
Podle čínského horoskopu je tu rok vodního Zajíce, který bude v roce 2023 přát dlouhodobým vztahům. Pomoci může ovšem také tam, kde není vše ještě zcela vyjasněné. Pokud svůj vztah potřebujete posílit či si nejste zcela jistí, kam se ubírá, teď bude ten správný čas udělat krok vpřed. Největší úspěchy v lásce slibuje rok 2023 lidem ve znamení Psa, Vepře a Kozy. Naopak ne tak šťastné období predikuje Kohoutům a Drakům. Ale nebojte, nic není předem ztraceno. 
21.01.2023 18:30 |

podobné články

Horoskop 2023 pro zemská znamení: Pro Býky, Panny a Kozorohy bude rok 2023 ve znamení sebelásky

 
Pro zemská znamení bude rok 2023 ve znamení sebelásky. Už jste totiž unavení z toho pořád někomu „dávat“, chcete také přijímat. Zasloužíte si to nejlepší. Můžete se tak těšit na určité změny v těch oblastech života, kde nejste doopravdy sami sebou. Jste Býk, Panna nebo Kozoroh? Mrkněte, jaký bude rok 2023!
25.01.2023 17:00 |

podobné články

4 typy Vodnáře, které můžete potkat

 
Vodnáři jsou zvláštní lidé –⁠ alespoň očima lidí, kteří nejsou Vodnáři. Jsou extrovertní, vždy vyčnívají z davu a mají ztřeštěné nápady. Narodili se v rozmezí 20. ledna a 18. února. Přitom všichni Vodnáři nejsou stejní, rozlišují se na čtyři typy.
31.03.2022 20:00 |

podobné články

Částečné zatmění Měsíce i úplněk v Býku: Vodnářům pomohou silné afirmace, Rybám se vyjeví nový směr

 
V pátek 19. 11. 2021 nás čeká částečné zatmění Měsíce a zároveň i úplněk v Býku. Ten nastane přesně v 9:59 ráno a bude se jednat o mikroúplněk, tzv. opak superúplňku. Měsíc se tak bude zdát menší. Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily, a zároveň nezapomeňte, že během úplňku se nedoporučují žádné lékařské zákroky. Vhodný je naopak sběr bylin. Tento úplněk působí hlavně na hlasivky, jícen a štítnou žlázu.
18.11.2021 20:10 |

podobné články

Denní horoskop na středu 11. 1. 2023: Vodnáři potřebují večer pro sebe, Býci tápou v lásce

 
Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na středu 11. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.
11.01.2023 05:10 |

podobné články

Ravenův horoskop na rok 2023: Štíry čeká velký úspěch a Blíženci najdou lásku

 
Zajímá vás, co si pro vás připravil celý nadcházející rok 2023? Dnešní článek vám zodpoví veškeré vaše otázky. Máte na rok veliké plány a zajímá vás, jaká je pravděpodobnost, že se vám vydaří? Dnes si povíme vše, na co se můžete v roce 2023 těšit a čemu a komu se raději vyhnout. Jak se říká: je lepší být připraven, než překvapen.
19.01.2023 00:00 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři a čínský rok Tygra: Co magická kombinace přináší?

 
V úterý 1. 2. 2022 nastává novoluní ve Vodnáři. Vodnáři jsou vzdušným znamením zvěrokruhu, které se vyznačuje velkými ambicemi, pílí i samostatností. Z hlediska astrologie přinese novoluní prostor pro nové pracovní příležitosti i odvahu změnit to, co už dlouho nefunguje. Dejte si však pozor, abyste možné změny pečlivě uvážili. Silná vodnářská intuice může mnoho napovědět.
01.02.2022 13:15 |

podobné články

Denní horoskop na úterý 17. 1. 2023: Vodnáři budou čelit pomluvám, Býky čeká pochvala

 
Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 17. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.
17.01.2023 05:10 |

podobné články

Denní horoskop na pondělí 23. 1. 2023: Býci mají ideální čas na úklid, Vodnáři zase pro rodinu

 
Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pondělí 23. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.
23.01.2023 05:10 |

podobné články

Vodnáři jako partneři: Čím vás ve vztahu potěší a na co si u nich budete muset zvyknout?

 
Vodnáři budou zanedlouho slavit narozeniny, takže je ideální doba k na připomenutí toho, jací jsou tito originální lidé ve vztazích. Na co byste se s nimi v partnerství měli těšit a co vás u nich možná překvapí?
25.01.2022 12:00 |

podobné články

Velký horoskop peněz na rok 2023: Střelci potřebují přivýdělek, Pannám příjmy porostou

 
Peníze budou v roce 2023 pochopitelně aktuálním tématem. Bude to však i rok změn a pokoření zažitých strachů. Někteří vstoupí do neprobádané oblasti naprosto ciziho oboru, druzí se zhlédnou v investicích a zkusí své peníze rozmnožit. Zásadní bude ale nastavení mysli. Dokud neuvěříte, že si hojnost zasloužíte, vesmír ji k vám zkrátka nepustí. Už víte, co čeká v báječném roce 2023 právě vás? 
20.11.2022 09:55 |

podobné články

Horoskop na rok 2023 pro Býky: Rodina a zdraví na prvním místě

 
Rok 2023 bude významným obdobím života Býků i jejich okolí. Troufnete si nahlédnout do výkladu hvězd pro vaše znamení pro nadcházející rok, a čelit tak osudovým změnám?
26.11.2022 17:00 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři přichází: Rakům se otevře nová cesta, Štíři dají sbohem lásce

 
Páteční noc bude magická. Měsíc v novoluní očekáváme ve 22:41 hodin, tentokrát ve znamení nezávislého Vodnáře. Jak bude toto novoluní vypadat? A co přinese? Novoluní ve Vodnáři se soustřeďuje především na budoucnost. Během tohoto novoluní je potřeba si uvědomit, kam směřujeme. Budeme mít dostatek času ke splnění svých přání a sdílení toho, co doopravdy cítíme. Jaké energie jsou předurčeny jednotlivým znamením? To se dozvíte v našem horoskopu.
23.01.2020 07:01 |

podobné články

S Aventadorem po stopách slavných býků

 
Frank Markus se vydal s nejnovějším Lamborghini po stopách tradic starobylých býčích zápasů a po stopách slavných býků, jejichž jména nesou téměř všechna Lamborghini. Cestou projíždí nejvyšší horský průsmyk v Evropě, navštěvuje býčí zápasy ve Francii, navštíví španělskou farmu, kde se objevovali nejobávanější býci, a svou cestu končí ta, že s Aventadorem dorazí do arény, která přinesla jeho živému jmenovci smrt v říjnu roku 1993.
21.10.2012 12:55 |

podobné články

Hasiči naháněli na Táborsku 180 býků: Vyplašená zvířata prorazila ohradu a utekla

 
Desítky hasičů a dobrovolníků naháněly v úterý na Táborsku 180 vyděšených býků. Zvířata prorazila ráno ohradu farmy v Borotíně a rozprchla se do okolí.
15.12.2015 18:50 |

podobné články

Ohnivé peklo ve stodole v Bolaticích: Na telátka padaly trámy, žádný z býků nepřežil!

 
Smrtící byl pro mladé býky požár stodoly v Bolaticích na Opavsku. Pro všech 13 zdejších zvířat plameny znamenaly smrt. Sedm býků zahynulo přímo ve stodole, ostatní odvážně dostali ven hasiči, přesto museli býčci na jatka!
28.03.2020 23:00 |

podobné články

Při požáru na Svitavsku zachránili 90 býků: Desítky dalších čekala krutá smrt

 
Smutnou a krutou bilanci má požár rekonstruovaného zemědělského objektu, k němuž došlo v úterý večer v obci Pohledy na Svitavsku. Uvnitř se nacházelo 120 býků. Dostat do bezpečí se podařilo 90 z nich. Ostatní bohužel čekala krutá smrt v plamenech.
30.12.2020 07:05 |

podobné články