Článek

Co vás čeká příští týden v Ulici? Rodinné sváry a drsné konflikty

 
V Ulici to bude příští týden pořádně vyhrocené, a to hned na několika frontách! Hložánkovi se do sebe znovu pustí, rozmazlený Chris vyvolá konflikt kvůli Báře, šikanátoři se budou vozit po Šímovi a Věrka s Kryštofem se hodlají pídit po příčině Karliny nenávisti k Jakubovi.
17.09.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (31 článků)
Podobné články

Zemanovský akademik: Uprchlickou krizi živí někdo, kdo chce rozvrat Evropy ve prospěch kapitálu. Putin získává podporu. A světová válka?

 
ROK 2015 – A CO DÁL? Co může Evropa a svět očekávat v roce 2016? „Lze očekávat pokračování konfliktů na Blízkém východě a jejich další eskalaci v Iráku, Libyi, Sýrii apod. Konflikty očekávám rovněž v západní Evropě v souvislosti s migrační krizí. Bude se jednat jednak o konflikty fyzické v podobě teroristických útoků a masových nepokojů, jednak tyto konflikty budou mít charakter ostrého náboženského, ideologického a civilizačního střetu. Nelze vyloučit to, že tyto konflikty v západní Evropě budou mít charakter občanské války,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz politický analytik a komentátor Václav Janoušek (SPO), který je vysokoškolským učitelem makro a mikroekonomie.
08.12.2015 11:26 |

podobné články

Rada Jihomoravského kraje schválila Akční plán rodinné politiky na letošní rok

 
Akční plán rodinné politiky Jihomoravského kraje (JMK) na rok 2017 vytyčuje klíčové aktivity, které vycházejí ze schválené Koncepce rodinné politiky Jihomoravského kraje na období 2015–2019. Každá rodina by měla mít možnost svobodně realizovat své vlastní životní strategie v naplňování rodičovských i profesních plánů a posilovat svoji vnitřní stabilitu. Podpora vědomí hodnoty rodiny a vlastní zodpovědnosti za její funkčnost u mladé generace, předcházení krizovým situacím v rodinách, tvorba prorodinného klima, podpora svobodného rozhodování rodin v oblastech míry profesního zapojení rodičů a způsobu péče o děti a další závislé členy rodiny – takové jsou hlavní cíle rodinné politiky Jihomoravského kraje. Akční plán rodinné politiky JMK pro letošní rok byl schválen Radou Jihomoravského kraje ve čtvrtek 2. února 2017.
03.02.2017 19:15 |

podobné články

Denní horoskop na středu: Blížence čekají konflikty, Kozorohové obdrží zajímavé pozvání

 
Přinášíme vám horoskop na středu 9. 6. 2021. Podívejte se, koho čekají konflikty, kdo bude zápasit sám se sebou a komu přistane na stole další práce. Co dnes čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? A co mají hvězdy připraveno právě pro vás? 
09.06.2021 06:40 |

podobné články

Bronzoví chlapci budou pokračovat v oslavách hned po příletu

 
Kajakáři Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba už mají za sebou několikadenní oslavy zisku bronzové olympijské medaile a pokračovat v nich hodlají i v Praze. Třetí posádka londýnského závodu čtyřkajaků dnes přicestovala domů a bezprostředně po příletu přiznala, že večer ji čeká další fáze oslav ve vodácké krčmě u Sváry.
13.08.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Štěrba (32 článků) , Josef Dostál (37 článků) , Daniel Havel (78 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Lukáš Dostál (15 článků)

Co vás čeká příští týden v Ulici? Jakub začne vyhrožovat sebevraždou!

 
Příští týden v Ulici rozhodně nebude skoupý na dramatické scény a napínavé momenty. Jakub vyláká Karlu na střechu vysoké budovy, kde ji chce vydírat pokusem o sebevraždu. Žofka u Klímových rozlije víno a také se objeví Jean-Claude, který bude kvůli Dirkovi pěkně zuřit!
03.09.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Claude Claude (25 článků) , Jean Jean (78 článků)

Co vás čeká příští týden v Ulici? Konopí ve škole, divoký mejdan a odplata šikanátorům

 
V Ulici bude příští týden pořádně živo a veselo, a to hned od pondělí, kdy Magda objeví ve třídním skleníku marihuanu. Tím ale dovádění Anežky, Svatky a Žofky zdaleka nekončí – uspořádají totiž spontánní mejdan! Šimon si zatím vymyslí vypečený vtípek na dva šikanátory.
24.09.2022 07:15 |

podobné články

Dukovany nedostanou povolení, od ledna má první blok utrum

 
Jaderná elektrárna Dukovany nebude mít od ledna nové povolení pro provoz svého prvního bloku. Firma ČEZ tento týden požádala Státní úřad pro jadernou bezpečnost (SÚJB) o přerušení správního řízení do 28. února kvůli rozšířeným kontrolám zařízení bloku. První blok elektrárny má problémy se svary na potrubí.
11.12.2015 17:30 |

podobné články

Konflikty, lidé z firmy na financích... Nový šéf Agrofertu promluvil o Babišovi

 
ROZHOVOR Že Babiš obsazuje posty ve státní správě svými lidmi z Agrofertu? To je nesmysl. Tvrdí to nový šéf celého koncernu Agrofert, kterému Andrej Babiš předal řízení svého impéria, Zbyněk Průša. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz sdělil, že vicepremiér miluje konstruktivní konflikty a vždy dodrží slovo.
19.04.2014 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24808 článků)

Nejsme dobytčata, a to musíme našim představitelům vysvětlit. Exministr Bašta ukazuje Evropanům cestu z krize

 
Někdejší velvyslanec v Rusku Jaroslav Bašta upozorňuje Evropany, že se jejich kontinent ocitá v obklíčení – kolem něj vypukly konflikty, za nimiž stojí Spojené státy. Všechny tyto konflikty starý kontinent ohrožují, buď přímo ozbrojenými silami – jako na Ukrajině, nebo nepřímo přívalem uprchlíků – jako v Libyi. Evropští politici to nejen neřeší, ale ještě Spojeným státům pomáhají.
26.04.2015 11:11 |

podobné články

Maršíček (KSČM): K bezpečnostním hrozbám pro Českou republiku

 
Nestabilita a regionální konflikty v euroatlantickém prostoru a jeho okolí, nové rizikové faktory spojené s nestabilními regiony v Evropě, Asii a Africe, nevyřešené konflikty, porušování mezinárodních dohod, boje v blízkosti hranic Evropské unie, ale také rozsáhlá migrace z nestabilních států a šíření islámského fundamentalismu.
20.07.2015 21:51 |

podobné články

Europoslanec KDU-ČSL Zdechovský: Přijde velké stěhování národů a s ním konflikty a války. Toto je chyba, které jednou budeme litovat...

 
ROK 2015 – A CO DÁL? Europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský si myslí, že spíše než války mezi jednotlivými zeměmi vypuknou války o vodu a nezatopená území. „S klimatickými změnami přijde i velké stěhování národů. A tam vidím obrovský potenciál pro konflikty a války,“ dodal. Rok 2015 pro něho byl jako každý jiný. A říká, že si sem nemůžeme vzít statisíce lidí, které nebudeme moci integrovat a o kterých nic nevíme.
14.12.2015 12:46 |

podobné články

Jak řešit konflikty v zaměstnání

 
Zaměstnání představuje místo, kde musí člověk docházet, aby si zajistil potřebnou životní úroveň. Pokud nepodnikáme, nelze bez patřičného zaměstnání v dnešní době existovat. V zaměstnání se mimo kolegyň, jež jsme pasovali na kamarádky či přátelé nachází i mnoho černých ovcí, které příliš v oblibě nechováme. Do stejné práce nastoupí kupříkladu mladá žena, kde se nachází již věkově i služebně starší kolegyně. Ta ovšem může mladší kolegyni vnímat jako nepříjemnou konkurenci. Proto se všemožně snaží té mladší otravovat život. Většinou se setká s úspěchem, protože to neotráví jen život pracovní, ale i ten osobní. Málokdo se umí oprostit od konfliktů, které vznikají na pracovišti. Tady pomůže jen otevřený a upřímný rozhovor. Mnohdy stačí ujištění, že se starší kolegyně o svůj „flek“ obávat nemusí. Jste trnem v oku své vedoucí? Mnoho lidí dělá všechno tak, aby na pracovišti panoval klid. Jenže ne všichni jsou takoví. Problém nastává v okamžiku, kdy jsme trnem v oku nadřízenému. Činíme vše přesně, jak se po nás žádá, ale i tak je třeba vedoucí nepříjemná. Bohužel i v dnešní době se tak stále děje. Situaci zhorší, když nemáme s danou společností podepsanou smlouvu. Vždy je vhodné si ujasnit, zda se případný konflikt dá vyřešit kompromisem. Výhodu má v takové situaci člověk, který si na sobě nenechá, jak se lidově říká „štípat dříví“ a umí zároveň vycházet s lidmi. Nepodaří-li se nám dosáhnout kompromisu je lépe z takového zaměstnání odejít. Máte nepříjemnou kolegyni? U každého konfliktu mějte na mysli, že není vhodné jej řešit pod tlakem emocí. To se nadělá více škody než užitku. Nejdříve nechejte vychladnout hlavu, teprve následně přemýšlejte nad řešením. Jestliže je náš zaměstnavatel dobrý a jedná se pouze o nepříjemnosti kolegiální, řešte to se svým vedením. Vedoucí místa většinou zaujímají lidé, kteří jsou na řešení konfliktů vyškoleni. Jste-li si stoprocentně jistí svým názorem, stůjte si za ním.     Příspěvek Jak řešit konflikty v zaměstnání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.01.2016 09:05 |

podobné články

Voda nad zlato: Vyhání lidi z domovů, hrozí konflikty a další vlny uprchlíků

 
Problém s nedostatkem vody se netýká jen Česka. Ještě intenzivněji ho pociťují národy na jiných kontinentech, kde už odstartoval částečné stěhování národů. Odborníci navíc ani vyhlídky pro Evropu nevidí nějak růžově. Jak sucho bude ovlivňovat migraci? A hrozí kvůli němu nějaké konflikty?
30.09.2018 05:35 |

podobné články

Naše rodina se dusí! Pomůže zakřičet si? Odborníci radí, jak na domácí konflikty!

 
„Naše rodina se dusí.“ Hláška Josefa Abrháma z komedie Kulový Blesk nyní platí ve většině tuzemských domácností. Konflikty se stupňují, obnažují se staré rány. Jak tohle zvládnout? Kdy je dobré vrhnout se do sporu a kdy mlčet?
14.04.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (322 článků)

„Putinovské“ tažení proti Babišovi a konflikty na jeho mítincích? „Konec takovéto konfrontační kampaně nemusí být dobrý. Ono to může skončit tím, že naštvaný lid zvolí někoho, na koho budeme vyděšeně zírat všichni,“ varuje mediální analytička Irena R

 
„Putinovské“ tažení proti Babišovi a konflikty na jeho mítincích? „Konec takovéto konfrontační kampaně nemusí být dobrý. Ono to může skončit tím, že naštvaný lid zvolí někoho, na koho budeme vyděšeně zírat všichni,“ varuje mediální analytička Irena Ryšánková. Ta se jako pamětnice porevolučního politického boje podělila s ParlamentnímiListy.cz o to, jak se narušování mítinků řešilo za Zemana coby lídra ČSSD. Rozvracení Babišových mítinků přirovnala k nacistickému Německu. „Jedním z hesel SA bylo ‚Veškerá opozice musí být zadupána do země‘,“ citovala.
09.08.2022 10:05 |

podobné články

Nejen Karabach: S oslabením Ruska propukají boje i jinde v SSSR

 
V posledních dnech se rozhořely dva nové konflikty v bývalých státech Sovětského svazu. V přestřelkách mezi Arménií a Ázerbájdžánem zemřelo na 100 vojáků. Boje se objevily i na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem. Podle amerického institutu pro studium války (ISW) mohou další konflikty následovat poté, co Rusko po porážkách na ukrajinské frontě ztrácí vliv v regionu.
14.09.2022 17:40 |

podobné články

Nejen Karabach: S oslabením Ruska propukají boje i jinde v bývalém SSSR

 
V posledních dnech se rozhořely dva nové konflikty v bývalých státech Sovětského svazu. V přestřelkách mezi Arménií a Ázerbájdžánem zemřelo na 100 vojáků. Boje se objevily i na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem. Podle amerického institutu pro studium války (ISW) mohou další konflikty následovat poté, co Rusko po porážkách na ukrajinské frontě ztrácí vliv v regionu.
14.09.2022 17:55 |

podobné články

Drsné odebrání Davídka (8 dní)! Sociálka řekla otci: Opusťte ženu i práci, dáme vám dítě

 
Drsné odebrání miminka (tehdy 8 dní) přímo na ulici v Karviné před dvěma měsíci má stejně drsné pokračování. Tehdy rodiče skončili zranění a v poutech na zemi, teď otci Romanovi (44) sociálka doporučila, ať opustí matku dítěte Alžbětu (38) i práci a jde se učit do Opavy, jak být tátou.
22.10.2021 05:05 |

podobné články

Příští týden bude kromě deště i sněžit. Jaké počasí nás čeká do Vánoc?

 
Příští týden přinese do Česka sníh. Sněžit bude hlavně na horách, přechodně se ale vloček dočkají i lidé v nížinách. Průměrná teplota přes den se bude příští týden pohybovat jen mírně nad nulou, v noci kolem minus tří stupňů. V dalších třech týdnech se budou teploty pohybovat kolem hodnot běžných pro tuto část roku. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
24.11.2018 15:05 |

podobné články