Článek

Co udělá ODS a spol.: Řekli to s humorem

 
Koalice Spolu vytáhla v předvolebním boji další video. ODS, lidovci a TOP 09 na něm zvláštním způsobem vysvětlují, že až uspějí ve volbách, tak budou lidem říkat věci na rovinu. Pomohla jim stand-up komička, moderátorka, youtuberka, holka z marketingu a vládkyně, jak se sama představuje, Kateřina Hašková.
17.08.2021 09:00 |

podobné články

Podobné články

Blesk zatočil s antibiotiky v medech. Inspekce stahuje 21 šarží Včelpa

 
Test Blesku odhalil již v průběhu října antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo. Tento vážný prohřešek oficiálně potvrdily i ministerstvo zemědělství a dozorové orgány. Státní zemědělská a potravinářská inspekce nyní musela stáhnout dalších devatenáct šarží medů této značky z regálů obchodů. Celkově jich tedy zmizelo 21. To ale neznamená, že byste nemohli mít jeden z nich schovaný ve spíži. Podívejte se raději na náš přehled, abyste se ujistili, že tomu tak není. Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o.Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/356810/kdo-a-proc-lze-o-antibiotickem-medu-blesk-se-vydal-po-stopach-skandalu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copybbb Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/356810/kdo-a-proc-lze-o-antibiotickem-medu-blesk-se-vydal-po-stopach-skandalu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
26.11.2015 17:15 |

podobné články

Antimonopolní úřad: Čtyři stavební firmy přiznaly účast v kartelových dohodách, díky narovnání mají nižší sankci

 
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže uložil svým prvostupňovým rozhodnutím z 22. dubna 2016 společnostem SWIETELSKY stavební s.r.o., DAICH spol. s r.o., VIALIT SOBĚSLAV spol. s r.o. a CHALIŠ spol. s r.o. pokuty v celkové výši téměř 40 milionů korun za další část kartelových dohod ve stavebnictví.
04.06.2016 19:10 |

podobné články

Spáchejte sebevraždu, lháři! Exčlen ODS si to vyřídil s Němcovou, Kubou a spol.

 
V pondělí ve 14 hodin má začít jednání Výkonné rady ODS. Náladu jejím členům může ale zkazit dopis bývalého člena ODS a expředsedy místního sdružení ODS Kunratice Zdeňka Šmída. Tam ODS mívala ve volbách přes 50 procent hlasů. Vyzval členy vedení ODS, aby kvůli debaklu ODS spáchali sebevraždu.
18.11.2013 11:56 |

podobné články

Kocáb: Klausovo podceňování ministerstva pro lidská práva beru s humorem

 
Ministr bez portfeje Michael Kocáb (nominován zelenými) se v neděli na ČT ohradil proti výroku prezidenta Václave Klause, který označil jeho resort pro lidská práva a menšiny za „poloministerstvo“. Kocába se podle jeho vyjádření takové označení nedotýká, Klaus agendu podceňuje dlouhodobě a ministr to podle svých slov bere s humorem.
28.03.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (753 článků) , Václav Klaus (10657 článků)

Miroslav Plzák umí o vážných věcech hovořit s humorem

 
Psychiatr Miroslav Plzák proslul jako vyhledávaný řešitel problémů párového soužití. Už několika generacím svými někdy svéráznými, vždy však s typickým humorem podanými metodami ukázal, jak na "První pomoc při nehodách manželských" anebo co je "Manželské judo". Také jeho "Taktika a strategie v lásce" platí stále, přestože ji napsal už před 40 lety. Populární klasik manželské terapie a zakladatel Linky důvěry oslavil 25. srpna pětaosmdesáté narozeniny.
28.08.2010 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Plzák (28 článků)

Ruská kontrarozvědka s černým humorem radí dětem, jak na teroristy

 
Ruská Federální bezpečnostní služba (FSB) prostřednictvím krátkých animovaných filmů radí dětem, jak se zachovat v případě nebezpečí teroristického útoku. Pětice šotů nešetří černým humorem.
25.11.2010 15:35 |

podobné články

Bárta: Vyžeňme bubáky humorem. Volič: Směju se pořád a vy tu pořád jste

 
Sotva se situace ve vládní koalici začala pomalu uklidňovat, hladinu politické vody v Česku zvířil další skandál. MS DNES totiž přišla s další nahrávkou kompromitující Víta Bártu a Věci veřejné. Politologové předpovídají véčkům brzký konec ve vrcholné politice, voliči se rozdělují do několika názorových proudů a Vít Bárta, hlavní aktér nejčerstvější kauzy, na svém facebookovém profilu řeší celou situaci netradičně - s humorem.
14.05.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2856 článků)

Poznáte ušatého chlapečka, který je pověstný svým černým humorem a provokacemi?

 
Rošťákovi na fotce se celkem dlouhou dobu nedařilo prosadit se v oboru, který je jeho srdci nejbližší. Po několika ne právě úspěšných filmech však přišel s projektem, díky kterému bude zřejmě už navždy v očích diváků reportérem s tím nejčernějším humorem.
07.05.2012 07:30 |

podobné články

Češi se hrůze z povodní brání humorem! Nejlepší fóry o velké vodě

 
Ani protipovodňové zábrany, ani supervýkonná čerpadla, ale obyčejný humor. Stejně jako už tolikrát v minulosti se Češi v dobách nejtěžších brání leckdy velmi hutným humorem. Jen se podívejte!
03.06.2013 12:45 |

podobné články

Povodňová situace v Česku trochu jinak: Černý humor a vtipné momentky

 
Sociální sítě se v dnešních dnech "hemží samým černým humorem. Lidé si dělají srandu z krizové situace":http://www.extra.cz/povodne-ocima-lidove-tvorivosti-kdyz-je-nejhur-ceska-povaha-se-vzdy-brani-cernym-humorem, protože život nelze brát jinak než s veselou notou, a vtipálkům se hodí do krámu i včerejší povýšenecký výrok Miloše Zemana, že na záplavy uvolňuje mocnou smečku šedesáti příslušníků Hradní stráže, kteří mají jít zachraňovat Prahu.
04.06.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26952 článků)

Dalajlama si získal české obecenstvo laskavostí a humorem

 
Stovky lidí zavítaly na dnešní přednášku tibetského duchovní vůdce dalajlamy do pražské Tipsport areny. Osobní přítel bývalého českého a československého prezidenta Václava Havla si návštěvníky získal svou vřelostí a humorem. Na zesnulého Havla také v úvodu svého vystoupení několikrát zavzpomínal. Při přednášce věnované laskavosti a vzájemné úctě pak vyzdvihl roli kvalitních mezilidských vztahů.
14.09.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6219 článků)

Vitální seniorka (70) radí čtenářům Aha! jak na nadcházející svátky: Berte život s humorem!

 
Jarmila Holubová (70) z Karlových Varů bere život s humorem. A to i přesto, že ji zlobí koleno, má srdeční vadu a trpí celiakií. Seniorka si ale z ničeho hlavu neláme. Ani z vánočního shonu. Naopak! Na největší svátky roku se vždy moc těší.
24.12.2013 21:32 |

podobné články

Německého prezidenta zasáhlo v Praze vajíčko, incident vzal s humorem

 
Německého prezidenta Joachima Gaucka zasáhlo v pondělí při oslavách událostí 17. listopadu 1989 vajíčko, které demonstranti hodili po českém prezidentovi Miloši Zemanovi. Gauck vzal podle německého velvyslanectví v Praze incident s humorem.
17.11.2014 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Gauck (132 článků)

Češi bojují s ledovkou humorem: Vánoce jsou tady!

 
Česko ochromila doba ledová. Tramvaje nejezdí, vlaky nejezdí, auta bourají, tisíce domácností jsou bez elektřiny a než aby Češi brečeli, raději se smějí. S kalamitou se vypořádali po svém – humorem. Sociální sítě zaplavují ledové vtipy.
02.12.2014 12:05 |

podobné články

Belgičané bojují proti teroru humorem. Sociální sítě zaplavily obrázky ozbrojených koček

 
Belgičané zareagovali s humorem na výzvu policie, aby na Twitteru neinformovali o probíhajícím vyšetřování. Sociální síť zaplavili fotkami koček.
23.11.2015 11:26 |

podobné články

Jaromír Jágr je borec! Fotky své přítelkyně ze striptýzového baru přešel s humorem! Co vzkazuje redakci eXtra.cz mama Džegr?

 
Jaromír Jágr se rozhodl, že svou přítelkyni podrží. Ukázal, že je velký borec, a celou kauzu přešel s humorem. Co říká ohledně fotek ze striptýzového baru, které jsme dnes uveřejnili?
07.06.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3001 článků)

Anička Slováčková proti zhoubnému nádoru bojuje humorem: Jsme bratři v pleši, hlásí

 
Anička Slováčková (24) prožívá jedno z těch těžších životních období. Před pár týdny jí lékaři našli zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí byl nález zachycen včas a v současné době má Anička za sebou první chemoterapii, kvůli které sice přišla o vlasy, ale se zákeřnou nemocí bojuje s humorem. Jak na začátku prohlásila, „hlavní je se z toho nepo…“.
06.11.2019 07:00 |

podobné články

Skoro na mizině. Herci berou v seriálu koronakrizi s humorem

 
Internetový seriál sKORO NA mizině ukazuje s humorem frustraci umělců, kteří kvůli koronaviru nemůžou pracovat. Podíleli se na něm tvůrci seriálu Lajna.
20.04.2020 13:56 |

podobné články

Poté, co zhubnul 35 kilo, ho pořád svlékají: Doktor z Modrého kódu to ve svých 65 letech bere s humorem

 
Loni si v kalendáři pro projekt Nej sestřička musel stáhnout kalhoty a pózoval s holým zadkem, za sebou má i odhalené role na divadle a letos se do kalendáře pro soutěže Anděl mezi zdravotníky fotil také obnažený. Na to, že je herci Mojmíru Maděričovi pětašedesát, je to dost překvapivé. Nicméně to bere s humorem.
18.09.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Mojmír Maděrič (32 článků)