Článek

Co udělá Bruno, až se dozví, že mu Karla lhala?

 
Bruno si konečně oddychl, že jeho nevěrná sestra Karla dostala rozum a už seká jen latinu. Přitom by se měl mít pořád ve střehu. To mezi ní a Jakubem vůbec neskončilo. Naopak to nabralo ještě větší obrátky. Za tu dobu už Karla stihla několikrát zalhat své rodině, dokonce si kvůli Jakubovi přeložila víkendové školení. Až to praskne, bude mít Karla co vysvětlovat.
23.06.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (37 článků) , Bruno Bruno (37 článků)
Podobné články

Bruno ohlásil nejdůležitější film s rakouským gayem od Terminátora 2

 
Na internetu krouží oficiální trailer k novému filmu Sachy Barona Cohena Bruno (někdy psaný jako Brüno) a zahraniční servery snímek popisují všemi možnými přívlastky. Shodují se ale v jednom - není nudný. Sám Bruno alias Borat ho v Londýně uvedl jako "nejdůležitější film s rakouským gayem od Terminátora 2."
22.06.2009 15:45 |

podobné články

Jak to bylo v Ulici, když Bruno přistihnul Karlu při líbání s Jakubem

 
Když Bruno projížděl autem ulicí, určitě nečekal, že před sebou náhle uvidí Jakuba, jak mu pusinkuje sestru. Co teď?! Přiměje ho Karla, aby před rodinou mlčel? Nebo snad Bruno přesvědčí ji, aby aféru s Jakubem okamžitě ukončila?
16.05.2022 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (37 článků) , Bruno Bruno (37 článků)

Bruno a jeho další šílený ohoz!

 
  Šílený Bruno opět ukázal, že se experimentování v módě nebojí. Podívejte se v jakém ohozu vyrazil na tiskovou konferenci k jeho novému filmu, která se uskutečnila v australském Sydney. Paráda, co říkáte? Upozorňujeme, že Bruno opravdu není homosexuál. 
29.06.2009 11:35 |

podobné články

Ukrajina zakázala film Bruno, Rakousku nevadí ani narážky na Hitlera

 
Ukrajina se stala první zemí na světě, která zakázala film britského komika Sachy Barona Cohena Bruno. Ukrajinské ministerstvo kultury sdělilo filmovému distributorovi, že zakazuje promítání filmu Bruno na ukrajinském území. Prý ohrožuje morálku občanů.
16.07.2009 14:10 |

podobné články

Bruno Senna uvedl v Praze film o svém strýci Ayrtonovi

 
Brazilský pilot F1 Bruno Senna uvedl v úterý v Praze filmový dokument s názvem Senna, který mapuje život a tragickou smrt jeho strýce, trojnásobného mistra světa Ayrtona Senny. Je to film plný emocí, řekl Bruno Senna o snímku na tiskové konferenci.
13.12.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Senna (23 článků) , Ayrton Senna (24 článků)

Podivné praktiky celebrit: Bruno Mars si dává do vlasů margarín, Amanda Seyfried si je nemyje

 
Mezi slavnými muži má jeden z nejúžasnějších vlasových porostů havajský zpěvák Bruno Mars (26). Jeho hustá černá hříva kypící zdravím a leskem je trnem v oku mnoha žen, které tomuto snědému muži z Honolulu dar přírody upřímně závidějí. Bruno teď vyzradil své tajemství krásného účesu. Dává si na vlasy masku z margarínu. To Amanda Seyfried (26) zase sází na přírodní život bez častého mytí.
07.03.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Seyfried (69 článků) , Bruno Mars (46 článků)

Chlupatý milovník mouky Bruno Ferrari si nasadil na hlavu kalhotky, chytil se za přirození a prozradil, kde všude souložil!

 
Generační šansoniér "Bruno Ferrari":http://www.extra.cz/tema/bruno-ferrari, tedy alter ego zpěváka Samira Hausera, je opět zde. Frontman skupiny Vanessa, která na sebe upozornila koncem loňského roku tím, že se v přímém přenosu televizního vysílání "chovala poněkud nevycválaně":http://www.extra.cz/video-roku-skupina-vanessa-radila-v-ct-v-primem-prenosu-se-snupal-koks-zvracelo-ukazovala-prsa-a-moderator-byl-poslan-do-p-ci-kdo-nevidel-neuveri, přichází se zbrusu novým klipem - ten je prý o tom, kde všude a s kým měl soulož.
06.02.2014 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Samir (3 články) , Bruno Ferrari (17 článků) , Bruno Ferrari (17 článků) , Vanessa (3 články) , Vanessa Ferrari (7 článků)

Belgičanka s 56 vytetovanými hvězdičkami v obličeji přiznala, že lhala

 
Očekávané se stalo skutečností. Osmnáctiletá Kimberley Vlaemincková z Belgie, která v minulém týdnu ohlásila plán zažalovat tatéra za tetování, které nechtěla, přiznala, že lhala. Dívka tvrdila, že chtěla od tatéra vytetovat tři malé hvězdičky na obličej, usnula a probudila s 56 hvězdičkami. Nyní přiznala, že lhala.
23.06.2009 15:55 |

podobné články

Uhl prý Kočí věří. Všechno, kromě toho, že předtím lhala

 
Komentátor Práva Petr Uhl v deníku rozebírá, proč a co vlastně Kristýně Kočí věří. „Kristýně Kočí z Věcí veřejných věřím všechno. Tedy až na její tvrzení, že předtím lhala. To teda lže, když tvrdí, že lhala,“ napnul v začátku svých úvah Uhl v dnešním komentáři.
15.04.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

Prachař zuří: Agáta mi lhala! Do USA nejela za kamarádkou, ale za hokejistou

 
O krizi v jejich manželství se šuškalo dlouho. Herec Jakub Prachař (31) se teď rozhodl špinavé prádlo vyprat na veřejnosti. „My nemáme krizi, Agáta mi lhala,“ řekl Blesk.cz Prachař. V čem mu jeho žena (29) lhala? Prý na výlet do Ameriky nejela za kamarádkou, ale za hokejistou!
02.02.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1322 článků)

Ornella Koktová lhala! Prý ze strachu…

 
Ornella Koktová (23) se přiznala, že lhala. Lhala vlastní rodině, a to se přece nedělá. Její chování neospravedlní ani fakt, že ke lži se uchýlila ze strachu.
15.08.2016 12:15 |

podobné články

Načapá je a pak jim kryje záda. Bruno teď v Ulici zažívá perné chvilky

 
Kdo by si kdy pomyslel, že se Karla z Ulice bude chovat jako smyslů zbavená? Bruno to teď v Ulici má hodně těžké a nejspíš i lituje toho, že si nevěry mezi Karlou a Jakubem všiml. Teď musí dělat vše pro to, aby sestře zachránil rodinu. Jenže bude to stačit?
03.05.2022 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (37 článků) , Bruno Bruno (37 článků)

Karla udělá zásadní chybu a Bruno ji načape se Štěpánkem. Co se přihodí v Ulici?

 
Kryštof je vedle jako jedle. Hledá chyby v sobě a čím víc ho Karla podvádí, tím víc se on snaží jí nadbíhat. Své trápení svěří ve 4242. dílu Brunovi, který ho ujišťuje, že je s ním všechno v pořádku. Zanedlouho bohužel zjistí, že s Karlou to v pořádku není.
04.04.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (43 článků) , Bruno Bruno (37 článků) , Bruno Bruno (37 článků)

Sacha Baron Cohen: Po Boratovi tu je homosexuál Brüno!

 
LOS ANGELES – Sacha Baron Cohen (37), představitel nezapomenutelného Borata, se v létě objeví na filmových plátnech jakožto homosexuál Brüno. A že si s touhle rolí vytrpěl...
10.05.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Sacha Baron Cohen (81 článků)

Brüno zaútočil na Eminema! Na MTV Video Awards mu přistál zadkem na obličeji

 
VIDEO: Sachovi Baronu Cohenovi se opět podařil vypečený kousek. Tentokráte totálně rozložil rappera Eminema, když mu jako andílek Brüno přistál holým zadkem na obličeji. A to přímo během galavečera MTV Video Awards!
01.06.2009 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Eminem (91 článků)

Sacha Cohen alias Brüno: Nafotil erotické fotky pro muže

 
Obálku červencového vydání amerického magazínu GQ zdobí nahý fashionista z Rakouska Brüno alias alter ego herce Sachi Barona Cohena.
17.06.2009 09:45 |

podobné články

Sasha Baron Cohen má super ohoz!

 
  Nástupce legendárního Borata: Sasha Baron Cohen alias „Bruno“ je opravdu šílenec. Nejprve se před pár týdny postaral o pořádný rozruch na udílení MTV Movie Awards, když s obnaženým zadkem skončil přímo v náruči nic netušícího Eminema a nyní řádil v Berlíně, kde se konala premiéra k jeho dlouho očekávanému filmu s „překvapivým“ názvem Bruno. Na tento důležitý den se Sasha pečlivě připravil a vybral ten nejlepší kousek ze […]
24.06.2009 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Eminem (91 článků) , Sasha Cohen (9 článků)

Bruno vyměkl a vynechá vtipy o Jacksonovi

 
Napjatě očekávaný film Bruno od autora Borata Sachy Barona Cohena nebude obsahovat scénu související s Michaelem Jacksonem. Z rozhodnutí společnosti Universal Pictures byla těsně před americkou premiérou vystřižena, aby se krátce po Jacksonově smrti někoho nedotkla.
30.06.2009 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1754 článků) , Michael Bruno (2 články)

Brüno: Madonna je transsexuální únoskyně dětí!

 
Sacha Baron Cohen alias Brüno se ve svém dalším útoku opřel do popové královnu. Dopustil se ho v britském časopise Attitude, kde v několika heslech popsal evoluci Madonniny kariéry, která prý zatím skončila ve fázi transsexuální únoskyně dětí!
02.07.2009 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Sacha Baron Cohen (81 článků)