Článek

„Co tady děláš, vole?!“ Muž natočil překvapeného zloděje, který se mu pokusil vloupat do bytu

 
S tímhle zloděj asi nepočítal! V úterý se krátce před sedmou ráno snažil vloupat do jednoho z bytů v Praze 9 zřejmě v domnění, že je prázdný a že tam něj možná čeká kořist. Jenže sotva překonal dveře, „přivítal“ ho majitel bytu! Nezvaného hosta navíc stihl natočit.
29.01.2020 15:45 |

podobné články

Podobné články

Drzý zloděj se pokoušel vloupat do pražského bytu: Majitel ho natočil, policie shání jméno

 
Velmi nepříjemný zážitek má za sebou obyvatel jednoho z bytů na Praze 9. Do jeho bytu se snažil vloupat zloděj, ten byl však velmi překvapen, když majitel bytu s telefonem v ruce otevřel dveře a zapnul kameru. Policie video zveřejnila a doufá, že mladíka někdo pozná.
29.01.2020 17:11 |

podobné články

Zloděj se s noži pokusil vloupat do domu Paris Hilton, odsedí si dva roky ve vězení

 
Paris Hilton  (30) se konečně dočkala spravedlnosti. Dvaatřicetiletý zloděj, který se loni 24. srpna pokusil vloupat do jejího domu v Los Angeles Nathan Lee Parada, byl ve středu odsouzen ke dvěma letům vězení.
30.06.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (610 článků)

Zloděj se zkoušel vloupat do baru komínem, uvízl

 
Brazilský rádoby lupič se v úterý v noci pokusil o poměrně originální krádež. Do baru v Sao Paulu se pokusil vloupat komínem, avšak neuspěl. Po několika pohybech si uvědomil, že už nemůže pokračovat dolů, ani vrátit se nahoru. V komínu se totiž zasekl.
25.02.2010 09:35 |

podobné články

VIDEO: Nejdřív ukradl telefon, pak se dobýval do bytu v Bohnicích. Zloděje hledá policie

 
Pořádně „plodný“ den měl mladý muž ve čtvrtek 19. července - ten den se totiž dopustil hned několika vážných prohřešků. Nejprve v Praze 8 ukradl telefon muži, který na ulici umýval auto, pak se pokusil vloupat do přízemního bytu, naštěstí ho ale odradila maminka, která v místnosti právě uspávala miminko. Policie teď po pachateli pátrá.
25.07.2018 11:10 |

podobné články

Nikol Štíbrová strachy bez sebe: Pokusili se jí vloupat do bytu, když se synem spali

 
Moderátorka a herečka Nikol Štíbrová  (33) nemá v posledních dnech zrovna klidné spaní. Dům v novostavbě v pražských Dejvicích, kde bydlí se synem Mathiasem, už několikrát navštívili zloději. Nejdřív vykrádali sklepy, nyní se snaží vloupat i do bytů.
30.10.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (221 článků)

Rusnok o svém trapasu: Vole a p*del budu říkat ministrům dál!

 
Omluvil se za svou reakci na smrt Nelsona Mandely, ale stále si stojí za svým - premiér v demisi Jiří "ty vole" Rusnok tvrdí, že způsob jeho vyjadřování v soukromých konverzacích je jeho věc. A že v rozhovoru se členy své vlády klidně nadále může používat slova jako vole, či p*del. Jde přece o hovory s kolegy...
13.12.2013 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků) , Jiří Rusnok (1869 článků) , Jiří Rusnok (696 článků)

Červená kontrolka ve Sněmovně varuje politiky před úlety typu „vole, umřel Mandela“

 
Peprné výrazy typu „ty vole, teď ještě zase zemřel Mandela. Ty vole, já se úplně třepu, abych tam nemusel jet,“ pronesené při zapnutých mikrofonech ve Sněmovně, by se již nikdy neměly dostat na veřejnost. Tedy za předpokladu, že si ministři a poslanci všimnou varování, které v jednacím sále zařídil předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD).
12.03.2014 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1470 článků)

Michael Rada: Proč se chovat jako zvíře

 
Ve svém životě jsem zažil mnohokrát, že lidé označili chování někoho jiného jako zvířecí Většinou se jednalo o negativní přirovnání „Chováš se jak prase“, „Ty jsi ale dobytek“, Ty vole, koukej vole, co je to vole“ (poslední větu jsem slyšel dnes na ulici.
19.12.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1440 článků)

PÁTRÁNÍ: Pachatel se pokusil vloupat do zaparkovaného vozu

 
V noci 12. prosince 2013 se vydal dosud neztotožněný muž do podzemních garáží v pražských Hlubočepech. Tam si vytipoval vozidlo, do kterého se chtěl záhy vloupat. Jednalo se o luxusní automobil v provedení a barvách taxi. Pachatel se rozhodl, že se do vozidla dostane vypáčením dveří u řidiče. To se mu však nedařilo, tak se rozhodl, vzít si na „pomoc“ hasicí přístroj, který nalezl nedaleko od místa, kde vozidlo parkovalo. „Hasičák“ vzal a prohodil jej bočním okénkem na levé straně. Když okno rozbil, zřejmě ho někdo vyrušil, a tak si nakonec žádný lup neodnesl. Na vozidle však způsobil škodu téměř osmdesát tisíc korun.
30.01.2014 10:20 |

podobné články

Jamie Oliver je skutečný hrdina. Zneškodnil zloděje rychlým chvatem a předal ho policii

 
Do domu Jamieho Olivera se chtěl vloupat neznámý muž. Jenže si vybral špatný termín. Slavný britský kuchař byl totiž doma a zloděje překvapil. Ten se pokusil utéct, Jamie ho ale dohonil, strhl na zem a několika chvaty znehybnil. Po chvíli přijela na místo policie, která zločince odvezla do vazby.
11.09.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (119 článků)

Opilec se chtěl vloupat do skladu v Černovicích: Před strážníky fňukal, že ho bolí ruce

 
Do velkoskladu se zdravotnickými potřebami se pokusil vloupat neznámý zloděj. Ochranku, která se jej pokusila zadržet, ohrožoval a poté z objektu v Černovicích raději rychle utekl. Vyhráno ale neměl!
20.03.2018 11:30 |

podobné články

Policisté z OHS České Budějovice zadrželi dvojici pachatelů, kteří se chtěli vloupat do bytu

 
Českobudějovičtí policisté z oddělení hlídkové služby v úterý ráno zadrželi dva muže (40 a 42 let), kteří se pravděpodobně pokoušeli vloupat do bytové jednotky domu nedaleko centra. Jejich pohybu s náčiním si všiml náhodný občan, který okamžitě informoval operační středisko. Pro policisty nebyla totožnost podezřelých mužů neznámá, již v minulosti měli problémy se zákony.
01.10.2014 14:25 |

podobné články

K Paris Hiltonové se chtěl vloupat ozbrojený muž, policie ho zatkla

 
Do domu dědičky hotelového řetězce Paris Hiltonové v Los Angeles se chtěl vloupat muž se dvěma velkými noži. Hiltonová ho však odhalila díky bezpečnostním kamerám a zavolala včas policii. Zprávu o děsivém zážitku pak umístila na svůj profil na sociální síti Twitter.
29.07.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Hrdina dne: Stánkař zahnal ozbrojeného zloděje lízátky!

 
Někdy se i v reálném světě prokáže, že David svou pohotovostí zažene překvapeného Goliáše. Stalo se to před víkendem v německém Dortmundu, kde přišel pistolí ozbrojený patnáctiletý mladík vykrást novinový stánek. Na prodejce namířil zbraň a dožadoval se všech peněz z pokladny. Muž ale popadl na pultu stojící lízátka a zahájil palbu. Mladík utekl.
21.05.2015 15:05 |

podobné články

Poslední věta ze štěnice u kmotra Rittiga: Ty vole, oni to sem dali!

 
Vlivný pražský kmotr Ivo Rittig spojovaný s nejednou špinavou kauzou zřejmě koncem minulého roku zjistil, že po něm jde protikorupční policie. Své čmuchaly proto nechal prohledat všechny pracovny. "Ty vole, je to tady, oni to sem fakt namontovali," je poslední věta, kterou štěnice zaznamenaly.
17.06.2013 11:30 |

podobné články

Žena seděla uvnitř dodávky, zatímco se do ní pokoušel vloupat pachatel

 
V Kopřivnici se pokoušel vloupat zloděj do auta, ačkoli uvnitř seděla žena. Přes zatemněná skla ji totiž neviděl ani netušil, že se uvnitř někdo nachází.
12.07.2014 00:00 |

podobné články

Dva Češi v Riu skončili v klepetech. Snažili se vloupat do metra

 
Policie v Riu de Janeiro zadržela tři cizince, včetně dvou Čechů, kteří se snažili vloupat do stanice metra. Dalším dvěma osobám se podařilo uprchnout. Na svých internetových stránkách o tom informovala brazilská stanice Globo.
06.03.2016 12:20 |

podobné články

Hospodský Tomeš: Babiši, kvůli tobě zavírám hospodu. Děláš z nás idioty!

 
ROZHOVOR Hospodskému Stanislavu Tomešovi, majiteli hospůdky Na Krence u známé přehrady Pastviny ve východních Čechách, došla trpělivost s ministrem financí Andrejem Babišem. Na konci roku zavře oblíbenou hospodu, kterou jeho babička vedla již od roku 1921. Než prý "dělat Babišovi blbce", tak pohostinství raději vymaže z mapy. "Děláš z nás idioty," vzkazuje hospodský Babišovi přes ParlamentníListy.cz.
03.11.2015 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17511 článků)

Já bych Kajínkovi klíče od bytu nedal, říká novinář Janek Kroupa

 
Novinář Janek Kroupa spolu s Josefem Klímou monitoruje případ Jiřího Kajínka, kterému možná zbývá už jen pár hodin za mřížemi. Kroupa v rozhovoru pro server Info.cz prohlásil, že by klíče od svého bytu Kajínkovi rozhodně nedal, ale on by je vlastně ani nepotřeboval. Zřejmě by se dokázal do jeho bytu vloupat.
20.05.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (210 článků) , Jiří Kajínek (790 článků) , Janek Kroupa (142 článků)