Článek

Co pomůže vyhublé Tonče? Nutriční terapeutka popsala, jak napravit dva roky strádání

 
Propadlé, bledé tváře, ostré rysy a pohublá postava. Stav unesené Češky Antonie Chrástecké po propuštění vyděsil nejen odborníky, ale celé Česko. Jak může následky dvouletého strádání bez jídla a vody napravit? Blesk.cz se zeptal nutriční terapeutky Bc. Margarety Iliopulosové z poradny FitBee.
02.04.2015 19:15 |

podobné články

Podobné články

Jídlo jako v době kamenné aneb Paleo dieta. Nutriční terapeutka a instruktorka fitness Jana Vaňková vám řekne, o co jde

 
Paleo dieta nebo také paleotická dieta (Paleolithic diet) je forma stravování, která vychází ze stravovacích návyků období paleolitu. Paleo strava omezuje příjem sacharidů jako hlavního zdroje energie a ten nahrazuje příjmem zdravých tuků. Jak to funguje a o co přesně jde vám řekne nutriční terapeutka, instruktorka fitness a vicemistryně české republiky v bikiny fitness Jana Vaňková.
10.08.2017 10:35 |

podobné články

Není rozumné zkoušet různé diety, tvrdí nutriční terapeutka

 
V pátek odpovídala na vaše dotazy ohledně hubnutí nutriční terapeutka Tamara Starnovská.
06.11.2009 15:30 |

podobné články

Nutriční terapeutka o majonézách: Nízkotučné nemusejí být dietnější

 
Bramborový salát bez majonézy je pro Čechy nepředstavitelný. Aby ne, správně vybraná majolka dodá salátu potřebnou chuť. Jak se na majolky dívá nutriční specialistka?
29.11.2014 07:20 |

podobné články

Skvělá dieta: Zhubněte do plavek!

 
Už jste si zkusili loňské plavky? Pokud jsou vám menší, než byste si přáli, nezoufejte. Nutriční terapeutka z Informační linky Flora Věra Králová pro vás připravila dietní plán na 4 týdny, který vám pomůže zbavit se přebytečných kil. A podle tipů trenéra Pavla Suchánka z Fóra zdravé výživy můžete své hubnoucí snažení podpořit pohybem.
22.05.2010 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Suchánek (77 článků)

Zatčený Íránec s českým pasem: Nabízel informace o unesené Hance a Tonče!

 
Íránský podnikatel Shahram Abdullah Zadeh s českým pasem, kterého zatkla policie, nabízel informace o unesených Češkách Hance a Tonče, informovaly Lidové noviny. Dívky byly uneseny v březnu 2013 v Pákistánu.
24.03.2014 16:55 |

podobné články

Íránec, který sliboval informace o Hance a Tonče: Okradl nás o 2,3 miliardy!

 
Šlohnul nám 2,3 miliardy korun a žil si jako šejk! Platil 30 tisíc denně za apartmá v pražském Hiltonu a chlubil se kontakty s českými premiéry. Loni nabízel informace o Češkách Hance a Tonče unesených v Pákistánu. To je vizitka Shahrama Abdullaha Zadeha (42)!
26.03.2014 05:25 |

podobné články

Zemanovi dali anticenu za výrok o Hance a Tonče. Prezident se těší na dort

 
Prezidentu Zemanovi udělilo anticenu Kyselá žába za sexistické výroky za loňský rok sdružení Žába na prameni. Nominován byl za svá slova o Hance a Tonče, Češkách unesených v Pákistánu. Ale také za slova o ženách zahalených v burkách. Zeman na to reagoval slovy, že jakákoli cena se má udělit a nositel ji má s pokorou přijmout. A pochvaloval si, že za anticeny se dávají i dorty. Jeden mu prý ale "sežrali".
08.03.2016 12:50 |

podobné články

Terapeutka prozradila, co po smrti mámy prožívá Artur!

 
Co teď proživí Artur Štaidl? Terapeutka Karin Řeháková vychází z teorie psycholožky Kűbel Roosové, která určila fáze, jež člověk prožívá po tragické události. Platí jak pro lidi, kteří se dozví nějakou fatální diagnózu, tak pro ty, komu zemře někdo blízký. Fází je pět, nemusí jít po sobě, ani nemusí proběhnout všechny, ale minimálně dvěma z nich by si člověk měl projít.
12.05.2014 05:05 |

podobné články

Blesk radí: Jak se vyhnout potížím během hodování

 
Oči by jedly, ale vy už nemůžete, přesto do sebe ládujete další várku cukroví. Říkáte si, že pro jednou si můžete dovolit mlsat bez omezení. Ale je to pravda? Vrchní nutriční terapeutka Tamara Starnovská radí, jak bez úhony přežít Vánoce.
23.12.2009 05:05 |

podobné články

Zázračné doplňky stravy, po kterých se (ne) hubne. Díl první

 
Kdyby existovala hitparáda toho, jak snadno vydělat na lidské hlouposti i touze po kráse, přípravky, zaručující zhubnutí - nejlépe bez námahy a omezení spotřeby jídla - by určitě byly v čele. Na druhou stranu jsou ovšem lidé, kteří přísahají, že po některých opravdu zhubli. Na to jak to s nimi tedy je, odpovídá Ing. Iva Veselá, nutriční terapeutka Výživové poradny Food-Life.cz a kliniky Asklepion.
15.06.2011 14:00 |

podobné články

Zázračné doplňky stravy, po kterých se (ne) hubne. Díl druhý

 
Kdyby existovala hitparáda toho, jak snadno vydělat na lidské hlouposti i touze po kráse, přípravky, zaručující zhubnutí - nejlépe bez námahy a omezení spotřeby jídla - by určitě byly v čele. Na druhou stranu jsou ovšem lidé, kteří přísahají, že po některých opravdu zhubli. Na to jak to s nimi tedy je, odpovídá Ing. Iva Veselá, nutriční terapeutka Výživové poradny Food-Life.cz a kliniky Asklepion.
16.06.2011 12:50 |

podobné články

Odmítá vaše dítě jídlo nebo je příliš vybíravé? Poradíme vám, jak ho naučit jíst

 
Odmítání stravy či vybíravost v jídle je po obezitě druhým nejčastějším problémem, se kterým se setkávají rodiče malých dětí. Novinářům to řekla nutriční terapeutka Jitka Rusková z poradenského centra Výživa dětí.
20.08.2009 10:15 |

podobné články

Velký průvodce dietami: 10 největších výživových předsudků

 
Někdy je při hubnutí dobrá rada více, než tisíce zaručených receptů a programů. Nutriční terapeutka Renata Křivohlavá má na některé výživové rady zcela vyhraněný názor. Jak by okomentovala 10 největších výživových předsudků? Přečtěte si její komentáře.
05.01.2014 19:00 |

podobné články

ON-LINE: Hubnutí bez cvičení jde pomalu

 
Na otázky o dietách odpovídala nutriční terapeutka Věra Králová.
09.12.2009 11:20 |

podobné články

Špatná strava může za jarní únavu

 
Na vaše dotazy o jarní detoxikaci organizmu odpovídala nutriční terapeutka Věra Králová.
02.03.2010 16:25 |

podobné články

Hubnutí s rozumem - a bez něj

 
Pokud by existovala statistika novoročních předsevzetí, tak jestli ne na prvním, tak určitě na jednou z předních míst by bylo hubnutí. Jana Vítová, DiS, nutriční terapeutka prestižního klinického centra Iscare Lightouse v Praze - Holešovicích s tím má bohaté zkušenosti…
26.01.2011 12:15 |

podobné články

Přichází Mikuláš! Nepřecpávejte děti čokoládou, radí nutriční terapeutka

 
Z hlediska střídmého stravování jsou obávanými svátky Vánoce. Obžerství ale přichází daleko dříve. Jedním ze svátků, na který se v souvislosti s přejídáním zapomíná. Mikuláš, svátek tradičně spojený s nadílkou nejrůznějších dobrot. Tím jsou ohroženy především děti.
27.11.2013 21:27 |

podobné články

Co jsou ÉČKA a jsou nebezpečná? VELKÝ ROZHOVOR s odbornicí

 
Éčka. To je dnes velmi probírané téma. Mnozí si myslí, že bychom se jim měli vyhnout velkým obloukem, ale pozor, některá éčka mohou být i zdravá a zdraví prospěšná. Vše o "éčkách" nám prozradila nutriční terapeutka Věra Boháčová.
07.03.2014 14:05 |

podobné články

Nedostatek peněz podle serveru prospívá nemocniční stravě. Šetří se na umělých náhražkách

 
V mnoha nemocnicích musejí za cenu pouhých 69 korun uvařit tři jídla včetně odpolední svačiny. „U nás je to ještě dobré, protože máme vyšší rozpočet. Někde vaří ještě za méně,“ uvedla pro server E15.cz Alena Freiherrová, nutriční terapeutka pražské Nemocnice Na Homolce.
14.06.2014 18:35 |

podobné články