Článek

Co nás čeká do Vánoc? Astroložka prozradila, na co si dát podle hvězd pozor

 
Do Vánoc zbývá ještě týden. Na to jaký bude, se zeptala hvězd naše astroložka. Který den je ideální na nákupy, na velká citová rozhodnutí a kdy bude potřeba si dát velký pozor na úrazy?
17.12.2013 09:05 |

podobné články

Podobné články

Astroložka ON-LINE: co vás čeká v roce 2010

 
Hostem silvestrovského on-line rozhovoru byla od 20:00 do 21:00 astroložka Pavla Bradáčová.
31.12.2009 16:55 |

podobné články

Klame sám sebe, vyčetla astroložka z Topolánkovy tváře

 
Mirek Topolánek má oči blízko u sebe. Znamená to, že je zaměřen úzce jedním směrem. Každá vráska u jeho úst směřuje jinam. Z toho se dá usuzovat, že někdy klame sám sebe i ostatní. Astroložka a odbornice na čtení z tváře hodnotila české politiky pro Magazín DNES.
07.04.2010 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2167 článků)

Astroložka: Problémy Francie budou zřejmě dál pokračovat. Nevyhnou se ani USA, ani Rusku

 
REVUE Astroložka Eva Prokešová ihned poté, co se světem rozletěla zpráva o teroristickém útoku na redakci satirického magazínu v Paříži, zpracovala horoskop Francie. A jak z něj vyčetla, Francii vůbec nečeká prý lehké období. Spíš naopak. Podobně na tom prý budou ale i jiné země, včetně té naší.
11.01.2015 09:52 |

podobné články

Astroložka: Problémy Francie budou zřejmě dál pokračovat. Nevyhnou se ani USA a Rusku

 
REVUE Astroložka Eva Prokešová ihned poté, co se světem rozletěla zpráva o teroristickém útoku na redakci satirického magazínu v Paříži, zpracovala horoskop Francie. A jak z něj vyčetla, Francii vůbec nečeká prý lehké období. Spíš naopak. Podobně na tom prý budou ale i jiné země, včetně té naší.
11.01.2015 10:02 |

podobné články

Na co si dát pozor při online seznamování

 
Jste nějakou dobu sami a cítíte, že nadešla ta pravá chvíle se seznámit? Máte málo času a nevíte, kam vyrazit a poznat někoho zajímavého? Dnes není nic neobvyklého na seznamování se po internetu. Určitě to má své výhody, ale je dobré vědět na co si dát pozor. Oči i uši na pozoru Váš vztah je již minulostí a cítíte, že jste připraveni navázat vztah s někým novým. Jenže to neznamená, že je připravená i druhá strana. To bývá často kámen úrazu. Jestliže už máte začít nový vztah, neměl by si druhý partner tahat do nového vztahu staré problémy. Pokud vám začne druhá strana psát, jaký je chudák, jak byl podveden, rozhodně není připraven začít další vztah. Délka rekonvalescence po rozchodu se různí. Někdo strádá týden a jiný rok. Rozhodně tohle je známka, že druhá strana není úplně zahojená a do nového vztahu by vnesl své problémy. Pozor na lháře Je pravdou, že i v běžném životě můžete narazit na podvodníka, ale na internetu dvojnásob. Jestliže už se chcete seznámit tímto prostřednictvím, vyhledejte kvalitní seznamky. Také se nenechte ovlivnit fotografií. Fotografie sice umí divy, ale upravit fotku není tak těžké. Mnoho lidí používá i fotografii staršího data. Potkat člověka, který má pak o 20kilo více, by byl asi docela šok. Ptejte se, žádejte aktuální fotku a stůjte nohama pevně na zemi. Sledujte rovněž, nakolik má vyplněn profil. Varovat by vás mělo balamutění, tajnůstkářství, mlžení, slovíčkaření. Ze začátku si dejte pozor na to, pokud z vás někdo ihned tahá soukromé informace: kde bydlíte, studujete, kde trávíte večer. Schůzka Přeskočila jiskra po síti a domlouváte si schůzku. Rozhodně by měla proběhnout někde na veřejnosti a přátelům dejte vědět, kam jdete a v kolik hodin se přibližně vrátíte. Nejlépe, když vám ještě kamarádka zavolá i během schůzky – jen tak pro kontrolu, že jste v pořádku. Více než na... Čtěte více Příspěvek Na co si dát pozor při online seznamování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

5 rad na Vánoce: Jak dobře nakoupit online a na co si dát velký pozor!

 
Blíží se čas Vánoc a řada z nás se chce vyhnout nákupnímu chaosu v obchodních centrech. Nejlepší způsob, jak si udělat nakupování na Vánoce pohodlnější, je nákup přes Internet. Většina z nás ráda navštíví nějaký ten e-shop. Naše redakce by vás ráda upozornila na problémy, které při online nakupování můžou nastat a na co si dát v předvánočním období největší pozor.
14.11.2017 14:50 |

podobné články

Hledat si partnera podle znamení? Podle astroložky to není dobrý nápad

 
Zkoušeli jste si někdy hledat partnera podle horoskopu? Určitě vás to alespoň napadlo. Je to ale skutečně dobrý nápad? A na co si dát pozor? Poradí nám astroložka!
28.10.2013 07:10 |

podobné články

USA čeká průšvih, který odneseme i my. Rusko zažije úspěch. Politicko-hospodářská předpověď astroložky

 
JINÝMA OČIMA Astroložka Eva Prokešová nahlédla opět do hvězd, aby pomohla i z jiného úhlu chápat to, co se děje momentálně na Ukrajině. Odhalila – těm, kteří to jsou ochotni přijmout, že na dění na Zemi hvězdy mají vliv, co vše může být v pozadí a naznačila též, s jakými výsledky.
17.03.2014 07:50 |

podobné články

ZAČÍNÁ TOPNÁ SEZONA: Na co si dát pozor při změně dodavatele PLYNU

 
Chcete platit méně za plyn? Plánujete změnu dodavatele plynu? Změna je velice jednoduchá a zdarma, ale je nutné dát si pozor na to, kterou firmu si vyberete. Přečtěte si, na co si dát pozor při změně dodavatele.
01.10.2013 16:45 |

podobné články

Úplněk a zatmění nastanou v jeden den! Pozor, dnes to bude opravdu silný a magický večer!

 
Dnes (v pondělí 7. srpna) nás čeká zatmění Měsíce, které ještě vynásobí fakt, že po 20. hodině večer se náš satelit dostane do úplňku. Co nás čeká a na co si dát pozor?
07.08.2017 18:30 |

podobné články

Blesk.cz zjistil, jaký bude skutečně rok 2011!

 
Jak bude vypadat rok 2011 ve světě a u nás? Padne vláda ministra Nečase a jak dlouho se udrží v ministerském křesle Radek John? Jak zvládnou Češi finanční krizi a najde Iveta Bartošová konečně toho pravého? To, i mnohem více exkluzivně Blesku.cz prozradila uznávaná astroložka Martina Lukášková.
01.01.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Iveta Bartošová (6722 článků)

Astroložka o 2010: Čeká nás sobectví, ale i silná vláda

 
Rok 2010 bude pro svět složitý, Česko by podle astroložky na tom ale nemuselo být nijak zle.
11.01.2010 08:45 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ: Bude konec světa v roce 2012? Co říkají HVĚZDY?

 
Konec světa V ROCE 2012 nenastane, ale jedna vývojová etapa skončí a nastane jiná. Právě probíhající roky jsou velkým mezníkem. To předpovídá astroložka Eva Prokešová, která se pro tn.cz podívala do hvězd a připravila proroctví na rok 2012.
21.01.2011 14:40 |

podobné články

DNES V NOCI NÁS ČEKÁ SNĚŽNÝ ÚPLNĚK: Dávejte na sebe pozor! Těchto 10 věcí se vám může stát!

 
Dnes v noci nás čeká další úplněk. Tentokrát jde o úplněk sněžný, který je hodně neobvyklý! Měsíc totiž projde velmi blízko okraje zemského stínu a skoro se ho dotkne. Takže zažijeme zhruba na 40 minut téměř částečné zatmění. Měsíc bude navíc vypadat, jako by byl celý zakouřený. Pojďme se podívat na 10 věcí, které se vám můžou dnes v noci stát a na které je dobré dát si pozor.
10.02.2017 11:30 |

podobné články

O2 zvyšuje objemy mobilních dat ve svých tarifech. Novým i stávajícím zákazníkům

 
Od 13. ledna 2014 zvyšuje O2 objem dat v tarifech FREE O2 Plus a FREE CZ. V případě tarifu FREE O2 Plus se objem přenesených dat zvyšuje ze 150 MB na 200 MB, v tarifu FREE CZ bude k dispozici 1,5 GB dat namísto dřívějšího 1 GB. Zákazníci O2 s tímto tarifem tak získají k neomezenému volání do všech sítí v Česku ještě o polovinu větší porci mobilních dat.
14.01.2014 10:25 |

podobné články

Otevřené úřady s otevřenými daty: Revoluce v úředním myšlení začíná

 
Otevřená data a jejich publikace dnes patří k základním nástrojům otevřeného vládnutí a pomalu se stávají samozřejmou „výbavou” všech veřejných institucí. Veřejná správa si dosud pořídila přes šest a půl tisíce informačních systémů. V těchto informačních systémech je ukryto nepředstavitelné množství dat a tedy i velké bohatství. Část z těchto dat je postupně zveřejňována ve formě „otevřených dat“, tedy dat volně a bezplatně dostupných, a to ve strukturované a strojově čitelné podobě, pro komerční i nekomerční využití. Aby podpořili otevírání dat institucí veřejné správy, rozhodli se zástupci Českého telekomunikačního úřadu a Nejvyššího kontrolního úřadu uspořádat první hackathon veřejné správy v České republice.
08.03.2017 11:55 |

podobné články

Astrovýklad na březen: Co si pro nás připravily hvězdy?

 
Začátek měsíce bude ve znamení vodního živlu. Citlivost lidí bude silná. Jak pohyby planet v březnu ovlivní náš život a naši kariéru? Na to odpoví populární astroložka Martina Blažena Boháčová.
05.03.2013 14:50 |

podobné články

Pieter (HOZK): Na jaké politiky si dát pozor?

 
Pozor si musíme dát na populisty a ty, kdo šíří nenávist. Nenávist je špatná a zatemňuje mysl. My ale potřebujeme mít mysl čistou, mysl připravenou promyslet si strategii jak zvládnout to, co nás čeká.
25.08.2016 04:35 |

podobné články

HOROSKOP PODLE MUSLIMŮ: Co vás čeká podle hvězd, až přestoupíte na islám!

 
Jak to mají muslimové s horoskopem, je trochu složitá otázka, protože podle Koránu je věštba z hvězd "haraam", což znamená zakázaná. Přesto lidi zajímá jejich budoucnost, a proto se neubrání i proti tvrdému zákazu a z hvězd si často čtou. Znáte znamení muslimského horoskopu?
28.04.2016 13:25 |

podobné články