Článek

Co je to za dvě strašná ucha? Tahle vypadali oblíbení moderátoři na svých maturitních plesech!

 
Matadoři mezi českými moderátory "Patrik Hezucký (45)":http://www.extra.cz/tema/patrik-hezucky a "Pavel Cejnar (38)":http://www.extra.cz/tema/pavel-cejnar se od svých 18 let změnili k nepoznání. V rámci megasoutěže Evropy 2 Maturiťák 2014 zavzpomínali na svůj maturitní ples a podělili se s fanoušky o své fotky z tohoto nezapomenutelného večera.
29.10.2014 21:30 |

podobné články

Podobné články

Pouliční umělci jsou mnohdy talentovanější než české hvězdy. Jenom se podívejte na jejich společný song!

 
Na světě existuje obrovská spousta vynikajících pouličních umělců. A když si je člověk poslechne, všichni ti čeští finalisté "SuperStar":http://www.extra.cz/tema/superstar, X Factoru, "Talentů":http://www.extra.cz/tema/talent, "Helena Vondráčková":http://www.extra.cz/tema/helena-vondrackova nebo "Michal David":http://www.extra.cz/tema/michal-david znějí jako ty hrozné kapely, co hrávají na maturitních plesech, protože je nikdo jinde nechce.
07.08.2013 11:35 |

podobné články

Podívejte se, jak moderátoři Evropy 2 vypadali první školní den. Poznáte, kdo je kdo?

 
Léto se nám chýlí ke konci a školáci se pomalu nespokojeně vracejí do lavic. Na své první dny ve škole zavzpomínali i moderátoři Evropy 2. Poznáte je z fotek?
02.09.2014 13:35 |

podobné články

V posledním dílu Prostřeno se předvedou oblíbení komentátoři: Nešikovného Vydru Boušková vyžene od plotny!

 
Poslední den pořadu VIP Prostřeno! se hrnců chopili ti nejpovolanější, a to komentátoři Jana Boušková (57) a Václav Vydra (55). A jen co se pustili do díla, byl koňař odvolán od plotny. Nic na tom, že mají tři zbývající dvojice nacpaná břicha ještě od předchozího večera. Milovníci koní a oblíbení herci se rozhodli udělat menu o pěti chodech a poslední den zabojovat o 40 tisíc korun.
23.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (222 článků) , Jana Boušková (83 článků) , Václav Vydra (222 článků) , Václav Vydra (222 článků)

Pobřežní hlídka tehdy a dnes: Jak se změnili oblíbení herci?

 
Ten čas ale letí. Kde jsou ty doby, kdy jsme pravidelně usedali k televizním obrazovkám a čekali, než začne seriál Pobřežní hlídka, abychom mohli sledovat osudy našich oblíbených hrdinů? Jak vlastně vypadají oblíbení herci dnes?
02.09.2015 20:40 |

podobné články

Únik maturitních testů na internet! ZKUŠEBNÍ TESTY NAJDETE ZDE!

 
Maturitní testy z češtiny, které studenti psali v pondělí, se dostaly na internet. Cermat, který maturity zajišťuje, podá kvůli tomu trestní oznámení. Představitelé Cermatu už pachatele znají, odmítají ale říci, kdo za únikem maturitních testů z češtiny je.
31.05.2011 10:25 |

podobné články

Kraje dostanou na stůl tisíce maturitních odvolání. Posudky Cermatu nejsou závazné

 
Poslední slovo v případě tisíců maturitních odvolání budou mít krajští úředníci, posudek centra pro přípravu maturit Cermat pro ně není závazný. Bez ohledu na to, jak odvolání dopadne, si ale propadlíci musí do 25. června podat přihlášku k podzimním opravným zkouškám. Dnes to řekl mluvčí Cermatu Petr Habáň.
13.06.2012 19:20 |

podobné články

Bičík (KSČM): K výsledkům státních maturit

 
Výsledky letošních maturitních zkoušek zveřejněné během dnešní tiskové konference MŠMT i z pohledu statistiky prokázaly to, co bylo již dávno zřejmé.- pochybení a nedostatky v obsahové a organizační přípravě maturit odhalené v roce 2011 se nepodařilo dostatečně odstranit, důsledkem jsou pochyby a posílení nedůvěry veřejnosti v prospěšnost společné části maturitních zkoušek.
21.06.2012 05:50 |

podobné články

Systém Cermatu měl výpadek: Je platnost maturitních slohovek v ohrožení?

 
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (Cermat) mělo v úterý výpadek systému, který pozdržel skenování výsledků maturitních písemek z českého jazyka. Nejdříve o tom informovala televize Prima, následně to potvrdil mluvčí Cermatu Jan Pohanka. Výsledky maturit by tím ale podle něj ohroženy být neměly. Slohovou prací z češtiny v úterý začal jarní termín státních maturit.
12.04.2017 12:45 |

podobné články

Vacková (SZ): V hodnocení maturitních slohových prací se vrací „rychlá smrt“

 
Pedagožka Hana Vacková (Zelení) píše o problémech maturity a o tom, proč jsou špatná centrální hodnocení maturitních slohových prací.
13.04.2017 20:05 |

podobné články

Témata maturitních slohovek: Vypravování je pro masy, referát pro vyvolené

 
Z deseti témat maturitních slohových prací z češtiny je pouze jedno miláčkem studentů. Podle dat za roky 2015 a 2016 si až polovina maturantů vybírá vypravování, naopak do referátu se pouštějí jen výjimečně. Údaje získala iniciativa Maturitní data – odtajněno a otiskly je pondělní Lidové noviny.
24.04.2017 17:15 |

podobné články

EDUin: Kdo nastavuje obtížnost maturitních testů?

 
Je překvapivé, že vedení ministerstva zatím nijak nereagovalo na debatu o přípustnosti manipulace s bodováním úloh v maturitních testech.
14.06.2017 16:55 |

podobné články

Exkluzivní foto: Takhle budou vypadat hrdinové retro seriálu Vyprávěj

 
Premiéra nových dílů nejpopulárnějšího tuzemského seriálu Vyprávěj se nezadržitelně blíží. Nedávno jsme vám přinesli exkluzivní foto z natáčení na Máchově jezeře, kde se hlavní představitelé ukázali jen v plavkách. Dnes se můžete podívat na to, jak budou vypadat vaši oblíbení hrdinové v nové sérii. Ve fotogalerii pak můžete zavzpomínat na to, jak vypadali v průběhu natáčení minulých sérií.
04.07.2011 19:10 |

podobné články

Poznáte, kdo je tahle malá holčička s úsměvem od ucha k ucha?

 
Veliký a upřímný úsměv zdobí tvář této půlroční holčičky, která právě oslavila svůj první svátek. Ale nenechte se příliš ošálit dětským vzhledem, tato dívenka má totiž modrou krev a jednou povládne Švédsku!
19.08.2012 20:10 |

podobné články

Oholili jsme slavné české »knírače«: Jak by vypadali bez své mužské chlouby?

 
K herci Pavlu Zedníčkovi (63) neodmyslitelně patří knírek. Jak by také ne, vždyť si ho hýčká už od svých osmnácti let. Teď však z ničeho nic mužnou ozdobu pod nosem nečekaně oholil. Musel. A to kvůli natáčení nového filmu 8 hlav šílenství. A to byl důvod posvítit si i na další »knírače« českého showbyznysu. Jak by asi vypadali bez své chlouby?
16.06.2013 12:10 |

podobné články

Cejnar s Hejdovou prosí o peníze! Víme proč!

 
Vánoce jsou za rohem a tak by se mohlo zdát, že oblíbení moderátoři z Evropy 2 touží po nějakém hodně nákladném dárku. A vlastně to tak je, i kdy ne tak, jak byste čekali
05.12.2013 09:50 |

podobné články

Cejnar s Hejdovou prosí o peníze! Víme proč!

 
Vánoce jsou za rohem a tak by se mohlo zdát, že oblíbení moderátoři z Evropy 2 touží po nějakém hodně nákladném dárku. A vlastně to tak je, i kdy ne tak, jak byste čekali
05.12.2013 09:55 |

podobné články

Železného ruka vládne: Na Barrandově končí oblíbení moderátoři i pořady!

 
S nástupem nového ředitele Vladimíra Železného (68) se budou dít v barrandovské televizi změny, které leckomu nepůjdou pod nos.  Hlavní krédo, jak se nový ředitel opakovaně vyjádřil, je televize pro "Husákovy pravnuky". Jenže televize je zatím poplatná Husákovým dětem, které také z valné části zaměstnává. Největší změny mají proběhnout v Hlavních zprávách, ale o své pořady přijdou i další.
11.12.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (154 článků)

V ČT zobou zaměstnanci antidepresiva jak o život aneb Depky podle horoskopu!

 
Odboráři České televize bijí na poplach. Jejich závodní lékařka předepisuje antidepresiva jednomu zaměstnanci za druhým. Může za to prý neúnosná pracovní doba a prostředí plné strachu. I proto se rozpadl tým Událostí komentářů a diskusních pořadů ČT24 a odešli oblíbení moderátoři v čele s Danielou Drtinovou a Martinem Veselovským.
28.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (328 článků)

Perné chvíle ve StarDance: Kostková odhalila, co se dělo v zákulisí

 
Už za pár dní vypukne další ročník populární taneční soutěže StarDance. Deset hvězdných párů bude bojovat o titul a chybět nebudou ani oblíbení moderátoři Tereza Kostková (40) a Marek Eben (58). Herečka odhalila, co jí pomohlo překonat nervozitu v úplných začátcích soutěže.
27.09.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (315 článků) , Tereza Kostková (687 článků)