Článek

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Svou dobrou vůlí se Lenka přivedla do nezáviděníhodné situace. Denisa Mastná sice mluvila jako rozumná žena a nabídla se, že podá nevlastní dceři pomocnou ruku, ovšem Gábina vidí ve své maceše ztělesněné zlo.
23.09.2009 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Mastná (7 článků)
Podobné články

Smrtelná nehoda dnes ráno uzavřela Evropskou ulici k centru Prahy

 
Tragická nehoda dnes na více než šest hodin uzavřela Evropskou ulici ve směru z centra Prahy. Nehoda, při které zahynul pětadvacetiletý řidič vozu Porsche Cayenne, se stala kolem 04:00 na křižovatce s Vokovickou ulicí. Tramvaje ulicí s opatrností projížděly, pro automobilovou dopravu byl provoz až do 10:30 uzavřen. ČTK to řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.
22.01.2015 09:56 |

podobné články

Krutý podraz na Lumíra a celou ULICI: Co dnes uvidíte naposledy?

 
Zatímco my už máme v komunálních volbách odvoleno a jen s napětím sledujeme, jak se na radnicích domlouvají ti, co ještě před víkendem byli nepřáteli na život a na smrt, v Ulici se teprve k hlasování schyluje. A začíná přituhovat.
14.10.2014 12:50 |

podobné články

Podraz na Lumíra a celou ULICI: Co dnes uvidíte naposledy?

 
Zatímco my už máme v komunálních volbách odvoleno a jen s napětím sledujeme, jak se na radnicích domlouvají ti, co ještě před víkendem byli nepřáteli na život a na smrt, v Ulici se teprve k hlasování schyluje. A začíná přituhovat.
14.10.2014 13:20 |

podobné články

V neděli uvidíte druhou část bratislavského castingu

 
V neděli 12. září ve dvacet hodin uvidíte to nejlepší z druhé části bratislavského castingu. Mezi vystupujícími bude i třináctiletá Zuzana Poláková z Bratislavy, která si vybrala  písničku Wouldn't it be loverly?  z muzikálu My Fair Lady, se kterou údajně oslnila porotu.
11.09.2010 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Poláková (3 články)

TALENTMANIA: O víkendu uvidíte žongléry i Magnetickou lady

 
Připravte se na sobotu. Na obrazovkách TV Nova a TV Markíza uvidíte další semifinálové boje mezi talenty.
22.10.2010 06:30 |

podobné články

Raketoplán Endeavour odstartuje v pondělí. UVIDÍTE HO I VY!

 
Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) potvrdil datum posledního startu raketoplánu Endeavour. Vzlétne v pondělí 16. května, informuje televize MSNBC. Na serveru tn.cz uvidíte přímý přenos ze startu.
10.05.2011 07:30 |

podobné články

Harris driftuje s Pagani Huayra

 
Populární mladý britský novinář Chris Harris si udělal 24 hodinový výlet do Modeny. Do Itálie odletěl za jedním jediným cílem. Otestovat po dlouhém čekání nové dílo Horacia Paganiho - bolestně krásnou, karbonovou Huayru s dvakrát přeplňovaným V12 od AMG. Ano, uslyšíte i stanovisko k přeplňovanému motoru a jeho zvuku, uvidíte Harrisova rychlá kontra na výjezdech ze zatáček a uvidíte zkrátka skvělé video s proklatě rychlým hyperautem. Monkey Harris často kromě létání po světě za těmi nejzajímavějšími auty také závodí a tak se nelze divit, že driftuje i s "autama" jako je Bugatti Veyron nebo třeba právě Pagani. Zřejmě mu chybí část pudu sebezáchovy...
12.07.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Kandidát na prezidenta Jakl vyhrožuje: Koukejte podepsat nebo uvidíte!

 
Jeden z prezidentských kandidátů Ladislav Jakl spustil svou prezidentskou kampaň. Voličům vyhrožuje: Koukejte podepsat mou kandidaturu nebo uvidíte!
08.09.2012 06:25 |

podobné články

Velkou cenu Kanady Formule 1 uvidíte na FANDOVI

 
Závody Formule 1 tento víkend odskočí z Evropy do Kanady. Tréninky a kvalifikaci můžete sledovat od pátku na NOVA Sport a VOYO, hlavní závod v Montrealu uvidíte na FANDOVI a VOYO v neděli 9.6.2013 od 20:00 hodin.
06.06.2013 14:50 |

podobné články

Vyražte do obor za zvířaty: Uvidíte bílé jeleny i zubry!

 
Dívat se na zvířata nemusíte jen v zoologických zahradách. V jejich přirozeném prostředí je můžete pozorovat i v oborách. A navíc tu často uvidíte pořádné rarity. Poradíme, kam vyjet.
03.09.2014 10:55 |

podobné články

Svobodová (OMMO): Most je místem, kde uvidíte, jak by se politika dělat neměla

 
Most je místem, kde uvidíte, jak by se politika dělat neměla. Přesto se v tom pokračuje vesele dál...
22.09.2015 11:11 |

podobné články

Vidíte, že nic nevidíte: Čína se ponořila do smogu, s maskami jezdí i cyklisté

 
Čína se ponořila do smogu, nejhůře jsou na tom průmyslová města na severovýchodě země. Situace je v komunistické Čínské lidové republice tak kritická, že vycházet ven bez masky je zdraví nebezpečné. S maskami přes ústa jezdí cyklisté, nosí je mladí i staří a uvidíte v nich i matky s kočárky, které je daly i svým dětem. Tedy jestli přes ten smog něco uvidíte.
11.11.2015 18:25 |

podobné články

Tohle že je Charlotta Štiková? Až ji uvidíte bez make-upu, tak neuvěříte, že i ona dokáže být hezká holka

 
I když jí je teprve dvacet let, tak byste jí tipovali, že je to taková dobře udržovaná pětatřicítka. Jenže když ji uvidíte bez líčidel, tak ani neuvěříte, jak to může být pohledná holka, která konečně vypadá na svůj věk. Ta změna je tam opravdu markantní.
18.05.2016 08:00 |

podobné články

Udělejte tyhle 3 maličkosti každý den a uvidíte, co to s vaším vztahem udělá!

 
Žijete v dlouhodobém vztahu a máte pocit, že je to už tak trochu nuda? To víte, o vztah se musí pečovat, a proto pokud mu nevěnujete velkou pozornost, je jasné, že přijdou krize. Stačí, když budete každý den dělat tyhle 3 maličkosti, a uvidíte, že doma nastanou zase líbánky.
01.08.2016 07:05 |

podobné články

Muži, kteří vtipně napodobují KLIŠÉ fotky z Instagramu! Holky, až tohle uvidíte, bude vám trapně!

 
Podívejte se do galerie na vtipnou sérii fotek, které parodují chování dnešních holek na sociálních sítích. Parta kluků si řekla, že to konečně musí někdo těm směšným holkám jasně ukázat. Až fotky uvidíte, určitě si vzpomenete na nějakou holku z vašeho okolí.
01.01.2017 07:35 |

podobné články

Kde uvidíte nejlepší český fotbal? Bezpochyby v O2 TV!

 
Už nemusíte chodit štěstíčku naproti. Nejvyšší fotbalovou soutěž uvidíte v multidimenzi jedině v O2 TV. Od příštího ligového ročníku vám totiž jedině O2 TV nabídne 105 přenosů Fortuna ligy včetně nadstavbové části.
18.07.2018 00:05 |

podobné články

V ulici Milady Horákové nepojedou tři měsíce tramvaje

 
Rekonstrukce tramvajové trati a pokračující práce na městském okruhu zastaví na tři měsíce provoz tramvají v ulici Milady Horákové v Praze 7. Výluka se týká úseku od křižovatky s ulicí U Brusnice po křižovatku se Svatovítskou ulicí a bude platit od soboty 30. března 00:30 do 29. června 00:30. ČTK to dnes sdělila mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková. 
26.03.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (316 článků)

Stovka lidí pěstuje zeleninu v Praze na ulici. Rostou jim rajčata, papriky i dýně

 
Jdete-li po ulici Komunardů v pražských Holešovicích, uvidíte v jednu chvíli přibližně stovku pytlů plných hlíny a rostlin. Jde o projekt Prazelenina, kdy si lidé za tisíc korun pronajali pytel a teď si pěstují vlastní zeleninu, ale třeba i bylinky.
28.08.2016 05:20 |

podobné články

Architekt Jiří, který skončil na ulici: O rozvodu, exekucích i sociálním bydlení

 
Zadlužil se, přišel o práci a rodinu, skončil na ulici a na dně. Nyní se pomalu snaží drápat zpět. Pracuje, exekuce zahnal, z červených čísel se dostane prý do tří let, nestal se tak bezdomovcem „plnokrevníkem“, který by už na ulici zůstal. Architekt Jiří je jedním z těch, kteří podporují vznik zákona o sociálním bydlení. I kvůli tomu, co si na ulici zažil.
30.01.2017 06:15 |

podobné články

Petice za rekonstrukci silniční komunikace, opěrných zdí a revitalizace zeleně Liberec Perštýn

 
My, níže podepsaní občané, tímto vyzýváme zastupitelstvo Statutárního města Liberce, aby zrekonstruovalo povrch vozovek Gollově ulici a Svatoplukově ulici, opravou opěrných zdí v ulicí Svatoplukova, které navazují na pozemky sousedící s ulicí Stinná a revitalizací přilehlých pozemků těchto komunikací.
03.02.2018 11:50 |

podobné články