Článek

Co dnes dělají olympijští vítězové? Zlatý střelec ze Soulu Miroslav Varga: Vyrábí zbraně!

 
Udržet si formu po mnoho let je sen každého sportovce. Střelec Miroslav Varga (51) to dokázal! Na olympiádě v Soulu 1988 získal zlato, loni po dlouhé odmlce ovládl domácí šampionát a chce se prokousat na další Hry za čtyři roky.
15.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Varga (1 článek)
Podobné články

Co dnes dělají olympijští vítězové? Střelec Petr Hrdlička, senzace z Barcelony: Hledám nové šampiony!

 
Šokoval. Kluk, který nikdy nic velkého nevyhrál, měl najednou na krku zlatou olympijskou medaili z trapu. Střelec Petr Hrdlička (44) dnes hledá mezi dětmi svého nástupce.
12.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hrdlička (10 článků)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Zlatý desetibojař Robert Změlík: Tvrdý byznysmen!

 
Je Moravák a vždycky jím zůstane. Přesto zlatý desetibojař z OH 1992 v Barceloňě Robert Změlík (43) po konci kariéry zakotvil v Hostivici u Prahy. Tam má také firmu, která nabízí doplňky stravy. I dvacet let po zlatém triumfu jezdí jako poradce po závodech se svým nástupcem Romanem Šebrlem.
11.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (334 článků)

5 tipů jak zvýraznit a podpořit ženské zbraně

 
Každá z nás by měla umět správně používat své ženské zbraně, které z nás dělají mocnější stvoření, nežli jsou muži. Příroda to moc chytře vymyslela a obdařila nás těmito zbraněmi schválně. Moc dobře totiž věděla, co s mužem udělá přitažlivý ženský dekolt, svůdný pohled nebo dlouhé nohy na vysokých podpatcích… Možná i vás při pohledu na ženu obklopenou mnoha muži napadla otázka, jak to sakra dělá?! Není totiž povinností, aby si pánskou pozornost dokázala získat jen krásná žena. Možná jen umí využívat své ženské zbraně a to z ní dělá pro muže nedosažitelný, a proto tolik žádaný cíl. Zvýrazněte své ženské zbraně Že si nejste jistá v kramflecích? Chyba! Pojďme si v dnešním článku prozradit, jak podpořit vaše ženské zbraně a dáte je tak na obdiv okolí! Tip první: Smyslný pohled Není nad oční kontakt. Právě ten dokáže upoutat pozornost a vzbudit v muži zájem. Pro jeho navázání potřebujete nejen odvahu, ale i správné líčení. V tomto případě doporučujeme vsadit na klasiku a tou je kouřové líčení, které dodá svůdný pohled každé ženě. Chybným krokem nebude ani volba kočičího líčení, které očím dodá hloubku. Tip druhý: Kousek odhalené kůže Vybavíte si seriál Super drbna? Jedna z hlavních postav Chuck Bass šel do kolem pokaždé, kdy mu jeho osudová láska Blair Waldorfová ukázala odhalený krk. A právě tento kousek těla dokáže v mužích vyvolat touhu. Tip třetí: Vysoké podpatky Nošením vysokých podpatků si přidáte nejen pár centimetrů k dobru, což ocení především ženy menšího vzrůstu, ale zároveň si opticky prodloužíte nohy a vašemu kroku dodáte onu pověstnou houpavost. A to by bylo, aby se za vaším pohupujícím se pozadím neotočily minimálně jedny zvídavé mužské oči! Tip čtvrtý: Dech beroucí výstřih Konečně se dostáváme k největší ženské zbrani a to jsou bezesporu ňadra. Ty zaujmout každého muže, zvláště jsou-li vystavena v pěkném... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak zvýraznit a podpořit ženské zbraně pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.04.2017 17:05 |

podobné články

Co dnes dělají olympijští vítězové? Střelec Jan Kůrka (69): Pořádám vlastní olympiádu!

 
Původně boxoval, za účast na spartakiádě ho ale v 16 letech pozvali mezi střelce a výzva to byla osudová. Jan Kůrka (69) totiž o devět let později získal s malorážkou zlatou medaili na olympiádě v Mexiku. O klidném důchodu si však dnes může nechat jen zdát, pořád je nesmírně aktivní a pořádá největší střeleckou soutěž na světě.
04.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kůrka (12 článků)

Nové knihy - Umberto Eco, Paulo Coelho, Mario Varga Llosa, Petra Soukupová i Jo Nesbø

 
Knižní nabídka tohoto týdne spojená s akcí zvanou Velký knižní čtvrtek je opravdu mimořádná. A mohla by být nekonečná. Začněme dlouho očekávaným příběhem Umberta Eka, novinkou přispěli i brazilský prozaik Paulo Coelho, Američan David Vann a peruánský spisovatel Mario Varga Llosa. Neztratí se ani česká autorka Petra Soukupová. Detektivními příběhy jsou zastoupeni norský bestsellerista Jo Nesbø a skotský rodák Stuart MacBride. A jako přídavek komiksy Japonce Masaši Kišimota a Američana Franka Millera.
14.10.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Paulo Coelho (22 článků) , Frank Miller (10 článků) , Umberto Eco (18 článků) , Petra Soukupová (9 článků) , Frank Miller (10 článků) , Petr Varga (2 články) , Mario David (3 články) , David Stuart (1 článek) , David Frank (3 články)

Varga zavzpomíná na Havla

 
Nedožité narozeniny Václava Havla připomene 1. října v pražské Arše program Málo bolo Havla, ve kterém známý slovenský varhaník Marián Varga svou hrou doplní Havlovy z eseje z knihy Kdo řekl A, musí říci i B. V rámci večera vystoupí také elektronické duo písničkářů Longital a písničkářka Zuzana Homolová.
24.09.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5119 článků) , Marián Varga (6 článků)

Zdevastovaný Marian Varga (70): Slovenská hudební ikona sotva mluví a je k nepoznání

 
Včera oslavil sedmdesáté narozeniny, ovšem když se při té příležitosti po dlouhé době ukázal veřejnosti, publikum ztratilo řeč. Legendární slovenský hudebník a klávesový instrumentalista Marian Varga je totiž v žalostně zdevastovaném stavu...
01.02.2017 09:45 |

podobné články

Zemřela hudební legenda Marián Varga (†70). Geniální muzikant bojoval s rakovinou

 
Svět bohužel přišel o další hudební legendu. Řady muzikantského nebe rozšířil slovenský umělec Marián Varga (†70), kterého před smrtí trápilo hned několik zdravotních problémů, měl potíže se žaludkem, obstrukční chorobu plic a do třetice všeho zlého přišla rakovina.
09.08.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Marián Varga (6 článků)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Zlatý zápasník z Mnichova 1972 Vítězslav Mácha: Jsem slabý jako moucha...

 
V šesti letech si řekl, že se stane mistrem světa. „Jen jsem nevěděl, v jakém sportu. Líbili se mi Zátopek a Frištenský,“ vzpomíná zápasník Vítězslav Mácha (64) na legendárního běžce a zápasníka, kteří ho přivedli ke sportu. Nejenže získal světový titul, ale v Mnichově 1972 vyhrál olympijské hry. O čtyři roky později v Montrealu byl stříbrný. A co dělá tenhle borec dnes?
08.08.2012 05:15 |

podobné články

Co dnes dělají olympijští vítězové? Zlatý fotbalista z Moskvy František Štambacher: Cvičím generály!

 
Zlatá noha! František Štambacher (59) přihrál ve finále olympijského fotbalového turnaje v Moskvě 1980 na vítězný gól Jindřichu Svobodovi. Češi porazili tehdejší NDR 1:0 a byli zlatí. Tenkrát měli soupeři vítr z jeho kouzelné levačky a i dnes vám udělá »nožiček« kolik chcete.
11.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Svoboda (7 článků)

Anticeny Zlatý David 2012: Tady jsou vítězové!

 
Včera se v pražském klubu Roxy vyhlašovali vítězové hudebních anticen Zlatý David za rok 2012 a o "zábavu" se postaral jeden z vítězů ankety Leo Beránek.
14.03.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Leo Beránek (77 článků)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Legendární cyklista Jiří Daler (72): Za zlato dostal 6000!

 
Dnes by olympionici za ty peníze ani nevstali z postele! Legendární cyklista Jiří Daler (72) totiž dostal za zlatou medaili ze stíhacího závodu na OH 1964 v Tokiu od komunistického státu 6000 tehdejších československých korun!
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Daler (2 články)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Dana Zátopková: Mám ráda svůj klid!

 
Sice se usadila v Praze, ale své moravské kořeny olympijská oštěpařská vítězka Dana Zátopková (89) nezapře. „Občas si dám pivečko, ale vínko mám raději. Jsem z Uherského Hradiště a v našem sklepě víno nikdy nechybělo,“ říká stále vitální a znamenitou náladou sršící paní Dana.
28.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Zátopková (30 článků)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Veslař Karel Mejta: Za zlato látka na sako!

 
Byl u jednoho z největších překvapení olympijské historie! Nejstarší člen čtyřky s kormidelníkem Karel Mejta (84) přivezl z Helsinek 1952 první olympijské zlato pro české veslování.
28.07.2012 12:15 |

podobné články

Co dnes dělají olympijští vítězové? Diskařka z Melbourne 1956 Olga Fikotová-Connolly (79): Důchod? Učím tělocvik!

 
Kdo by čekal, že si olympijská vítězka z Melbourne 1956 v hodu diskem Olga Fikotová-Connolly (79) už jen užívá ve slunné Kalifornii důchodu, je na omylu. Věnuje se pěti vnoučatům a vyučuje fyzické zdatnosti. „Ale diskem už neházím, nedovolují mi to operovaná kolena,“ směje se vitální dáma, která má placku schovanou v krabičce.
29.07.2012 12:20 |

podobné články

Co dnes dělají olympijští vítězové? Věra Čáslavská (70): Spím i ve vaně!

 
Jen málokdo se dostal uzavřeným Japoncům pod kůži tak, jak se to podařilo gymnastce Věře Čáslavské (70) na Hrách v Tokiu 1964. Díky třem zlatým medailím a slovanskému půvabu se stala miláčkem publika.
31.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (219 článků)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Vzpěrač Hans Zdražila (70) dřel jako havíř! Žloutenka z obstřiků!

 
Sportem k trvalé invaliditě! Platnost otřepaného přísloví může potvrdit i legendární vzpěrač Hans Zdražila (70). Šampiona z olympijského Tokia 1964 bolí na stará kolena celé tělo. „Teď už jde jen čistě o to žití,“ přiznává Český vzpěrač století. Zažil slávu. Posbíral 18 medailí z velkých světových akcí, desetkrát se stal mistrem republiky, překonal tři světové a kolem sta československých rekordů. Jenže...
02.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hans Zdražila (1 článek)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Skokanka do vody Milena Duchková-Neveklovská (60): Zlatá zubařka!

 
Už v 16 letech se prťavá, jen 157cm vysoká holčina zapsala mezi legendy. Milena Duchková-Neveklovská (60) ovládla v Mexiku závod skokanek do vody z 10metrové věže. Po sportovní kariéře ale přesně věděla, co dělat. V bílém plášti kontroluje lidem úsměvy.
03.08.2012 05:05 |

podobné články