Článek

Clubhouse zásadně mění pravidla: Sociální síť už nebude jen pro zvané

 
Sociální síť pro audio-chat Clubhouse, která získala popularitu v době koronavirové pandemie, už nebude jen pro zvané. Firma to uvedla na svém blogu. Až dosud přístup do aplikace získal jen ten, koho pozval stávající člen, nebo se musel zapsat do pořadníku čekajících.
22.07.2021 06:30 |

podobné články

Podobné články

Twitter zbrojí proti Clubhouse. Hned na startu má dvě zásadní výhody

 
Aktualizace mobilní aplikace Twitter přináší přímou konkurenci pro Clubhouse. Jmenuje se Spaces a má několik trumfů. Zatímco Clubhouse o Androidu pouze mluví, Twitter už na něm je a hlavně má širokou základnu uživatelů.
19.03.2021 14:15 |

podobné články

Clubhouse: Nová sociální síť pouze pro vyvolené

 
V posledních týdnech se internetem řítila nová sociální síť Clubhouse. Přestože je aplikace teprve ve fází testování, její hodnota již dosáhla miliardy dolarů. O co jde a jak se na síť také přidat?
22.02.2021 16:50 |

podobné články

Na scénu přichází nová sociální síť Clubhouse

 
Každý, kdo používá sociální sítě, už mohl zaregistrovat nováčka na scéně v podobě aplikace Clubhouse. Ovšem pozvánku do "VIP" společnosti můžou dostat jen majitelé iPhonů. Co to ale vlastně je a stojí za to být její součástí?
17.02.2021 07:00 |

podobné články

Clubhouse už i na Androidu. Na Google Play se můžete předběžně zaregistrovat

 
Sociální síť Clubhouse, která za svou popularitu vděčí platformě iOS a pocitu „výjimečnosti“ díky přístupu na pozvánky, dorazila na operační systém Android.
19.05.2021 14:05 |

podobné články

Lidský život v síti pravidel: O anarchii, logice a sudoku s profesorem Peregrinem

 
Pravidla, pravidla a znovu samá pravidla… Nejen děti vnímají pravidla jen jako omezení přirozeného chování. Pravidla přitom ovlivňují náš život mnohem víc a hlavně překvapivěji, než to na první pohled vypadá. Logické myšlení, logické hry, logika ve všech svých podobách nás obklopuje prakticky neustále. Jak se ale běžné pojetí logiky liší od logiky jako vědy? Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - velkého popularizátora filosofie, autora knihy Člověk a pravidla a vedoucího oddělení logiky Filosofického ústavu AV ČR prof. Jaroslava Peregrina.
23.06.2015 22:11 |

podobné články

8 hříchů podle Facebooku: Podívejte se, co nesmíte umístit na sociální síť!

 
Uživatelé sociální sítě Facebook zahrnují své profily spoustou obsahu, ať už jde o fotky, videa, nebo psané statusy. Ne vše jim však sociální síť povolí. Za nevhodný a závadný obsah vám může zablokovat profil, v nejhorším případě můžete mít dokonce opletačky s policií. Sociální síť však v mnohých věcech povolila, kojení dětí je v pořádku, stejně jako tetování, piercingy a různé další tělesné modifikace. Z publikování následujících osmi věcí však můžete mít pořádný malér.
17.03.2015 18:40 |

podobné články

Influencerka (25) šokovala sociální síť: Svému pejskovi nalepila na drápky umělé nehty!

 
Sociální síť TikTok šokovala influencerka Maritza Rubalcavová (25) z americké Kalifornie. Milovnici psů, která má čivavu Coco, napadlo, že by na drápky své pětileté fenky mohla nalepit umělé nehty. Video, v němž nehty fence aplikuje, publikovala na sociální síť. Video získalo tři miliony zhlédnutí a v uživatelích sociální sítě vyvolalo rozporuplné pocity. Zatímco někteří chovatelce nadávají, že je to týrání zvířat, jiní to označují za roztomilé.
19.04.2021 11:10 |

podobné články

Facebook u soudu: Sociální síť žaluje 25 tisíc lidí. I Češi na ni mají pifku!

 
Sociální síť Facebook hromadně žaluje 25 000 uživatelů včetně zhruba stovky lidí z České republiky. Stěžují si, že sociální síť porušuje ochranu osobních údajů. Případ začal projednávat soud ve Vídni.
09.04.2015 19:35 |

podobné články

Party pro dceru. Jermanová slavila v centru Prahy, nechyběl manžel Jakub

 
V obležení spousty malých človíčků se v sobotu ocitla pražská restaurace Tempo Clubhouse. Mezi návštěvníky a organizátory celé akce fotoreportér Blesku přistihl hejtmanku Jaroslavu Jermanovou Pokornou (49, ANO) s manželem Jakubem. Doháněli oslavu prvních narozenin dcery, potvrdila hejtmanka Blesku.
08.06.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (201 článků)

Facebook změnil pravidla! Unikají vám příspěvky přátel! Víme, co dělat!

 
VIDÍTE SVŮJ FACEBOOK NAJEDNOU JINAK? Nejvyužívanější sociální síť světa už zase mění pravidla. Tentokrát se týkají oblíbených příspěvků zobrazovaných na zdi. O co jde a jak je vrátit zpět? Máme NÁVOD!
12.12.2013 18:35 |

podobné články

POZOR! Facebook zase mění pravidla! Bude nás sledovat ještě více než doteď!

 
Největší sociální síť světa se rozhodla, že opět změní pravidla. A cíl má jediný. Vydělat ještě více peněz.
16.12.2013 11:05 |

podobné články

Fotky na Instagram už nahrajete i z počítače. Stačí jednoduchý trik

 
Sociální síť Instagram byla zamýšlena jako sociální síť na sdílení fotografií z mobilních telefonů. Ale rozšířila se natolik, že sílí potřeba některých uživatelů publikovat snímky na síť i přímo z počítače.
16.05.2017 14:10 |

podobné články

Facebook Messenger už nepotřebuje účet na sociální síti, psát i volat lze zdarma

 
Že má nejznámější sociální síť vlastní aplikaci Facebook Messenger pro psaní a volání mimo samotnou sociální síť, ale s jejími uživateli, není nic nového. Nyní však aplikace přišla s novinkou. Již není pro její používání nutné mít účet na samotné sociální síti.
27.07.2015 12:55 |

podobné články

Mostecká ČSSD mění slogan, místo "národnostní většiny" budou "stejná pravidla"

 
Mostečtí sociální demokraté kapitulovali pod tlakem médií i vedení své strany a změní heslo předvolební kampaně svého lídra Karla Novotného. Otázku, proč by měl litovat, že je ve svém domově národnostní většinou a požadavek na "Jeden stát, jedna pravidla!" nahradí slogan "Stejná pravidla pro všechny“.
20.09.2010 12:25 |

podobné články

Twiter zavedl jasnější pravidla pro blokování účtů extremistům

 
Sociální síť Twitter konkretizovala pravidla pro blokování a rušení účtů, jejichž uživatelé propagují násilí nebo vyhrožují násilím určitým skupinám. Firma úterním sdělením odpovídá na rostoucí požadavky politiků a dalších, kteří poukazují na to, že islamističtí extrémisté používají twitter a další sociální sítě ke své propagandě a k náboru nových členů.
30.12.2015 06:35 |

podobné články

Muže vystřeleného z kanónu neudržela záchranná síť

 
Muž přezdívaný jako lidská dělová koule v sobotu 16. července na velké kanadské show zvané Stampade provedl svůj pověstný kaskadérský kousek, bohužel ale nedopadl jako obvykle. Místo, aby ho při doskoku v pořádku zachytila síť, spadl i s celou záchytnou konstrukcí přímo na zem.
18.07.2011 12:10 |

podobné články

dTest: Senát neschválil přísnější pravidla pro obtěžující marketingová volání

 
Senát na své včerejší schůzi neschválil novelu zákona o elektronických komunikacích, která mimo jiné zavádí přísnější pravidla pro obtěžující marketingová volání. Spotřebitelská organizace dTest předem vyzvala senátorky a senátory, aby podpořili české spotřebitele a posílili jejich ochranu tím, že schválí navrhovaná pravidla. Senát tuto výzvu nevyslyšel a rozhodl o vrácení novely k opětovnému sněmovnímu projednání se svými pozměňovacími návrhy. Cílem jednoho z nich je právě snaha zcela vypustit přísnější pravidla pro telemarketing.
22.07.2021 17:35 |

podobné články

Twitter zavedl jasnější pravidla pro blokování účtů extremistům

 
Sociální síť twitter konkretizovala pravidla blokování a rušení účtů, jejichž uživatelé propagují násilí nebo vyhrožují násilím určitým skupinám. Firma úterním sdělením odpovídá na rostoucí požadavky politiků a dalších, kteří poukazují na to, že islamističtí extremisté používají twitter a další sociální sítě ke své propagandě a k náboru nových členů.
30.12.2015 07:10 |

podobné články

Lady GaGa si vytvořila vlastní sociální síť jen pro své fanoušky

 
Známé světové sociální sítě už Lady GaGa  (25) ovládla dávno. Na několika z nich je dokonce nejsledovanější celebritou ze všech. To ale pětadvacetileté zpěvačce nestačí! Proto se rozhodla vytvořit si vlastní sociální síť a na ni všechny své sledovatele a fanoušky přetáhnout.
07.02.2012 16:20 |

podobné články