Článek

Clive Owen přijel do Varů: Hvězda Sin City se schovávala pod kšiltovkou, fanoušci doslova šíleli

 
Britský herec Clive Owen přijel do Karlových Varů. Zde v rámci filmového festivalu převezme z rukou Jiřího Bartošky Cenu prezidenta MFF. Hvězda filmů Sin City či Královna Alžběta: Zlatý věk přijela v celkem nenápadném oblečení. Fanoušci byli naprosto šílení, jak zachytili fotografové redakce eXtra.
04.07.2024 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Sin Sin (22 článků)
Podobné články

Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary převezme Clive Owen: Zahrál si krále Artuše i drsňáka ze Sin City

 
Jednou z hvězd Filmového festivalu Karlovy Vary bude herec Clive Owen (59). Fanoušci si jej mohou pamatovat kupříkladu jako krále Artuše ve stejnojmenném filmu či zabijáka Dwighta ze Sin City. Jak informoval Jiří Bartoška na tiskové konferenci, kde byla přítomna i redakce eXtra.cz, Brit z jeho rukou převezme rovněž Cenu prezidenta MFF.
25.06.2024 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků) , Sin Sin (22 článků)

Sexy krásky Hayekovou, Cruzovou a Greenovou střídá Clive Owen

 
Herec Clive Owen (52) se stal novou hvězdou kalendáře, jehož tvářemi byly například Kate Hudsonová, Salma Hayeková nebo Eva Mendesová. Ke kalendáři natočil reklamní film Killer in Red, o jehož režii se postaral uznávaný režisér Paolo Sorrentino.
11.01.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Paolo Sorrentino (31 článků)

Praha je plná celebrit! Je tady také herečka Naomi Watts a Clive Owen, natáčejí tu film

 
V Praze se tenhle víkend střídaly celebrity jak na běžícím pásu, po Kylie Jenner sem zavítala třeba herečka Naomi Watts (48), dále pak hvězdný herec Clive Owen!
18.06.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Naomi Watts (66 článků) , Kylie Jenner (186 článků)

Největší hvězdy festivalu ve Varech jsou odhaleny. Fanouškům se ukáže Aragorn z Pána prstenů i slavný Clive Owen

 
58. ročník festivalu v Karlových Varech bude opět nabitý hvězdnými jmény. Do města zamíří herec a režisér Viggo Mortensen a Clive Owen. Oba jsou českým divákům více než známí, a navíc oba převezmou cenu prezidenta festivalu, jak řekl Jiří Bartoška během tiskové konference. Na místě je i redakce eXtra.
19.06.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Dojemná pocta pro Jiřího Bartošku. Poklonu mu vysekla hollywoodská legenda Clive Owen, přidal se i Trojan

 
Na zakončení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech dostal cenu i britský herec Clive Owen. Ten ve své děkovné řeči zmínil prezidenta festivalu Jiřího Bartošku, kterému dojemně poděkoval. "Jsem moc rád, že jsem tady poznal Jiřího Bartošku, který tu třicet let dává příležitost mladým filmařům najít publikum. Tuto cenu chci věnovat právě jemu,” řekl slavný herec a sklidil potlesk publika. Na místě vše zaznamenala redakce eXtra,cz.
07.07.2024 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Další přírůstek v Take That: otcem bude i Mark Owen

 
Čtyřicetiletý zpěvák Mark Owen bude potřetí otcem. Na roli tatínků se ovšem chystají také další dva jeho kolegové ze skupiny Take That. Těhotné jsou totiž i manželky Garyho Barlowa a Robbieho Williamse. Další články k tématu: Robbie Williams a jeho žena Ayda čekají první dítě Gary Barlow z Take That bude mít čtvrté dítě Mark Owen z Take That přiznal nevěru a závislost na alkoholu Mark Owen z Take That se oženil, Robbie Williams se na obřadu neukázal
02.04.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (578 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Mark Williams (16 článků) , Mark Williams (10 článků) , Mark Williams (10 článků) , Mark Williams (10 článků)

Owen Wilson se odmítá potkat s novorozenou dcerou a nechce ji ani vychovávat

 
Herec Owen Wilson se stal trojnásobným otcem. Ovšem k placení alimentů ho musel donutit soudní příkaz poté, co si matka jeho novorozené dcery Varunie Vongsvirates nechala pořídit test DNA. Tedy ještě před narozením. Po porodu však doteď marně čekala, že se Owen na dcerku přijde podívat. Bude sice platit alimenty, ale o styky s dcerou nestojí a nehodlá se na její výchově podílet.
09.11.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (50 článků)

GLOSA: Hvězdně obsazený festival ve Varech nemá konkurenci. Mladá generace mu ale teprve musí přijít na chuť

 
Jaká hollywoodská hvězda letos přijede do Varů? Častý dotaz, než Jiří Bartoška a jeho realizační tým na konci června odhalí, kdo ze světových jmen nás poctí svou přítomností na filmovém svátku v Karlových Varech. Když letos na tiskové konferenci oznámil, že dorazí Viggo Mortensen a Clive Owen, někteří přítomní novináři se ptali "a kdo dál". A nutno říct, že šlo o zbytečný dotaz. Prim tady hrají totiž hvězdy českého stříbrného plátna. 
06.07.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Viggo Mortensen (21 článků) , Clive Owen (24 článků) , Jiří Bartoška (892 článků)

Filmové premiéry: Láska na kari, Století Miroslava Zikmunda, Pod zemí, O koních a lidech, Sin City - Ženská, pro kterou bych vraždil a Radio Alice

 
Švédský filmař Lasse Hallström, tvůrce okouzlující Čokolády se opět vydal do kulinářských zákoutí ve filmu Láska na kari. Portrét nejslavnějšího žijícího českého cestovatele, to je Století Miroslava Zikmunda. Ve stopách filmů jako Záhada Blair Witch jde horor Pod zemí. Jedním z diváckých hitů karlovarského festivalu byl islandský film O koních a lidech. Devět let po úspěchu Sin City – město hříchu je tu pokračování s podtitulem Ženská, pro kterou bych vraždil. Do radikálních 70. let v Itálii se vrací italský film Radio Alice.
04.09.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lasse Hallström (5 článků) , Miroslav Zikmund (100 článků)

RECENZE: V Sin City je vše, co patří ke komiksu

 
Sin City je zpátky. S podtitulem Ženská, pro kterou bych vraždil uvádí diváky do další horké noci, v níž se bude vraždit i milovat. Fanoušci slavného komiksu Franka Millera si opět přijdou na své. Nový film, tentokrát (jak jinak) i ve 3D, je asi nezklame.
04.09.2014 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Frank Miller (10 článků) , Frank Miller (10 článků)

Bývalý reprezentant Owen: Po sezoně končím!

 
Bývalý anglický reprezentant Michael Owen ukončí po sezoně kariéru. Třiatřicetiletý útočník Stoke City, který v roce 2001 získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy, prohlásil, že nadešel správný čas odejít. 
19.03.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Owen (13 článků) , Michael Owen (12 článků)

Obyčejný mladík si najal ochranku a fotografy, lidé z něj šíleli jako z celebrity

 
Jednadvacetiletý Brett Cohen není ani popová hvězda, ani slavný herec. Je to jen obyčejný student z New Yorku, který se rozhodl prozkoumat posedlost lidí celebritami. Změnil si tedy image, přes inzerát si najal dva falešné bodyguardy a nechal se na proslulé newyorské náměstí Times Square provázet čtyřmi fotografy a třemi kameramany. Přesně jak očekával, pouze toto stačilo, aby z něj kolemjdoucí naprosto šíleli.
25.08.2012 13:45 |

podobné články

Clive Owen: I hvězda může vést úplně normální život. Když chce

 
Vždy je to podle něj na dotyčném, zda obyčejně žít chce.
23.09.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků)

Zemřel Clive Burr, bývalý bubeník Iron Maiden

 
Bývalý bubeník Iron Maiden Clive Burr, který hrál na prvních třech albech této britské heavymetalové skupiny, zemřel. Bylo mu 56 let.
14.03.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Clive Burr (1 článek)

Clive (45) přijde o panictví s terapeutkou Cheryl (68)! Bude to v televizi!

 
Clive je 45letý počítačový programátor. Nikdy nespal se ženou. Teď se to ale změní. Umožní mu to pořad s názvem "Čtyřicetiletí panici“ britské televize Channel 4.
28.03.2013 16:35 |

podobné články

Zemřel otec kapesní kalkulačky i ZX Spectrum: Clive Sinclair (†81) bojoval dekádu s rakovinou

 
Britský vynálezce Clive Sinclair, který stál u zrodu kapesní kalkulačky a přispěl k rozšíření osobních počítačů, zemřel ve věku 81 let. Oznámila to média s odvoláním na vynálezcovu rodinu. Sinclair zemřel ve čtvrtek ve svém londýnském domově po více než desetiletém zápase s rakovinou.
17.09.2021 06:05 |

podobné články

Zemřel největší britský koumák Clive Sinclair, otec kapesní kalkulačky

 
Svět přišel o jednoho z největších vynálezců, inovátorů a konstruktérů dvacátého století. Ve věku 81 let zemřel Clive Sinclair.
17.09.2021 13:30 |

podobné články

Nejoriginálnější příjezd do Varů: Marek Taclík přijel z Prahy na kole!

 
To tu ještě nebylo. Zatímco jiní si na hvězdný festival do Varů objednávají limuzínu, herec Marek Taclík (40) si zvolil ten nejoriginálnější dopravní prostředek. Do Karlových Varů totiž přijel z Prahy na kole.
28.06.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Taclík (230 článků)

Jiří Mádl přijel do Karlových Varů bez přítelkyně. Proč zůstala doma?

 
Do Karlových Varů dorazil také herec Jiří Mádl. Představil zde film Vlk z Královských Vinohrad a zašel na sklenku s přáteli. Mnozí čekali, že do Varů dorazí s přítelkyní, ale nakonec přijel sám. Jeho láska prý o publicitu moc nestojí.
05.07.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (595 článků)