Článek

Clinton v Praze. Češi ho vítali, zato Američané zuří: Proč nejsi ve vězení!

 
Bill Clinton v Praze v jazzovém klubu vzpomínal na Václava Havla. Lidé na sociální síti X oproti tomu zavzpomínali na kauzu Epsteinova ostrova, do které bylo Clintonovo jméno též zapojeno. „Proč nejsi ve vězení?“ pohoršovali se převážně Američané na sociální síti X. Češi Clintona vítali s radostí.
12.03.2024 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Václav Havel (6481 článků)
Podobné články

Bill Clinton šokuje svou vyzáblou postavou, může za to i veganství

 
Bývalý americký prezident Bill Clinton už nějaký čas vyvolává spekulace o svém zdravotním stavu. Některé zahraniční časopisy dokonce přinesly zprávu, že Clinton umírá. Za jeho hubnutí však může především veganská dieta, kterou Clinton drží už dva roky. Další články k tématu: Clinton je na sladký a měl strašlivý apetit, tvrdí cukrář Bílého domu VIDEO: Bill Clinton byl na hokeji v New Yorku a zasalutoval jako Jágr Před deseti lety Bill Clinton změnil svět. Vypnul umělé rušení GPS signálu Sto nejvlivnějších lidí podle časopisu Time: Bill Clinton i Lady Gaga OBRAZEM: Bill Clinton odhalil v Prištině sochu sebe sama
18.11.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Lady Gaga (1494 článků)

TRUMP versus CLINTON: Ona má Parkinsonovu chorobu a kolabuje. On lehké problémy s erekcí. Kdo bude ovládat svět?

 
Hillary Clinton (68) se v boji o prezidentské místo postavila proti Donaldu Trumpovi (70). Američané ale mají strach, že se Clinton ani voleb nedožije. Trápí ji totiž velmi vážné zdravotní problémy. Ona je ale stále popírá. Donald Trump chce, aby oba kandidáti zveřejnili svoje anamnézy. Chorobopis Hillary Clinton již před časem zveřejnili na webu wikileaks.com. Tehdy se zdálo, že jsou to jen konspirace. Po kolapsu se ale Američané ptají, kolik je na tom pravdy...
13.09.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6142 článků) , Hillary Clinton (92 článků)

Bill Clinton získá ocenění od prezidenta Pavla: U Fialy obdivoval výhled z Kramářovy vily. Vypadal ve skvělé kondici

 
Exprezident USA Bill Clinton je už od sobotního večera v Praze a každý den má napilno. V neděli zašel do jazzového klubu Reduta, v pondělí navštívil Kramářovu vilu. U setkání s premiérem Petrem Fialou byla i redakce eXtra.cz. V úterý odpoledne Clinton převezme na Hradě státní vyznamenání od prezidenta Petra Pavla. Nutno podotknout, že je Clinton stále vitální a v 77 letech vypadá velmi dobře.
12.03.2024 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Petr Fiala (6328 článků) , Petr Pavel (2846 článků)

Exprezident USA Bill Clinton bude dědeček: Jeho »malá« Chelsea je těhotná

 
Bývalý americký prezident Bill Clinton a bývalá první dáma USA či předchozí ministryně zahraničí této země Hillary Clinton budou prarodiči. Jejich jediná dcera Chelsea Clinton čeká s manželem Markem Mezvinskym prvního potomka. Všichni tři Clintonovi se se šťastnou novinou chlubí na Twitteru.
23.04.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Chelsea Clinton (23 článků)

DVOJNICE NA SCÉNĚ: Kolik Hillary Clinton mají v rukávu? A která je vlastně ta pravá?

 
Hillary Clinton má další problém a prezidentská kampaň se jí doslova bortí pod rukama. Nejprve zkolabovala, což vyvolalo pochybnosti, zda je zdravá a na úřad prezidenta USA dostatečně silná. Její mluvčí uvedla, že Clinton má zápal plic. Po kolapsu se na veřejnosti najednou objevila bez vrásek. Také má jiné náušnice, jiné prsty a je štíhlá. Mnozí Američané mají jasno - na veřejnost poslali dvojnici.
14.09.2016 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Hillary Clinton (92 článků)

Exprezident Clinton o orálním sexu s Lewinskou: Byla to úleva po tlaku v práci

 
Aférka někdejšího prezidenta Spojených států Billa Clintona a stážistky v Bílém domě Moniky Lewinské hýbala světem, dodnes zůstává jedním z největších prezidentských skandálů v USA. Po letech a zcela otevřeně o románku promluvil také exprezident Clinton, který v dokumentárním seriálu věnovaném jeho manželce Hillary Clintonové, uvedl, proč si začal s mladičkou Lewinskou. „Udělal jsem to, abych si ulevil kvůli tlaku v práci,“ prohlásil Clinton a dodal, že se cítí hrozně, přidal i omluvu pro Lewinskou. Zprávu přinesl list Daily Mail.
06.03.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků)

Bill Clinton v Praze jako rocková hvězda. Fotkou s ním se chlubí Pekarová i Rakušan

 
Bill Clinton měl včera v Česku nabitý program. Bývalý americký prezident v sobotu v noci dorazil do Prahy a hned další den byl doslova na roztrhání. Stihl mimo jiné i koncert v jazzovém klubu, kde se před třiceti lety poprvé setkal s Václavem Havlem. Setkání v Redutě mělo neopakovatelnou atmosféru a Clinton ukázal, že mu na Česku skutečně záleží. Řada českých politiků si nenechala ujít možnost udělat si s exprezidentem USA fotku a pochlubit se s ní na sociálních sítích. 
11.03.2024 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Václav Havel (6481 článků)

Bradley Cooper podpořil Hillary Clinton. A republikáni zuří

 
Američtí republikáni opět dokázali, že jsou v jistém smyslu omezení a nevzdělaní. Spojují si totiž filmové role herců s jejich politickým přesvědčením v soukromém životě. Bradley Cooper se loni objevil v roli nejlepšího odstřelovače v dějinách USA, který podporoval republikány a prezidenta George W. Bushe. Jenže ačkoli Chrise Kyla alias Ďábla z Ramádí zahrál věrohodně, v soukromém životě tento herec aktivně podporuje demokraty. Není divu, že se tak teď objevil na sjezdu demokratů a podpořil nominaci Hillary Clinton do voleb prezidentky USA. Jenže republikáni to považují za zradu a zuří.
01.08.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (226 článků) , Hillary Clinton (92 článků) , George George (884 článků)

Hillary Clinton se naštvala, když se ptali na názor jejího muže

 
Až nediplomatické podráždění dala najevo šéfka americké diplomacie Hillary Clinton, když se při besedě s konžskými studenty dočkala otázky, co si o jistém problému myslí její manžel, bývalý prezident Spojených států a stále populární Bill Clinton.
11.08.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků)

Chelsea Clinton: Nejdražší svatba roku - za 100 milionů!

 
Bývalá první dcera USA Chelsea Clinton se bude vdávat. A tak jako mají v Evropě královské rody honosné veselky, bude mít dcera bývalého amerického prezidenta Billa Clintona a současné ministryně zahraničí Hillary Clinton největší svatbu roku.
27.07.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Chelsea Clinton (23 článků)

George Clinton: Král, který na pódiu dlouho vydrží

 
George Clinton (69) je král. Umí funky i rhythm blues, je vzorem dalším generacím, jeho koncerty začínají pozdě a trvají nekonečně dlouho. To jeho divákům ale dochází až nad ránem, kdy je po všem, o slovo se hlásí první proužky přirozeného světla a Clinton a jeho parta balí nástroje.
10.06.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: George Clinton (10 článků)

Clinton přednese závažný projev, v němž se veřejně postaví za Obamu

 
Bývalý prezident Spojených států Bill Clinton dnes (ve čtvrtek nad ránem SELČ) na sjezdu demokratů v Charlotte v Severní Karolíně přednese zásadní projev, ve kterém bude hájit současného šéfa Bílého domu Baracka Obamu. V minulosti tomu tak ale vždy nebylo, když Clinton na adresu současného prezidenta směřoval mnoho kritických výroků, připomenul americký internetový deník Politico. Pronášel je ovšem v okamžiku, kdy jeho žena Hillary byla před čtyřmi lety Obamovým soupeřem v boji o nominaci na prezidenta.
05.09.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Barack Obama (2518 článků)

Naštvaná žena hodila po Hillary Clinton botu: Politička uhýbala jako v grotesce!

 
Někdejší první dáma a ministryně zahraničí Spojených států Hillary Clinton se při svém projevu v Las Vegas pořádně zapotila. Naštvaná žena po ní z hlediště hodila botu. Clinton však ukázala svoji kondičku, když se jí podařilo hozené botě uhnout.
11.04.2014 21:00 |

podobné články

Hillary Clinton zkritizovala Baracka Obamu

 
Bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clinton tvrdí, že za současný vzestup islamistů na Blízkém východě může rozhodnutí Washingtonu nevměšovat se do občanské války, která od března 2011 zmítá Sýrií. Clinton to uvedla v rozhovoru pro The Atlantic, informoval o tom server Aktuálně.cz.
11.08.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2518 článků)

Bill Clinton je pyšným dědečkem: Tohle je jeho dvoudenní vnučka Charlotte

 
Bývalý americký prezident Bill Clinton (68) a jeho manželka Hillary Clinton (66) se o víkendu stali prarodiči. Jejich dcera Chelsea porodila první dítě, holčička dostala jméno Charlotte. Dívčiným otcem je bankéř Marc Mezvinsky, kterého si Chelsea vzala před čtyřmi lety v New Yorku.
30.09.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Hillary Clinton (92 článků)

Další kiks Hillary Clinton. Nukleární program KLDR v soukromém mailu

 
Americké ministerstvo zahraničních věcí zveřejnilo další e-maily Hillary Clinton (67) z doby, kdy sloužila jako ministryně zahraničních věcí. Z nich vyplývá, že přísně tajná data o severokorejském jaderném programu Hillary Clinton s klidem svěřila nezabezpečenému e-mailu.
02.09.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Hillary Clinton (92 článků)

Bill Clinton zíral na Trumpovu dceru a přistihla ho Hillary. Internet zaplavilo toto VIDEO

 
Vstupu nového prezidenta USA do úřadu se tradičně účastní i předchozí prezidenti. Nejinak tomu bylo i v případě Donalda Trumpa. Jeho projev sledovali Barack Obama, George W. Bush nebo Bill Clinton s chotí Hillary. Někteří diváci si ovšem všimli, že Bill Clinton Trumpovi nevěnoval moc pozornosti, zatímco na Ivance Trumpové mohl oči nechat.
21.01.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Donald Trump (6142 článků) , Barack Obama (2518 článků) , George George (884 článků)

Bývalý americký prezident Clinton skončil v nemocnici: Hospitalizovali ho s infekcí

 
Bývalý americký prezident Bill Clinton je od úterý hospitalizován v kalifornské nemocnici. Na Twitteru to oznámil jeho mluvčí Angel Ureña, podle kterého se stav někdejšího státníka zlepšuje. Stanice CNN informovala, že Clinton má infekci močových cest, která se rozšířila do krevního řečiště.
15.10.2021 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků) , Angel Angel (12 článků)

„Jsem rád, že jsem doma.“ Zesláblý exprezident Clinton poděkoval lidem za podporu

 
Někdejší prezident Spojených států Bill Clinton (75) strávil minulý týden několik dní v nemocnici kvůli infekci močových cest. V neděli byl propuštěn domů, zesláblý Clinton na twitteru poděkoval lidem za jejich podporu a přání brzkého uzdravení, uvedl list Daily Mail.
21.10.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (314 článků)