Článek

Člen slavných Take That se opřel do vlastní tvorby: Nemám rád žádnou píseň, všechno jsou to s*ačky

 
Howard Donald (52) si zavtipkoval na adresu skupiny Také That, jíž je sám členem, o tom, jaké hity od nich má rád. Vypadá to, že žádné.
26.03.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Howard Donald (6 článků) , Take Take (6 článků)
Podobné články

VIDEO Nejsme s*ačky! mluví k národu Daniel Landa. A jde mnohem dál

 
Kromě Zdeňka Svěráka zpíval k obecenstvu také Daniel Landa. Ovšem improvizovaně na sociálních médiích. „Nemám žádný chytrý kydy,“ uvedl na začátku, ale nakonec bylo výzev a prohlášení víc než dost. Landa uvedl, že bychom měli čerpat odvahu z našich předků, být solidárnější, být disciplinovaní a nezvlčit. „Jsme na začátku, to si nezapomeňme říct. Ale nejsme sračky, to si taky nezapomeňme říct,“ pravil Landa v pauzách mezi pěti písněmi.
30.03.2020 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (565 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků)

Nečas se opřel do Klause kvůli DPH: Nenese žádnou zodpovědnost

 
Premiér České republiky Petr Nečas dnes odmítl kritiku prezidenta Václava Klause ohledně zvyšování DPH. Opřel se do něj, že nenese žádnou zodpovědnost za státní rozpočet. Senátorskému klubu ODS totiž dnes vysvětloval vládní návrh o zvýšení DPH na 15 a 21 procent. V ODS je ale proti stále dost odpůrců.
14.08.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10329 článků) , Petr Nečas (9353 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o Upíří deníky!

 
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě. Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě."
02.11.2011 00:10 |

podobné články

Paul McCartney se v »důchodu« nudí... Vydal bizarní píseň s mrtvou matkou!

 
Legendární zpěvák Paul McCartney se pustil do spolupráce s americkým rapperem Kanyem Westem. Rozhodl se doprovodit kolegovu bizarní píseň, v níž prý rapperovými ústy zpívá jeho vlastní zesnulá matka. Člen bývalé skupiny Beatles pomohl Westovi vytvořit píseň Only One, v níž nezapomíná zmínit, že jeho matka vždy věděla, jak velký a slavný jednou bude.
07.01.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Paul West (5 článků) , Paul West (3 články)

Daniel Landa to vzdal. Už nechce, aby jeho píseň byla hymnou oslav Karla IV.

 
Daniel Landa už nechce, aby jeho píseň Nový Jeruzalém byla hymnou oslav výročí 700 let od narození Karla IV., napsal to na svém facebookovém profilu. Píseň místo toho věnoval veřejné sbírce na zvony kostela na Karlově. Landa podle pražského radního pro kulturu Jana Wolfa (KDU-ČSL) přišel s nápadem, že by jeho píseň mohla být znělkou oslav. Spojení této historické osobnosti s kontroverzním zpěvákem si vysloužilo kritiku.
20.05.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (565 článků) , Karel Nový (206 článků) , Karl Wolf (10 článků)

Za korektnost bojují už i vegani. V Německu zakázali píseň, ve které myslivec zastřelil lišku

 
Píseň „Liško, tys ukradla husu“ se nelíbila jedné z veganek v německém Limburgu. Vadilo jí, že píseň hraje zvonkohra na radnici. Podle jejího názoru totiž skladba vyvolává nenávist ke zvířatům. O případu, kdy radnice ženě ustoupila a skutečně píseň přestala hrát, informuje na základě listu Frankfurter Neue Presse rádio Frekvence 1.
11.02.2017 21:40 |

podobné články

Pavel Turner ze Sony Music nastupuje do Primy jako šéf zábavní tvorby

 
Televize Prima od ledna změnila organizační strukturu, oddělení vlastní tvorby a rozvoje nových formátů rozdělila na tým dramatické tvorby a tým zábavní tvorby. Povedou je šéfproducenti Šárka Baborovská a Pavel Turner.
10.01.2012 11:00 |

podobné články

Kapela Mig 21 v klipu k písni Hej kámo! nahradila striptérky

 
Skupina Mig 21 vydává dvojalbum Hity a rarity. Je sbírkou toho nejlepšího z její tvorby a obsahuje i novou píseň Hej kámo!, která vznikla v rekordním čase. „Rychleji jsme asi žádnou jinou nenapsali. Tahle vylezla na svět během tří dnů,“ přiznává zpěvák Jiří Macháček. Píseň má videoklip, v němž byly striptérky nahrazeny samotnými muzikanty. Na Novinkách.cz má klip premiéru.
16.11.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (276 článků)

PÁTEČNÍ GLOSA: Nemám rád Kláru Samkovou, je to hysterka. Ale...

 
Je pátek, rád bych odjel někam z Prahy na víkend. Ale nejde to. Brání mi v tom advokátka Klára Samková. Nemám ji rád.
27.05.2016 18:35 |

podobné články

Pravičák, který byl ,,u toho" po Listopadu: Za své s*ačky si můžeme sami. Vše jsme prodali cizincům, jsme nádeníci ve vlastní zemi. A jsme čím dál blbější

 
25 LET OD LISTOPADU ´89. Bývalý poslanec Federálního shromáždění za Občanské fórum, expředseda Strany soukromníků ČR a dnes již „jen“ podnikatel Rostislav Senjuk říká, že může mluvit bez servítků, protože už není v politice. A jeho názory na minulost i současnost svědčí o velkém zklamání a znechucení celou českou společností.
15.10.2014 07:25 |

podobné články

Já tušil, že to jsou s*ačky... Jak to bylo s otráveným alkoholem

 
Týdeník Respekt se snažil zmapovat obchod s jedovatým alkoholem. Přitom zjišťoval, jak se policie dostávala na kobylku dodavatelům a pak také samotným výrobcům pančované kořalky. Na stopu je přivedli zvláště menší obchodníci. Od nich ale prý kriminalisté nejčastěji slýchávali: „Tušil jsem, že jsou v tom nějaké sračky, ani mě ale nenapadlo, že je to tak nebezpečné“.
01.10.2012 10:30 |

podobné články

Já tušil, že to jsou s*ačky... Jak to bylo s otráveným alkoholem

 
Týdeník Respekt se snažil zmapovat obchod s jedovatým alkoholem. Přitom zjišťoval, jak se policie dostávala na kobylku dodavatelům a pak také samotným výrobcům pančované kořalky. Na stopu je přivedli zvláště menší obchodníci. Od nich ale prý kriminalisté nejčastěji slýchávali: „Tušil jsem, že jsou v tom nějaké sračky, ani mě ale nenapadlo, že je to tak nebezpečné“.
01.10.2012 10:25 |

podobné články

Tip na trénink s vlastní váhou

 
Jestliže si chcete zpevnit svaly a vyrýsovat postavu, měli byste se zajímat o trénink s vlastní váhou. Jedná se o sérii cviků, k jejichž provedení nepotřebujete žádné cvičení pomůcky – pouze vlastní tělo, které se v tomto případě stává jediným cvičením nástrojem. Kdekdo by možná mohl říci, že trénink s vlastní váhou není vůbec náročný, protože nemusíte zvedat těžké činky, nemusíte si hrát s medicimbalovými míčy, které se u posilování hojně používají a zkrátka cvičíte pouze s vlastním tělem. Možná to na první pohled vypadá opravdu jednoduše, realita je ale úplně jiná. Trénink s vlastní váhou vám otevře oči Víte, v čem je trénink s vlastní váhou tak úžasný? Především v tom, že vám dokonale otevře oči! Až díky tomuto typu cvičení skutečně poznáte, jak na tom jste se svou fyzickou kondicí. Budete cvičit pouze s vlastním tělem, které sice znáte jako své boty a nikdo jej nezná lépe, ale které je zároveň úměrně těžké vašim možnostem. Chcete to vyzkoušet? Chcete si otestovat, jak na tom jste? Jak je na tom vaše fyzička? V tom případě to zkuste podle následujících videí, které jsme pro vás našli. V těch se ukrývají cviky, které můžete pro trénink s vlastní váhou použít a uvědomit si svoje hranice.   Příspěvek Tip na trénink s vlastní váhou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

podobné články

Edvard Outrata v rozhovoru pro extrakrasa.cz

 
V dnešním příspěvku přinášíme otázky a odpovědi, které nám poskytl pan Ing. Edvard Outrata. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v letech 1959 a pracoval ve Výzkumném ústavu matematických strojů jako programátor a systémový analytik. Po okupaci v r. 1968 odjel do Kanady, kde pracoval ve Statistics Canada (kanadský federální statistický úřad). Od roku 1969 do 1993 zastával různé funkce. Nakonec pracoval jako generální ředitel informatiky 1984 -1993. V r. 1993 se vrátil do České republiky a sloužil jako předseda Českého statistického úřadu do roku 1999. V letech 2000-2006 byl senátorem Parlamentu ČR v 17. volebním obvodě (Praha 12) jako nezávislý, zvolený s podporou Čtyřkoalice. V r. 2002 spoluzakládal v Senátu Klub otevřené demokracie, jehož byl zvolen prvním předsedou. V letech 2004-2006 byl místopředsedou Senátu. 2009-2015 byl členem European Statistics Governance Advisory Board. Je místopředsedou Evropského hnutí v ČR a člen České statistické rady. V roce 1993 se vrátil do České republiky s představou, že pomůže při reorganizaci státní správy. Jeho názory jsou vyjádřeny v knize rozhovorů Vlastimila Růžičky s ním („Destrukce české státní správy, Vyšehrad, 2014). Pane Edvarde, jak je známo, nejdříve jste odcestoval se ženou do Vídně a poté do Kanady. Jaké jsou vaše nejpěknější a zároveň nejtěžší vzpomínky na toto období? Nejpěknější bylo, že mi Kanada dala možnost se uplatnit ve svém oboru (informatice) a přispět tak svým dílem k rozvoji oficiální statistiky ve světě. Také jsem byl vděčný jak Rakušanům, tak zejména Kanaďanům za to, jak nás přijali a jak nám usnadnili emigraci. Těžké vzpomínky nemám, musel bych si vymýšlet. Co vše vám život v zahraničí dal a naopak vzal? Dal mi všeobecný rozhled a praxi ve světě, jakož i obecně větší možnosti, než bych měl v Československu. Nemám pocit, že by mi byl něco významného vzal. (NB: Strávil jsem dětství za války v Anglii, takže jsem změnu prostředí necítil jako ztrátu.) Jak vnímáte politickou scénu dneška? Odpovídá situaci,... Čtěte více Příspěvek Edvard Outrata v rozhovoru pro extrakrasa.cz pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 20:50 |

podobné články

Habero, poslechni si ty svoje s*ačky, vzkázal fanoušek SuperStar porotě

 
Další pokračování kdysi úspěšné soutěže SuperStar se setkává s velkou kritikou diváků. Nejvíc jim vadí složení poroty a také to, jak se k lidem chová. Podle slov lidí na sociálních sítích je kritika zpěváků na místě, ale mají pocit, že v některých případech se členové poroty lidem přímo vysmívají a v tom vidí největší problém. Koho z porotců vyloženě nemusí?
13.03.2018 19:05 |

podobné články

,,S*ačky z Číny!" bouřil Milion chvilek. Kdo vás platí? zeptala se paní. A bylo dusno

 
REPORTÁŽ „Hin sa hukáže, Lomikare!“ Na demonstraci chvilkařů v Ostravě se nešetřilo slovy o „nesnášenlivém a rozplizlém“ hnutí ANO, řeč byla také o „zaklekávání“. Díky směřovaly k Tchaj-wanu: „Naše vláda je tak ostudná, že odmítla poděkovat a raději se chodí poklonkovat čínské vládě za to, že jsme si od nich mohli ty jejich s prominutím sračky koupit.“ Proslovy doprovázely výkřiky „hanba“ a bouřlivý potlesk. Jen na začátek krajský koordinátor musel reagovat na dotazy ženy u pódia, která se ptala: „Kdo vás platí?“ Během úterního večera na Masarykově náměstí se několikrát opakovaly výzvy o důležitosti podzimních voleb.
10.06.2020 10:35 |

podobné články

Babiš u Jílkové rázně odmítl polskou klobásu: Nejím ty vaše s*ačky

 
Jsou polské potraviny opravdu takové, jak o nich vypovídají mnohé skandály? Nebo je to stejné jako u českých potravin a záleží pouze na výrobci a obchodníkovi? Podle největšího českého podnikatele v potravinářství Andreje Babiše neměli Češi nikdy žádný skandál podobný kyselině mravenčí nebo posypové soli.
15.02.2013 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21431 článků)

„Pitomci, ovce, hadry v oknech.“ Za tohle nám Belgie vyhlásí válku

 
Mezi oblíbené koníčky mnoha lidí dnes patří srovnávání, která země se s nákazou vypořádává nejlépe. Jak vyplývá z textu, který sdílel europoslanec Jan Zahradil z ODS, Belgie to asi nebude. Češka v Belgii tvrdí, že její sousedi, jsou pitomci. Prý neumí vařit, kupují s*ačky a neumí vařit, natož hrát na hudební nástroje. Proč tento text Zahradil sdílel? Z Belgie pochází jistý europoslanec.
30.03.2020 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (634 článků)

„Ezošmejdi, s*ačky!“ Koronavirus probudil podvodníky. Žena z Člověka v tísni a další varují

 
Koronavirus děsí celou planetu. Po celém světě se jím nakazily už stovky tisíc lidí a tisíce lidí zemřely. Mnozí proto hledají cestu, jak se koronaviru bránit. A bohužel věří i podvodníkům, kteří tvrdí, že znají způsob, jak se koronaviru bránit, případně se z něj vyléčit. Jsou to svého druhu šmejdi, kteří zneužívají lidského strachu a nelidského neštěstí. Veřejnost před nimi důrazně varovali analytici Jakub Janda, Roman Máca i Adriana Černá z Člověka v tísni.
01.04.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (591 článků)