Článek

Claudio Donzelli ze skupiny Mighty Oaks: Tenhle rok bude asi celý divný

 
V Berlíně usazené indiefolkové trio Mighty Oaks v únoru vydalo svou třetí desku nazvanou All Things Go. „Změnili jsme se a zatoužili prolomit hranice akustické hudby. Ostatně, žijeme v roce 2020,“ řekl Právu Claudio Donzelli. Spolu s Ianem Hooperem a Craigem Saundersem měli původně už v květnu přijet do Prahy, vzhledem k aktuálnímu dění byl jejich koncert přesunut na 7. září. Kapela vystoupí v pražském klubu Rock Café.
19.05.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Rock Rock (44 článků)
Podobné články

Mighty Oaks představují singl a videoklip o komplikacích ve vztazích

 
Indie-folkové trio Mighty Oaks, které je usazené v Berlíně, tvoří Američan Ian Hooper, Ital Claudio Donzelli a Brit Craig Saunders. Aktuálně představuje nový singl Tell Me What You’re Thinking. Je z připravovaného alba All Things Go, které vyjde 7. února.
22.01.2020 10:35 |

podobné články

RECENZE: Mighty Oaks postupně ztrácejí nápady i energii

 
Mighty Oaks je mezinárodní hudební trio, které se usadilo v Berlíně a odtud podniká klubové ataky do okolního světa. Děje se tak především proto, že se na trhu aktuálně objevilo jeho debutové album Howl.
01.04.2014 16:15 |

podobné články

Vojtěch Woody Troják: Grafický designér, který dal tvář festivalu Mighty Sounds

 
Ve svých šestadvaceti letech toho udělal více než jiní za celý život. Stál za zrodem dvou hudebních skupin, během koncertních „šňůr“ stíhá vytvářet grafiku nejen pro ostatní kapely, ale i pro celé festivaly – například pro táborský Mighty Sounds. Nedávno měl svou první výstavu v Rock Café. Hudební design, kterému se v Česku věnuje jen hrstka umělců, je jeho srdcovou záležitostí. Pestrobarevný svět plný muziky, krásných žen a rock´n´rollu – to je Woodyho styl i každodenní chleba.
02.10.2017 08:40 |

podobné články

Festival Mighty Sounds nabídl lahůdkový program

 
Sedmý ročník festivalu Mighty Sounds, zaměřeného především na punk, ska a reggae, se uskutečnil na táborském letišti místního aeroklubu. Areál se dvěma hlavními scénami byl přehledný, prostorný a především snadno dosažitelný. Pořadatelé navíc tento rok připravili opravdu lahůdkový program.
18.07.2011 09:50 |

podobné články

Seriál: Moje dítě se obléká do hader po dědovi?! Máte doma hipstra

 
Vaše pubertální dítě se chová divně. Divně se obléká, jí divný věci. Má najednou hodně divný názory a máte pocit, že jestli jste mu nerozuměli celý jeho dospívání, teď mu nerozumíte už vůbec. Dostanete strach z drog, sekt a podobných strašáků rodičů dospívajících dětí. Kam vaše dítě patří? Je proč mít strach? Tenhle seriál bude něco jako jednoduchý manuál, jak se vyznat ve světě mladých, jejich segregování na partičky a subkulturní gangy. Hned budete klidnější, věřte mi.
31.08.2014 22:05 |

podobné články

Fotbalisty Interu Milán povede Claudio Ranieri

 
Novým trenérem italského fotbalového týmu Inter Milán se stal Claudio Ranieri, který ve čtvrtek nastoupil na místo odvolaného Gian Piera Gasperiniho.
22.09.2011 13:30 |

podobné články

Fotbalisty Interu Milán přebral Claudio Ranieri

 
Novým trenérem fotbalistů Interu Milán se stal Claudio Ranieri. Bývalý kouč Chelsea, Juventusu či AS Řím podepsal s vedením italského klubu smlouvu do června 2013.
22.09.2011 15:25 |

podobné články

Roste v Argentině nový Maradona? Claudio (8) má skvělé předpoklady

 
Fotbalový svět upírá oči do Argentiny, právě se tam totiž rodí další fotbalová hvězda. Teprve osmiletý Claudio má pro to skvělé předpoklady. Na hřišti si počíná jako naprostý profesionál a problémy by nadělal leckterému staršímu hráči. Jeho snem je být jako Maradona.
28.11.2013 08:22 |

podobné články

Zemřel světoznámý italský dirigent Claudio Abbado

 
Po dlouhé nemoci v pondělí v Bologni zemřel světoznámý italský dirigent a dlouholetý umělecký ředitel milánské opery La Scala Claudio Abbado. Bylo mu 80 let. Informovala o tom italská média.
20.01.2014 11:35 |

podobné články

Zemřel dirigent Claudio Abado, dlouholetý šéf La Scaly

 
Claudio Abado byl jednou z největších dirigentských hvězd
20.01.2014 13:10 |

podobné články

Zemřel dirigent Claudio Abado, dlouholetý šéf La Scaly

 
Claudio Abado byl jednou z největších dirigentských hvězd
20.01.2014 13:15 |

podobné články

Festival Mighty Sounds zve na sladké reggae i punk

 
V malé vesničce Olší u Tábora vypukne ve dnech 17. až 19. července další ročník největšího reggae-ska-punkového festivalu ve Střední Evropě Mighty Sounds. Na sedmi scénách vystoupí více než 150 interpretů. Jamajská klasika jako Dave Barker se bude střídat s punkem.
09.07.2009 16:30 |

podobné články

Do Prahy dorazil legendární Mighty Mo! Co tu bude dělat?

 
Druhý ročník noci bojovníků Gibu Fight Night získal na svou fight card světovou legendu K1, amerického zápasníka Mighty Mo. Ten se 5.12. v pražské Tipsport Aréně představí v ringu proti českému zápasníkovi Tomáši Hronovi.
04.12.2015 12:06 |

podobné články

Na Mighty Sounds tento víkend vystoupí i syn Boba Marleyho

 
Drum and bassová skupina Asian Dub Foundation, punk-ska-hiphopová kapela Irie Révoltés nebo syn reggae legendy Boba Marleyho Julian budou hlavními hvězdami táborského hudebního festivalu Mighty Sounds. Třídenní akce se uskuteční na letišti Čápův dvůr, začne v pátek a bude přehlídkou toho nejlepšího ze žánrové hudby, řekla dnes ČTK za pořadatele Markéta Štechová. Akci budou provázet dopravní omezení.
20.07.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Marley (59 článků) , Markéta Štechová (3 články)

Nová alba: Mike Oldfield, Pharrell Williams nebo Sean Paul

 
Stylově širokou várku nových alb přináší tento týden. K nejpozoruhodnějším patří aktuální disk Mika Oldfielda, novinky Seana Paula nebo Pharrella Williamse. Je tu ale také řada opravdu zajímavých desek, například čtvrté dílo St. Vincent nebo debut kapely Mighty Oaks.
05.03.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Sean Paul (6 článků) , Mike Oldfield (2 články) , Pharrell Williams (64 článků)

Festivalu Mighty Sounds nové místo prospělo

 
Po deštivě bahnité zkušenosti z loňska změnili pořadatelé největší tuzemské punk a ska přehlídky Mighty Sounds působiště. Namísto Olší u Tábora přesídlili do husitské metropole, konkrétně na letiště zdejšího aeroklubu.
19.07.2010 09:55 |

podobné články

Festival Mighty Sounds se rozjede v plné parádě

 
V pátek začíná festival Mighty Sounds na letišti Čápův dvůr v Táboře. Je zaměřen na ska, punk a reggae.
15.07.2011 09:35 |

podobné články

Na festival Mighty Sounds míří legenda reggae Inner Circle

 
Největší hudební festival punku, ska, reggae nebo indie rocku ve střední Evropě Mighty Sounds 2012 připravil tři živé scény, čtyři pódia pro dýdžeje a jeden divadelní stan. Koná se v Táboře od 13. do 15. července a organizátoři očekávají návštěvu 12 000 lidí, řekla mluvčí akce Markéta Štechová. Na festivalu vystoupí i jamajská legenda reggae skupina Inner Circle.
02.07.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Štechová (3 články)

Mighty Sounds představil drsnější odnože punku, ska psychobilly i hardcore

 
Letošnímu festivalovému létu se zatím déšť nevyhýbá. Osmý ročník přehlídky Mighty Sounds, která je zaměřena na reggae, ska, punk či psychobilly, však naštěstí nijak výrazně nepoškodil. Je vidět, že vhodně zvolený prostor, kterým udržované táborské plachtařské letiště Čápův dvůr v Táboře bezpochyby je, se i s vodou, pokud nepadá v nadstandardním množství, dokáže vypořádat.
16.07.2012 10:25 |

podobné články