Článek

Cizinec si vzal u Kladna chlapce (19) jako rukojmího: Policie zabránila nejhoršímu!

 
Opravdové drama musela zažít trojice mladých lidí nedaleko Kladna. Opilý cizinec si vzal jako rukojmího mladého muže (19) a vyhrožoval, že ho zabije! Policisté ale rychle zasáhli a hocha zachránili.
18.05.2020 14:55 |

podobné články

Podobné články

Zhrzená žena zbila milenku manžela, když je načapala v posteli. Muže drželi přátelé jako rukojmího

 
Této ženě nebylo radno zahýbat. Čínská manželka si parohy nenechala líbit. Když svého muže načapala v posteli s milenkou, na ženu brutálně zaútočila. Kamarádi zhrzené manželky chytili nevěrníka a drželi ho jako rukojmího, který byl nucen sledovat krutý úděl milenky.
02.02.2018 21:00 |

podobné články

Al-Káida v Africe zabila francouzského rukojmího

 
Severoafrická odnož Al-Káidy nazývaná Organizace Al-Káida v islámském Maghrebu splnila své výhrůžky a zabila francouzského turistu, kterého držela jako rukojmího.
25.07.2010 21:30 |

podobné články

Africká sekce Al-Káidy prý zabila britského rukojmího

 
Členové severoafrické sekce Al-Káidy zavraždili britského rukojmího Edwena Dyera, protože britská vláda nesplnila jejich požadavky.
03.06.2009 09:50 |

podobné články

Život rukojmího na vlásku: Džihádisti chtějí za Japonce atentátnici!

 
Jednoho japonského rukojmího popravili, druhého může stihnout stejný osud. Bojovníci Islámského státu hrozí smrtí Kendžiho Gotoa v případě, že Jordánsko nevydá vězněnou atentátnici Sadžídu Rišáví. Změnili tak své podmínky! Původně chtěli za životy Japonců miliony dolarů.
26.01.2015 10:56 |

podobné články

Jordánsko vydá IS teroristku: Vymění ji za svého vojenského pilota

 
Japonsko a Jordánsko se dohodly na výměně teroristky vězněné v Jordánsku za japonského rukojmího, jemuž hrozí smrtí radikálové z Islámského státu (IS). S odvoláním na japonskou televizi Fudži o tom dnes informovala ruská agentura TASS. Mluvčí jordánské vlády později řekl, že Ammán je připraven ženu propustit výměnou za jordánského armádního pilota, kterého IS zajal loni v Sýrii. Radikálové ale původně vězenkyni žádali za japonského rukojmího.
28.01.2015 13:32 |

podobné články

Teroristé zřejmě popravili německého rukojmího: Ženu mu zabili už při únosu

 
Filipínská teroristická skupina Abu Sayyafa v pondělí zveřejnila video, na němž je nejspíš vidět vražda sedmdesátiletého německého rukojmího, uvedla agentura DPA. Muže radikální islamistická organizace unesla loni v listopadu, když se plavil kolem jednoho z ostrovů na jihozápadě Filipín. Jeho devětapadesátiletá partnerka přišla o život už při únosu. Německé úřady zatím úmrtí muže, který ve videu ze 14. února žádal o pomoc, oficiálně nepotvrdily.
27.02.2017 11:20 |

podobné články

Celá rodina mohla zemřít v plamenech: Petr (11) zapálil dům a zatarasil dveře

 
Mohla to být velká tragédie. V malé obci na Děčínsku se 11letý Petr údajně pokusil zapálit dům, kde bydlí se svou rodinou. Díky tomu, že se jeho matka včas vzbudila, zabránila nejhoršímu. Co vedlo malého chlapce k tak strašlivému činu?
24.01.2020 17:26 |

podobné články

Chovají se k ženám jako k dobytku. Vůči EU nesmíme ustupovat, a když dojde k nejhoršímu, tak vyhlásit mobilizaci. Kalousek končí. Profesor Tomský hovoří i o svých osobních zkušenostech s muslimy

 
ROZHOVOR „Sankce, nesankce, vůči Bruselu nesmíme ustupovat, a kdyby došlo k nejhoršímu, tak vyhlásit mobilizaci,“ říká politolog Alexander Tomský, který kandiduje za Realisty. „V Německu je ročně okolo šesti set žhářských útoků na uprchlická střediska a několik set někdy i vražedných útoků probíhá mezi znepřátelenými migranty různorodých etnických a náboženských skupin. To je přesně onen chaos, který nám hrozí mísením lidstva,“ dodává.
30.08.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Alexander (299 článků)

Zabraňte nejhoršímu! Gorbačov vydal kriticky důležitou výzvu

 
Bývalý vůdce Sovětského svazu Michail Gorbačov se vyjadřuje kriticky k současné podobě světového řádu. Tvrdí, že mnoho jeho institucí nefunguje a svět se tak posouvá blíž k další studené válce. Vyzývá proto světové vůdce, aby spolu začali konečně komunikovat a zabránili tak nejhoršímu.
07.01.2015 09:13 |

podobné články

České turisty přepadli v Jemenu únosci, policie zabránila nejhoršímu

 
Jemenská policie zmařila pokus o únos čtyř českých turistů. Informaci internetového deníku Yemen Post odvolávajícího se na zprávu jemenského ministerstva vnitra potvrdil český velvyslanec v Jemenu Jozef Vrabec.
18.01.2011 14:20 |

podobné články

Cizinec vzal v Českých Velenicích stopařku a šel na WC, žena mu s autem odjela

 
Cizinec vzal v úterý v Českých Velenicích na Jindřichohradecku stopařku, po chvíli zastavil a vystoupil z auta. Žena toho využila, auto ukradla a odjela s ním.
01.11.2012 10:35 |

podobné články

Cizinec se ZŘÍTIL při hledání práce z ŽEBŘÍKU! Skončil v NEMOCNICI!

 
Zranění si v sobotu dopoledne v Buštěhradu u Kladna způsobil cizinec, který sháněl práci. Muž viděl, jak u jednoho z domů stojí žebřík a na střeše se něco opravuje, proto lezl nahoru a při tom spadl, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Michaela Nováková.
10.09.2011 16:00 |

podobné články

Cizinec vjel pod motorák

 
Cizinec (38) ve fordu combi vjel včera po páté ráno v Brandýsku u Kladna na železniční přejezd v okamžiku, kdy po kolejích projížděl motorák.
13.12.2017 08:20 |

podobné články

Cizinec zatlačil ženu na záchod, tam se před ní ukájel, zadrželi ho policisté

 
Strakoničtí kriminalisté vyšetřují cizího státního příslušníka. Obvinili jej z trestného činu omezování osobní svobody. Devětadvacetiletý cizinec v sobotu nad ránem vnikl v jednom ze strakonických barů na dámskou toaletu, kde začal obtěžovat devětatřicetiletou ženu. Ta chvíli držela dveře, ale pak ji cizinec zatlačil na WC a držel dveře.
23.03.2014 21:00 |

podobné články

Cizinec (28) kradeným mercedesem najížděl do policistů! Na útěku ho dopadl pes Chucky

 
Před policisty prchal v kradeném Mercedesu Benz cizinec (28), který se přes Česko snažil dostat do Polska. Policejní hlídky ho vypátraly v oblasti Jívky a Stárkova, kde vytvořily zátarasy. Ovšem cizinec odmítal zastavit. Na policisty najížděl. Strážci zákona museli dokonce použít služební zbraň! Muže se nakonec podařilo dopadnout díky policejnímu psovi Chuckymu.
15.12.2018 13:55 |

podobné články

Migrant dostal 12 let, ale místo slz či doznání se pokusil o něco hodně překvapivého

 
Dramatický průběh měl soudní proces s indickým migrantem, který byl obžalován a také odsouzen ke dlouholetému trestu odnětí svobody za znásilnění dívky ve Vídni. Tomu nejhoršímu zabránila jen duchapřítomnost jednoho z kolemjdoucích.
24.07.2018 09:25 |

podobné články

Policie zastřelila marxistické teroristy: Rukojmí ale zemřel

 
K hlavě mu tiskli pistoli, v jeho očích byl znát strach, pusu mu drželi, aby nemohl ani ceknout. Dramatické snímky z tureckého Istanbulu dnes vyděsily celý svět. Žalobce Mehmeta Kiraze v případu chlapce zabitého při nepokojích zajala ultralevicová skupina DHKP-C! Po šesti hodinách vyjednávání do budovy vniklo komando, které teroristy zastřelilo. Rukojmího z místa odvezla sanitka, ale v nemocnici po operaci zemřel.
31.03.2015 13:35 |

podobné články

Školačka (10) zabránila loupeži ve vlastním domě

 
Desetiletá dívenka zabránila loupeži v domě své rodiny. Když zjistila, že se trojice zlodějů chystá vloupat do domu, zavolala na tísňovou linku a řídila se instrukcemi dispečera až do příjezdu policie.
25.10.2012 21:05 |

podobné články

Francie zabránila v poslední době pěti teroristickým útokům

 
Francouzská policie v posledních měsících od pařížských útoků zabránila dalším pěti teroristickým útokům. Ve rozhlasové stanice France Radio to řekl francouzský premiér Manuel Valls.
23.04.2015 09:56 |

podobné články