Článek

Cirkus v pražských ulicích: Akrobaté předváděli trampoty na „pojízdné“ trampolíně

 
Divadla zavřená, kina zavřená, koncertní haly zavřené, muzea, galerie, obrazárny a cirkusy jakbysmet. Kultura v hlavním městě dostává kvůli koronavirové pandemii celkem na frak. Najdou se ovšem tací, kteří i přes nelehkou dobu vyrazí do ulic, aby potěšili kolemjdoucí či obyvatele přihlížející z oken a balkonů tak, jako se tomu děje v Praze.
10.04.2020 11:55 |

podobné články

Podobné články

Cirkus Cirkus opět v Praze!

 
VIDEO. Krotitelka koček, břichomluvec nebo třeba žonglér-gentleman budou v únoru soutěžit v Praze na třetím ročníku festivalu Cirkus Cirkus. Třináct cirkusových mistrů ze všech koutů světa ohodnotí odborná porota, ve které zasedne například rodinná herecká dvojice Bolek a Anna Polívkovi. Festival se bude konat od 15. do 19. února 2012 na pláni Hagibor v Praze 10.
18.01.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (612 článků)

Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus začíná

 
Pod cirkusovým stanem na pražském Hagiboru začal dnes vpodvečer třetí ročník festivalu Cirkus Cirkus. Do 19. února se v jeho rámci uskuteční sedm představení, na nichž vystoupí artisté z Ruska, Česka, Lotyšska, Německa, Ukrajiny, Austrálie, Francie, Španělska a Itálie. Jejich umění posoudí odborná jury a v závěru akce odmění cenami.
16.02.2012 09:50 |

podobné články

Hlavní hrdinové zdemolovali kabinet a opice se cpaly make-upem: Jak probíhalo natáčení Šesti medvědů s Cibulkou?

 
Režisér Oldřich Lipský měl rád atmosféru cirkusové manéže a tuto svou celoživotní lásku promítl do několika projektů. Režíroval nejen cirkusová představení, ale také filmové komedie Cirkus bude! (1954) a Cirkus v cirkuse (1975) i celovečerní dokument Cirkus jede (1960). Podílel se také na scénáři TV seriálu Cirkus Humberto, který po jeho smrti natočil v roce 1988 režisér František Filip.
06.04.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Lipský (31 článků) , František Filip (34 článků)

V Rusku otevřeli kočičí cirkus: Neuvěříte, co všechno za kousky dokážou!

 
Je to jediný cirkus svého druhu na světě a hlavní atrakcí tam nejsou ani divoká zvířata ani šikovní akrobaté, ale obyčejné domácí kočky. Principál Jurij Kuklačev jich má víc než 120 a všechny drezuruje třeba v chození po laně, lezení po pohyblivých tyčích nebo přeskakování zad klaunů.
17.04.2013 13:13 |

podobné články

Akrobaté z Talentmanie: Vyděláváme víc, než průměrný Čech

 
Manželská dvojice Milena (33) a Márius (34) Ogorovi se předvedli v show Talentmania jako akrobaté. Svou tzv. pomalou akrobacií omráčili porotu i diváky. Navíc Milena vystupovala jen šest týdnů po porodu! S akrobacií vystupují po celém světě, takže si svým koníčkem přijdou i na slušné peníze.
08.09.2010 13:00 |

podobné články

Akrobaté Dae Men rozplakali Bílou a vyhráli Česko Slovensko má talent

 
Na začátku bylo šest tisíc uchazečů, na konci čtrnáct finalistů. Poslední večer soutěže Česko Slovensko má talent ovládli siloví akrobaté Dae Men, kteří svým vystoupením dojali Lucii Bílou. Odnesli si 2,6 milionu korun a letenku do Las Vegas.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2589 článků)

Vzdušní akrobaté předvádějí neskutečnou show

 
Třikrát ano bez jakýchkoli řečí okolo se podařilo na castinzích show Česko Slovensko hledá talent získat jen málokomu. Bezkonkurenčně největší nadšení poroty i aplaus publika v Mahenově divadle v Brně získali vzdušní akrobaté.
09.10.2011 16:40 |

podobné články

Stromoví akrobaté skotačí v pražské zoo: Chápani se jistí pátou »rukou«!

 
Stromoví akrobaté, opice s pátou »rukou«, tedy s nejdokonaleji chápavým ocasem na světě – to jsou chápani středoameričtí. Neuvěřitelnými kousky ve větvích stromů baví návštěvníky pražské zoo.
08.09.2016 12:10 |

podobné články

Krnov je malý, adventní trhy potrvají jen týden: Vystoupí akrobaté, Nedvěd i YoYo Band

 
  Jen týden budou v Krnově trvat adventní trhy. Program ale připravila radnice atraktivní  - vystoupí akrobaté i čeští zpěváci a kapely.
11.11.2019 11:20 |

podobné články

Programu v Anežském klášteře vévodí akrobaté z Losers Cirque Company

 
Podobně jako v minulých letech pořádá Národní galerie program Anežka Live. Hlavními hvězdami jsou akrobaté z Losers Cirque Company. Tento čtvrtek uvedou představení Kolaps, v srpnu se pak dvakrát představí v kusu Vzduchem, který je inspirován alegorickou knihou o lidském životě Jonathan Livingtson Racek.
16.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jonathan Jonathan (14 článků) , Jonathan Jonathan (14 článků) , Jonathan Jonathan (14 článků) , Jonathan Jonathan (14 článků)

Pes akrobat: Buldok Mudd předvádí přemety na trampolíně

 
Naši čtyřnozí miláčci jsou obvykle velmi hraví. Buldok Mudd si ale nevystačí s klackem a aportem, ani s proháněním koček po okolí. Miluje totiž trampolínu! Neustále na ní skáče a předvádí přemety. Že po něm na trampolíně zůstanou chlupy, mu nevadí...
20.09.2012 11:20 |

podobné články

Žena (22) měla sex s chlapcem (14). Svedla ho před zraky kamaráda na mámině trampolíně!

 
Žena dováděla s chlapcem na trampolíně před zraky kamaráda. Milostný románek ale brzy skončil. Putovala do vězení a ani těhotenství ji nezachránilo.
21.07.2013 16:50 |

podobné články

Hawaj.cz: 3 zdravotní výhody a přednosti skákání na trampolíně

 
Skákání na trampolíně je dlouhodobě oblíbenou činností. Vůbec nezáleží na tom, jestli patříte mezi děti nebo dospěláky.
02.09.2013 11:30 |

podobné články

To je pokoukání: Známá moderátorka si zaskákala na trampolíně a ukázala opálený zadeček v tangách

 
To zase byla show. Přišli jsme se podívat na představení nové kolekce tenisek, a zastihli jsme modelku Míšu Štoudkovou  (28) s kamarádkou, moderátorkou Nikol Moravcovou  (26) , jak řádí na trampolíně jako malé holky. "My jsme obě dost sportovně nadané," řekly nám svorně a hned začaly vypočítávat, jaké sporty dělají. A je jich fakt dost.
28.03.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (280 článků)

Ornella provokatér: Na trampolíně mi rupla podprda a je ze mě BRUNETA!

 
Parné letní dny jsou tu, ale to neznamená, že by na Vás, miláčkové, Ornella zapomněla! Tentokrát přeskočí kecičky o bobřici Čvančarové nebo narkotické jogínce Andree. Rovnou na Vás vytasí ve VIDEU, jak se vlastně starat o vlasy, a celkově shrne to, že největší senzací posledních dnů je vlastně jen a pouze to, že jí rupla podprda na trampolíně (konec story) a že už nemluvíme o blondýně, nýbrž nové BRUNETĚ s velkýma ÓÓÓÓÓ…!
14.07.2015 09:51 |

podobné články

Nejstarší ze slavných sester vypadá v bikinách bezvadně. Podívejte se, jak vesele hopsala na trampolíně

 
Kourtney Kardashian  (39) je možná nejstarší ze slavného klanu, ale rozhodně se to nepodepisuje na jejím vzhledu. I po třech dětech má naprosto skvělou postavu a nebojí se ji ukázat v bikinách, i na sociálních sítích. Na svém Instagramu sdílela sérii fotek, jak skáče na trampolíně. Fanouškům se zvěčnila ze všech stran a je na ni super pohled.
18.10.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Kourtney Kardashian (75 článků)

Chlápek se nechal vyhecovat: Skákání na dětské trampolíně ale skončilo fiaskem

 
Muž se nechal vyhecovat kamarády k pořádným skokům na trampolíně, která byla stavěná spíše pro dětské radovánky.
04.07.2020 10:50 |

podobné články

Vážný úraz dvou kluků na trampolíně: Jednomu hrozila amputace nohy, druhý si urazil pažní kost

 
Vážná zranění si při skákání na trampolíně způsobili dva školáci (7 a 10) ze Znojemska. Mladší z chlapců si vážně poranil koleno, starší si urazil dolní konec pažní kosti. Oba museli okamžitě na operační sál.
13.07.2020 15:30 |

podobné články

Muž po skoku na trampolíně nenašel pevnou půdu pod nohama, ale pod úplně jinými částmi těla

 
Rozběh - odraz - salto - a obdivné wow! Bohužel ne v případě muže na videu, který po skoku na trampolíně nenašel pevnou půdu pod nohama, ale pod úplně jinými částmi těla. Nešťastník skočil „placáka“.
23.07.2020 09:45 |

podobné články