Článek

Cina a Boková dováděli jako děti, sklenky vína i Polívkovy něžné doteky: Hvězdy se rozjely v Lucerně

 
Po slavnostní premiéře filmu Sladký život se hvězdy snímku i jejich známí pěkně odvázali. Zatímco Jan Cina dováděl s Jenovéfou Bokovou, která měla pořád záchvaty smíchu, Vladimír Polívka nešetřil něžnými doteky. Na party v Lucerně byl i herec Bohumil Klepl, který se bavil po boku hned několika dam, jak zaznamenala redakce eXtra.cz. O víno a šampaňské nebyla nouze.
13.03.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Klepl (49 článků) , Jan Cina (215 článků) , Vladimír Polívka (217 článků) , Vladimír Polívka (208 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)
Podobné články

Zach: Vypil jsem dvě sklenky! Blesk.cz: Nebo kbelíky?

 
Roman Zach (38) je buď abstinent který jednou ulétl, nebo vůbec nic nevydrží. Poté, co mu policisté po autonehodě naměřili téměř dvě a půl promile alkoholu, herec tvrdí, že před jízdou vypil jen dvě sklenky bílého vína! Ale jak velké ty sklenky byly, bohužel nevysvětlil. Je možné, že se na mejdanu víno popíjelo rovnou z kbelíků!
09.03.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Zach (99 článků)

Unikátní fotky manželů Adamczykových ze StarDance. Laskyplné pohledy, něžné doteky i romantická gesta

 
Eva i Marek Adamczykovi soutěží proti sobě v letošní řadě StarDance, kde tančí po boku tanečních partnerů Jakuba Mazůcha a Lenky Nory Návorkové. A zatímco na pódiu jsou opravdoví profesionálové, v zákulisí mezi nimi nechybějí intimní doteky a něžné pohledy. Zamilovanou dvojici zachytili nejen reportéři webu eXtra.cz, ale také fotografové z České televize.
08.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků)

Nevěrnice Kristýna Liška Boková nechce, aby její syn byl po ní

 
Herecká dvojice Pavel Liška a jeho manželka Kristýna Liška Boková (30) dali veřejně na vědomí, že jsou opět spolu. Ještě nedávno se objevovaly zprávy, že Boková si našla milence, kvůli kterému se chystá svého manžela opustit. Ve středu odpoledne ale společně se svým synem Šimonem v rámci celorepublikového projektu Světluška, který je založený na solidaritě a dobré vůli lidí, prodávali v centru Prahy píšťalky.
11.09.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (288 článků) , Kristýna Boková (41 článků)

Záhadné napadení Kristýny Bokové: Přiznala strach ze smrti, vše vyšetřuje policie

 
Herečka Kristýna Boková (40) se na sociálních sítích rozepsala o znásilnění i potratu, ovšem nic blíže nespecifikovala. Jenže veřejnost tím zmátla, protože si všichni mysleli, že mluvila o sobě a svých vlastních zkušenostech. Boková o den později vydala na Instagramu prohlášení, v němž přiznala, že znásilněná nebyla, ale byla „napadena zlem a měla strach ze smrti“. Portál Blesk však přišel s informací, že Boková byla skutečně před pár dny ve střetu s neznámým mužem a celou záležitost nyní řeší policie.
02.02.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Boková (41 článků)

To jsou divošky! Issová, Boková a Kohoutová to na parketu rozjely tak, že ostatní jen zírali!

 
I když herečky Martha Issová (34), Jenovéfa Boková (23) a Berenika Kohoutová (24) ve snímku režiséra Petra Zelenky Ztraceni v Mnichově nehrají, na afterparty byly nepřehlédnutelné. Tančily jako o život!
21.10.2015 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Martha Issová (363 článků) , Berenika Kohoutová (419 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Petra Kohoutová (7 článků)

Pítr s Andreou laškují v Survivoru: Něžné doteky, šeptání do ouška a společné noci. Přitom si to zakazoval

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek procházejí velkou zkouškou vztahu. Kvůli Pítrově účasti v Survivoru došlo k velkému odloučení, ale pár nyní navíc řeší jiný problém. Petr se totiž na ostrově setkal s modelkou Andreou Bezděkovou, se kterou ho pojí společná minulost. Jak se zdá, stále k sobě mají velmi blízko. Televize Nova redakci eXtra.cz poskytla záběry odhalující něžné dotyky a společné noci. Sám Pítr si přitom podobné věci zakazoval.
15.02.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (270 článků)

Dva nadšenci dováděli na tříkolce: Sjeli z osmimetrového srázu! Pro ženu (65) letěl vrtulník

 
Večerní hrátky se vymstily dvojici motorových nadšenců. Dováděli na tříkolce, jenže si jaksi nevšimli, že plocha, po které se projíždějí, nemá žádné »mantinely«. A můžou mluvit o velkém štěstí – sjeli totiž z osmimetrového srázu a můžou být rádi, že nepřišli o život.
01.06.2014 07:15 |

podobné články

Vášeň na ledovci! Zamilovaní Nedvěd a Rolins dováděli v Alpách

 
Byla to tak žhavá a spalující vášeň, že ve švýcarských Alpách tály ledovce! Fotbalový velikán Pavel Nedvěd (49) a pěvecká sexbomba Dara Rolins (49) dováděli na sjezdovce.
07.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (304 článků) , Dara Rolins (2897 článků)

Soutěžte s Bleskem pro ženy o sadu Svatomartinských vín!

 
Již posedmé se budou letos 11. listopadu v 11 hodin slavnostně otevírat první lahve stále oblíbenějších Svatomartinských vín. Svatomartinská vína jsou vína svěží a ovocitá, která sice zrála pouhých několik týdnů, ale za tuto dobu už stačila získat svůj osobitý charakter. Lidé se je naučili vnímat jako kvalitní vína a první možnost seznámení se s novým ročníkem. Svatomartinská vína se mohou vyrábět z odrůd Müller Thurgau, Veltlínské červené rané a Muškát moravský (bílá vína) a Modrý Portugal a Svatovavřinecké (červená a růžová vína). Více informací o víně a vinařských akcích se dozvíte na www.svatomartinskevino.cz.
07.11.2011 00:05 |

podobné články

Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu!

 
In vino veritas, neboli „ve víně je pravda“. Nenajdeme asi nikoho, kdo by nevěděl o tomhle latinském přísloví, které upozorňuje na blahodárný efekt vína. To totiž snižuje napětí nervů, uvolňuje mysl a celkově zlepšuje náladu, Tím dovolí lidem být upřímnější, ale i zdravější a krásnější. Psychická kondice každého z nás se totiž na zdraví a kráse podepisuje ze všeho nejvíce. Na tento fakt mysleli i v Bille, a tak vám připravili akční podzimní nabídku vín, se kterými jistě zkrásníte. Víno se dá používat jako lék a zkrášlovač. Jen musíte vědět, jak na to! Na co všechno dokáže víno pozitivně působit? Už jsme zmínili mozek a celou nervovou soustavu, kterou dokáže víno dostat do celkové pohody, dobré nálady a lepší kondice. K mozku si však přidejme ještě srdce a cévy, trávení, plíce, pohlavní orgány, metabolismus, celkovou fyzickou kondici, pleť, imunitu, zrak nebo slinivku a s ní spojené procesy při trávení cukrů. Ano, tohle všechno jsou části našeho organismu, na které umí víno zapůsobit velmi dobře, dokonce se dá říci, že jim i prospívá. Za předpokladu, že budete víno správně dávkovat. Ženy si mohou dovolit denně jedno až dvě deci vína, pánové i tři. Jednou za čas se můžete ovínit více, lahvinka vína v dobré společnosti a s dobrou náladou ještě nikomu dospělému a zdravému neublížila. Netrapte se s vráskami, vyřešte je dobrým vínem! Množí se vám vrásky a vy přemýšlíte nad jejich příčinami? Díky hydrataci se jich sice můžete z počátku ještě zbavit, ale podpora kondice vaší pleti zevnitř, pomocí vína, přinese stabilnější a dlouhodobější výsledky. Účinky vína totiž podle zkušeností vinařů i lékařů a fyzioterapeutů zpomalují lokální záněty na pleti, posilují průběh hojení ran, hlavně však působí adstringentně, tedy proti vráskám. Nyní můžete využít výhodné akce na lahodná vína, která nabízí Billa leták na tento týden. Anebo Podzimní katalog nápojů s názvem „Nápoje s jiskrou podzimu“. Víno v nich totiž hraje... Čtěte více Příspěvek Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.09.2018 14:10 |

podobné články

Těhotné ženy prý mají pít dvě sklenky vína týdně, jejich dítě bude hodnější

 
Jste v jiném stavu a máte občas chuť na "sklenku vína":http://www.extra.cz/je-to-legalni-vedci-objevili-latku-diky-ktere-se-dozijeme-sto-padesati-let? Podle názoru některých odborníků tím svému miminku nijak neublížíte, vaše dítě pak navíc bude hodnější. Plyne to z nové studie britských vědců, které se zúčastnilo téměř 11 000 matek. Nastávající maminky prý bez obav mohou vypít až 175 ml vína, 50 ml lihoviny nebo necelý půllitr piva týdně.
20.04.2013 16:15 |

podobné články

Šampaňské přichystané na úspěch ČSSD mnozí odmítali

 
ČSSD měla v Lidovém domě připravené na zapití touženého, ale nakonec neuskutečněného "grandiózního vítězství" šampaňské. Zářivý triumf se nakonec nekonal, a tak sklenky sektu začali pozdě večer rozdávat číšníci restaurace Hybernia, kde bylo rozloženo volební studio. Mnozí aktéři smutného večera ČSSD ale zpočátku sklenky původně vítězného moku odmítali.
29.05.2010 22:35 |

podobné články

Jak nalívat šampaňské? Podle vědců po straně sklenky

 
Nalívat šampaňské či sekt po vnitřní straně sklenky může zabránit bublinkám, aby vyběhly nahoru příliš rychle, ale je to nejlepší způsob?
13.08.2010 08:40 |

podobné články

Holky, to vám nesluší: Naděje českého filmu Boková s Křenkovou pálí jedno cigáro za druhým!

 
Víte, co neodmyslitelně patří k hercům či herečkám? Cigárko. Kouření se oddává mnoho lidí z této branže a výjimkou nejsou ani mladé herecké hvězdy Eliška Křenková (26) a Jenovéfa Boková (24).
16.02.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Křenková (50 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)

Smaragdová ozdoba Varů Boková: Festivalové mejdany pojede rozdýchat na chalupu

 
Jedna z nejprestižnějších a nejnavštěvovanějších akcí roku odstartovala s velkou pompou a Karlovy Vary opět rozzářily slavné hvězdy české kinematografie, které si samozřejmě nemohly nechat ujít slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu. Jednou z nich byla i herečka Jenovéfa Boková, které to na červeném koberci obzvlášť seklo. 
03.07.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Jenovéfa Boková a Václav Neužil jako děti Jana Saudka

 
Režisérka Irena Pavlásková natáčela ve středu v pražském Tančícím domě scénu s vernisáží do filmu Fotograf, inspirovaného životem Jana Saudka. Jeho potomky ztvárňují Václav Neužil, známý ze seriálu Čtvrtá hvězda, a Jenovéfa Boková. Během přestávky si s Novinkami na nábřeží Vltavy povídali o svých rolích a hlavní postavě.
21.05.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Irena Pavlásková (43 článků) , Jan Saudek (381 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Jana Boková (15 článků)

OBRAZEM: První bujará párty po lockdownu! České hvězdy to posilněné alkoholem pořádně rozjely

 
Více než rok nebyla žádná velká akce, natož bujarý večírek, kde teče alkohol proudem a divoký tanec není zakázán. České hvězdy to rozjely na tanečním parketu na párty televize Prima, kde byl zlatým hřebem koncert kapely Chinaski.
04.08.2021 21:10 |

podobné články

Herečka Jenovéfa Boková: Výbušná a žárlivá jsem po tátovi

 
Jednadvacetiletá Jenovéfa Boková je nejmladší dcerou politického aktivisty Johna Boka a malířky a sochařky Jitky Bokové. Mladá herečka a studující hudebnice v Show Jana Krause prozradila, co zdědila po rodičích. Další články k tématu: VIDEO: V hudební komedii Revival protestuje Zuzana Bydžovská donaha VIDEO: Hudební film Revival se může dostat na karlovarský festival Příliš staří na rock 'n' roll, příliš mladí na smrt. Nellis točí Revival RECENZE: Trojanův Občanský průkaz nekalkuluje, a v tom je jeho síla Občanský průkaz bude dokonalá instruktáž pro naše děti, věří tvůrci Na vojnu? Nikdy, děsí se herci z filmu Občanský průkaz
14.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bydžovská (51 článků) , Jan Kraus (1300 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Jana Boková (15 článků)

Bříško schovávala pod volnými šaty: Kristýna Boková je potřetí těhotná. Promluvila i o potratu

 
Herečka Kristýna Boková je potřetí těhotná. Nejstaršího syna, patnáctiletého Šimona, má s bývalým partnerem Pavlem Liškou  (48) , který už také stihl zplodit dvě další děti s Bárou Polákovou, s níž má dcery Ronju a Riku. Kristýna má ještě pětiletou dceru Annu Sofii se současným partnerem Lukasem.
09.08.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (288 článků) , Kristýna Boková (41 článků) , Barbora Poláková (290 článků)