Článek

Chtěl dětem pomoci, stálo ho to život: Při tragédii na Sázavě zemřel vodák

 
Dva lidé v úterý zemřeli během převrácení raftu na řece Sázavě. Člun se šesti lidmi se převrátil u jezu. Muž, který se pokoušel vodákům pomoci, nepřežil. Zahynula i mladistvá dívka. Policie případ vyšetřuje jako usmrcení z nedbalosti.
14.07.2021 15:00 |

podobné články

Podobné články

Vodák vyskočil z raftu na Sázavě, hledali ho a on pil v hospodě

 
Mladý muž vyskočil v sobotu večer z raftu v řece Sázavě poblíž Týnce nad Sázavou na Benešovsku. Tříhodinová pátrací akce hasičů a policistů byla neúspěšná, vodák pil v hospodě a o ničem nevěděl.
29.06.2014 01:35 |

podobné články

Sjíždět řeku během záplav se nevyplácí. Jeden vodák zřejmě utonul

 
V řece Lubině v Příboru na Novojičínsku v sobotu odpoledne zřejmě utonul vodák. Na Splavu poblíž restaurace Mexiko se převrátily dva čluny se čtyřmi lidmi. Dva vodáci se vlastními silami dostali na břeh, jednoho člověka lidé vytáhli, záchranářům se jej podařilo oživit a v kritickém stavu ho přepravili do nemocnice v Ostravě. Čtvrtý vodák ale zmizel pod hladinou a dosud se jej nepodařilo najít. Informovali o tom mluvčí záchranářů Lukáš Humpl a hasičů Petr Holub.
18.05.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Holub (58 článků)

Vodák na Sázavě vyskočil z raftu a zmizel: Mladíka se nalézt nepodařilo

 
U Zbořeného Kostelce vyskočil v sobotu večer mladý vodák z raftu do vody. Plaval ke břehu, ale svým známým najednou zmizel z dohledu. Nalézt se ho zatím nepodařilo.
29.06.2014 10:10 |

podobné články

Tragédie na Sázavě: Šest dětí a dospělý uvízli v řece

 
Desítky záchranářů a hasičů a tři vrtulníky. Ani takové nasazení nedokázalo odvrátit tragédii, při níž včera zemřel mladý vodácký instruktor (†20). Pod jezem na Sázavě na Benešovsku bojovalo o život i šest dětí.
14.07.2021 05:05 |

podobné články

Auto skončilo v v Sázavě: Řidič (†33) nehodu nepřežil

 
Tragédii zavinila rychlá jízda! Řidič (†33) chevroletu nezvládl řízení, u Stříbrné Skalice podcenil v sobotu večer své schopnosti a skončil s autem v řece Sázavě. Stálo ho to život.
07.05.2018 05:15 |

podobné články

Další dva vodáci zemřeli v nemocnicích: Jeden se topil na Hodonínsku, druhý ve Vsetínské Bečvě

 
V nemocnici u svaté Anny v Brně zemřel vodák, který se v pátek topil ve Velké nad Veličkou na Hodonínsku. Muž sjížděl Veličku se svou dcerou, voda však vystoupila na první povodňový stupeň a loď se s nimi převrátila. Svůj boj o život prohrál i druhý vodák, s nímž se v pondělí převrhla kanoe na Vsetínské Bečvě pod splavem v Hovězí.
23.06.2020 08:35 |

podobné články

Vodák (†29) skočil pro tonoucí děti třikrát! Jednu dívku už pustili z nemocnice domů

 
Policie vyšetřuje úterní převrácení raftu na řece Sázavě u Českého Šternberka na Benešovsku jako usmrcení z nedbalosti. Pachatel je zatím neznámý. Kvůli nehodě zemřeli dva lidé, dalších pět lidí skončilo v nemocnici. Jednu ze zraněných dívek ve čtvrtek propustili z nemocnice. Šéf Vodácké školy záchrany Petr Ptáček pro Blesk.cz podrobně popsal, jak k tragédii na jezu došlo.
14.07.2021 12:00 |

podobné články

Rozvodněná řeka má první oběť! Na Úslavě se utopil vodák

 
Na rozvodněné Úslavě se na jezu ve Starém Plzenci utopil vodák. Při jeho sjíždění se s kajakem převrhl a už se nedostal nad hladinu. Jeho loď se našla o několik kilometrů dál v Plzni - Koterově.Tělo zatím hasiči neobjevili.
31.05.2013 19:00 |

podobné články

Policie asi našla tělo pohřešovaného mladíka: V řece Moravě na něj narazil vodák

 
Policie zřejmě našla tělo šestadvacetiletého muže, kterého 28. června u Moravičan na Šumpersku strhl proud při splouvání Moravy na kanoi.Tělo v řece v pondělí objevil vodák a oznámil to policii. Informovala o tom policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.
07.07.2020 19:20 |

podobné články

Šestnáctiletý vodák zahynul pod kajakem

 
Ve Verdeku ve Dvoře Králové nad Labem se na jezu utopil mladý vodák.
25.07.2009 16:15 |

podobné články

Vodák se topil pod jezem: Zachránila ho dcera

 
Krásný víkend vylákal také vodáky. A málem si vyžádal také první vodáckou oběť. Nedaleko Karlštejna převrátil vodák svůj raft a zůstal u jezu pod vodou.
05.06.2010 19:50 |

podobné články

Na jezu v Ohři zmizel vodák, zřejmě se utopil

 
V Lokti na jezu řeky Ohře zmizel v neděli večer pod hladinou vodák z jedné z lodí, které jej sjížděly. Jeho ztrátu ohlásili hasičům členové posádky. Záchranáři po něm pátrají.
06.06.2010 20:15 |

podobné články

U Liblína se převrátil raft, jeden vodák zmizel pod hladinou a nevyplaval

 
Vodák na Rokycansku zmizel pod hladinou řeky pod jezem. Pátrají po něm hasiči i policieté. Muž neměl záchrannou vestu.
01.09.2012 21:35 |

podobné články

Drama na Šumavě: Opilý vodák uvízl po pás v rašelině

 
Po pás zabořený v bahně skončil vodák (26), který se ztratil v šumavských rašeliništích na horním toku Vltavy. Uvízl tam poté, co ho kamarádi kvůli opilosti vysadili z lodi na břeh. Opilec ale zabloudil a uvízl v nepřístupné rašelině. Podchlazeného ho večer vyprostili až záchranáři.
12.05.2013 17:35 |

podobné články

V řece u Plzně se našel mrtvý muž, zřejmě pohřešovaný vodák

 
Mrtvého muže našli dnes dopoledne náhodní chodci na břehu řeky Úslavy u Plzně - Koterova. Policie nevylučuje, že je to dvaatřicetiletý vodák, který je od konce května pohřešovaný.
16.06.2013 18:30 |

podobné články

V řece u Plzně se dnes našel mrtvý muž, zřejmě pohřešovaný vodák

 
Mrtvého muže našli dnes dopoledne náhodní chodci na břehu řeky Úslavy u Plzně - Koterova. Policie nevylučuje, že je to dvaatřicetiletý vodák, který je od konce května pohřešovaný. Na začátku záplav ho lidé naposledy viděli, jak 31. května odpoledne nastupuje do kajaku pod mostem ve Starém Plzenci. Prázdný kajak se pak o hodinu později našel dál po proudu. Zda jde o pohřešovaného vodáka, není zcela potvrzeno, řekla dnes policejní mluvčí Jana Tomková. 
16.06.2013 18:30 |

podobné články

Utopenec pod parou: Vodák (†62) se opil a našel smrt v řece!

 
Alkohol a dovádění nikdy nešly ruku v ruce. Na vlastní kůži se o tom drsně přesvědčil vodák (†62) z Prahy. Podle jedné z vyšetřovacích verzí se opil a utopil v Otavě.
22.07.2013 10:55 |

podobné články

Opilý vodák napadl servírku: Poté se snažil uplavat policistům na barelu po Vltavě!

 
Opilý vodák zaměstnal policisty dost neobvyklým způsobem. Po konfliktu se servírkou se dal před strážci zákona na útěk. V Českém Krumlově mu ale nezbývalo moc cest k úniku a tak popadl barel a začal před nimi mizet po Vltavě. Ti ho nakonec dostihli a zatkli, nicméně podobný kreativní čin se jen tak nevidí. A po hodinovém útěku měl stále 2 promile.
26.07.2014 11:30 |

podobné články

Vodák (TOP 09): Sever má na víc

 
Zbyněk Vodák, který kandiduje za TOP 09 na senátora Mostu, startuje tento týden oficiálně svoji kampaň.
04.01.2017 16:50 |

podobné články