Článek

Chrissy Teigen pokračuje s odhalováním: Nejprve UKÁZALA SVŮJ KLÍN, nyní vystavila ROVNOU CELÝ PRS!

 
Chrissy byla vždy trochu blázínek, ale v poslední době to stojí za to. Nejprve během American Music Awards ukázala svůj vyholený klín a následně se odhalila v bikinách na dovolené v Los Cabos. Její postava je pár měsíců po porodu v parádní formě.
09.12.2016 23:05 |

podobné články

Podobné články

Sexy modelka Chrissy Teigen se toho nebojí: Před odhaleným klínem na červeném koberci ukázala prsa i nahého manžela! VELKÁ GALERIE UVNITŘ

 
Modelka a čerstvá máma Chrissy Teigen byla vždycky pěkné kvítko a její manžel John Legend ji v tom ještě podporuje. Naposledy na sebe pořádně upoutala pozornost během předávání American Music Awards. Tam šla naostro a vzala si šaty s tak vysokým rozparkem, že by spíš byl zázrak, kdyby svůj vyholený klín uhlídala zakrytý. To se samozřejmě nestalo a ona tam vesele ukazovala své intimní partie všem okolo. Jak na to reagovala?
22.11.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Modelka Chrissy Teigen šla na umělé oplodnění a vybrala si, že bude mít holčičku. Všichni ji teď za to kritizují

 
Modelka Chrissy Teigen (30) a její manžel John Legend (37) si moc přáli miminko. Jenže osud tomu nepřál a Chrissy nemohla otěhotnět. Rozhodli se tak podstoupit umělé oplodnění. A z oplodněných embryí si vybrali holčičku.
27.02.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Po vyjmutí silikonů přišlo těhotenství: Prostořeká modelka Chrissy Teigen a její slavný manžel budou potřetí rodiči

 
Úplně bez varování oznámili Chrissy Teigen  (34) a John Legend (41), že čekají další přírůstek do rodiny. A fanoušci šílí. Zpěvák zveřejnil videoklip k nové písni Wild, v němž si zahrála Chrissy i jejich děti Luna (4) a Miles (2). V klipu je vidět modelčino rýsující se bříško, ta ho pak ještě pořádně předvedla ve svých Instastories.
14.08.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků) , Miles Luna (3 články)

Chrissy Teigen a John Legend přišli o miminko: Modelka neustále krvácela

 
Modelka Chrissy Teigen (34) a její manžel John Legend (41) na konci srpna oznámili světu, že čekají svého třetího potomka. Jen krátce poté, co se o jejich radosti svět dozvěděl, ale začala mít Chrissy velké problémy - krvácela, když šla na toaletu a později i ve chvílích, kdy zkrátka jen ležela v posteli. Musela proto být hospitalizována v nemocnici. Fanouškům před pár dny sdělila, že ona i chlapeček jsou v pořádku. Ačkoliv se lékaři snažili jak mohli, krvácení neustávalo a pár o miminko nakonec přišel. Smutnou informaci oznámila sama modelka na sociální síti.
01.10.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Ani krevní transfuze nezabraly: Modelka Chrissy Teigen přišla v polovině těhotenství o miminko

 
Je to pár dní, co modelku Chrissy Teigen  (34) hospitalizovali kvůli masivnímu krvácení . Bohužel ani péče lékařů a krevní transfuze nepomohly a Chrissy v polovině těhotenství přišla o miminko, kterému s manželem Johnem Legendem začali říkat Jack.
01.10.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků) , Jack Jack (33 článků)

Někteří jí nevěřili, že si nechala odstranit implantáty: Tak jim modelka Chrissy Teigen ukázala jizvy na prsou

 
Asi žádná z celebrit nemluvila nikdy tak často o svých implantátech jako Chrissy Teigen  (34) v posledních měsících. Manželka Johna Legenda si nejprve zoufala, že chce silikony vyndat , protože má prsa po dětech povislá. Po měsících čekání se zákroku nakonec dočkala.
20.07.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Konečně se pochlubila: Prostořeká modelka Chrissy Teigen předvedla nově upravené poprsí. A stojí to za to!

 
Chrissy Teigen  (34) mluvila o rekonstrukci poprsí dlouhé měsíce, než se konečně odhodlala k zákroku. Prsa si chtěla nechat upravit, protože podle ní byla po dvou dětech povislá, navíc její silikony už oslavily i desáté narozeniny , a tak byla úprava žádoucí. Zákroku se nejprve bála, pak jí ho překazila pandemie koronaviru.
05.07.2020 09:45 |

podobné články

Modelka Chrissy Teigen ukázala prsa. Nikdo nevěřil, že si odstranila implantáty

 
Modelka Chrissy Teigen (34) v poslední době nebyla spokojená se svými prsními implantáty. Rozhodla se tak pro razantní změnu a silikony si nechala odebrat. Nikdo z jejích fanoušků jí však toto tvrzení nevěřil. To ale manželka Johna Legenda (41) ihned změnila a na Instagramu sdílela šokující odhalení.
25.07.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

S*áč! Chrissy Teigen se ostře pustila do hatera, který kritizoval vévodkyni Meghan za zpověď o potratu

 
Manželka zpěváka Johna Legenda, modelka Chrissy Teigen  (34) , přišla před pár měsíci o dítě . S potratem se nejdříve snažila vypořádat sama a poté se rozhodla podělit o svůj bolavý zážitek s veřejností. Na sociálních sítích dokonce sdílela fotky z nemocničního lůžka , které pořídila poté, co přišla o synka Jacka.
26.11.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Brutálně upřímná Chrissy Teigen: V rozhaleném negližé žertovala o svém poprsí

 
Zábavná, prostořeká a nebojí se udělat si sama ze sebe legraci. Tak by se dala popsat někdejší modelka a nyní čím dál úspěšnější „instagramerka“ Chrissy Teigen  (34) . Fanoušky baví hlavně tím, že píše, co si myslí, i když se to týká jí a není to lichotivé.
16.01.2020 12:30 |

podobné články

Chrissy Teigen si nechá odstranit implantáty: Pořád budu mít prsa, jen to budou pytle

 
Modelka Chrissy Teigen (34) se rozhodla, že si nechá odstranit prsní implantáty. Plastiku podstoupila před více než 10 lety a nyní si řekla, že je čas být znovu přirozená. Nejvíc se prý těší na to, až znovu oblékne šaty své velikosti a bude moct spát na břiše.
28.05.2020 21:26 |

podobné články

Chrissy Teigen vyděsila svými zuby. Co se jí stalo?

 
Modelka Chrissy Teigen (31) je už rok a půl nadšenou maminkou malé Luny. Nedávno dokázala, že smysl pro humor naštěstí neztratila.
27.10.2017 11:50 |

podobné články

Dvojice jako z pohádky. Chrissy Teigen a John Legend vyrazili na Grammy

 
Udílení hudebních cen Grammy si nenechali ujít ani nastávající rodiče Chrissy Teigen a John Legend. A na červeném koberci patřili k nejkrásnějším párům!
30.01.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Chrissy Teigen: Kojí synka a dceřinu panenku!

 
Kojení je jistě zdravé a dítěti prospěšné, supermodelka Chrissy Teigen (32) to už ale s jeho propagací mírně řečeno přehání.
17.11.2018 12:15 |

podobné články

Chrissy Teigen: Kojí synka a dceřinu panenku!

 
Kojení je jistě zdravé a dítěti prospěšné, supermodelka Chrissy Teigen (32) to už ale s jeho propagací mírně řečeno přehání.
23.11.2018 15:15 |

podobné články

Modelka Chrissy Teigen pobavila internet: Vtipným snímkem předvedla, jak to vypadá, když máte děti

 
Chrissy Teigen  (34) baví internet i v době pandemie koronaviru. Modelka, která má se zpěvákem Johnem Legendem děti Lunu (3) a Milese (1), je také doma v karanténě, odkud se alespoň trochu pokouší pracovat. Jenže, jak už to tak bývá, s malými dětmi toho občas moc nezvládnete.
02.04.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)

Její silikony oslavily desáté narozeniny: Modelka Chrissy Teigen by se jich už ale nejradši zbavila

 
Není to poprvé, co se modelka Chrissy Teigen  (34) rozpovídala o svých silikonech. U příležitosti desátých narozenin jejích implantátů však na svém instagramovém účtu otevřela téma znovu. „Všechno nejlepší k desátým narozeninám těmto kozám a odpočívejte v pokoji, tyhle zuby,“ napsala k archivním snímkům z přehlídky spodního prádla.
13.04.2020 09:30 |

podobné články

Pa pa, prsíčka: Modelka Chrissy Teigen si nechala odstranit implantáty. Takhle reagovaly její děti

 
Konečně se dočkala. Modelka Chrissy Teigen  (34) si už nějakou dobu zoufala nad svými povislými prsy . Implantáty si nechala udělat na začátku své kariéry, ale po deseti letech a dvou dětech už jednoduše nevypadaly, jak by si přála.
13.06.2020 09:10 |

podobné články

Miminko na cestě: Chrissy Teigen a John Legend budou trojnásobnými rodiči

 
Radostnou novinkou se pochlubil John Legend (41) s manželkou Chrissy Teigen (34). Půvabná modelka Chirssy je těhotná. Oznámení přišlo velkolepě prostřednictvím zpěvákova nového videoklipu k písni Wild.
14.08.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: John Legend (57 článků)