Článek

Chrániče kolen a loktů pro in-line bruslaře téměř bez závad

 
Při kontrolách zaměřených na chrániče kolen a loktů pro in-line bruslaře bylo zkontrolováno 15 typů stanovených výrobků, u 14 distributorů. Jedná se o osobní ochranné prostředky, které musí splňovat požadavky stanovené zákonem o technických požadavcích na výrobky a příslušným nařízením vlády.
17.11.2014 12:41 |

podobné články

Podobné články

Mrazy lákají bruslaře i na nebezpečný led. Jak se neprobořit do ledové vody?

 
Silné mrazy lákají bruslaře na kluziště, často přitom ale na zamrzlé vodní plochy, kde jim hrozí nebezpečí. Přesvědčil se o tom pár, který se rozhodl zabruslit si na vodní nádrži Rozkoš. Pod dvojicí se led propadl a musel zasahovat vrtulník. Teploty klesající pod nulu často vedou k dojmu, že led je silný, ale pro bezpečný pohyb osob je vhodný až při síle od 15 do 20 centimetrů. Pokud si hodláte zabruslit, máme pro vás tipy, jak neskončit pod ledem.
02.03.2018 19:45 |

podobné články

V Orlíku po týdnu našli tělo bruslaře: Byl 40 metrů hluboko

 
Policie ve čtvrtek odpoledne našla tělo bruslaře, který se 3. března probořil při bruslení na orlické nádrži. Tělo bylo v hloubce 40 metrů. Policii pomohly i informace od místních. Podle policie se jedná o osmatřicetiletého muže z Kolínska. V sobotu 3. března vyrazil bruslit na orlickou přehradu, led se s ním prolomil poblíž Žďákovského mostu.
09.03.2018 09:30 |

podobné články

Voigt měl na Tour opět těžký pád ve sjezdu, ale závod nevzdal

 
Téměř přesně na den rok po svém hororovém pádu na Tour de France měl německý cyklista Jens Voigt na nejslavnějším světovém závodu opět těžkou nehodu. Osmatřicetiletý veterán spadl podle agentury SID v rychlosti 70 km/h ve sjezdu z Col de Peyresourde a utrpěl zranění kolen, loktů, rukou a ramen. I tak však dnešní etapu dokončil a hodlá v Tour pokračovat.
22.07.2010 09:10 |

podobné články

Sotva dospělá blonďatá sestra závodníka Karla Abrahama ukázala zadek, předek, vršek i spodek a tvrdí, že chce být zpěvačkou!

 
Tedy co by tato blondýnka dělala, kdyby neměla svého známého bratra, mladého, perspektivního a bohatého motocyklového závodníka Karla Abrahama (24)? Čerstvě osmnáctiletá Petra Abrahamová odletěla za bratrem do arabské země Katar, kde Karlík jel důležitý závod. „Chtěla jsem ho podpořit přímo na místě. A spojila jsem to s krásnou dovolenou, je tu úžasné počasí,“ vysvětlila teenagerka ihned poté, co se pochlubila s téměř všemi částmi svého těla, a to včetně kolen, loktů, krku a brady.
27.03.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Abraham (344 článků)

Steyr uznal třetinu závad na Pandurech. Celkem jich je 145

 
Podle serveru Aktuálně.cz je na obrněných transportérech Pandur 145 závad. Rakouská zbrojovka Steyr jich však zatím uznala pouze třetinu.
15.01.2012 13:45 |

podobné články

Chcete koupit ojetinu? Poradíme, která má nejméně závad. ŽEBŘÍČEK

 
Zvažujete koupi ojetého auta? Pak se vám vyplatí investovat do Audi A4. Tenhle typ vozu se totiž umístil na prvním místě žebříčku německé společnosti Dekra. Mezi ojetinami má nejmenší počet závad.
13.03.2013 18:15 |

podobné články

Ministerstvo dopravy zvažuje, že povýší in-line bruslaře na cyklisty

 
In-line bruslení je čím dál víc populární. Řada jeho milovníků ale nedodržuje předpisy.
03.08.2009 14:30 |

podobné články

Blackcomb.cz: Jak vybrat tu nejbezpečnější helmu a chránič páteře?

 
V poslední době zaplnily média zprávy o nebezpečných pádech na sjezdovkách i děsivé statistiky o zraněných lyžařích. O lyžování i snowboardingu se začalo mluvit jako o nebezpečných, téměř adrenalinových sportech. U většiny sportů, těch zimních nevyjímaje, však platí, že míra bezpečí odpovídá zdatnosti a rozumu sportovce. Pokud se i přes ohleduplnou jízdu lyžař nebo snowboardista dostane do kolize nebo jej překvapí nečekaný pád, můžou u něj ochranné prvky výrazně snížit vážnost zranění. Na co se při výběru bezpečné helmy a chrániče páteře soustředit, vám poradí následující článek.
03.02.2014 16:20 |

podobné články

Dětské kolečkové brusle: Extra výhodné sady s helmou a chrániči

 
Plánujete-li Vaší ratolesti pořídit kolečkové brusle, pak jistě stojíte i před výběrem vhodných ochranných pomůcek, bez kterých by se Vaše dítě nemělo obejít. Vybrat tu správnou přilbu či chrániče Vám pomůže vyřešit limitovaná akční nabídka kompletních sad. Ušetříte námahu, ale i několik stokorun ve Vaší peněžence...
18.04.2012 18:15 |

podobné články

Česko-kanadská hokejová klasika na ledě: Bitky, pěsti, fauly. Připomeňte si hromadnou rvačku z mistrovství světa před čtyřmi lety

 
Je to už jako rituál. Tradice opakující se skoro každý rok a neobejde se bez ní snad jediný "hokejový zápas":http://www.extra.cz/hokejove-retrodojaky-takhle-dzegr-obratil-duel-s-amiky-a-zacala-skutecna-cesta-k-naganskemu-zlatu-zasalutuje-si-i-v-soci mezi Českem a Kanadou. Lítají helmy, rukavice, hokejky, chrániče, vzduchem poskakuje hvizd sudího píšťalky a světelná tabule dychtivě počítá vylučovací tresty.
26.01.2014 22:20 |

podobné články

V Česku se nehraje fér, rozhodují peníze, míní středoškoláci. Co na to Kalousek?

 
Mladí lidé jsou k dnešním poměrům v České republice značně kritičtí. Průzkum pro deník MF Dnes ukázal, že středoškoláky trápí zdejší údajně korupční prostředí. Mají navíc za to, že bez ostrých loktů se dnes neprosadí. Nemalá část studentů je dokonce připravena odcestovat někam, kde se žije lépe. Informuje o tom sobotní MF Dnes.
04.05.2013 08:35 |

podobné články

Kam na brusle a co na sebe. PRŮVODCE pro in-line bruslaře

 
Kromě radosti a zážitků z přírody si bruslaři často odnesou i vážná zranění. Předejít tomu je přitom jednoduché.
24.05.2009 19:40 |

podobné články

10týdenní tréninkový plán na in-line brusle

 
Během 10 týdnů spálíte přes 6400 kalorií. Přitom budete bruslit jen 3 dny v týdnu 20 až 40 minut. Energetický výdej je uveden pro bruslaře vážícího asi 68 kg.
22.08.2009 12:15 |

podobné články

Lidé na slíbená místa nového Pražského okruhu nesměli

 
Plánované otevření nové části Pražského okruhu se v sobotu nekonalo v původním rozsahu. Davy lidí, kteří se na něj vydaly, si nemohly prohlédnout slíbený tunel a mosty. Z původního programu tak zůstala jen dráha pro in-line bruslaře. Ministerstvo dopravy se omluvilo, jednalo prý v zájmu bezpečnosti.
18.09.2010 15:50 |

podobné články

Na Šumavě se konečně opravuje železnice z Horní Plané do Nového Údolí

 
Správa železniční a dopravní cesty opravuje na Šumavě železniční trať – Horní Planá - Černý Kříž - Nové Údolí. Kvůli tomu je zakázaný vstup na trasu vedoucí po Vltavské cestě, která spojuje šumavské obce Nová Pec a Stožec, kudy musí jezdit náhradní autobusová doprava. Pro turisty, cyklisty a in-line bruslaře, by vstup mohl být nebezpečný. Omezení zde budou platit až do začátku letních prázdnin.
24.03.2014 09:05 |

podobné články

Rita Celebrita: Sex za roli, roli za sex?

 
Ritě Celebritě se rýsuje první hlavní role ve filmu. Showbyznys je ale tvrdý svět, kde se bez ostrých loktů, jasně stanovených cílů a talentu neobejdete. Rita se ale učí rychle a dokáže všechny nedostatky dohnat po svém. Podívejte se jak se svérázná začínající hvězdy protlouká nelítostným světem celebrit!
03.03.2011 20:55 |

podobné články

ŠKODA testuje elektrickou Octavii Green E Line

 
S deseti elektromobily Octavia Green E Line od tohoto okamžiku testuje Škoda elektrický pohon vozů v každodenním provozu. Octavia Green E Line je prvním čistě elektricky poháněným vozem české automobilky. Cílem zkušebního provozu je získání praktických uživatelských zkušeností s elektrickým pohonem v běžném silničním provozu. „Octavia Green E Line dokazuje naši technologickou kompetenci na poli [...]
16.01.2012 09:45 |

podobné články

Kocáb: Jedu se poprat s důchodcema do kaufu,.beru si chrániče a pepřák

 
Evropský den solidarity mezi generacemi připadá na 29. dubna
29.04.2010 19:35 |

podobné články

Hubnutí netradiční formou – tohle vás bude bavit

 
Patrně každého zajímá, jak se dá hubnout netradičně. Inu odpověď je snadná – vším, co se jeví skutečně netradičně. Hubnutí nemusí být jen otrava a hladovění. Pokud budete do sebe cpát knedlíky, jíst tučné maso, zapíjet to pivem, mít málo pohybu, určitě nezhubnete. Ovšem…i takto se dá hubnout, ale chce to svá pravidla. Která to jsou, vám prozradíme v následujících řádcích. Nikdo netvrdí, že musíte úplně zredukovat svůj jídelníček. Zhubnete, když si knedlo, vepřo, zelo i pivo dáte jednou týdně, ale zbývajících 6 dnů budete sekat „latinu“. To znamená jíst zdravý a vyvážený – ideálně nízkosacharidový jídelníček. Tomuto sedmému dni, který je určen obžerství se říká „cheat meal“ já mu říkám „den hříchů“. Věřte nebo ne, zhubnete dokonce i v případě, že nebudete cvičit. Letní grilovačky vám hrůzu nahánět nemusí a klidně si sedmý den můžete dát „do trumpety“. Zábava hubnutí urychlí Ovšem každý pohyb se počítá, rozhodně je lépe dělat něco, co vás baví než se násilím nutit do něčeho, co ve vás vzbuzuje odpor a nechuť. Netradičním hubnoucím prostředkem plným zábavy je například koloběžka. Zažijete spoustu legrace a navíc spálíte i značné množství kalorií. Klidně zkuste i kolečkové brusle, co na tom, že vám příští týden bude 50 let. Žijeme jen jednou, a proto dělejme to, co nás baví. Jen nezapomeňte na chrániče a helmu, nechcete skončit přece s modřinami a oděrkami. Bláznivé cvičení je další zábavný způsob, jak hubnout netradičně. Co si pod tímto pojmem představit? Že si doma jednoduše aspoň 2x v týdnu pustíte nahlas hudbu, ale tak, aby vás sousedé neukamenovali, a budete „křepčit“. Tancovat, skákat, blbnout, jako malé děcka. I tento pohyb se počítá a věřte, že tanec patří k nejlepším prostředkům na hubnutí. Nikdo vás neuvidí, klidně si zkuste Labutí jezero. Hodně se smějte. Ano i smích napomáhá hubnutí. Dle odborníků z tennesseeské Vanderbiltovy univerzity napomáhá smích hubnutí, protože... Čtěte více Příspěvek Hubnutí netradiční formou – tohle vás bude bavit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.05.2016 03:35 |

podobné články