Článek

Chodím na psychoterapii. Bylo to přínosné rozhodnutí, říká Alena Doláková

 
Herečka Alena Doláková (32) stála na divadelních prknech poprvé již ve čtyřech letech v Národním divadle Brno. Známá je z pohádky Tři bratři, seriálu Vodník, nebo díky knize Anna z Hollywoodu. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradila i to, že už dva roky chodí na psychoterapii a nestydí se za to.
24.02.2021 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)
Podobné články

Zlá Holena z Tří bratrů Alena Doláková z Hollywoodu: Svěrák je mrtvola!

 
V pohádce Tři bratři si Alena Doláková (27) zahrála zlou sestru hodné Marušky. Před dvěma roky se přestěhovala do Hollywoodu, kde chce prorazit jako herečka. Za tu dobu přišla o partnera, okradli ji a dozvěděla se, že co je starší víc než rok, už je vlastně mrtvé.
12.05.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Lindsay Lohan nutí partnera, aby šel na psychoterapii

 
Herečka Lidnsay Lohan se vrátila do svého období mediálních skandálů a o víkendu se postarala o poprask. Ztropila na balkóně svého bytu hysterickou scénu a vzbudila všechny sousedy. Na sociálních sítích pak ještě hádku s přítelem Egorem Tarabasovem notně okořenila podivnými příspěvky o svém těhotenství a jeho poměru s prostitutkou. Teď prý dvaadvacetiletého Rusa nutí chodit na psychoterapii.
27.07.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (704 článků)

Alena Šeredová na kole: Nejdřív jako holčička, pak jako sexy dračice v kraťasech!

 
Alena Šeredová (37), která je potřetí těhotná, zahání nudu na sociálních sítích. Na Instagramu zveřejnila snímky, jak jezdí na kole. Zatímco ve třech letech potřebovala pomocná kolečka, aby neupadla, teď se ve městě prohání na stylové skládačce. Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
05.02.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (801 článků)

V pohádce je hnusná, zlá a nikdo ji nechce: V reálu sbalila zrzavá česká herečka neskutečného fešáka

 
Když ji uvidíte na filmovém plátně jako zlou sestru Marušky, kterou poslala v zimě pro fialky a jahody, bude vám herečka Alena Doláková přesně tak nepříjemná, jak role Holeny vyžaduje. A je logické, že švarný jinoch ji s odporem mine.
14.08.2014 18:25 |

podobné články

Další krásná zrzka na scéně: V komedii PEPA odhalila bujné vnady! VIDEO

 
Pepa je asi padesátiletý úředník žijící se svou rodinou v obyčejném okresním městě. Respektu se mu nedostává ani od jeho ženy, natož od dcery. A navíc se mu do cesty plete, aniž by to tedy tušila, krásná Pavlína, kterou ztvárnila Alena Doláková.
15.03.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Další obří výstřih na Lvu: Holena ze Tří bratrů si šaty na filmové ceny koupila v sekáči

 
Velmi hluboké dekolty zvolilo na předávání cen Český lev více hereček. Patřila mezi ně také Alena Doláková, kterou si filmoví diváci budou pamatovat hlavně jako Holenu z pohádky Tři bratři. V Rudolfinu zastupovala televizní sérii Vodník, v níž si zahrála matku, která byla podezřelá z toho, že zabila své dítě.
09.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Nejlepší narozeninový dárek? Podle zrzky Aleny Dolákové to byl koronavirus!

 
Sympatická rusovláska Alena Doláková (31) oslavila své narozeniny poněkud netypicky: strávila je totiž v karanténě. Jako mnohým dalším hvězdám českého šoubyznysu, i jí se podařilo nakazit se virem covid-19.
29.09.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Holena ze Tří bratrů se nakazila covidem! Jsem tak vyčerpaná, že jsem mimo, líčí

 
Půvabná rusovláska Alena Doláková (31) prodělala koronavirus. Přestože je mladá, zdravá a navíc se hodně věnuje pohybu (vyučuje tanec v jednom tanečním studiu), nemoc se na ní dost nelibě podepsala. Na sociálních sítích popsala problémy, s nimiž se ještě stále musí potýkat…
15.10.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Holena ze Tří bratrů prodělala koronavirus. Z nemoci se pořád ještě vzpamatovává

 
Herečka Alena Doláková, známá mj. z pohádky Tři bratři, z filmů Ztraceni v Mnichově, Gangster Ka či Metanol nebo ze seriálu Vodník, se vzpamatovává po prodělaném covidu. Na sociální síti popsala, jak se cítí.
15.10.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Holena ze Tří bratrů má novou lásku: Ukázala i to, kde s přítelem žijí

 
Když nás herečka Alena Doláková pozvala na křest své knihy Anna z Hollywoodu, byla to velmi komorní událost a samotný křest se přenášel online z bytu, kde bydlí s novým partnerem. Herečka, která žila dlouho ve Spojených státech, vešla v Česku ve známost díky své roli zlé Holeny v pohádce Tři bratři, a stejně jako její hrdinka byla dlouho single.
23.11.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků)

Herečka Alena Doláková: Sama sobě jsem byla diktátorem

 
Hrála divadlo v britském Birminghamu, skoro dva roky žila v Los Angeles, kde točila, ale i vystupovala jako stand up komička. Jednatřicetiletou rusovlásku s alabastrovou pletí baví nejen psaní, nedávno se vrátila kvůli roli k milovanému tanci.
29.11.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků) , Sam Sam (362 článků)

Tyhle dvě potvory spolu bydlely: Pohádková Holena a seriálová Sylva ze Slunečné po sobě dědí i oblečení

 
Přátelí se roky. Pohádková Holena ze Tří bratrů a potvora Sylva ze seriálu Slunečná spolu jeden čas sdílely i bydlení. Není divu, že si Alena Doláková vybrala Báru Jánovou  (31) jako hlavní kmotru svojí knížky Anna z Hollywoodu.
28.12.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (10 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Pavel Nový: Chodím díky své vůli!

 
Herec Pavel Nový (62, vlevo), který před dvěma lety ochrnul kvůli prodělané západonilské horečce, je zpátky v plné formě! „Bylo to peklo, kdybych necvičil, tak nevím, jak by to vypadalo. Jsem přesvědčený, že chodím díky své vůli,“ řekl deníku Aha!
21.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (455 článků) , Pavel Nový (328 článků)

Krásná česká zpěvačka konečně nahoře bez: Ukázala dokonalé tělíčko!

 
Zpěvačka Kamila Nývltová  (26) má tělo, které si vždycky přála, ale stále se sebou není na sto procent spokojená. Snaží se denně cvičit, aby její tělo bylo pevné jako skála. "Hodně chodím cvičit, snažím se zpevňovat. Taky si chodím ráda zaběhat, abych měla kondici a zároveň spalovala kalorie. Cvičení patří k mému životu," řekla Super.cz Kamila.
15.11.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Nývltová (276 článků)

Vendulka z Ordinace: Na botox chodím pravidelně

 
Představitelka zdravotní sestry Vendulky Čížkové, herečka Veronika Jeníková (45), se ve svém věku pyšní neuvěřitelně hladkým čelem bez vrásek. „Od třiačtyřiceti chodím pravidelně na botox,“ přiznala Blesku.
27.11.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Jeníková (66 článků)

Divoká Katka s vtipem!

 
„Časuj sloveso chodím!" řekla učitelka češtiny zkoušenému žákovi. „Chodím... chodíš... chodí..." „Rychleji!"žádá netrpělivá pedagožka.
02.10.2017 05:05 |

podobné články

Paní Hanáková, píšou, že máte na ministerstvu chaos...

 
Na Ministerstvu kultury podle MF DNES stále vládne chaos. Ministryně Alena Hanáková dělá kroky, které ještě nedávno kategoricky popírala a probíhají procesy, u kterých nikdo neví, zda jsou vůbec přínosné. Poslední událostí tohoto ražení bylo středeční odvolání ředitele Národní galerie.
18.04.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Na ministerstvu kultury vládne chaos

 
Na ministerstvu kultury podle MF DNES stále vládne chaos. Ministryně Alena Hanáková dělá kroky, které ještě nedávno kategoricky popírala a probíhají procesy, u kterých nikdo neví, zda jsou vůbec přínosné. Poslední událostí tohoto ražení bylo středeční odvolání ředitele Národní galerie.
18.04.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Paroubek podstupuje osobní psychoterapii, Topolánek je proti němu suchar, říká psychiatr Cimický o internetových blozích politiků

 
Blábolí a blábolí. O své pravdě přesvědčují dva nějvětší političtí rivalové – expremiéři Mirek Topolánek (53) a Jiří Paroubek (57) národ každý den. Co ale vlastně lidem svými často dost plamenými projevy říkají?
02.12.2009 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3984 článků) , Mirek Topolánek (2319 článků)