Článek

Chlapeček (5) přežil tragický pád lanovky v Itálii: Srdcervoucí první věty po probuzení!

 
Eitan Biran je jediným zázračným přeživším pádu lanovky v Itálii. Při tom zahynulo čtrnáct lidí, včetně jeho rodičů a bratříčka. On sám podle všeho přežil jen díky tomu, že ho otec v posledních chvílích života uchránil od nejhoršího svým vlastním tělem. V nemocnici se teď o malého sirotka starají nejenom lékaři, ale také jeho teta. K té poprvé od nehody promluvil.
29.05.2021 17:30 |

podobné články

Podobné články

Provozovatel lanovky smrti v Krkonoších stanul u soudu: Vinu odmítá

 
Provozovatel nákladní lanovky k chatě Bumbálka v Krkonoších Miloslav Jirman dnes u Okresního soudu v Trutnově odmítl vinu za její tragický pád v listopadu 2013. Lano podle jeho mínění nebylo v takovém stavu, že by hrozilo jeho přetržení a pád korby lanovky. Při zřícení lanovky zahynul jeden muž a další čtyři lidé se zranili. Pětačtyřicetiletému Jirmanovi za usmrcení z nedbalosti a těžké ublížení na zdraví z nedbalosti hrozí až šest let vězení.
24.03.2016 18:30 |

podobné články

Eitan (5) jako jediný přežil pád lanovky: Táta ho tiskl v náručí a tím ho zachránil!

 
Malý Eitan Biran (5) je jediný, kdo přežil nedělní hororový mnohametrový pád lanovky v Itálii. Lékaři se ho chystají probudit z umělého spánku poté, co chlapec utrpěl mnohočetná zranění. Vyhráno ale ještě nemá, záleží na vývoji jeho stavu v příštích dnech. Při pádu ho zachránil tatínek – držel ho v náručí a chránil ho tak vlastním tělem!
26.05.2021 12:20 |

podobné články

Na místě tragického pádu lanovky ve Špindlu: Tímto telefonem si zavolali o smrt!

 
Tragický pád nákladní lanovky ve Špindlerově Mlýně včera vyšetřovali drážní inspektoři. Na slovo byli skoupí. Lékaři naopak Aha! potvrdili, že čtyři zranění, mezi nimi i dvě děti (5 a 11), jsou stále v péči lékařů. Pád lanovky nepřežil muž (†38).
03.12.2013 12:10 |

podobné články

Neuvěřitelné video! Chlapec přežil pád ze 14 metrů vysoké lanovky

 
Chlapec (17) měl štěstí v neštěstí. Místo toho, aby seděl na lyžařské lanovce v klidu, házel po kamarádech koule s takovým zapálením, že se zřítil z lanovky. Čtrnáctimetrový pád zázrakem přežil.
23.02.2013 13:15 |

podobné články

Eitan (5) jako jediný přežil pád lanovky na severu Itálie: Konečně ho pustili z nemocnice!

 
Nemocnice v Turíně ve čtvrtek propustila malého chlapce, který jako jediný přežil pád kabiny lanovky v lokalitě Mottarone na severu Itálie. Při nehodě zahynuli chlapcovi rodiče, bratr a praprarodiče. Chlapce se ujala teta, informovala o tom agentura ANSA.
10.06.2021 18:05 |

podobné články

Silný vítr zastavil horní úsek kabinové lanovky na Sněžku

 
Silný vítr dnes zastavil horní úsek kabinové lanovky z Pece pod Sněžkou na Sněžku. Spodní úsek lanovky z Pece pod Sněžkou na Růžovou horu v sobotu zůstal v provozu. Z Růžové hory to je na vrchol Sněžky 2,5 kilometru pěšky. Lanovka na Sněžku může jezdit do rychlosti větru 60 kilometrů v hodině, uvedli vlekaři na webu lanovky.
01.12.2018 09:30 |

podobné články

Tragický pád lanovky Bumbálka: Provozovatel dostal za smrt muže jen podmínku

 
Okresní soud v Trutnově opět uznal vinu provozovatele zřícené nákladní lanovky k chatě Bumbálka v Krkonoších Miloslava J. a potrestal jej podmínkou jednoho roku vězení se zkušební dobou dva roky. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce i obžalovaný si pro odvolání nechali lhůtu. Při zřícení lanovky v listopadu 2013 zahynul osmatřicetiletý muž a další čtyři lidé se vážně zranili.
27.03.2017 14:15 |

podobné články

Pád lanovky ve Špindlu: Majitele odsoudili, ale nepotrestali

 
Je vinen, nedostal ale ani podmínku, a to mu hrozilo šest let. Okresní soud v Trutnově uznal vinu Miloslava Jirmana, provozovatele zřícené nákladní lanovky k chatě Bumbálka v Krkonoších, upustil ale od jeho potrestání. Při zřícení lanovky v listopadu 2013 zahynul osmatřicetiletý muž a další čtyři lidé se vážně zranili.
21.04.2016 13:40 |

podobné články

Tragický pád letadla přežil jen malý chlapeček: Našli ho v maminčině náručí

 
Úterní strašlivá havárie malého letadla v Kolumbii si vyžádala životy Mayerly Diaz Rojasové, jejího manžela, lékaře Fabia Grandase a chůvy Nurisy Mazaové. Pád přežil jenom jejich syn Martin. Naživu zůstal díky tomu, že ho umírající máma chránila svým tělem.
16.10.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Diaz (1 článek)

Míša (8) vypadl z lanovky: Táta ho v 7 metrech neudržel. Zázrakem přežil

 
Obrovské štěstí měl osmiletý chlapeček z Ostravy, který byl o víkendu lyžovat s tátou v Tatrách. Michal vypadl ze sedačkové lanovky a jeho táta, který se ho ještě snažil zachytit, bohužel chlapce neudržel. Při Míšovi stáli ale všichni andělé strážní.
29.01.2018 11:35 |

podobné články

První česká Barbie těsně po plastice osmiček přiznává: Po probuzení jsem halucinovala, plakala a zvracela

 
První česká Barbie Gabriel Jiráčková si nechala zvětšit své přírodní čtyřky na umělé osmičky. Na celou operaci se těšila, ale zároveň měla obavy hlavně z probuzení a uspávání. V současnosti už je po operaci a redakci eXtra.cz se svěřila, jak se cítila těsně po probuzení, jaké nepříjemné chvilky zažívala a co bude nyní následovat.
27.09.2017 16:20 |

podobné články

Nehodu lanovky přežil pouze malý chlapec: Kde je maminka, ptal se po tragédii Eitan (5)

 
Při nehodě lanovky Stresa - Mottarone v Itálii přišel teprve pětiletý Eitan Biran o rodiče, prarodiče i bratříčka. Chlapec po tragédii několik dní bojoval o život, a když se probudil z umělého spánku, začal se ptát po svých rodičích. Mnoho rodin se chlapce zželelo a požádaly o jeho adopci.
02.06.2021 17:30 |

podobné články

Stavba nové lanovky na Sněžku zahájena, hotová má být na jaře 2014

 
Převzetím staveniště dnes trutnovská stavební společnost BAK zahájila stavbu nové lanovky na nejvyšší českou horu Sněžku. Stará lanovka by měla být v chodu do července 2012, nová by měla být hotová na jaře 2014. Řekl to generální ředitel firmy BAK Dušan Čížek. Investorem lanovky je město Pec pod Sněžkou.
01.09.2011 16:50 |

podobné články

Skočil s padákem z jedoucí lanovky, hledá ho policie

 
Kanadská policie pátrá po muži, který v kanadském lyžařském resortu Whistler Blackcomb vyskočil s padákem z jedoucí lanovky. Aby se z ní dostal, musel použít hrubou sílu, čímž poškodil kabinu lanovky. Seskok provedl ve výšce asi 430 metrů nad zemí, napsal server CBC News.
14.02.2014 19:05 |

podobné články

Silný vítr zastavil lanovky na Sněžku i na Ještěd

 
Nárazový vítr o rychlosti až 94 kilometrů v hodině zastavil v pátek ráno kabinovou lanovku na Ještěd. Informoval o tom přednosta lanovky Vladimír Štěpán. Dopoledne byly zastaveny i lanovky na Sněžku, Černou horu, Medvědín a Pláně.
16.05.2014 09:35 |

podobné články

Silný vítr zastavil lanovku na Sněžku. Mimo provoz je horní úsek

 
Silný vítr ve vrcholových partiích Krkonoš v sobotu zastavil horní úsek kabinové lanovky na Sněžku. Spodní úsek z Pece pod Sněžkou do mezistanice na Růžové hoře zůstal v provozu. Vyplývá to z webu lanovky. Provoz lanovky na Sněžku je možný do rychlosti větru 60 kilometrů v hodině. Na hřebeny Krkonoš se turisté o tomto víkendu také mohou dostat lanovkou ze Špindlerova Mlýna na Medvědín a kabinovou lanovkou z Janských Lázní na Černou horu.
05.11.2016 10:20 |

podobné články

Šokující zvrat v případu smrtícího pádu lanovky: Soudkyně propustila dva ze tří podezřelých

 
Vyšetřování pádu lanovky Stresa-Mottarone u jezera Maggiore sleduje bedlivě celá Itálie. Zřícení lanovky si vyžádalo čtrnáct životů. Policie v souvislosti s pádem zadržela tři podezřelé. V cele skončil šéf podniku Luigi N. (56), provozní ředitel  Enrico P. (51) a šéf údržby Gabriel T. (63). Nyní jsou však dva z nich na svobodě! O propuštění podezřelých rozhodla soudkyně Donatella Banciová Buonamiciová (56), čímž vyvolala obrovský poprask.
08.06.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Gabriel Gabriel (73 článků) , Gabriel Gabriel (73 článků) , Gabriel Gabriel (73 článků) , Gabriel Gabriel (73 článků)

14 mrtvých po pádu kabiny lanovky v Itálii. Přežilo dítě (5), další (†9) zemřelo v nemocnici

 
Při pádu kabiny lanovky v Itálii zemřelo nejméně čtrnáct lidí, informovala agentura ANSA. Kabina spadla na hoře Mottarone, kam jezdí z městečka Stresa na jezeře Lago Maggiore.
23.05.2021 14:50 |

podobné články

Tváře obětí smrtícího pádu lanovky: Při neštěstí v Itálii zemřelo 14 lidí

 
Svět truchlí za oběti pádu lanovky v Itálii. V kabince zemřelo čtrnáct lidí. Kdo ale přišel o život? Mezi oběťmi je nadějná vědkyně, šťastný manželský pár nebo izraelská rodinka. Okamžiky těsně po nehodě popsal záchranář Cristiano. Ten podle svých slov nemůže dostat z hlavy obraz mrtvého dítěte.
24.05.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Cristiano (1 článek) , Cristiano Cristiano (1 článek)