Článek

Chlapec strčil hlavu do zábradlí: Vysvobodit ho museli hasiči

 
Na pomoc malému chlapci v nesnázích vyjeli pražští hasiči. Ten prostrčil hlavu zábradlím a nemohl ji vyndat. Vyděšená matka tak zavolala hasiče, kteří ho vyprostili.
18.11.2021 17:50 |

podobné články

Podobné články

Kluk na Karlovarsku strčil hlavu do zábradlí, pomoct museli hasiči

 
V Ostrově na karlovarsku museli místní hasiči asistovat při vyprošťování dvouletého chlapce, který se zaklínil v zábradlí na balkoně obytného domu a nemohl zpět.
19.06.2014 15:50 |

podobné články

Alex se zasekla v ústředním topení! Buldočka museli vysvobodit hasiči

 
Zvídavé štěně strkalo hlavu, kam nemělo, a to se mu stalo osudným. Zaseklo se mezi trubkami ústředního topení. Vysvobodit ho museli hasiči.
16.03.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (574 článků)

Chlapec narval hlavu do zábradlí, zpátky už mu to ale nešlo

 
Chlapec z Číny nacpal hlavu do malé díry v kamenném zábradlí. Jenomže tam uvízl a vytahovat ho museli hasiči.
17.08.2012 22:05 |

podobné články

Chlapec strkal hlavu, kam neměl. Nakonec ho museli zachránit hasiči

 
Hlava se dá používat různě. Chlapec z čínského okresu Che-čang v jihozápadní provincii Kuej-čou však zvolil poněkud nešťastný způsob, když ji v neděli strčil do jednoho z otvorů balustrády na balkóně budovy státní správy. V úzkém otvoru uvízl a na pomoc museli být přivoláni hasiči.
21.08.2012 11:55 |

podobné články

Muž strčil penis do topinkovače! Zachraňovali ho hasiči

 
Co jde dovnitř, někdy vůbec nejde ven. Své o tom ví Brit, který poté, co strčil svou chloubu do toasteru, nemohl penis vysvobodit. Na pomoc si tak musel přivolat hasiče. Ještě štěstí, že ho nenapadlo topinkovač zapnout...
30.07.2013 11:45 |

podobné články

Žena nechala dvě děti v autě a šla si v klidu nakupovat: Vysvobodit je museli strážníci

 
Neuvěřitelně nezodpovědné věci se dopustila matka z Pardubic. Své dvě malé děti nechala zavřené v autě na parkovišti a šla nakupovat. Uplakané děti museli z vozu vysvobodit strážníci městské policie. Naštěstí se jim nic nestalo.
13.08.2015 21:55 |

podobné články

Hrozivá smrt: Míša (6) strčil hlavu do kontejneru a udusil se

 
Teprve šestiletý chlapec se nedaleko Vlašimi udusil v kontejneru na tříděný odpad. Strčil do něj hlavu, ale už ji nevyndal ven.
30.07.2012 19:40 |

podobné články

Pes uvízl hlavou v zábradlí balkonu: Zachránili ho přivolaní hasiči

 
Neobvyklý zásah řešili pražští hasiči v pondělí večer. Vyjížděli totiž k vyproštění psa, který se zasekl hlavou a částí těla v zábradlí, a zoufalá majitelka jej nemohla dostat ven. Vše nakonec proběhlo bez problémů a po roztažení zábradlí balkonu během chvíle mířil zpět za svou šťastnou majitelkou.
21.03.2017 08:25 |

podobné články

Koleno uvízlo v zábradlí!

 
Procházka skončila dramatem. Chlapec se kochat krásami kladenské zámecké zahrady, opřel o zábradlí a nevědomky strčil mezi šprycle nohu... Ta mu mezi nimi uvízla.
11.05.2015 22:30 |

podobné články

Holčička (2) prostrčila hlavu zábradlím: Hasiči ji museli vyprošťovat

 
Teprve dvouletá holčička z Ostravy-Poruby doplatila na svou zvědavost. Dívenka se rozhodla podívat se z balkónu a prostrčila hlavu skrz kovové zábradlí, zpět už se ale nemohla dostat. Ze zajetí ji museli osvobodit až hasiči.
06.09.2012 20:25 |

podobné články

Bratrská láska?! Chlapec strčil sourozence z eskalátoru v nákupním košíku

 
Sourozenecké pošťuchování je známou věcí, zvláště pokud jsou zúčastnění ještě děti. Tohle šťouchnutí však nebylo nic pěkného. Starší chlapec strčil svého mladšího brášku, který seděl v nákupním vozíku, dolů z eskalátoru v obchodním domě. Incident, který se stal v ruském městě Ňagaň, zachytila průmyslová kamera.
22.11.2018 15:35 |

podobné články

Jako z Obecné školy: Chlapci ve Velkém Meziříčí přimrzl jazyk k zábradlí

 
Scény jako z filmu Obecná škola mohli být svědky obyvatelé Velkého Meziříčí. Chlapec zde totiž olizoval kovové zábradlí a v nastalých mrazech mu k němu přimrzl jazyk. Pomoci mu museli až hasiči.
22.01.2016 16:25 |

podobné články

Chlapec (2) se hlavou zaklínil v zábradlí: Hasiči museli použít hydrauliku!

 
Nešťastnou náhodou prostrčil ve čtvrtek teprve dvouletý chlapec hlavu zábradlím na balkóně a nemohl ji dostat zpět. Nepomohli ani rodiče, proto zavolali hasiče. Chlapce vyprostili a za odměnu za statečnost si pak i se sestrou mohl prohlédnout hasičský vůz.
19.06.2014 14:50 |

podobné články

Krotitel strčil hlavu do tlamy krokodýla, ten nečekaně stiskl čelisti

 
Při nedělním vystoupení na krokodýlí farmě v thajském Bangkoku se všem zastavil dech. Show nabrala nečekaně obrátky, když jeden ze cvičitelů strčil hlavu do otevřené tlamy svého svěřence. Krokodýl totiž najednou stiskl čelisti, informoval server dailymail.co.uk.
25.07.2013 18:50 |

podobné články

Maminka parkovala kolo: Dceři (3) skřípla hlavu do stojanu

 
Nepozornost málem stála zdraví holčičku (3) v Žichovicích na Klatovsku. Když maminka-cyklistka parkovala kolo do stojanu, děvčátku jeho horní část přiskřípla hlavu. Vysvobodit ji museli hasiči.
06.09.2014 12:15 |

podobné články

Dojemná záchrana: Pes byl hodiny zaklíněný v zábradlí, pomohli mu hasiči!

 
Pražští hasiči vyjížděli ve čtvrtek odpoledne do Nových Butovic, kde v zábradlí na balkóně uvízl malý pes. Hasiči psa vyprostili pomocí speciálního nářadí.
19.06.2014 17:25 |

podobné články

Prolézačka na dětském hřišti uvěznila chlapce. Vyprostit ho museli hasiči

 
Pobyt na hřišti může být nekonečný. O tom se ve čtvrtek 30. března přesvědčil malý chlapec, kterému uvízla noha v dřevěném zábradlí. S pomocí rodičů se ze sevření latěk nedostal, museli přijet hasiči.
31.03.2017 10:20 |

podobné články

Pejsek se lekl koně a uvízl v kanalizační trubce! Vytáhnout ho museli hasiči

 
Majitelé rozkošného pejska z Kaliště si zažili pořádné drama! Jejich mazlíček se totiž polekal velkého koně a při útěku bezhlavě vběhnul do patnáctimetrové trubky. Ale ouha, ta na něj byla příliš úzká a on najednou nemohl tam ani zpět. Vysvobodit ho museli až přivolaní hasiči.
01.05.2014 05:55 |

podobné články

Holčičce (4) z Bílovce uvízl prst v hračce: Zasáhnout museli hasiči!

 
Křik se ozval ve čtvrtek před polednem z dětského pokoje v Bílovci na Novojičínsku. Srdcervoucí vzlykot spustila čtyřletá holčička, které uvízl prstík v plastové hračce. Vysvobodit ho museli přivolaní hasiči.
22.02.2018 13:45 |

podobné články