Článek

Chlapec se zřítil do řeky a zastavil se těsně nad obřím vodopádem

 
Treková expedice se změnila v nepříjemnou zkušenost pro mladíka z washingtonského města Burien. Ten uklouzl při namáčení nohou do řeky Wallace. Třináctiletý William Hickman měl neskutečné štěstí a zastavil se po pádu z třímetrového vodopádu těsně nad dalším vodopádem, tentokrát vysokým 82 metrů. Chlapec neutrpěl žádná viditelná zranění, byl však v šoku.
24.05.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: William Wallace (1 článek) , William Wallace (2 články) , William Wallace (2 články)
Podobné články

Domem roku 2018 je vila nad vodopádem

 
Vila nad vodopádem po česku získala ve 23. ročníku tradiční soutěže časopisu Můj dům o titul Dům roku 2018 nejen toto ocenění, ale i nejvyšší počet čtenářských hlasů.
26.02.2018 08:45 |

podobné články

Krásná Sofia (†32) si chtěla udělat co nejhezčí selfie na srázu nad vodopádem. Zřítila se a zemřela

 
Číňanka z Hongkongu Sofia Cheungová (†32) si chtěla udělat nejlepší selfie života, místo toho ale o život přišla, když se zřítila z pětimetrového srázu nad vodopádem. Ani rychlý odvoz do nemocnice ji už nezachránil.
14.07.2021 21:05 |

podobné články

Miss Helena Houdová se opět svlékla: Nahá pod vodopádem!

 
A je to tady zase. Modelka Helena Houdová (37) se opět svlékala. Tentokrát pod vodopádem na ostrově Bali nechala vodu stékat na své tělo a naplno splývala s přírodou.
07.02.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (245 článků)

Nová láska, nový dům: Vlastina Svátková si vybudovala úchvatné bydlení s vodopádem

 
Herečka a spisovatelka Vlastina Svátková (39) má po druhém rozvodu s bývalým manželem Jiřím Kounickým (42). Po rozpadu vztahu Vlastina přesídlila do nového vzdušného domu, který se chlubí i vodopádem, jejž jí pomohl vytvořit její nový, o sedm let mladší fešný partner Jan Ryba.
15.05.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastina Svátková (154 článků) , Jiří Ryba (15 článků)

Chlapec se zřítil z osmi metrů do řeky: Přiletěl pro něj vrtulník

 
V úterý ráno se přímo v centru Karlových Varů zřítil do osmimetrové hloubky čtrnáctiletý chlapec. Skončil s otevřenou zlomeninou nohy a pořádným šokem v korytě řeky. Přepravit do nemocnice ho musel přivolaný vrtulník.
07.11.2014 06:20 |

podobné články

Pád letadla v New Yorku! Pilot zemřel, stroj se zřítil do řeky Hudson

 
Další katastrofa pádu letadla v New Yorku? Přesně to hrozilo, když se během oslav výročí vzniku legendární stíhačky P-47 Thunderbolt jeden ze strojů zřítil z nebe. Při neštěstí pilot zahynul, stroj se ale zřítil do řeky Hudson a nikoho dalšího tak neohrozil.
29.05.2016 09:25 |

podobné články

Autobus plný svatebčanů se zřítil do rozvodněné řeky: 20 mrtvých při tragédii v Keni

 
Nejméně 20 lidí zahynulo při nehodě autobusu, který se zřítil z mostu do rozvodněné řeky v Keni. S odvoláním na místní policii o tom dnes informovala agentura AFP. Cestující se po pádu vozidla do řeky utopili.
04.12.2021 16:50 |

podobné články

Děsivá nehoda: Autobus se zřítil do koryta řeky, zemřelo 37 lidí!

 
Nejméně 37 mrtvých si dnes vyžádala nehoda autobusu, který se v Indii zřítil z mostu do řeky, když nad ním řidič z neznámých příčin ztratil kontrolu.
19.03.2013 06:55 |

podobné články

Chlapec s obřím jazykem dostal šanci na normální život

 
Příběh osmiletého chlapce z Tung-lanu na jihu Číny obletěl začátkem srpna celý svět. Wen-wu Ja trpí od malička neobvyklou vadou, narodil se s obřím jazykem, který mu trčí z úst a každým rokem se zvětšuje. Na vině je velký cévní tumor. Chlapcovi rodiče ovšem doteď neměli peníze na nákladnou operaci. Nyní se jim ale podařilo finance získat a chlapec se začíná od pátku 19. srpna konečně léčit v nemocnici na jihu Číny.
19.08.2011 17:40 |

podobné články

CHUDÁK! Chlapec má obličej jako srdce. Narodil se s obřím nádorem

 
Chudák chlapec. Jsou mu teprve dva týdny, ale nesmírně trpí. Narodil se totiž s obřím nádorem a jeho obličej připomíná srdce. Rodiče teď shánějí peníze, aby lékaři mohli chlapci tumor odstranit.
03.04.2014 08:50 |

podobné články

PÁD JEŘÁBU! Zřítil se do řeky. Jeřábník skončil v nemocnici

 
U nehody jeřábu, který se smekl a zřítil do řeky, zasahují hasiči v Jaroměři na Náchodsku. Obsluha jeřábu se lehce zranila, snažíme se také eliminovat ohrožení životního prostředí, řekl agentuře Mediafax operační důstojník náchodských hasičů.
20.06.2011 15:00 |

podobné články

V New Yorku se do řeky zřítil vrtulník: Dva lidé zemřeli, tři jsou v kritickém stavu

 
V New Yorku se v neděli večer zřítil vrtulník do řeky East River, dva lidé zemřeli a tři zranění jsou v kritickém stavu. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na mluvčího starosty. Na palubě bylo celkem šest lidí.
12.03.2018 07:00 |

podobné články

Muž škobrtl při procházce a zřítil se ze srázu: Topil se za tmy ve studené vodě

 
V dramatický boj o život se změnila večerní procházka manželů kolem řeky Opavy v Ostravě. Muž (48) zřejmě špatně došlápl, zřítil ze srázu do řeky a zůstal ležet ve vodě obličejem dolů.
25.09.2020 14:50 |

podobné články

KRNAP: Cesta Obřím dolem je uzavřena

 
V důsledku vichřice byla Správa KRNAP nucena uzavřít modře značený turistický chodník Obřím dolem, a to v úseku od kapličky v Obřím dole až do Obřího sedla (tzv. Kavinova cesta). Přes cestu je popadáno přibližně 150 m3 dřeva. Navíc na řadě míst jsou zavěšené nebo nakloněné stromy, které hrozí samovolným zřícením. Cesta je uzavřena až do odvolání.
05.11.2017 19:15 |

podobné články

Kateřina (11) spadla do rozbouřené řeky. Půl hodiny bojovala o život

 
Do rozbouřené řeky Ostravice ve Sviadnově na Frýdecko-Místecku spadla jedenáctiletá dívka. Půl hodiny bojovala o život, když se držela kamene uprostřed řeky. Teprve potom její volání zaslechl kolemjdoucí muž. Za dívkou pak do řeky skočil obětavý policista a držel ji do té doby, než je zachránili hasiči.
14.06.2013 06:20 |

podobné články

Znovu otrávená Bečva: Poté, co do řeky unikl kyanid, vyplavala další neznámá látka

 
Do řeky Bečvy ve Valašském Meziříčí-Juřince dnes unikla neznámá látka. Na hladině se vytvořila pěna. Podle starosty Roberta Stržínka se látka do Bečvy dostala ze stejného vyústění kanálu, jakým podle zjištění policie před několika týdny do řeky unikl kyanid. Hasiči a inspektoři České inspekce životního prostředí (ČIŽP) z vody odebrali vzorky. Ministr životního prostředí Richard Brabec vyzval orgány činné v trestním řízení, aby dnešní i zářijovou kontaminaci řeky co nejrychleji vyšetřily.
27.10.2020 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (475 článků)

Místo řeky parkoviště: Primátor Českých Budějovic je terčem vtipů kvůli odpovědi v anketě

 
Posměch si vysloužil primátor Českých Budějovic Jiří Svoboda (ANO) svou odpovědí na otázku časopisu Respekt. Ten ji poslal více komunálním politikům v Česku a zněla, co by pro tuzemská města znamenalo, kdyby u nich ve městě vyschly řeky. Svoboda popsal řeky jako nákladný problém pro město, načež uvedl: „Musíme stavět a opravovat mosty a řešit následky povodní či zachraňovat topící se. Řeky ve městě jsou nákladnou dopravní překážkou. Pokud by trvale zmizely, plochu využijeme pro parkování,“ napsal. Jeho vyjádření se začalo okamžitě šířit sociálními sítěmi a vyvolalo řadu negativních i posměšných reakcí.
25.08.2022 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (521 článků) , Jiří Svoboda (521 článků)

Na Slovensku se zřítil do řeky Váh vrtulník: Zemřel v něm syn (†13) pilota

 
Otec vzal svého syna na let vrtulníkem. Chlapec se už z výletu ale nevrátí. Helikoptéra se zřítila dnes vpodvečer do řeky Váh. Syn pilota na místě zemřel.
03.03.2013 21:05 |

podobné články

Chlapec, na kterého se zřítil před týdnem strom, zemřel

 
V liberecké nemocnici zemřel chlapec, na kterého se na Českolipsku zřítil 24. července strom, poražený vichřicí. Hoch utrpěl velmi těžká zranění hlavy.
03.08.2009 14:45 |

podobné články