Článek

Chlapec (14) se u Děčína zřítil ze skály: Těžce zraněný čekal na pomoc celou noc!

 
Celou noc čekal chlapec (14) v průrvě na Děčínsku na záchranu. Ve velmi vážném stavu ho do nemocnice transportoval vrtulník. Před tím ho ale museli hasiči a záchranáři vyprostit z těžce přístupného terénu.
18.11.2021 09:10 |

podobné články

Podobné články

V Prokopském údolí spadl ze skály 17letý mladík

 
Sedmnáctiletý mladík se ve čtvrtek odpoledne zřítil v Prokopském údolí v Praze ze skály. K jeho záchraně vzlétly na místo dva vrtulníky. K neštěstí došlo na okraji Prokopského údolí poblíž Mládkovy ulice v Praze 5. Hoch se za zatím neznámých okolností zřítil ze skály a zůstal vážně zraněný ležet na zemi. Sám si ještě dokázal přivolat pomoc přes tísňovou linku 155.
17.12.2015 18:10 |

podobné články

Malý chlapec se zřítil ze skály. Letěl pro něj vrtulník

 
Ve vakuových nosítkách skončil ve středu navečer sedmiletý chlapec, který se u lesního divadla ve Sloupu v Čechách zřítil ze skály. “Do nemocnice ho transportoval vrtulník,” řekl mluvčí libereckých hasičů Daniel Mlčoch.
29.08.2013 10:50 |

podobné články

Ze cvičné skály se zřítil horolezec. Do nemocnice ho transportoval vrtulník

 
Muž se zřítil z výšky 12 metrů z cvičné skály Na Kozelce u Plzně. Do těžce přístupného terénu za ním museli hasiči se záchranáři slanit.
23.09.2012 08:55 |

podobné články

Selhalo mu jištění?! Horolezec se zřítil ze skály

 
Z výšky 10 metrů se o víkendu v Tiských stěnách u Ostrova na Děčínsku zřítil horolezec (46). Při pádu z pískovcové skály se těžce zranil a záchranáři k němu museli slanit.
14.05.2018 05:05 |

podobné články

Tragédie na Tachovsku: Horolezec se zřítil ze skály, na místě zemřel

 
Tragédie se stala ve čtvrtek odpoledne na Tachovsku u Butova. Záchranáři tam vyrazili na pomoc muži, který se zřítil při slaňování ze skály. Už mu ovšem nebylo pomoci, horolezec byl na místě mrtvý.
03.06.2021 18:20 |

podobné články

Chlapec (13) se zřítil na Českolipsku ze skály! Bojuje o život!

 
Chlapec skončil ve velmi vážném stavu v motolské nemocnici. Dá se mluvit o štěstí, že 17 metrů dlouhý pád z České skály na Českolipsku vůbec přežil.
23.03.2013 23:10 |

podobné články

Chlapec se na táboře na Kutnohorsku zřítil ze skály: Rychlý převoz do nemocnice

 
Nehoda se stala v areálu dětského tábora na Kutnohorsku v noci na středu. Nezletilý chlapec zde při bojovce spadl ze skály a skončil v nemocnici.
19.07.2018 09:50 |

podobné články

Dobrovolníci budou mapovat rytiny ve skalách Českého ráje

 
ž 12 let mapují dobrovolníci ve všech pískovcových oblastech severních a severovýchodních Čech skalní rytiny, stopy těžby a zpracování kamene, úvozy a hraniční kameny. Letos budou opět pod dohledem Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě a Správy CHKO Český ráj studenti v srpnu zkoumat území přírodních rezervací Příhrazské skály, Klokočské skály, Údolí Plakánek, Prachovské skály, v okolí Hrubé Skály a na Maloskalsku.
07.07.2012 15:20 |

podobné články

Objevte skály i jezera Zlínského kraje

 
Skály, lesy, louky a pole… vydejte se objevovat Zlínský kraj a jeho úchvatnou přírodu. Projděte přírodní park Hostýnské Vrchy nebo Vizovickou vrchovinu. Prohlédněte si majestátní Čertovy skály u Lidečka i skály pod vrchem Tisový. Nebo navštivte některé z vodních ploch Zlínska.
20.10.2016 08:10 |

podobné články

Primátorka Děčína k prolomení těžebních limitů: Chvílemi se cítím manipulovaná

 
Minulý týden navštívil Miloš Zeman Ústecký kraj a při té příležitosti zavítal i do Děčína. O čem spolu s primátorkou hovořili a jak hodnotí celkové mediální vystupování prezidenta? Nejen to prozradila Marie Blažková (Volba pro město) našim stránkám. S jedinou primátorkou v Česku a současně historicky první primátorkou Děčína jsme si povídali také o jejích plánech do budoucna a zhodnotila i svých prvních 100 dní ve funkci. Řeč přišla také na dostavbu dálnice D8, výstavby jezů na Labi či na prolomení těžebních limitů.
07.02.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Marie Blažková (13 článků) , Miloš Zeman (26649 článků)

Padal 12 metrů! Chlapec se zřítil v Ďáblickém háji ze skály

 
Hrál si na skále v pražském Ďáblickém háji a doplatil na to. Nezletilý chlapec se z ní zřítil. Na zem dopadl z výšky dvanácti metrů a utrpěl vážná zranění.
03.07.2016 20:45 |

podobné články

Zraněný zůstal v autě: Deset hodin čekal na pomoc!

 
Zraněný důchodce (79) zůstal celou noc uvězněný v havarovaném autě. Nemohl se z něho sám dostat.
26.10.2009 05:20 |

podobné články

Chlapec (8) z Malé Skály utekl z domova: Myslel si, že ho maminka nemiluje tolik jako sestřičku

 
Po hádce s rodiči se osmiletý chlapec z Malé Skály sebral a odešel. Rodina se ho snažila vypátrat, nikomu se to ale nedařilo. Do akce se už chystalo několik policistů, pak se ale chlapec objevil. A důvod odchodu? Myslel si, že má maminka radši jeho sestřičku…
25.02.2021 14:30 |

podobné články

Turista se na Šumavě ZŘÍTIL ZE SKÁLY! Vrtulník ho odvezl se ZRANĚNOU PÁTEŘÍ

 
Vrtulník letecké záchranné služby transportoval ve čtvrtek do plzeňské fakultní nemocnice šestapadesátiletého turistu ze Šumavy, který se tam v Povydří zřítil ze skály z výšky několika metrů na záda a poranil si páteř. Mediafax o zásahu záchranářů informoval šéf Horské služby Michal Janďura.
28.07.2011 14:40 |

podobné články

Dobrovolný hasič se při nočním cvičení ZŘÍTIL ZE SKÁLY, zachraňovali ho HASIČI!

 
Úspěšnou záchrannou akci mají za sebou pražští hasiči, kteří v úterý večer asistovali při záchraně mladého muže, který se v těžko přístupném terénu v Divoké Šárce zřítil ze skály. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
19.10.2011 08:55 |

podobné články

Houbař se zřítil ze skály a zemřel

 
Provoz na železniční trati mezi Zručí nad Sázavou a Kutnou Horou dnes odpoledne přerušil nález mrtvého čtyřiašedesátiletého muže. Zřítil se ze skály, kde sbíral houby. Po smrtelném pádu zůstal ležet vedle kolejiště, řekla mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková. Podle ní šlo o nešťastnou náhodu.
28.06.2013 18:10 |

podobné články

Pohřešovaný student (†17) se na Kokořínsku zřítil ze skály! Nepřežil

 
Dva dny pátraly desítky policistů i hasičů po pohřešovaném mladíkovi (†17). Do pátrání byli nasazeni psovodi i vrtulník. Mladíka nalezli policisté v neděli mrtvého, pravděpodobně se zřítil ze skály.
22.06.2014 14:55 |

podobné články

Čech se kvůli fotce zřítil v Thajsku ze skály: Kamarádi ho hájí proti útokům na internetu

 
Tragická nehoda v Thajsku ukončila život dvaatřicetiletého Jirky z České Lípy. Údajně kvůli lepší fotce se zřítil z kluzké skály u vodopádu na jednom z ostrovů. Pád nepřežil, neštěstí ale nezabránilo lidem psát odsuzující komentáře na sociální sítě. Jirkovi přátelé, kteří byli svědky tragédie, mladého muže hájí.
25.02.2018 06:40 |

podobné články

LET SMRTI! Paraglidista se zřítil u Chrudimi! TĚLO HLEDALI CELOU NOC

 
U Žlebských Chvalovic na Chrudimsku se v sobotu večer zřítil čtyčiatřicetiletý muž s paraglidem. Policisté po něm pátrali celou noc, jeho tělo však našli až v neděli v půl páté ráno, uvedl mluvčí policie Lukáš Maier.
25.09.2011 10:40 |

podobné články