Článek

Chlapce (†7) zabil proud na zahrádce restaurace: Soud poslal majitele podniku na 9 let za mříže!

 
Tragicky před dvěma lety zemřel Harvey Tyrrell. Sedmiletý chlapec byl zasažen elektrickým proudem na zahrádce hospody King Harold Pub. Chlapec vyšplhal na zahradní zídku a dotkl se probíjejícího svítidla. Ze smrti chlapce byl obžalován a shledán vinným majitel hospody David Bearman (73), od soudu odešel s devítiletým trestem. Elektrikář Colin Neaylor (73) obvinění odmítal, přesto ho soud taktéž shledal vinným a poslal ho na rok do vězení.
20.04.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David King (4 články) , David Harvey (1 článek) , David Harvey (1 článek) , David David (799 článků) , King King (72 článků) , David David (601 článků) , David King (2 články) , David King (2 články) , King King (49 článků)
Podobné články

Podnikatel vyvezl z Česka chlapce (14) kvůli sexu! Soud ho poslal na 10 let za mříže

 
Soud v USA v pátek poslal na deset let za mříže amerického podnikatele libanonského původu George Nadera, který byl klíčovým svědkem při vyšetřování Roberta Muellera ohledně ruského vměšování do amerických voleb z roku 2016. Nader byl odsouzen za sexuální zločiny vůči dětem.
26.06.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: George Nader (2 články)

Řidička nárazem zabila jedenáctiletého chlapce, poté ujela. Odsedí si osm let

 
Ústecký okresní soud poslal na sedm let za mříže Martu Buncíkovou za to, že pod vlivem léků srazila v Povrlech na Ústecku jedenáctiletého chlapce a z místa nehody ujela. Navíc jí byla nařízena ústavní léčba kvůli závislosti na alkoholu a lécích. Osm let si také řidička nesedne za volant. Matce mrtvého chlapce musí zaplatit odškodné ve výši tři miliony korun.
06.08.2014 20:15 |

podobné články

Chlapce (12) zabil proud, lezl si pro míč

 
Dvanáctiletého chlapce dnes v Poděbradech zasáhl proud vysokého napětí v trafostanici, kam vlezl pro míč. Lékař už dítě nedokázal zachránit.
16.05.2010 19:25 |

podobné články

Podnikatel OKRADL stát o 100 MILIONŮ na daních! Soud ho poslal na DEVĚT LET za mříže!

 
Za krácení daně za alkohol poslal v pátek Krajský soud v Ostravě podnikatele z Českého Těšína Zdeňka Bulawu na devět let za mříže. Spolu s dalšími lidmi měl státu způsobit škodu přes 110 milionů korun.
07.10.2011 11:45 |

podobné články

Rakouský soud poslal za mříže českého vraha: Umlátil známého kamenem, dostal 7 let

 
Vídeňský soud dnes poslal na sedm let za mříže 28letého Čecha, jenž utloukl známého kamenem. Muž se k činu nejdřív přiznal vězeňské psycholožce a poté úřadům. Zadržen byl původně kvůli majetkové trestné činnosti v České republice, informovala agentura APA. Odsouzený je s výší trestu srozuměn.
19.10.2015 19:30 |

podobné články

Vzpoura hospodských: V Praze měly otevřít dvě restaurace, majitele Šeberáku zadrželi policisté?!

 
Rebelující pražské restaurace Šeberák a smíchovská Tankovna U Zlatého Jelena měly v plánu i ve čtvrtek znovu otevřít i po 20:00, a porušit tak vládní opatření. Provozní tankovny Oldřich Tlustý řekl, že věří, že je v právu. Restaurace měly otevřeno i ve středu, kdy se změnilo vládní opatření a restaurace musely zavřít místo ve 22:00 o dvě hodiny dříve. Do obou přišli policisté. Provozovatel kavárny a čajovny Daruma v Praze 2 podal ve středu k Městskému soudu v Praze žalobu na vládu. Kvůli krizovým opatřením vydávaným vládou se podstatně omezila činnost jeho podnikání, což považuje za diskriminační. Majitele Šeberáku měla zadržet policie.
10.12.2020 18:20 |

podobné články

Majitelka restaurace vyhodila z podniku Trumpovu mluvčí. Sklidila kritiku i obdiv

 
Mluvčí amerického prezidenta Donalda Trumpa byla vykázána z restaurace, jejíž majitelka nemá šéfa Bílého domu v oblibě. Sarah Huckabeeová Sandersová to dnes uvedla na svém oficiálním twitterovém účtu poté, co se události dostalo publicity na sociálních sítích kvůli jednomu ze zaměstnanců podniku. Stránky restaurace vzápětí zaplavilo množství pozitivních i negativních hodnocení kvality podniku.
23.06.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5693 článků)

Americký soud poslal ženu za mříže kvůli kalhotám spadlým příliš nízko

 
Skutečnost, že k soudu se má chodit ve slušném oblečení, si jednou pro vždy zapamatuje třiadvacetiletá Kimberly Senetteová. Tu poslal soud v New Orleans na deset dní za mříže s odůvodněním, že pohrdala soudem. Mladá Američanka přitom přišla pouze svědčit, ale její kalhoty padaly tak nízko, že jí byly vidět nejen kalhotky, ale i část pozadí.
27.08.2010 11:17 |

podobné články

Ruský soud poslal „separatistku“ na dva roky za mříže

 
Soud v Krasnodaru na jihu Ruska poslal dnes na dva roky za mříže Darju Poljudovovou za snahy o porušení územní celistvosti Ruské federace a za extremismus. Obhajoba ohlásila, že se proti rozsudku odvolá.
21.12.2015 21:40 |

podobné články

Manželka Tomáše Kluse se nestydí: Kojí synka klidně na zahrádce restaurace

 
Manželka Tomáše Kluse (30) Tamara (28) nemá problém nakojit syna Alfréda kdekoliv. Naposledy byla přistižena na zahrádce jedné pražské kavárny. Zatímco Tomáš se věnoval mobilu, Tamara kojila jejich tříměsíčního syna.
26.08.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1080 článků)

V Německu najel náklaďák do lidí na restaurační zahrádce. Pachatel se zastřelil

 
Při najetí malého nákladního automobilu do skupiny lidí sedících na zahrádce restaurace Kiepenkerl v centru západoněmeckého Münsteru bylo několik osob zabito a další byli zraněni. Podle informací serveru listu Westfällische Nachrichten jsou mrtví nejméně tři, zraněných je podle něj zhruba 30.
07.04.2018 16:55 |

podobné články

V aquaparku umíraly děti: Vodou probíjel proud, neměly šanci

 
Ve městě Akyazi na severozápadě Turecka došlo k pětinásobné tragédii, když elektrický proud v akvaparku smrtelně zasáhl nejprve tři náctileté chlapce a potom i majitele se synem, kteří se jim snažili pomoci. Na veřejnost se poprvé dostaly fotografie a jména obětí.
24.06.2017 19:00 |

podobné články

V Poděbradech zasáhl proud dvanáctiletého chlapce, zemřel

 
Dvanáctiletého chlapce v Poděbradech zasáhl proud vysokého napětí v trafostanici, kam vlezl pro míč. Lékař už dítě nedokázal zachránit, řekla mluvčí nymburské policie Petra Potočná.
16.05.2010 19:50 |

podobné články

Jedna rána pěstí poslala invalidního důchodce na šest let za mříže: Jeho sok upadl a zemřel

 
Na šest let do vězení má jít invalidní důchodce Gustav J. (58). Za mříže ho Krajský soud v Plzni poslal proto, že jednou ranou pěstí zabil muže (†46) na autobusovém nádraží.
27.02.2020 15:50 |

podobné články

Chlapec vlezl do trafostanice pro míč. Zabil ho proud

 
Záchranáři z Nymburka zasahovali v neděli odpoledne v Poděbradech, kde dvanáctiletého chlapce zasáhl proud vysokého napětí v trafostanici.
16.05.2010 20:55 |

podobné články

Richard (21) znásilnil těhotnou ženu: Soud ho poslal na 5,5 roku za mříže!

 
Jednadvacetiletý Richard znásilnil těhotnou ženu a způsobil jí vážné psychické následky. U soudu se sice oběti omluvil, ale odmítl přiznat vinu. Soudce ho označil za blbce a poslal ho na pět a půl roku za mříže.
18.11.2016 22:45 |

podobné články

Uškrtil prostitutku vodítkem na psa: Soud mu potvrdil 13 let ve vězení

 
Brněnský krajský soud již podruhé poslal na 13 let do vězení Jana Eliáše za to, že v říjnu 2009 v Brně vodítkem na psa uškrtil 65letou prostitutku. Sedmadvacetiletý muž v minulosti přiznal, že využíval jejích služeb, obžalobu z vraždy ale odmítl. Krajský soud jej už loni v dubnu poslal na 13 let do vězení. Nejvyšší soud následně nařídil, že se brněnský krajský soud musí věcí zabývat znovu. Soud tak dnes učinil. Doplnil dokazování a původní verdikt potvrdil.
26.02.2016 12:40 |

podobné články

Stovky obcí naletěly a odebírají proud načerno. Odpojí je?

 
Chtěly ušetřit, a tak obce kývly na nabídku obecně prospěšné společnosti Energie pod kontrolou (EPK). A skutečně díky tomu měly levnější proud. Jenže se ukázalo, že EPK přestala platit firmě Amper Market, která elektřinu dodává. Stovky obcí tak vlastně odebírají proud načerno, i když za elektřinu platí, píše MF DNES.
09.12.2015 07:50 |

podobné články

Řidič přejížděl autem rozvodněnou Morávku: Strhl ho proud! Na střeše zůstala žena a pes

 
Dva dny zaměstnala hasiče těžko uvěřitelná událost v Raškovicích na Frýdecko-Místecku. Řidič se tu rozhodl autem přebrodit rozvodněnou řeku Morávku. Proud ale vůz strhl. Zatímco šofér se dostal na břeh, jeho partnerka a malý pes zůstali uvězněni v autě, které unášel proud řeky…
02.06.2020 11:25 |

podobné články