Chicago, nebo Philadelphie? Velké finále NHL je tu!

V noci ze soboty na neděli se otevřou brány finále NHL. Na zisk Stanley Cupu si brousí zuby Chicago i Philadelphie.
29.05.2010 08:45 |

New York Rangers a Chicago postoupili do finále konferencí NHL

Hokejisté New Yorku Rangers zvítězili v rozhodujícím utkání 2. kola play off NHL na ledě Pittsburghu 2:1 a podruhé během posledních tří let postoupili do finále Východní konference. Jméno prvního účastníka finále zná i Západní konference. Probojovalo se do něho Chicago, které uspělo na ledě Minnesoty 2:1 v prodloužení a sérii ovládlo v poměru 4:2.
14.05.2014 08:55 |

Jakub Voráček dal vítězný gól Philadelphie, Chicago otočilo sérii se St. Louis

Jakub Voráček vstřelil v pátečním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Philadelphie, která porazila New York Rangers 2:1 a srovnala sérii na 2:2. Obhájci Stanleyova poháru z Chicaga zvítězili potřetí v řadě, tentokrát 3:2 v prodloužení na ledě St. Louis, a otočili stav série z 0:2 na 3:2.
26.04.2014 10:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (249 článků)

Philadelphia udolala Chicago a snížila stav finálové série na 1:2

Hokejisté Philadelphie porazili ve třetím utkání finálové série Stanleyova poháru Chicago 4:3 v prodloužení. Flyers tak využili výhody domácího prostředí, kterou ve finále poprvé měli, a snížili stav série na 1:2 na zápasy.
03.06.2010 11:50 |

Chicago s Philadelphií neomylně míří k finále NHL

Hokejisté Philadelphie a Chicaga zvítězili i v druhém utkání semifinále play off NHL a vedou v sériích 2:0 na zápasy.
19.05.2010 08:25 |

Philadelphia udolala Chicago a snížila stav finálové série

Hokejisté Philadelphie porazili ve třetím utkání finálové série Stanleyova poháru Chicago 4:3 v prodloužení.
03.06.2010 08:05 |

Philadelphia opět pokořila Chicago a srovnala stav finálové série na 2:2

Hokejisté Philadelphie porazili ve čtvrtém utkání finálové série Stanleyova poháru Chicago 5:3.
05.06.2010 08:45 |

JÍZDNÍ ŘÁD finále. Chicago vs. Boston. Která česká dvojice získá Stanley Cup?

Zkrácená sezona NHL zná své finalisty a je jasné, že na slavný pohár přibudou další dvě česká jména. Teď jde o to jaká. Bude to Michael Frolík a Michal Rozsíval za Chicago, nebo Jaromír Jágr a David Krejčí za Boston?
09.06.2013 11:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2506 článků) , Michael Frolík (179 článků) , Michal Rozsíval (41 článků) , David Krejčí (200 článků)

Chicago nebo Boston? Ve finále NHL jde do tuhého

Soubojem o mečbol bude páté pokračování finálové bitvy Stanleyova poháru, v níž Chicago naposledy dokázalo uspět na ledě hokejistů Bostonu a vzalo si tak zpět výhodu domácího prostředí na svou stranu. S ohledem na dosud odehrané zápasy, z nichž se tři prodlužovaly, se ovšem další další vývoj série stal za stavu 2:2 prakticky nepředvídatelným. A domácí prostředí nemusí hrát nijak zásadní roli.
21.06.2013 20:25 |

Voráček v NHL asistoval u vítězné branky Philadelphie

Hokejový útočník Jakub Voráček stál u zrodu vítězné branky Philadelphie ve středečním utkání NHL s domácím Pittsburgem. Český hráč vystřelil od modré čáry a jeho tečovaný pokus dorazil do prázdné klece Brayden Schenn. Ten při vítězství 2:1 obstaral oba góly hostů, Philadelphia poprvé v sezoně vyhrála ve třech zápasech v řadě.
14.11.2013 08:56 |

Crosby má tisící bod v NHL, zvládl to rychleji než Jágr. Gudasův gól na výhru Philadelphie nestačil

Třetí gól hokejového obránce Radka Gudase v sezoně na výhru Philadelphie nestačil, tým s Michalem Neuvirthem v bráně s Edmontonem prohrál 3:6. Čtvrteční večer byl výjimečný pro Sidneyho Crosbyho, který zajistil Pittsburgu v prodloužení výhru 4:3 nad Winnipegem a získal tím tisící bod v NHL. Podařilo se mu to dokonce o šest zápasů dřív než Jaromíru Jágrovi.
17.02.2017 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2506 článků) , Sidney Crosby (88 článků) , Michal Neuvirth (112 článků)

Chicago drží kvótu na české obránce. A Voráček s Pastrňákem patří k elitě NHL

Už sedmou výhru v řadě přidalo v utkání NHL Chicago, když porazilo  St. Louis 2:1 v prodloužení. Blackhawks opět pustili do hry pouze jednoho z dvojice českých obránců, kteří se vzájemně střídají. Jiným českým hráčům se ale v zámořské soutěži daří lépe, když Radek Pastrňák drží druhé místo mezi střelci a Jakub Voráček je šestý v žebříčku produktivity.
10.11.2016 10:15 |

Chicago dělí jedna výhra od finále Východní konference NBA

Chicago jen jediná výhra dělí od vytouženého finále, ve kterém Bulls nebyli od zlaté éry Michaela Jordana.
11.05.2011 09:10 |

Osobnosti: Michael Jordan (47 článků)

Miami porazilo potřetí Chicago a míří do finále NBA

Basketbalisté Miami porazili potřetí za sebou Chicago a poslední vítězství je dělí od postupu do finále NBA. Třetí bod vybojovali po domácím vítězství v prodloužení 101:93 a po úvodní porážce v sérii tak vedou už 3:1 na zápasy.
25.05.2011 10:40 |

NHL: Detroit rozstřílel Chicago a je krok od postupu do finále

Hokejová NHL spěje ke konci a vypadá to, že finále bude mít stejné složení jako vloni. Detroitu i Pittsburghu chybí jediná výhra.
25.05.2009 08:15 |

Finále NHL:Slovák Kopecký rozhodl o první výhře Chicaga

1. finále NHL: Chicago - Philadelphia 6:5
30.05.2010 09:25 |

Boston s Jágrem a Krejčím postoupil do konferenčního finále NHL

Hokejisté Bostonu s Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím v sestavě porazili v sobotu doma New York Rangers 3:1, celou sérii ovládli poměrem 4:1 a postoupili do finále Východní konference NHL. V něm se střetnou s Pittsburghem. Naopak Chicago odvrátilo první hrozbu vyřazení a po vítězství 4:1 nad Detroitem snížilo stav série na 2:3.
26.05.2013 09:35 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2506 článků)

Hokejisté Chicaga jsou o další krok blíž velkému finále NHL. I ve druhém semifinálovém zápase dokázal tým českých hráčů Michala Rozsívala a Michael Frolíka porazit obhájce titulu z Los Angeles.
03.06.2013 08:10 |

Osobnosti: Michael Frolík (179 článků) , Michal Rozsíval (41 článků)

Blackhawks opět porazili Kings. Chicago je blízko finále NHL

Hokejisté Chicaga zvítězili i v druhém utkání finále Západní konference play off NHL nad Los Angeles 4:2 a zvýšili své vedení v sérii na 2:0. Na rozdíl od sobotního úvodního zápasu, který skončil těsně 2:1, bylo tentokrát o vítězi rozhodnuto mnohem dříve. Blackhawks byli od začátku lepším týmem a už v polovině utkání vedli 4:0.
03.06.2013 11:25 |

Hokejisty Chicaga dělí jediný krok od postupu do finále NHL. Ve čtvrtém utkání semifinálové série proti Los Angeles sice dvakrát prohrávali, ale nehodili flintu do žita a vyplatilo se. Po vítězství 3:2 vedou v celé séri 3:1 a příště budou mít postupový mečbol.
07.06.2013 08:35 |