Článek

Chebská nemocnice se po covidovém poplachu vrací do normálního provozu

 
Chebská nemocnice, která byla v týdnu uzavřena kvůli dezinfekci vnitřních prostor a testování zaměstnanců nemocnice na nemoc covid-19, se postupně vrací do běžného provozního režimu. Od soboty začala opět přijímat pacienty a obnovila chod většiny oddělení. Ta zbývající obnoví provoz už počátkem nadcházejícího týdne.
09.05.2020 14:50 |

podobné články

Podobné články

Všeobecná fakultní nemocnice ruší „covid house“, vrací se do normálního režimu

 
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí se od konce dubna vrací zpátky do normálního režimu. Prostory vyhrazené pro pacienty s koronavirem budou od konce dubna fungovat opět v normálním režimu. Ředitel nemocnice David Feltl neočekává další vlnu návalu nemocných.
24.04.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David David (304 článků) , David David (230 článků)

Po Zemanovi někoho normálního! Ferjenčík od Pirátů udeřil. Spojí se s ODS, STAN a dalšími? Je tu plán

 
Podle pirátského poslance Mikuláše Ferjenčíka hledá většina opozičních stran alespoň trochu normálního prezidentského kandidáta. V rozhovoru pro server Info.cz vysvětlil, proč Zemana nevidí jako normálního prezidenta. Pár slovy okomentoval i nákup televize Nova Petrem Kellnerem. Prý se vlastně nic moc nezmění, protože Nova se už dnes chová tak, jako by Kellnerovi patřila. A ještě pomáhá předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO).
31.10.2019 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (301 článků)

Policie dala příkaz matce záhadně nalezeného chlapce (13) z Chebska. 3 dny v nemocnici stačily

 
Pátrání po třináctiletém chlapci zaměstnávalo osm dní policii, hasiče i dobrovolníky z Chebska a okolí. V sobotu ho matka prý našla doma, co přesně se ale během těch několika dní dělo, nikdo neví – chlapec totiž odmítl vypovídat. V úterý byl konečně propuštěn z nemocnice. Policie o případu odmítá informovat a mlčet přikázali i školákově matce.
30.10.2018 12:25 |

podobné články

Manželku málem připravil o zrak, za týrání skončil ve vazbě

 
Pětapadesátiletého muže z Chebska poslal soud do vazby, protože opakovaně vyhrožoval a týral svoji manželku. Ženě vyhrožoval, že jí zaškrtí nebo probodne, přičemž ji opakovaně fyzicky napadal a znásilňoval. Týráním způsobil manželce téměř ztrátu zraku, informovala dnes chebská policejní mluvčí Martina Hrušková.
29.08.2011 13:10 |

podobné články

Dívka (15) z Chebska se pokusila zavraždit kamarádku: Pobodala ji a chtěla podřezat!

 
Byla to prý její jediná kamarádka, přesto se ji 15letá dívka z Chebska pokusila zabít. A to velmi brutálním způsobem. Zasadila jí několik bodných ran a pak jí chtěla podříznout krk. Hrozí jí 7,5 roku za mřížemi.
29.08.2016 20:15 |

podobné články

Krkavčí otec z Chebska: Ukradl dětem vánoční dárky!

 
Z vánočních dárků se děti z Chebska neradovaly dlouho. Jejich povedený tatínek (36) jim je sebral a prodal je do zastavárny.
10.01.2017 08:15 |

podobné články

V patnácti do vězení! Klára z Chebska dostala za pobodání kamarádky 4 roky

 
Je jí teprve patnáct let a podle sousedů jde o tichou, milou dívku. Přesto Klára z Chebska stráví příští čtyři roky ve vězení. Krajský soud v Plzni ji tam poslal za pokus o vraždu kamarádky. Podle obžaloby ji na vycházce u rybníka škrtila a pobodala a pořezala kapesním nožem.
01.02.2017 15:00 |

podobné články

Hladový „Jánošík“ (33) z Chebska rozdává kradené věci: Vyloupil školu, pekárnu i stánek se šperky

 
Třiatřicetiletý muž z Chebska měl velmi rušný konec roku. Během prosince ho totiž kvůli krádežím několikrát zadrželi policisté. Recidivista ale není běžným zlodějem - část lupu totiž občas rozdá mezi lidi, které potká na ulici.
27.12.2018 18:25 |

podobné články

DPP: Omezení v provozu metra o prodlouženém velikonočním víkendu

 
O prodlouženém velikonočním víkendu, tedy od zahájení provozu v pátek 30. března 2018 do ukončení provozu v pondělí 2. dubna 2018, dochází v provozu metra k následujícím omezením: Obousměrné přerušení provozu na lince C mezi stanicemi Pražského povstání – Kačerov a zavření stanice Dejvická na lince A.
24.03.2018 12:50 |

podobné články

Dvě nemocnice v Praze dostaly lék na koronavirus remdesivir pro deset pacientů: Na příděl čeká Motol

 
Pražské Nemocnice na Bulovce a Všeobecná fakultní nemocnice dostaly lék remdesivir, každá pro deset pacientů. Podle ředitelky Státního ústavu pro kontrolu léčiv Ireny Storové čeká na dodávku ve čtvrtek nebo o víkendu také Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice svaté Anny v Brně. Do nemocnic, které mají pacienty s covidem-19, se rozváží i japonský lék favipiravir. Dostala ho pražská Thomayerova nemocnice, nemocnice v Opavě a požádáno má i Bulovka, Fakultní nemocnice v Ostravě a Hradci Králové.
30.04.2020 11:05 |

podobné články

Hasiči začali s dezinfekcí „promořené“ nemocnice v Chebu, testy čekají i příbuzné

 
V chebské nemocnici ve čtvrtek začala dezinfekce vnitřních prostor. Druhým dnem pokračuje i testování všech zaměstnanců nemocnice, ve které se v posledním týdnu objevil zvýšený výskyt nákazy koronavirem. Nakažených je zde od počátku epidemie přes 30 zaměstnanců a další pacienti. Chebská nemocnice je označována za nynější lokální ohnisko nákazy koronavirem.
07.05.2020 12:45 |

podobné články

Retro vypínače na chalupu jsou v kurzu

 
Chata nebo chalupa se od normálního domu liší především v detailech. Uplatní se v nich takové prvky, které by u normálního bydlení působily zastarale nebo dokonce kýčovitě.
16.06.2010 06:05 |

podobné články

Herci z Harryho Pottera jdou do normálního života

 
Nový účes, filmový horor a tetování - to jsou některá přání, která si po návratu do "normálního života" chtějí splnit nebo už plní mladí herci Emma Watsonová, Daniel Radcliffe a Rupert Grint.
20.11.2010 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (294 článků) , Rupert Grint (51 článků) , Emma Watson (335 článků) , Harry Potter (1433 článků)

Trumpovy výroky jsou příliš silná káva pro každého normálního člověka, věří ekonom Sedláček

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala v pondělním Interview ČT24 ekonoma Tomáše Sedláčka, který si pochvaloval, jak skvěle se daří české ekonomice. Pomáhají nám prý především vnější vlivy, ale ty se mohou velmi rychle změnit. Třeba kvůli Donaldu Trumpovi. Tento muž se prý snaží řešit problémy 21. století s pomocí receptů ze století 18. a 19. „Výroky Donalda Trumpa jsou příliš silná káva pro každého normálního člověka,“ poznamenal Sedláček.
30.01.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4987 článků) , Tomáš Sedláček (100 článků) , Světlana Witowská (273 článků) , Tomáš Sedláček (156 článků)

Pomáhá vězňům po návratu na svobodu. Přes rádio poslala varování Jiřímu Kajínkovi

 
Dagmar Doubravová z neziskové organizace Centrum Rubikon ohodnotila v úterní Kauze dne na Rádiu Impuls šance na návrat snad nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka do normálního života. O šancích vězňů ví své, protože odsouzeným již delší dobu pomáhá v návratu do normálního života.
16.05.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (793 článků)

Předseda Starostů Rakušan chce změnit národní konsenzus: Pití alkoholu není nic normálního

 
Hostem v pořadu Interview plus Českého rozhlasu byl poslanec Vít Rakušan z hnutí STAN. Tématem byl státní rozpočet a daňový balíček. „Vůbec ten celospolečenský konsenzus a pohled na to, že prostě pití alkoholických nápojů je cosi normálního patřícího k našemu žití a kultuře, prostě změnit,“ pronesl. Zdraží nám pivo či víno? A s čím nesouhlasí na daňovém balíčku?
25.10.2019 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (76 článků)

Sobotka (ODS): Malý velký muž. S Jardou odchází kus normálního světa

 
Malý velký muž. S Jardou odchází kus normálního světa, řekl na pietním shromáždění o Jaroslavu Kuberovi bývalý předseda Senátu Přemysl Sobotka.
03.02.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1084 článků) , Přemysl Sobotka (478 článků)

Šéf ECB Trichet: Krize neskončila, na rušení poplachu je brzy

 
Dluhová krize v eurozóně podle prezidenta Evropské centrální banky (ECB) ještě neskončila a na odvolání poplachu je moc brzy. Jean-Claude Trichet to řekl v rozhovoru, který v neděli zveřejní německý list Bild.
29.10.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Claude Trichet (7 článků)

Kvůli požáru v Kralupech byl vyhlášen zvláštní stupeň požárního poplachu

 
Vrátný areálu bývalé dýhárny v Kralupech nad Vltavou zpozoroval v pátek, krátce před 22. hodinou, požár v hale, ve které sídlí firma zabývající se stavebními pracemi a autodopravou. Na místo proto vyrazily profesionální, podnikové i dobrovolné jednotky z 1. stupně požárního poplachu.
09.08.2014 13:45 |

podobné články