Článek

„Chci nasr*t Fialu, volím Babiše.“ Venkov už natvrdo. A Vidlák ví víc

 
VIDLÁKUV TÝDEN Volím Babiše, protože chci nasrat Fialu. To slýchá kolem sebe jihomoravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, vystupující pod jménem Vidlák. Říkají to prý i ti, kteří by Babiše nevolili ani náhodou. A když Babiš prohraje? Sterzik přemýšlí, co by mohlo být dál.
25.01.2023 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (521 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (174 článků)
Podobné články

Národe, takto ses vyřádil na ODS: Jsem na palici, proto volím pravici. Volím zadnici

 
REVUE; UVNITŘ VIDEO Volit pravici? Zdá se, že bez rozdílu preferencí a sympatií k tomu, koho chtějí lidé vidět v Poslanecké sněmovně, volí většina anonymních autorů pravici již nyní. Ne že by šlo o nějaký předčasný termín voleb pro VIP – jde spíše o to, že se hlavní volební heslo ODS "Volím pravici" stalo námetem nesčetných parodií a karikatur. Utahuje si z něj dokonce i video.
18.10.2013 08:35 |

podobné články

ASZ: Z Národní konference Venkov 2016 aneb Péči o venkov má sedlák v krvi

 
Zástupci Asociace soukromého zemědělství ČR se zúčastnili Národní konference Venkov 2016, kterou ve dnech 20. – 21. října uspořádal v Litoměřicích Spolek pro obnovu venkova ČR. Mottem konference byl Venkov v hlavě. Asociace se na přípravě konference aktivně podílela a připravila workshop na téma Zemědělství a rodinné podniky v souvislostech, který moderoval předseda ASZ ČR Josef Stehlík.
26.10.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Stehlík (23 článků)

„Maskují, co s námi plánují. Aby nás nevyděsili. Pavel jim pomůže.“ Vidlák jasně k 2. kolu

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Jen ať se média Babiše ptají na Ukrajinu a na další „dezinformační“ témata. Bude mít pak větší šanci, uvádí Daniel Sterzik, bloger „Vidlák“ a autor blogu „Vidlákovy kydy“. Babiš dle něj musí být vůči novinářům ofenzivní: Musí je přinutit bránit se. „Když vyhraje Pavel, splní se všechny plány, které s námi mají naši transatlantičtí bratři. Nevím, jaké plány to jsou, do štábů NATO nebo do Pentagonu mě nikdo nezve a oni to navíc všechno docela solidně maskují, aby nás nevyděsili dopředu,“ soudí moravský bloger, zemědělec a řezník.
15.01.2023 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (521 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (174 článků)

Za 40 Kč koupí vepřové. Za 159 Kč prodají. „Tak dělají byznys.“ Venkov odhalil

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Za živé prase se na jatkách včera vyplácelo 40,- Kč za kilogram živé váhy. V masně blízkého marketu stál včera kilogram vepřového plecka 159,- Kč. To zjistil moravský bloger Vidlák při zkoumání cen vepřového. Autor, jehož pravé jméno redakce ParlamentníchListů.cz zná, komentuje i potravinové sbírky s účastí Pekarové Adamové a hlásí, jak venkov řeší dopisy od energetických firem.
16.11.2022 04:50 |

podobné články

10 věcí, které potká vidlák v Praze a mohou ho šokovat

 
Nepocházíte z Prahy? Už jste někdy vyrazili do Prahy a připadali si jako vidlák z vesnice? Už vás tak někdo dokonce označil? Přinášíme vám deset věcí, na které v Praze narazíte, a měli byste být připraveni, pokud tam vyrazíte na rodinný výlet.
10.09.2016 13:35 |

podobné články

Jsem hrdý na to, že jsem „vidlák ze Slavičína”, odvrací Hřib kritiku opozice

 
Prahu nemusí vést pouze rodák z Prahy, reaguje na kritiku primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a chlubí se plackou „vidlák ze Slavičína”. Tak ho během minulého zastupitelstva ve slovní přestřelce nazvala šéfka opozičního zastupitelského klubu ODS Alexandra Udženija.
01.06.2020 16:05 |

podobné články

Kr*sa a šm*jd, dobře vám tak, Fialo. Ošklivá věc ohledně opozice. Teď bude potřeba najít dohodu. Nebude to lehké ani hezké?

 
Mezi těmi, kdo už nějakou dobu komentují českou politiku a veřejný život je i venkovský blogger Vidlák. Zaujaly ho výsledky voleb, ve kterých voliči vykroužkovali Piráty. Bartoš podle něho sedl na lep Mikuláši Minářovi i Vítku Rakušanovi. Druhého zmíněného Vidlák vůbec nešetří, označuje ho krysu a šmejda. A nyní s ním bude muset jednat Petr Fiala. Což mu blogger ze srdce přeje.
13.10.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4899 článků)

„Český párek: Jatka v Itálii, kuřata z Chorvatska, vylíhlá v Rakousku.“ Jak to chodí. Vidlák ví

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Existují vlastně opravdu české potraviny? Pracovník v zemědělství a drobný hospodář z Moravy, který vystupuje pod jménem Vidlák, tvrdí, že nikoliv. „Všude sedí úplně normální nákupčí a prodejci, kteří v jednom kuse porovnávají ceny všech potřebných surovin v celé Evropě,“ sdělil ParlamentnímListům.cz. „A tak je běžné, že v párku vyrobeném v Kosteleckých uzeninách je drůbeží separát z jatek v Itálii, kuřata vyrostla v Chorvatsku a jejich líheň byla v Rakousku,“ popisuje.
23.11.2022 06:10 |

podobné články

,,Děti vám do války nedám.” Vidlák blokován, ale nelekl se. Vše dohrál

 
VIDLÁKŮV TÝDEN „Letošní rok byl ve znamení skutečně zběsilého utrácení za neuvěřitelné ceny a tak bych se vlastně ani nedivil, kdyby najednou někde cvaklo a druhý den bychom se dozvěděli, že válka skončila, velcí kluci se domluvili a je po všem. Paniku se mezi lidmi vyvolat podařilo, všichni, kdo měli peníze, tak nakupovali cokoliv, co by jim pomohlo přežít krizovou dobu, obchodníci si zvedli marže do neuvěřitelných výšin,“ komentuje moravský bloger a hospodář Vidlák (jehož identitu redakce zná) vánoční shon. Mluví i o kvalitě potravin, zejména salámů, za minulého režimu a dnes. A o tom, jak byl nahlášen za blog proti válce.
30.11.2022 06:45 |

podobné články

„Už teď vyhrál nad ČEZem. Měl plán.“ Bloger Vidlák a „odpojování“

 
ČEZ měl ukázat, že „orel much nelapá“, komentuje mediální lektor a někdejší redaktor ČT Jozef Ftorek výzvu, kterou energetický gigant zaslal blogerovi s pseudonymem Vidlák. Vyzývá ho, aby se omluvil za svůj článek, z něhož vyplývá, že by ČEZ měl zvýšeně odpojovat občany od elektrické energie pro neplacení. Samotný postup formulace blogerova článku označil Ftorek za „důmyslnou past“.
19.12.2022 15:30 |

podobné články

Některé hlasy utichnou, jiné budou utichnuty... Vidlák o vládě, Pavlovi a foukání do válečného ohně

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Občanský odpor z posledních měsíců může teď jen sedět a sledovat, obává se Daniel Sterzik, bloger „Vidlák“ a autor blogu „Vidlákovy kydy“. Volební vítězství Petra Pavla vzalo posledn legální možnost, jak změnit směřování naší republiky, nastavené Fialovou vládou.
29.01.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1630 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (521 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (174 článků)

FOTO Babiš poslal Topolánka do kanálu a řekl, jak ,,čuměl“. Mezi klobásami znělo: Dělníci pro Babiše. Volím Miloša. Rozprodaná republika

 
REPORTÁŽ „Žralok byznysu“ pozval lidi na svařák. „On bude vyhrávat! My to budeme podporovat: dělníci i důchodci. On je pan Babiš pro dělníky!“ Na povolebním setkání s šéfem hnutí ANO praskal připravený stan ve švech. Místní se vůbec netajili svým nadšením z Andreje Babiše, a když přišel, tak to prostě nalinkoval. Problémy v dopravě? „Tak jsem vytočil Ťoka.“ Menšinová vláda? „Nebudeme si hrát na koalici, nebudeme se hádat a mluvit na sebe přes média. Budeme tahat za jeden provaz,“ uvedl také Andrej Babiš. Mezi jeho příznivci byli i kluci, kteří šli letos k volbám poprvé: „Na podpis si počkám, jdu do práce až v pět třicet.“ A co řekli místní k prezidentským kandidátům? „Miloša volím okamžitě!“
15.11.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků)

„Plný Kaufland bohatých Čechů!” A venkov se naštval. Popis pravdy

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Moravský bloger Vidlák, který se nedávno představil jako Daniel Sterzik, se podíval na tvrzení, že plný Kaufland dokazuje, že to v Česku ještě není tak hrozné. „Řekl bych, že chudý člověk má jiné starosti, než korzovat v záplatovaném plášti na parkovišti před hytlermarketem a dávat svoji bídu na odiv bohatším spoluobčanům,“ říká. Podotkl také, že spousta lidí je zodpovědná a snížila svou životní úroveň. Což ovšem vládu přesvědčí, že se může šetřit víc. A objasnil historku s ČEZem a odpojováním.
27.12.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (521 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (174 článků)

ODS zahájila kampaň Volím pravici. Strana bude komunikovat přes Twitter

 
Občanští demokraté v pátek rozjeli kampaň s názvem „Volím pravici“. Lidé se budou setkávat s modrým billboardem, na kterém bude zmíněný slogan. Strana zároveň schvaluje kandidátky pro volby.
06.09.2013 14:25 |

podobné články

Volím pravici, vzkazuje ODS na billboardu bez ODS

 
Občanští demokraté příští týden zahájí předvolební kampaň. Na sociálních sítích ale už kampaň spustila a představila i billboard s heslem „Volím pravici”. Z poutače není přímo poznat, že jde o propagaci ODS, ale odkazuje na vzkaz z Twitteru.
06.09.2013 16:45 |

podobné články

ODS zahájila kampaň "Volím pravici". Web jim ovšem vyfoukli Svobodní!

 
Občanští demokraté ve středu odpoledne zahájili předvolební kampaň. Lídři ODS chtějí cílit především na mladé lidi, o čemž svědčí i heslo "Volím pravici", které se inspiruje sociálními sítěmi. Jenže pro svoji kampaň si web "volimpravici.cz" zapomněla zaregistrovat. Toho využili Svobodní a doménu jim vyfoukli.
11.09.2013 14:50 |

podobné články

Děcka, nechcu komáry, volím pravici. ODS uhranula národ novými billboardy

 
Občanští demokraté v předvolebním boji tasili další zbraň, billboard s heslem: Nechcu komáry na špici! Děcka, volím pravici. Tentokrát se už strana vrátila i ke svému logu a zkratce ODS, která na prvních billboardech scházela.
19.09.2013 20:00 |

podobné články

Národe, takto ses vyřádil na ODS: Jsem na palici, proto volím pravici. Anebo ještě hůř...

 
REVUE; UVNITŘ VIDEO Volit pravici? Zdá se, že bez rozdílu preferencí a sympatií k tomu, koho chtějí lidé vidět v Poslanecké sněmovně, volí většina anonymních autorů pravici již nyní. Ne že by šlo o nějaký předčasný termín voleb pro VIP – jde spíše o to, že se hlavní volební heslo ODS "Volím pravici" stalo námětem nesčetných parodií a karikatur. Utahuje si z něj dokonce i video.
18.10.2013 08:40 |

podobné články

Projekt Kecejme do toho rozjel informační kampaň Vím, proč volím

 
Již podruhé se kampaň s názvem "Vím, proč volím" snaží přitáhnout mladé lidi k volbám, tentokrát těm květnovým do Evropského parlamentu. Loňská premiéra této akce před předčasnými parlamentními volbami vyvolala velmi pozitivní ohlas. Pořadatelé chtějí oslovit zejména prvovoliče. Posloužit k tomu mají informace na  webu  a sociálních sítích, a také koncerty, na nichž se bude možné setkat s politiky.
27.03.2014 19:40 |

podobné články