Článek

Chcete být šťastnější a štíhlejší? Vstávejte dříve

 
Až příště budete chtít zamáčknout budík a spát dál, zadržte. Výzkum prokázal, že ranní ptáčata jsou štíhlejší, zdravější a šťastnější než peciválové. Nejhůře na tom jsou děti, které chodí spát pozdě v noci.
16.09.2011 22:40 |

podobné články

Podobné články

Máme pro vás zaručený recept na slávu a úspěch: Vstávejte brzy!

 
Ranní ptáče dál doskáče, říkávaly už naše babičky. A měly naprostou pravdu. Jak totiž různé výzkumy ukázaly, lidé jsou ráno aktivnější a mají více energie. Nemálo generálních ředitelů velkých a úspěšných společností vstává každý den v 6 hodin. Nejenže to má pozitivní vliv na kvalitu jejich spánku, ale podle jejich vlastních slov se cítí být i šťastnější.
20.07.2013 00:00 |

podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Proč jsou některé národy šťastnější?

 
Na všech místech světa člověk potká lidi dobré a špatné. Lidi pozitivně naladěné s optimistickým přístupem k životu a lidi vždy negativní s tendencí k pesimismu a bručounství. Jenže některé národy jsou šťastnější a veselejší než jiné. A nemůžou za to zrovna podmínky prostředí. Podle bulharských vědců spíš geny. Zjistili totiž, že národy mající určité geny jsou šťastnější než jiné.
18.01.2016 09:15 |

podobné články

Chcete štíhlý pas? Vstávejte často od počítače!

 
Stačí, když raději dojdete ke kolegovu stolu pokaždé, když mu chcete poslat e-mail.
16.01.2011 10:20 |

podobné články

Chcete být štíhlejší, než jste? Ušijte si tohle tričko, zhubnete raz dva!

 
Je to sice jen optický klam, ale účinný. Často ho využívají televizní moderátorky, aby vypadaly ještě štíhlejší, tak proč se od nich nepřiučit? Monika Brýdová to vyzkoušela a má pro vás návod, jak si ušít zeštíhlovací tričko.
08.11.2013 13:36 |

podobné články

Lidé, co dříve chystají vánoční výzdobu, jsou šťastnější, tvrdí experti

 
Je předčasná vánoční výzdoba otravná? Podle expertů nikoli. Lidé, kteří své domovy vydekorují s předstihem, jsou prý v životě mnohem šťastnější a těší se i z maličkostí, píše server Business Insider.
04.11.2018 12:25 |

podobné články

Chcete mít šťastnější manželství? Buďte štědří, radí odborníci

 
Štědří mají uspokojivější sex a šťastnější manželství.
13.12.2011 14:05 |

podobné články

Čokoláda může přispět ke štíhlejší postavě. Jak?

 
Lidé, kteří jedí pravidelně čokoládu, mají tendenci být štíhlejší. Svědčí o tom výsledky studie amerických vědců, kteří sledovali asi tisícovku lidí a porovnávali u nich stravovací návyky, kalorický příjem a index tělesné hmotnosti (BMI).
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Žena nikdy nemohla být šťastnější: Konečně je slepá!

 
Některá přání nám mohou připadat sebekurióznější, ale každého zkrátka činí šťastným něco jiného. Jewel Shuping (30) ze Severní Karolíny v USA by mohla vyprávět. Nedávno se jí splnil celoživotní sen a i když nikdy nebyla šťastnější, celý svět na její příběh kouká trochu zaraženě. Žena totiž toužila po tom, aby byla slepá.
01.10.2015 21:40 |

podobné články

Lejla Abbasová je pět měsíců po porodu štíhlejší než kdykoli předtím. Víme, jak to dělá

 
Lejla Abbasová  (32) je pět měsíců po narození syna Davídka štíhlejší, než před otěhotněním. Paradoxně za to může její loňská operace kolene, které se ne a ne zahojit. "Když jsem začala kojit, současně jsem přestala chodit. Můj ortoped mi řekl, že bez toho, abych každý den jezdila na rotopedu, nohu nerozpohybuju," řekla Super.cz moderárka.
18.05.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (464 článků)

Spice Girls znovu pohromadě: jsou starší, štíhlejší a elegantnější

 
Po čtyřech letech se znovu sešly všechny Spice Girls, aby propagovaly muzikál o jejich skupině, který se bude hrát v Londýně. Už to nejsou bláznivé holky, žádné z nich ale věk na kráse neubral, spíš naopak. Jsou štíhlejší a střídmější v oblékání i líčení, což jim jen prospělo. Další články k tématu: Po skupině ABBA jsou tu Spice Girls, nový muzikál se má hrát za dva roky Spice Girls si vyberou vlastní dvojnice do muzikálu Beckhamová nechce vystoupit se Spice Girls na olympiádě v Londýně Dítě mě vyléčilo z bulimie, říká Mel C ze Spice Girls Emma Buntonová má syna, další dvě Spice Girls rodí v létě
26.06.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (44 článků)

Gratulujeme: Tahle stále štíhlejší blonďatá zpěvačka zvládla jazykovku a teď se chystá na vysokou

 
Měsíční pobyt stále štíhlejší zpěvačky Markéty Konvičkové  (19) přinesl kromě práce ve studiu i jedno hmatatelné pozitivum v podobě absolventského diplomu na jazykové škole. Markéta totiž po bujarých nočních mejdanech a několika koncertech nevyspávala, ale naopak věnovala veškerý čas studiu anglického jazyka.
24.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (336 článků)

Je to vůbec možné? Tři měsíce po porodu je Iveta Vítová štíhlejší než kdykoli předtím

 
Bývalá Česká Miss Iveta Vítová  (30) , za svobodna Lutovská, má tři měsíce po porodu dcery Anetky a je ještě štíhlejší, než byla před otěhotněním. A už začala brát i zakázky v modelingu. Zatím ovšem fotila jen župany, i když podle nás by si klidně mohla dovolit mnohem odvážnější modely.
19.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Lidé za tisíc let? Vyšší, štíhlejší, silnější, krásnější, červenoocí a snědí

 
Kanadští popularizátoři vědy Mitchell Moffit a Gregory Brown vystupující na YouTube pod značkou AsapScience vytvořili nové interaktivní video. V něm předpovídají, jak budou lidé vypadat za tisíc let. Vycházejí z předpovědí futurologů a vědeckých studií o vývoji lidského druhu. Lidé roku 3015 budou vyšší, štíhlejší, atraktivnější, budou mít větší oči, jejich barva duhovky bude i červená. A pleť všech členů lidského plémě bude snědá.
26.10.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Gregory Brown (1 článek)

Vau! Vondráčková štíhlejší než před porodem! Prozradila svůj trik!

 
Lucie Vondráčková (36) si ještě minulý rok stěžovala na těhotenská kila. Nyní je ale štíhlejší než v době, kdy ještě nebyla vdaná. Jak to dokázala?
11.08.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1652 článků)

Ilona Csáková: Z jídelníčku škrtla lepek, je štíhlejší a srší dobrou náladou

 
Jako maminka dvou kluků se má Ilona Csáková (46) co otáčet. Mateřské povinnosti plní na sto procent a užívá si to. Do toho se ale stačí věnovat své práci, letos například vyjde její nové album. V posledních měsících také velmi výrazně zhubla. Není to kupodivu stresem a množstvím povinností, stojí za tím jen vůle, sebekázeň a trpělivost. Jako pověstná dietářka, jak o sobě usměvavá zpěvačka sama říká, prý konečně našla správnou cestu. A i když občas hřeší, výhody, které jí štíhlejší postava přinesla, jsou skvělé.
27.01.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (497 článků)

Štítná žláza je již v pořádku a konečně se cítí fit! Natálie Kotková je štíhlejší než kdykoli předtím

 
Česká Miss World 2016 Natálie Kotková  (25) je štíhlejší než kdykoli předtím. Měla problém se štítnou žlázou, nyní je již v pořádku a sama má pocit, že je její tělo konečně v rovnováze. Vypadá výborně.
06.12.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Kotková (39 článků)

Je štíhlejší než na konci roku: Muzikálová kráska prý s hubnutím končí, ale na sexy křivkách maká dál

 
Přestože byla vždy jako laňka, se svými křivkami nebyla muzikálová zpěvačka až tak spokojená. Alžbeta Bartošová se tak rozhodla na své postavě na konci roku začít pořádně makat. Nadšení do cvičení ji ani v novém roce nepřešlo a krásná brunetka se nyní ukázala na akci ještě štíhlejší než před pár měsíci.
08.02.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Alžbeta Bartošová (14 článků)

Milují se ženy a muži jinak?

 
Kdo miluje víc – muži nebo ženy? Kdo víc dává? Kdo je ve vztahu šťastnější? Kdo dává víc? Kdo je ve vztahu šťastnější? Kdo častěji páchá po rozchodu sebevraždy?Odpovědi najdete zde.
29.08.2009 09:00 |

podobné články