Článek

Charlottce Gottové je 15! Splní teď přání tatínka?

 
Karel Gott (†80) se svými dcerami rád pyšnil a na sklonku života dokonce přiznal, že bylo neuvážené mít je v tak pozdním věku, protože s nimi mnoho jejich životně důležitých mezníků už neprožije. Zejména pokud jde o Charlottku, moc si přál, aby rozvíjela svůj talent. Daří se to ale?
30.04.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6287 článků)
Podobné články

Charlottce Gottové je 15! Splní teď přání svého táty?

 
Karel Gott (†80) se svými dcerami rád pyšnil a na sklonku života dokonce přiznal, že bylo neuvážené mít je v tak pozdním věku, protože s nimi mnoho jejich životně důležitých mezníků už neprožije. Zejména pokud jde o Charlottku, moc si přál, aby rozvíjela svůj talent. Daří se to ale?
30.04.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6287 článků)

Bouček byl před Slavíkem u Gotta: Dostal přísný zákaz od Ivany

 
Kdo připravil děkovnou řeč Gottově dceři Charlottce (10), která za tatínka převzala dva Slavíky pro Zpěváka roku a Absolutního vítěze? Blesk to ví!
28.11.2016 12:40 |

podobné články

Ivana se i s dcerkami vrátila na Bertramku: Tohle dělají dva týdny po Gottově pohřbu

 
Dva týdny po pohřbu Karla Gotta (†80) se život zpěvákovy rodiny vrací do normálních kolejí. Ivana Gottová (43) dobře ví, že už kvůli dcerkám Charlottce (13) a Nellince (11) nemůže truchlit navěky. Všechny tři se vrátily do vily na pražské Bertramce, kterou Mistr tolik zbožňoval.
28.10.2019 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6287 článků)

Krajčovi oporou Charlottce Gottové: Bylo na čase, izolace od světa není OK

 
Ač jsou Karin a Richard Krajčovi čerstvě po sociálním detoxu, šikovnou dcerušku legendárního zpěváka z hledáčku rozhodně neztratili.
12.02.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (363 článků)

Tajné přání Dominiky Gottové: Po psychickém kolapsu touží po jediné změně

 
Zeptali jsme se Dominiky Gottové (46) na její nejtajnější přání. Shoduje se s tím, o kterém už mluvila nahlas. Chce se postavit na vlastní nohy a začít zase normálně, bezstarostně žít. Plní tak zároveň slib, který před smrtí dala milovanému tatínkovi Karlu Gottovi (†80)...
24.02.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Gottová (544 článků)

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Smrt tatínka Ivany Gottové: Víme proč zemřel v tak nízkém věku!

 
Nečekaně a bez varování. Tak zemřel v pátek Petr Macháček (†63), tatínek Ivany Gottové (36)! Co se stalo, že muž v nejlepších letech vydechl naposledy? „Pravděpodobnou příčinou úmrtí je infarkt,“ sdělil Aha! zdroj z okolí Gottových. Pro Ivanu je otcova smrt o to horší, že jejich vztah se zlepšil teprve před čtyřmi lety, kdy spolu začali komunikovat.
06.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (38 článků) , Petr Macháček (36 článků)

Rodinné prokletí Ivany Gottové: Jejího bratra (†7) zabilo auto

 
Rodinu Ivany Gottové (36) stíhá jedna tragédie za druhou. Po náhlé smrti jejího tatínka Petra Macháčka (†63) vyplulo na povrch, že Ivanin bratr v sedmi letech zemřel!
10.08.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (38 článků) , Petr Macháček (36 článků)

Úspěch či klam? Co stojí za čísly Charlotty Gottové na Instagramu

 
Není to ani týden, co česká média oblétla zpráva o Instagramu Charlotty Gottové, který měl zaznamenat nebývalý úspěch. Jediný den a jediná fotka prý stačily k nasbírání tolika fanoušků, kolik jich nemá (ani zdaleka) ani Instagramová stránka jejího slavného tatínka. Ale ouha - ať už profil založila Charlotta, někdo z agentury nebo úplně neznámý člověk, rozhodně ví, jak v tom chodit. Profil totiž nevznikl před pár dny ale už v roce 2017 a už loni v prosinci měl účet přes 80 tisíc sledujících. Více v Síťovinách na Mall.tv.
16.02.2021 12:15 |

podobné články

Poslanec Holeček pomáhá splnit přání malému Adamovi, který má drogově závislou matku

 
V rámci celorepublikového projektu „Plňme přání Nadačního fondu MA-MA Foundation“ ve středu 12. srpna 2015 splní další přání , již s pořadovým číslem 6. "Malý Adam z Ústí potká svůj fotbalový idol Davida Lafatu“.
10.08.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam David (12 článků) , Adam David (18 článků)

Poslanec Radim Holeček pomáhá splnit přání malému Adamovi, který má drogově závislou matku

 
V rámci celorepublikového projektu „Plňme přání Nadačního fondu MA-MA Foundation“ ve středu 12. srpna 2015 splní další přání , již s pořadovým číslem 6. "Malý Adam z Ústí potká svůj fotbalový idol Davida Lafatu“.
11.08.2015 07:56 |

podobné články

Osobnosti: Adam David (12 článků) , Adam David (18 článků)

Liberecký kraj plní přání dětem z dětských domovů

 
Přání dětem z dětských domovů letos opět splní členové rady kraje, zastupitelé i zaměstnanci krajského úřadu. Liberecký kraj již druhým rokem připravil akci „Strom splněných přání“.
14.12.2015 21:46 |

podobné články

Půta (SLK): Strom splněných přání potěší děti už počtvrté

 
Liberecký kraj splní vánoční přání více než devadesáti dětem, jejichž rodiny si to z různých důvodů nemohou dovolit. Čtvrtým rokem připravuje akci „Strom splněných přání“. Pro dárky si děti na krajský úřad přijedou v pondělí 18. prosince. Připraven bude doprovodný program a různá vánoční vystoupení. V multimediálním sále se začne v 15:00 hodin.
13.12.2017 17:15 |

podobné články

Matka sedmi dětí (31) trpící rakovinou se rozhodla splnit si přání: Zhubla 24 kilo a zúčastnila se fitness soutěže!

 
Zdrcující zprávu se v roce 2017 dozvěděla matka sedmi dětí Alisha Salihová. Jednatřicetiletá žena tehdy čekala syna když jí lékaři sdělili, že má rakovinu prsu a zbývá jí nanejvýš patnáct let života. Alisha se proto rozhodla, že sepíše seznam svých přání a každé z nich si splní! Jedno z přání bylo zúčastnit se soutěže v kulturistice! Přesto, že bojovala s rakovinou a podstupovala chemoterapii, začala na sobě pracovat a nakonec se jí podařilo získat v soutěži druhé místo.
13.12.2020 15:30 |

podobné články

Pohřeb tatínka Gottové: Ivana poslala strohá slova! A Karel jel za prací...

 
VIDEO Do poslední chvíle si všichni mysleli, že rozhodnutí nedorazit na pohřeb tatínka přehodnotí! Ivana Gottová (36) si ale trvala na svém a na včerejší poslední rozloučení s otcem Petrem Macháčkem (†64) nedorazila. Přitom on ji nade vše miloval, jak zaznělo ve smuteční řeči. Nepřijel ani Ivanin manžel Karel Gott (73). Tchánovi alespoň ze záznamu zazpíval...
10.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6287 článků) , Petr Macháček (38 článků) , Petr Macháček (36 článků)

Josef Karlík, děda z Jak dostat tatínka do polepšovny - Žena ho našla mrtvého!

 
V šestém oddělení Domova pro seniory Kociánka zemřel včera v pět hodin ráno herec Josef Karlík (✝81), hvězda seriálu Sanitka, kde hrál tatínka Jiřího Hanzlíka, a představitel dědy z legendární komedie Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny.
31.10.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Poledňáková (141 článků) , Josef Karlík (8 článků) , Jiří Hanzlík (27 článků) , Jiří Hanzlík (27 článků)

Dívka (†12) se doma oběsila: Chtěla vidět svého mrtvého tatínka!

 
Zoufale chtěla znovu vidět svého tatínka, který zemřel před pěti lety. Stýskalo se jí po něm tolik, že se polská holčička Marysia Kislo (†12) oběsila. Své mamince nechala dopis na rozloučenou, ve kterém napsala, že chce tatínka znovu vidět.
26.10.2013 18:45 |

podobné články

František Němec o filmu Jak dostat tatínka do polepšovny: Nedůvěra! Pak překvapení...

 
Česká televize v sobotu večer odvysílá kultovní film režisérky Marie Poledňákové (73) Jak dostat tatínka do polepšovny (1978). Jednu z hlavních rolí v něm ztvárnil František Němec (71). Ten tvrdí, že původně v úspěch komedií Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny vůbec nevěřil.
08.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: František Němec (35 článků) , Marie Poledňáková (141 článků) , František Němec (35 článků)

Vémola prsaté snoubence Lele plní přání: Po slovech o miminku ji obdaroval Prckem!

 
Poté, co se k sobě MMA bijec Karel Vémola (35) a jeho silikonem vyztužená kráska Lela Ceterová (31) vrátili, hýčká si známý zápasník svou partnerku, co nápadně připomíná 'panenku od Matella', jako královnu. Splní jí všechna přání, co jí na očích vidí: po romantickém víkendu v Dubaji plném nákupů jí teď pořídil vysněné zvířátko...
09.01.2021 05:15 |

podobné články