Článek

Chabr (TOP 09): S dodržováním protiepidemických nařízení pomůže na pražských náplavkách speciální AntiCovid Team

 
Zajistit bezpečí návštěvníků Pražských náplavek je hlavním posláním nového AntiCovid Teamu, který na frekventované odpočinkové zóně vypomůže strážníkům Městské policie.
13.03.2021 15:20 |

podobné články

Podobné články

Chabr (TOP 09): S dodržováním protiepedemických nařízení pomůže na pražských náplavkách speciální AntiCovid Team

 
Zajistit bezpečí návštěvníků Pražských náplavek je hlavním posláním nového AntiCovid Teamu, který na frekventované odpočinkové zóně vypomůže strážníkům Městské policie.
13.03.2021 11:25 |

podobné články

Na pražských náplavkách bude po půlnoci prohibice

 
Pražský magistrát připravuje novelu vyhlášky, která zakáže pití alkoholu na náplavkách mezi půlnocí a osmou hodinou ráno. Radní Jan Chabr (TOP 09) ve čtvrtek novinářům řekl, že to má napomoci boji proti rušení nočního klidu lidmi, kteří si k řece nosí alkohol nakoupený v okolních večerkách. Novela vyhlášky by podle něj mohla být schválena v říjnu, nyní se připomínkuje.
13.08.2020 14:40 |

podobné články

Prohibice na náplavkách? „Jen přes noc a pro lidi s vlastním alkoholem,“ avizuje radní Chabr

 
Pražské náplavky, které byly odjakživa přeplněné lidmi, dnes - během koronavirového období - bojují o každého návštěvníka. Nově zrekonstruované kobky na Rašínově a Horním nábřeží, také na smíchovské straně, lákají návštěvníky na zajímavé akce i nové podniky. S narůstajícím množstvím lidí ale souvisí i hluk. Proto se magistrát hl. m. rozhodl upravit vyhlášku, která by na náplavkách zakazovala pití alkoholu.
13.08.2020 21:15 |

podobné články

MHMP: Akce na pražských náplavkách se ruší

 
V rámci mimořádného opatření ohledně konání událostí nad 100 osob se ruší plánované akce na pražských náplavkách.
11.03.2020 13:35 |

podobné články

Praha začne po roce opět vybírat za kotvení lodí na náplavkách

 
Praha začne opět vybírat peníze za kotvení lodí na pražských náplavkách. Radní hlavního města dnes schválili ceník a pravidla kotvení. Novinářům to řekl primátor Tomáš Hudeček (TOP 09).
22.10.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (669 článků)

TOP 09: AntiCovid tým navrhuje dobrovolné plně hrazené očkování a přepracování systému PES

 
Strany ODS, KDU-ČSL a TOP 09 před týdnem vytvořily společný AntiCovid tým. Jeho členové se shodli na prvních společných návrzích pro řešení současné krize.
27.11.2020 13:30 |

podobné články

Konec nočního popíjení na náplavkách: Praha zařadí nábřeží na seznam míst, kde se nesmí konzumovat alkohol

 
Praha chystá novelu vyhlášky, která zakazuje pití alkoholu na veřejnosti. Nově do ní chce zakotvit omezení konzumace alkoholických nápojů na náplavkách, a to od půlnoci do osmi hodin ráno. Důvodem je časté rušení nočního klidu.
13.08.2020 16:55 |

podobné články

Válek (TOP 09): AntiCovid tým trvá na zrušení absurdních opatření

 
AntiCovid tým trvá na zrušení absurdních opatření v maloobchodech, návratu mediků do škol i zlepšení testování a umožnění návštěv v domovech důchodců.
02.12.2020 15:20 |

podobné články

AntiCovid tým představil plán na otevření škol

 
Podle AntiCovid týmu složeného ze zástupců TOP 09, ODS, KDU-ČSL by měla vláda zařadit vzdělávání mezi priority a postarat se o co nejrychlejší návrat prvních stupňů do škol za přísných hygienických podmínek. Učitele by měla vláda vybavit respirátory FFP2 a zařídit možnost plošného testování pro žáky a studenty. Ministerstvo prý ale musí brát ohled na britskou mutaci.
08.02.2021 22:45 |

podobné články

Kapela Team už má za náhle zemřelého kolegu náhradníka

 
Fanoušci kapely Team drží smutek. Bubeník kapely Ivan Marček před nedávnem náhle zemřel. "Těžko popsat bolest, jakou cítíme. Jeho nejbližší rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast," píše Team na svých stránkách a od té doby se zprávy od kapely, jejímž zpěvákem je Paľo Habera  (52) , odmlčely.
30.06.2014 12:25 |

podobné články

Babička z Berounska se bála nákazy koronavirem: Vypila proto dezinfekci AntiCovid

 
Až neuvěřitelný případ museli v průběhu minulého týdne řešit středočeští záchranáři. Vyjížděli do domova důchodců k ženě, která nepřetržitě zvracela. Zdravotníkům se nakonec žena přiznala, že ze strachu z nákazy koronavirem vypila dezinfekční prostředek AntiCovid.
13.05.2020 11:11 |

podobné články

Anticovid tým: Vánoční výzva

 
Členové AntiCOVID týmu vědomi si současné zhoršující se epidemiologické situace se obracejí na vládu s „Vánoční výzvou“.
23.12.2020 12:05 |

podobné články

AntiCovid tým: Podle ministra ČR objednala 12 milionů dávek vakcíny Pfizer a 3 miliony vakcíny AstraZeneca

 
Očkování proti covid-19 provází řada nejasností, lží a polopravd. Koaliční AntiCovid na zdravotním podvýboru požadoval, aby ministr Blatný seznámil poslance a odborníky se smlouvami na dodávky vakcín.
05.02.2021 09:15 |

podobné články

AntiCovid tým: Rotační výuka na 1. stupni je faul na děti, učitele i na rodiče

 
Rotační výuku pokládá AntiCovid tým za dočasné a neúplné řešení. Tento režim nadále velmi zatěžuje rodiče, děti i pedagogy. Proto je zapotřebí zejména na 1. stupni základních škol rotační výuku ukončit a udělat maximum pro to, aby se žáci do škol začali v normální režimu vracet.
10.05.2021 04:35 |

podobné články

AntiCovid tým: O osmi miliardách pro nemocnice nesmí rozhodovat závod v klikání

 
Řada nemocnic, které byly během epidemie nejvytíženější, nedosáhla na peníze z evropských fondů kvůli chybě ministerstva pro místní rozvoj. Ministerstvo spustilo rozdělování peněz jen na základě rychlosti podání žádosti, o přidělení tak rozhodovaly vteřiny při kliknutí myší, což je naprosto nepřípustné. Anticovid tým požaduje nápravu této ostudné chyby, zároveň bude iniciovat svolání mimořádné schůze Poslanecké sněmovny, která by tento problém řešila.
11.05.2021 17:00 |

podobné články

AntiCovid tým: Vláda hodila okamžitým ukončením kompenzačních programů podnikatele přes palubu

 
Členové ekonomického AntiCovid týmu koalice SPOLU jednali se zástupci Hospodářské komory o probíhajícím rozvolňování, končících kompenzacích podnikatelům a budoucnosti vybraných podnikatelských sektorů.
02.06.2021 22:15 |

podobné články

AntiCovid tým: Je na čase zrušit pandemický stav

 
Incidence nemoci covid-19 nadále klesá, což znamená, že situace se vrací k normálu. Koalice SPOLU tak požaduje debatu o tom, zda je nadále nutné prodlužovat pandemický stav. Odborný AntiCovid tým zároveň vyzval vládu, aby nejpozději do konce tohoto školního roku jasně řekla, jak bude probíhat výuka na podzim. Odborný tým požaduje i jasné instrukce pro dětské tábory. Opakované testování dětí i během trvání tábora je podle názorů odborníků nesmysl.
17.06.2021 20:55 |

podobné články

AntiCovid tým: Nové onkologické centrum v Praze může ohrozit fungování stávajících

 
Anticovid tým koalice SPOLU se na svém posledním jednání věnoval zejména plánu na budování nového onkologického centra v nemocnici na Vinohradech, který avizoval premiér Andrej Babiš. Tento plán považujeme za problematický.
11.07.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22467 článků)

Chabr (TOP 09): „Matrjošky“ a předražené směnárny v centru Prahy jsou nedůstojné

 
Radní hl. m. Prahy Jan Chabr připravuje pro jednání Rady hl. m. Prahy tisk, který navrhne výpovědi smluv některým obchodům v centru města, které neprospívají dobrému jménu metropole. V návrhu je i první ze směnáren v Železné ulici, další budou podle radního Chabra následovat.
21.01.2019 14:50 |

podobné články